ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT! 16000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200 zł za wyrobienie darmowej Karty Kredytowej z Żubrem w Banku Pekao

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 16.10.2022] Otrzymujemy od Was sporo sygnałów o tym, że pracownicy banku informują, iż konieczne jest założenie konta w tej promocji i na siłę je wciskają. Nie dajcie się robić w balona i jeżeli nie potrzebujecie i nie chcecie konta to upierajcie się o założenie samej karty kredytowej. Zarówno ta promocja jak i Karta Kredytowa z Żubrem NIE WYMAGA KONTA! Odmawiajcie stanowczo i ew. żądajcie wskazania takiego wymogu w regulaminie. Bez problemu tą kartę można założyć nie posiadając konta.

Bardzo łatwa promocja karty kredytowej wydawanej przez Bank Pekao

W ostatnim czasie promocje punktowe programu Bezcenne Chwile cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem z uwagi na proste warunki zdobycia takich punktów. Mamy zatem dla Was kolejną perełkę tym razem od Banku Pekao. W zamian za wyrobienie Karty Kredytowej z Żubrem możemy zyskać aż 16000 pkt wymiennych na bony o wartości 200 zł. Wystarczy podpisać umowę i zrobić zakupy kartą na min. 50 zł. Co najważniejsze karta ta jest całkowicie darmowa!

Aż 200 zł w programie Bezcenne Chwile do karty Banku Pekao

Promocja „Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem” będzie dostępna do 31 grudnia 2022 roku a ilość nagród tym razem nie jest w żaden sposób ograniczona i limitowana zatem w teorii promocja nie powinna się zakończyć przez tym terminem.

Zgodnie z regulaminem promocji może z niej skorzystać każda pełnoletnia osoba, która w czasie promocji wskazanym wyżej zawnioskuje o Kartę Kredytową z Żubrem a następnie zawrze umowę o tą kartę. Po wypełnieniu formalurza kontaktowego nalezy poczekać na kontakt konsultanta celem dalszego procesowania wniosku. Kontakt następuje przeważnie do 24h od wysłania formularza. W naszym przypadku była to dokładnie 1 godzina. Minimalny limit na karcie o jaki można wnioskować to 2000 zł.

Nie ma w tej promocji żadnego okresu karencji dla byłych klientów oraz innych różnego rodzaju wykluczeń. Jedynym ograniczeniem jest ograniczenie dotyczące byłych klientów Banku Pekao, którzy w przeszłości posiadali Kartę Kredytową z Żubrem i mieli ją zarejestrowaną w Programie Bezcenne Chwile:

przed dniem rozpoczęcia Promocji, tj. przed 1.09.2022 r. nie uczestniczyli w żadnym czasie w Programie z użyciem Karty Partnera (wcześniejsze Przystąpienie do Programu z użyciem innej Karty niż Karta Partnera nie wpływa na warunki Promocji);

Karta Partnera – oznacza Kartę Kredytową z Żubrem Mastercard®, wydaną Uczestnikowi przez Partnera, która jest podstawą przystąpienia Uczestnika do Programu. Karta Partnera stanowi Kartę w rozumieniu regulaminu Programu.

Posiadanie w programie karty Pekao innego rodzaju (np. do konta) lub karty innych banków w żaden sposób nie wyklucza z tej promocji.

Zamów Kartę Kredytową z Żubrem i zyskać łatwe 200 zł nagrody!

Aby otrzymać 16000 pkt należy po podpisaniu umowy o Kartę Kredytową z Żubrem zarejestrować ją w Programie Bezcenne Chwile a następnie w ciągu pierwszych 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu dokonać zakupów na kwotę łączną minimum 50 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Do powyższych płatności uznawanych w ramach tej promocji bank nie wlicza:

wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda w postaci naliczenia 16000 pkt zostanie przekazana w ciągu 30 dni kalendarzowych po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich przyznania.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Vouchery o wartości 100 zł zaczynają się od 8000 pkt. Łatwy rachunek matematyczny mówi, że nagroda punktowa warta jest min. 200 zł :D

Szczegóły promocji z punktami znajdziecie tutaj.

