ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

350 zł bonusu za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + po 200 zł za konta dla dzieci + 1500 zł w programie poleceń + konto na 7%!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Kolejna promocja konta w Banku Pekao – do zgarnięcia minimum 350 zł…

Wraca promocja konta osobistego w Banku Pekao, dzięki której można obecnie zgarnąć wysoką premię poprzez połączenie kilku promocji. Do zgarnięcia jest łącznie minimum 350 zł bonusu za założenie Konta Przekorzystnego oraz po 200 zł za konta założone dzieciom. Na nagrodę składa się 200 zł premii w gotówce oraz 150 zł w ramach programu Bezcenne Chwile. Nie można również zapomnieć o bardzo dobrym koncie oszczędnościowym oferującym aż 7% w skali roku.

Tytułem wstępu…

Jeżeli regularnie śledzicie naszego bloga to doskonale wiecie, że dość często można spotkać promocje, które dają się ze sobą łączyć. Taka kumulacja promocji to zoptymalizowanie zysków, ponieważ niejednokrotnie spełniając warunki danej promocji okazuje się, że od razu spełniliśmy warunki innej. W niniejszym wpisie podpowiadamy jak można połączyć ze sobą kilka promocji:

 • 200 zł premii w gotówce w ramach promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja IV”,
 • 100 zł w punktach programu Bezcenne chwile w promocji „8000 pkt na start” (szczegóły promocji),
 • 50 zł w punktach programu Bezcenne chwile w promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A” (szczegóły promocji),
 • 200 zł premii w gotówce za konto dziecka (szczegóły promocji),
 • do 1500 zł premii w programie Polecam Przekorzystnie za polecanie konta swoim znajomym (szczegóły promocji),
 • 7% na koncie oszczędnościowym (szczegóły promocji).

Załóż konto w Banku Pekao i zyskaj aż 350 zł nagrody!

Zasady przystąpienia do promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł”

Z promocji konta Banku Pekao promowanej pod hasłem „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja III„, która będzie dostępna do 31 sierpnia 2022 roku możesz skorzystać o ile spełniasz poniższy warunek:

od 1.01.2020 r. do 31.08.2022 r., nawet przez jeden dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak:
– rachunek płatniczy dla konsumentów czyli konto do wykonywania różnych transakcji płatniczych (rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy),
– rachunek terminowej lokaty oszczędnościowej

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji możesz śmiało do niej przystąpić. Aby z niej skorzystać należy wypełnić internetowy wniosek o Konto Przekorzystne na podstawie, którego zostanie zawarta umowa o konto wraz z kartą płatniczą (rewolucyjną Mastercard Debit FX) oraz aplikacją mobilną PeoPay, wyrażając we wniosku jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wzięcia udziału w promocji.

Umowa musi zostać podpisana online czyli należy wybrać weryfikację tożsamości poprzez biometrię (zeskanowanie twarzy oraz dowodu osobistego) za pomocą kamerki w komputerze lub w telefonie poprzez aplikację PeoPay. W przypadku zakładania konta z poziomu komputera, który nie posiada kamerki, zdjęcie dowodu oraz twarzy można zrobić wykorzystując smartfon z aplikacją PeoPay (będzie dostępna taka opcja we wniosku). Jeśli nie uda ci się zawrzeć umowy w powyższy sposób ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale banku, ten warunek uznany zostanie za spełniony. Na zawarcie umowy mamy czas do 16 października 2022 roku

Informacja! Sporo czytelników myli ze sobą dwa banki: Bank Pekao SA (czyli bank z czerwonym żubrem w logo i posługujący się pełną nazwą Pekao, o którym mowa w niniejszej promocji) oraz PKO BP SA (posługujący się w logo niebieską skarbonką i skrótem PKO, do którego należy również marka Inteligo). Jeżeli posiadacie konto w PKO BP i/lub w Inteligo możecie śmiało korzystać z tej promocji Banku Pekao SA!

