ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 120 zł nagrody w ramach programu Bezcenne Chwile (max. 8000 pkt) dla klientów Alior Bank + 500 zł w gotówce na start za założenie konta!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Klienci posiadający kartę w Alior Bank mają szansę na świetny i prosty zarobek :)

Po półrocznej przerwie pojawia się kolejna ciekawa promocja dla klientów Alior Bank przynosząca ponadnormatywne punkty wymienne na bony. W zamian dokonywanie zakupów w sklepie Carrefour kartą Mastercard zarejestrowaną w Programie Bezcenne Chwile można zyskać łącznie do 8000 pkt (max. 1000 pkt na jedną transakcję) wymiennych np. na bony Carrefour o łącznej wartości aż 120 zł! Co więcej z promocji mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku jak i zupełnie nowi klienci zatem warto zainteresować się promocją z premią aż 500 zł za założenie konta :)

Za każdy zakup za min. 100 zł przysługuje 1000 pkt wymiennych na bon 15 zł :)

Promocja „Carrefour w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” będzie dostępna w terminie od 2 października 2023 roku do 31 stycznia 2024 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 94220 sztuk po 1000 punktów każda z nich. Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem na stronie Alior Banku.

Z promocji może skorzystać każdy klient Alior Banku, który jest uczestnikiem programu lub w okresie trwania promocji dokona rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank. Nie ma żadnych wykluczeń z promocji – wystarczy po prostu posiadać zarejestrowaną w programie kartę Aliora :)

Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta oraz karty w Alior Bank warto założyć sobie Konto Jakże Osobiste i skorzystać z opisywanej tutaj promocji punktowej – jakby nie patrzeć kolejne 120 zł w bonach piechotą nie chodzi ;) A przecież obecnie trwa równie świetna promocja dla nowych klientów z łączną premią aż 500 zł za założenie owego konta. Tym samym nowi klienci mogą zatem zyskać łącznie do 620 zł premii.

Aby otrzymać 1000 punktów (wymiennych na bon 15 zł do Carrefour) należy w okresie promocji dokonać zakupu premiowanego na kwotę nie mniejszą niż 100 zł w sklepach stacjonarnych Carrefour lub internetowym sklepie www.carrefour.pl przy użyciu zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile karty.

Załóż konto w Alior i odbierz 500 zł na start oraz dodatkowe 120 zł w punktach Bezcenne Chwile

Jeden uczestnik może otrzymać maksymalnie dwie nagrody po 1000 pkt każda w każdym z okresów (czyli nic innego jak max. dwie nagrody w miesiącu kalendarzowym):

 • pierwszy okres: 2.10.2023 – 31.10.2023,
 • drugi okres: 1.11.2023 – 30.11.2023,
 • trzeci okres: 1.12.2023 – 31.12.2023,
 • czwarty okres: 1.01.2024 – 31.01.2024.

Łącznie jest zatem do zdobycia aż 8000 pkt w całej promocji. Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 8000 pkt. Natomiast 10 monet do Allegro to 800 pkt. Co więcej dla klientów Alior Banku została udostępniona jeszcze bardziej korzystna nagroda w postaci vouchera 15 zł do sklepu Carrefour, którą można odebrać za 1000 pkt na dowód czego poniżej zamieszczamy screen. Przyznana nagroda jest zatem warta nawet 120 zł. 

Nagrody w postaci punktów będą przyznawane w ciągu 14 dni roboczych po spełnieniu warunków promocji i będą ważne przez 3 lata od ich udostępnienia Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Jak rabatować zakupy w internetowym sklepie Carrefour?

Jeżeli nie robiliście jeszcze nigdy zakupów w internetowym sklepie www.carrefour.pl to podsuniemy dwa pomysły na dodatkowy rabat. Rabaty można uzyskać przy użyciu różnych kuponów rabatowych czy to procentowych np. 10% rabatu czy też bywało czasami nawet 15-20% rabatu jak i rabaty kwotowe od 10 zł do nawet 35 zł. Kody takie możemy uzyskać na dwa sposoby:

 • przeszukując internet lub korzystając z kodów udostępnianych na naszym bliźniaczym blogu z promocjami – tutaj link do kodów Carrefour,
 • pakiet kodów na start otrzymuje się również po założeniu konta w sklepie internetowym www.carrefour.pl i wynoszą one od 1 5zł do nawet 35 zł a ich przykład prezentujemy poniżej.

Dodatkowo aż 500 zł w gotówce na start za założenie konta osobistego

Ruszyła X edycja promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z rekordową premią pieniężną! Od teraz można zgarnąć aż 500 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie dość prostych warunków. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Dla oszczędzających czeka dodatkowo konto oszczędnościowe na 7% a dla prowadzących działalność nawet 2900 zł premii do konta firmowego.

Szczegółowo tą promocję opisaliśmy tutaj: Rekordowe 500 zł nagrody w gotówce za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (X edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Alior Bank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak Pekao, VeloBank, Bank Pocztowy, Citibank, PKO BP czy Santander Bank Polska. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “Do 120 zł nagrody w ramach programu Bezcenne Chwile (max. 8000 pkt) dla klientów Alior Bank + 500 zł w gotówce na start za założenie konta!

 • Adams pisze:

  U mnie w „przyspieszaczach” Aliora identyczna oferta:
  2 razy, 1000pkt. za wydanie 100zł. w Carrefour, tylko daty się nie pokrywają.
  Ciekawe czy to się łączy z tą promocją?

  • ZnB pisze:

   To są niezależne oferty zatem muszą się połączyć :) Dzięki za info bo to tylko uatrakcyjnia już i tak fajną promocję :)

 • Tomasz pisze:

  Czy ktoś dostał punkty z tej promocji??
  Wygląda na to, że dostałem tylko ze zwykłego przyspieszacza, a z tej promocji z opisu wciąż cisza..

 • Bodzio pisze:

  Karta TMUB też się łapie ? Teraz należy i rak do Aliora ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.