Nawet 5x więcej punktów z kartą Mastercard Banku Pekao

Promocja punktowa na start to nie wszystko. Zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile karty Mastercard Banku Pekao zbierają nawet do 5x więcej punktów aniżeli wg. standardowego przelicznika.

 • 2 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  kartą debetową lub przy użyciu PeoPay,
 • 4 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  kartą kredytową inną aniżeli Karta Kredytowa z Żubrem,
 • 3 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  Kartą Kredytową z Żubrem w pakiecie Standard,
 • 4 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  Kartą Kredytową z Żubrem w pakiecie Złoty,
 • 5 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł w ramach płatności dokonanej  Kartą Kredytową z Żubrem w pakiecie Platynowy,

Punkty dodatkowe będą naliczane również w ciągu 14 dni roboczych od daty dokonania transakcji. Promocja ta trwa do odwołania a jej regulamin znajdziecie tutaj.

Zamów Kartę Kredytową z Żubrem i zyskać łatwe 200 zł nagrody!

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Citibank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak Pekao, Getin, Alior, Citibank czy Santander. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

Nie posiadasz konta w Pekao? Zyskaj 200 zł premii w gotówce na start!

Wraca promocja konta osobistego w Banku Pekao, dzięki której można obecnie zgarnąć wysoką premię poprzez połączenie kilku promocji. Do zgarnięcia jest łącznie minimum 350 zł bonusu za założenie Konta Przekorzystnego oraz po 200 zł za konta założone dzieciom. Na nagrodę składa się 200 zł premii w gotówce oraz 150 zł w ramach programu Bezcenne Chwile. Nie można również zapomnieć o bardzo dobrym koncie oszczędnościowym oferującym aż 7% w skali roku.

O szczegółach tej promocji informowaliśmy w tym wpisie: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + po 200 zł za konta dla dzieci + 1500 zł w programie poleceń + konto na 7%!

Ile kosztuje Karta Kredytowa z Żubrem?

Karta Kredytowa z Żubrem oferowana przez Bank Pekao jest wydawana bez żadnych kosztów. Natomiast jeżeli chodzi o miesięczny koszt obsługi tej karty to w tzw. Pakiecie Standard (nie ma potrzeby korzystania z wyższego pakietu) wynosi on całe 0 zł (w pozostałych pakietach karta jest płatna). Reasumując można napisać, że Karta Kredytowa z Żubrem jest całkowicie darmowa jeżeli wybierzemy Pakiet Standard.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Zamów Kartę Kredytową z Żubrem i zyskać łatwe 200 zł nagrody!

Alternatywne promocje kart kredytowych w innych bankach!

Pamiętajcie jednak, że promocji kart kredytowych nie brakuje. Oczywiście król jest jeden – wiadomo Citibank ;-) Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl39 komentarzy dla wpisu: “HIT! 16000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200 zł za wyrobienie darmowej Karty Kredytowej z Żubrem w Banku Pekao

 • Mikołaj pisze:

  A jeśli mam już kartę kredytową od 2015 roku w Pekao ale nie z żubrem to mogę skorzystać z promocji sprawdzałem w ofertach wniosek mogę złożyć tylko czy naliczą mi się punkty potem?

  • ZnB pisze:

   Wiesz co, różnie można interpretować ten regulamin i nie chcielibyśmy Ci definitywnie pisać TAK lub NIE ponieważ nie mamy tutaj takiej pewności i mógłbyś mieć pretensje do nas. Na Twoim miejscu my byśmy wypełnili formularz i poczekali na telefon z banku a podczas rozmowy potwierdzili, że się bierze udział w tej promocji lub nie. I takie rozwiązanie naszym zdaniem jest najlepsze bo możesz sobie nagrać tą rozmowę lub poprosić aby jeszcze potwierdzili taki udział w promocji pisemnie (mailem czy też w skrzynce Pekao24).