Premia 200 zł za pięć płatności miesięcznie i logowanie do apki

Pierwszą nagrodą za udział w głównej promocji banku jest premia pieniężna w wysokości 50 zł, która będzie przyznana za sam fakt podpisania umowy o konto, kartę i bankowość elektroniczną Pekao24 (w tym aplikację PeoPay) przez internet. Nagroda ta zostanie wypłacona nie później niż do 30 listopada 2022 roku.

Drugą nagrodę w łącznej wysokości 150 zł w gotówce otrzymamy jeżeli w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto i przystąpienia do promocji:

 • wykonamy po min. 5 płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta lub zbliżeniowo telefonem przy pomocy aplikacji PeoPay (nie wlicza się w to BLIK),
 • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

Z płatności, o których mowa wyżej na potrzeby promocji wykluczone są:

 • internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050),
 • przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051)

Nagroda ta zostanie wypłacona nie później niż do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji za dany miesiąc. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

Załóż konto w Banku Pekao i zyskaj aż 350 zł nagrody!

Dodatkowo 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł

Promocja „8000 pkt na start” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 30670 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 9 października 2022 roku. O ewentualnym wyczerpaniu się puli nagród Mastercard poinformuje wcześniej na stronie programu. Dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania się puli nagród na stronie internetowej programu, pojawi się informacja o szacowanym terminie wyczerpania się puli nagród.

Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji takiej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że w promocji biorą udział karty banku, które nie były zarejestrowane w programie przed 29 sierpnia 2022 roku. Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to teoretycznie nie otrzymasz punktów za rejestracje kolejnej karty banku A. Natomiast jak najbardziej można zarejestrować kartę innego banku B.

(…) a jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 29.08.2022 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 29.08.2022 r. do 9.10.2022 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie.

Kolejną nowością jest fakt, iż punkty przysługują za rejestrację tylko jednej karty danego banku:

Jeden Uczestnik może otrzymać w ramach Promocji tylko i wyłącznie jedną Korzyść w ramach jednej Instytucji Finansowej, nawet jeżeli wielokrotnie spełniłby kryteria do jej otrzymania.

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej. W promocji biorą udział karty banku, którego inna karta nie jest jeszcze na nas zarejestrowana w programie,
 • dokonać płatności bezgotówkowej na łączną kwotę min. 50 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile.

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 45 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 2 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro czyli defacto bony do Allegro.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi: „8000 pkt na start” w programie Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

Załóż konto w Banku Pekao i zyskaj aż 350 zł nagrody!

Kolejne 4000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 50 zł

IX edycja tej promocji organizowanej pod hasłem „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.” przeznaczona jest dla klientów Banku Pekao, którzy posiadają kartę debetową oznaczoną marką Maestro lub Mastercard (lub wyrobią sobie nową), która to nie była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile przed dniem 1 sierpnia 2022 roku. Inne karty zarejestrowane w programie nie mają znaczenia (o czym tym razem wprost mówi regulamin).

Aby zdobyć 4000 pkt powitalnych programu Bezcenne Chwile należy dokonać rejestracji karty debetowej (oznaczonej marką Maestro lub Mastercard) wydanej do konta osobistego, która przed dniem 1 sierpnia 2022 roku nie była zarejestrowana we wspomnianym programie lojalnościowym. W przypadku gdy posiadamy już kartę zarejestrowaną w promocji to zgodnie z regulaminem promocji możemy otrzymać punkty pod warunkiem rejestracji kolejnej nowej karty Pekao nie uczestniczącej jeszcze w programie. Na rejestrację karty jest czas do 30 września 2022 roku i nie ma w obecnej edycji promocji limitu nagród, który mógłby spowodować wcześniejsze zakończenie promocji. Rejestracji karty można dokonać bezpośrednio na stronie programu Bezcenne Chwile lub za pośrednictwem bankowości Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Następnie w terminie 30 dni od rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile (lub przystąpienia do programu w przypadku gdy wcześniej nigdy z niego nie korzystaliśmy) należy dokonać płatności zarejestrowaną kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych (lub za pomocą płatności zbliżeniowych PeoPay z dodaną kartą) na łączną kwotę min. 50 zł

Nagroda w postaci 4000 pkt za transakcje bezgotówkowe zostanie przekazana w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od ich przyznania. Można je wymienić np. na 4 bilety do kina Cinema City czy też na voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik, Smyk, Decathlon, stacji paliw Circle K lub innych.

