ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 16000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200 zł dla klientów Banku BPS

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Obecni klienci Banku BPS mają szansę zgarnąć nawet 200 zł w punktach BCh :)

Dodajemy kolejną promocję punktową Banku BPS ale tym razem tylko dla osób, które stały się klientami przed dniem 16 października 2023 roku. Za wykonanie określonych płatności kartą zarejestrowaną w Programie Bezcenne Chwile można zyskać do 16000 pkt o łącznej wartości 200 zł. Bank w ten sposób chce zaktywizować swoich klientów do korzystania z programu Mastercard i płatności kartą w sklepach.

Zgarnij punkty Bezcenne Chwile o wartości nawet 200 zł – łatwe warunki!

Wczoraj opublikowaliśmy na blogu promocję tego banku, dzięki której w łatwy sposób można zyskać 8000 pkt (promocja dostępna zarówno dla nowych jak i obecnych klientów) a dziś dorzucamy kolejną tego typu promocję gdzie oferowane jest do 16000 pkt programu Bezcenne Chwile ale już tylko obecnym klientom (nowi klienci nie łapią się na te warunki).

Promocja „Obudź swoją kartę” będzie dostępna do 26 listopada 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 12500 sztuk (każda jedna nagroda to 4000 pkt programu Bezcenne Chwile, przy czym jedna osoba może zdobyć aż cztery takie nagrody). O ewentualnym zakończeniu promocji Bank BPS poinformuje klientów na stronie banku na 1 dzień przed szacowanym wyczerpaniem się puli nagród.

Z promocji mogą skorzystać klienci Banku BPS posiadający kartę z logo Mastercard (debetową lub kredytową), którą zarejestrowali w Programie Bezcenne Chwile przed dniem 16 października 2023 roku (i od tego momentu pozostają nieprzerwanie w programie) oraz w okresie od 1 stycznia 2023 roku do 15 października 2023 roku dokonali przy użyciu tej karty transakcji stanowiących Zakupy Premiowane na łączną kwotę mniejszą niż 100 zł.

UWAGA! Jeżeli nie łapiesz się na niniejszą promocję ponieważ nie spełniasz powyższych warunków, zawsze możesz skorzystać z drugiej promocji tego banku gdzie nagrodą jest 8000 pkt o wartości 100 zł :)

Nagrodą w promocji jest 4000 pkt, którą można otrzymać maksymalnie czterokrotnie w zamiast za spełnienie warunków promocji w conajmniej jednym wskazanym poniżej okresie przy czym w ramach jednego okresu przysługuje jedna taka nagroda a w całej promocji można otrzymać ich aż cztery (przy założeniu, że warunki promocji wskazane poniżej spełnione zostaną w czterech różnych okresach. Okresy promocji to:

  • od 16 października 2023 r. do 22 października 2023 r.;
  • od 23 października 2023 r. do 29 października 2023 r.;
  • od 30 października 2023 r. do 5 listopada 2023 r.;
  • od 6 listopada 2023 r. do 12 listopada 2023 r.;
  • od 13 listopada 2023 r. do 19 listopada 2023 r.;
  • od 20 listopada 2023 r. do 26 listopada 2023 r.;

Aby otrzymać 4000 punktów należy w w/w okresach (w minimum jednym a maksymalnie w czterech okresach) dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu karty Mastercard zarejestrowanej w programie BCh.

W promocji akceptowane są transakcje z wyjątkiem:

(…) wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code):
(i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
(ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków),
(iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów),
(iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi),
(v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
(vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
(vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”)
oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda w postaci punktów (od 4000 pkt do 16000 pkt) zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 1 miesiąca od dnia ich przyznania. Punkty można wymienić np. na vouchery o łącznej wartości 200 zł na zakupy w sklepie Carrefour, RTV Euro AGD, Decathlon, Empik, Smyk, Douglas, Allegro czy na paliwo ze stacji paliw Circle K lub inną nagrodę dostępną w katalogu.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Bank BPS ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak VeloBank, Bank Pekao, BNP Paribas, Alior Bank, Citibank, PKO BP czy Santander Bank Polska. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.