  • Mikołaj pisze:

   Udało się poprzednia karta nie kolidowała założyłem z żubrem zrobiłem transakcję i po kilku dniach już mam przyznane punkty

  • ZnB pisze:

   Super! Dziękujemy za informację :)

 • Luke pisze:

  A jeśli mam w programie Bezcenne Chwile zarejestrowaną kartę przypisaną do konta w banku PEKAO, ale nie kredytową, to kredytową mogę wyrobić i skorzystać z promocji?

  • ZnB pisze:

   Naszym zdaniem tak ponieważ w regulaminie wyraźnie jest mowa o „Karta Partnera – oznacza Kartę Kredytową z Żubrem”. Niemniej jednak jeżeli możecie to zerknijcie swoim okiem na regulamin i jeżeli uważacie iż jest inaczej to będziemy się wymieniać wnioskami i dyskutować czy TAK czy NIE :)

 • Adam pisze:

  Trzeba posiadać konto w banku żeby otrzymać kartę?

 • siekieramotyka pisze:

  Że tak powiem, wchodzę po kolejne stówy od bezcennych chwil :)

 • Piotr pisze:

  A czy jak założę kartę przez apkę banku to promocja przejdzie ?
  Bo coś nie mogą się dodzwonić.

  • ZnB pisze:

   Raczej tak, ale my z zasady korzystamy zawsze ze stron promocji bo wtedy jest 100% pewność o co wnioskujesz a poza tym jest duża szansa przypisania do takich wniosków dedykowanych konsultantów, którzy teoretycznie będą wiedzieć o promocji a nie zostaną zaskoczeni przez Ciebie ;) Wypełnij formularz do którego odsyłamy, u nas kontakt był po kilkunastu minutach :)

  • Piotr pisze:

   Udało się telefonicznie. Sporo klikania w apce :-)

  • Piotr pisze:

   Znowu będzie darmowe tankowanie.

  • ZnB pisze:

   Czyli przez formularz promocji zostawiając kontakt do siebie?

   W tych trudnych czasach dobrze, że nadal są takie promocje. Ludzie ich nie doceniają ale może w końcu znowu zaczną i przestaną narzekać eeee 200 zł co to jest, szkoda czasu. A teraz od jakiegoś czasu już nie raz słyszeliśmy „200 zł? Dobre i tyle bo wszystko drogie”. Jak szybko zmieniło się podejście tych samych osób :(

  • Piotr pisze:

   @ZnB „Czyli przez formularz promocji zostawiając kontakt do siebie?”

   Tak przez formularz. Ale było sporo potwierdzania dokumentów w aplikacji.

  • ZnB pisze:

   Czyli tak jak pisaliśmy, strona promocji zawsze ma większy priorytet ;)

  • Piotr pisze:

   A macie też konto w tym banku?
   Bo ja wypełniłem wniosek, oddzwonili ale powiedzieli że „nie ma technicznie możliwości zawarcia umowy przez telefon”.
   (widziałem aktualizację z 16.10, ale tutaj nikt mnie nie przekonywał żeby założyć tylko odsyłał do placówki banku)

 • edek264 pisze:

  Za dużo kart już mam….

 • Mariusz pisze:

  Promocja jest dostępna od 1.09. Ja już 12.09 spelnilem warunki i czekam do teraz

 • West pisze:

  Witam jak mam zwykłom kartę z pko zarejestrowana to wystarczy tą dodać czy jakby nowe konto zakładać na nowego maila.

 • olo pisze:

  Witam czy można zrezygnować z karty po otrzymaniu punktów i czy taka rezygnacja wiąże się z jakimiś kosztami .Pozdrawiam

 • siekieramotyka pisze:

  Wpadło i u mnie, niedługo tysiak stuknie od bezcennych chwil :)

 • Piotr pisze:

  Czekam za punktami. Niedługo miną dwa tygodnie od spełnienia warunków.
  A jak u Was ?

 • west pisze:

  też czekam warunki spełniłem 29 października dziś dzwoniłem do BcH i pani powiedziała że najpóźniej do 30 dni od spełnienia warunków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.