O szczegółach tej promocji można poczytać tutaj: 4000 pkt w programie Bezcenne Chwile czyli 50 zł bonusu dla klientów Banku Pekao – IX edycja

Po 200 zł w gotówce za każde założone konto dla dziecka

Kolejną premię w wysokości 200 zł otrzymamy w zamian za założenie konta dziecka (lub wielokrotność tej premii w przypadku większej ilości kont dla dzieci). Konto możemy założyć zarówno dziecku w wieku od 7 do 12 lat jak i dziecku w wieku od 13 do 17 lat. Wiek dziecka ma jedynie nieznaczny wpływ na warunki do spełnienia w promocji.

Pierwsza część nagrody w wysokości 50 zł przysługuje juz za sam fakt podpisania umowy o konto dla dziecka i wyrażenie zgód marketingowych. Druga nagroda w wysokości 150 zł zostanie wypłacona pod warunkiem spełnienia poniższych warunków:

 • warunek dla uczestnika w wieku poniżej 13 lat: na dzień 16 listopada 2022 roku saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych lub Rachunku oszczędnościowym Mój Skarb Uczestnika będzie większe niż 200 zł na jednym z tych kont (salda nie sumują się),
 • warunek dla uczestnika w wieku co najmniej 13 lat: do 16 listopada 2022 roku uczestnik wykona min. 5 płatności bezgotówkowych (kartą lub za pomocą kodu BLIK).

Wypłata nagród nastąpi na otworzone Konto Przekorzystne dla młodych w terminie do 30 listopada 2022 roku.

O szczegółach tej oferty pisaliśmy tutaj: 200 zł w gotówce za założenie dziecku Konta Przekorzystnego dla młodych w Banku Pekao (XXIII edycja)

Nawet 1500 zł za polecanie konta swoim znajomym

Jak już na wstępie napisaliśmy w ramach programu poleceń można uzyskać do 1500 zł premii w gotówce. Osoba Polecająca (czyli udostępniająca swój kod polecenia) otrzyma od 50 zł do 100 zł premii za każde skuteczne polecenie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Konta Przekorzystnego Biznes lub Konta Świat Premium. W ramach obecnej edycji programu bank wynagradza Polecającego za pierwsze 15 poleceń co powoduje, że łącznie można zyskać od 750 zł do nawet 1500 zł bonusu w gotówce (w zależności jakie konta będziemy polecać).

O programie poleceń pisaliśmy tutaj: Do 100 zł premii za założenie konta w programie „Polecam Przekorzystnie” Banku Pekao (IX edycja) oraz do 1500 zł premii za polecenia – BRAK KARENCJI!

Załóż konto w Banku Pekao i zyskaj aż 350 zł nagrody!

7% na koncie oszczędnościowym Pekao przez okres 6 miesięcy!

Przedmiotem niniejszej promocji jest promocyjne oprocentowanie środków zgromadzonych na Koncie Oszczędnościowym, które wynosi 5% w skali roku przez okres równy 183 dni licząc od dnia zawarcia umowy Konta Oszczędnościowego. Oprocentowanie promocyjne jest naliczane do wysokości kwoty 100 tys. zł. dla zwykłego Konta Oszczędnościowgo oraz do 400 tys. zł dla Konta Oszczędnościowego Premium.

Z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego w Banku Pekao oferowanego w ramach promocji „Promocja 7,00%” można skorzystać jeżeli spełniasz co najmniej jeden z poniższych warunków:

od 1.01.2021 r. do 31.07.2022 r., nawet przez jeden dzień nie byłeś jako konsument posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak:
– Rachunek płatniczy,
– rachunek oszczędnościowy,
– rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej.

albo

od 1.01.2021 r. do 31.07.2022 r. przynajmniej przez jeden dzień byłeś jako konsument posiadaczem lub współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak:
– Rachunek płatniczy,
– rachunek oszczędnościowy,
– rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej,
na których w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald tych rachunków wynosiła od 0 zł do 100 zł, przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych na potrzeby Promocji są przeliczane na złote po średnim kursie NBP z dnia ustalania stanu rachunku.

