ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

100 zł nagrody do Konta 360° Junior dla dziecka od Banku Millennium + 400 zł bonusu dla każdego rodzica

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Otwórz konto dla swojego dziecka i zgarnij 100 zł na karcie podarunkowej goodie

Wraca oferta Konta 360° Junior w Banku Millennium z premią 100 zł na karcie goodie do wykorzystania jako środek płatniczy przy zakupach. W celu otrzymania nagrody wystarczy zapewnić wpływ na konto dziecka w kwocie 150 zł i ewentualne 1 płatność kartą/BLIK (w zależności od wieku dziecka). W Millennium zyskać mogą również rodzice – zarówno mama jak i tata o ile nie posiadają jeszcze konta w Millennium. W zamian za założenie konta Millennium 360° przez rodzica bank dorzuci po 400 zł premii dla każdego z nich.

Jak zdobyć premię 100 zł za założenie konta dziecku?

Zasady promocji „100 zł z Kontem 360° Junior” są bardzo proste. Niezmiennie już jak w każdej tego typu promocji konta przeznaczonego dla dzieci wymagane jest posiadanie przez rodzica (lub opiekuna prawnego) rachunku osobistego lub karty kredytowej w Millennium Bank (jeżeli jeszcze takiego nie posiadacie to konto dla dorosłych możecie założyć obecnie w promocji z extra bonusem 400 zł. Oczywiście dobrze by było również, aby w rodzinie znajdowało się dziecko/dzieci w wieku od 0 do 17 lat (czyli takie, które nie ukończyło jeszcze 18 lat) ;)

Warto również dodać, że:

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli:
(…)
4) chcesz otworzyć konto osobiste swojemu małoletniemu dziecku lub dzieciom, a wcześniej żadne z nich nie posiadało Konta 360° Junior

zatem z promocji wykluczone są dzieci, które kiedyś już posiadały konto Junior w Banku Millennium.

Przed przystąpieniem do promocji warto sprawdzić czy w systemie Millenet posiadamy:

 • zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE,
 • wyrażone zgody na: na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon oraz nie odwołamy tych zgód do końca trwania promocji.

Dalej jest już z górki i wystarczy w okresie przystąpienia do promocji czyli do 31 marca 2023 roku (lub do momentu osiągnięcia limitu 10000 sztuk kont) otworzyć za pośrednictwem systemu bankowości Millenet lub aplikacji mobilnej banku Konto 360° Junior dla swojego dziecka oraz zaakceptować regulamin promocji.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł na karcie goodie należy dodatkowo w terminie do 28 kwietnia 2023 roku spełnić poniższe warunki:

 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba poniżej 7 roku życia nowo otwarte konto zasilić kwotą co najmniej 150 zł;
 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 7 rok życia nowo otwarte konto należy:
  – zasilić kwotą co najmniej 150 zł,
  – dokonać min. 1 płatności kartą wydaną do konta za pomocą usługi BLIK lub zbliżeniowo telefonem,
  – dokonać aktywacji aplikacji mobilnej oraz wyrazić w imieniu dziecka zgody marketingowe.

Za każde takie konto dla dziecka i spełnienie powyższych warunków promocji przysługuje łącznie 100 zł w postaci eKarty goodie, którą można wykorzystać do opłacenia zakupów w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Nagroda ta w formie cyfrowego kodu zostanie przekazana najpóźniej do 31 maja 2023 roku poprzez wysłanie wiadomość SMS na numer telefonu. Czas aktywacji kodów jest limitowany i wynosi 60 dni. eKarta ważna jest przez 12 miesięcy od daty aktywacji kodu w aplikacji Goodie.

Szczegółowe warunki promocji opisane zostały w regulaminie.

Konto dla rodzica z nagrodą pieniężną w wysokości aż 400 zł

Po chwilowej przerwie wraca promocja konta osobistego oferowanego przez Banku Millennium na bardzo korzystnych warunkach. Tym samym w zamian za założenie konta Millennium 360° zgarniemy aż 400 zł premii w gotówce. Warunki promocji standardowo są banalnie proste a samo konto można otworzyć przez internet. Poza tym premię możemy powiększyć jeszcze o 100 zł za założenie konta dla dziecka a na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem aż 8%.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: 400 zł premii w gotówce za założenie konta Millennium 360° + 100 zł za konto dziecka + konto oszczędnościowe na 8%!

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Konto Junior w Millennium przeznaczone jest dla osób niepełnoletnich czyli w wieku 0-17 lat. Dysponowanie przez posiadacza rachunku środkami pieniężnymi zgromadzonymi na tym koncie, w tym za pomocą karty do konta jest możliwe po ukończeniu 13 lat w ramach ustanowionych limitów. Koszty tego konta kształtują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (przy min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu) – w przeciwnym wypadku 4 zł miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce (przy min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu) – w przeciwnym wypadku do 5 zł od wypłaty.

Szczegółowe informacje o opłatach konta znajdziecie tutaj a o opłatach karty tutaj.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.