Z promocji wykluczone są również osoby, które w okresie od 1.01.2021 r. do 31.07.2022 r. posiadały jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych Pekao TFI.

Aby skorzystać z promocji konta oszczędnościowego konieczne jest posiadanie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium (ewentualnie można je teraz założyć) i podpisanie pierwszej umowy o Konto Oszczędnościowe. 

Szczegółowe warunki promocji znajdziecie w regulaminie oraz osobnym wpisie na blogu: 7% na koncie oszczędnościowym

Lokata negocjowana na nowe środki – do 8% w skali roku

Oprócz dobrego konta oszczędnościowego bank ma również w ofercie Lokatę na nowe środki z oprocentowaniem wg stałej stopy procentowej:

 • 8% w skali roku na 12 miesięcy,
 • 7% w skali roku na 6 miesięcy,
 • 6% w skali roku na 3 miesiące.

Minimalna kwota lokaty wynosi 20 tys. zł. Można otworzyć kilka lokat w ramach tej oferty jednak maksymalna kwota ulokowanych środków nie może przekroczyć 1 mln zł. Największą wadą tej lokaty jest fakt dostępności tylko w oddziale banku :(

Pakiet Komfort przez pół roku zupełnie za darmo!

Pakiet Komfort (wymagany w tej promocji) składa się z płatnego Pakietu Express Elixir i bezpłatnego dla w całym okresie ochrony Pakietu Ubezpieczeń. Pakiet Express Elixir jest bezpłatny w promocji przez 6 pierwszych miesięcy, jeżeli będzie aktywowany do konta po raz pierwszy. Po tym okresie będzie pobierana miesięcznie opłata za Pakiet Express Elixir zgodnie z regulaminem Pakietu Komfort.

 
Pakiet Komfort
STANDARD
Pakiet Komfort
ZŁOTY
Pakiet Komfort
PLATYNOWY
Pakiet przelewów Express Elixir
Express Elixir
2 szt. miesięcznie
Express Elixir
3 szt. miesięcznie
Express Elixir
4 szt. miesięcznie
Miesięczna opłata za
Pakiet przelewów Express Elixir
Promocja – 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy a po tym okresie jak niżej:
Konto Przekorzystne 6 zł 9 zł 12 zł
Pakiet Ubezpieczeń
Suma ubezpieczenia
Bezpłatny w całym okresie ochrony
5 000 zł Ubezpieczenie zakupów
przez internet!
Ubezpieczenie zakupów
przez internet!
Ubezpieczenie zakupów
przez internet!
1 000 zł
Ubezpieczenie rzeczy
osobistych
(w tym tel. komórkowego)
Ubezpieczenie rzeczy
osobistych
(w tym tel. komórkowego)
Ubezpieczenie rzeczy
osobistych
(w tym tel. komórkowego)
3 x 800 zł = 2 400 zł
Pomoc w domu
Pomoc specjalistów8
dojazd + robocizna + części
Pomoc w domu
Pomoc specjalistów8
dojazd + robocizna + części
10 000 zł OC w życiu prywatnym

Załóż konto w Banku Pekao i zyskaj aż 350 zł nagrody!

Karta rewolucyjna bez kosztów przewalutowania i prowizji za płatności w walucie obcej!

Karta Rewolucyjna MasterCard Debit FX wydawana do Konta Przekorzystnego to jedna karta do płatności w kraju jak i za granicą. Karta ta to gwarancja niskich kursów przewalutowania na całym świecie dzięki przeliczaniu transakcji po średnim kursie organizacji MasterCard, bez dodatkowej marży banku i bez prowizji banku za przewalutowanie. Nie zapłacimy również za wypłaty z bankomatów za granicą, jeśli spełnione zostaną warunki bezpłatności konta o których piszemy poniżej.

Karta rewolucyjna sama rozliczy transakcje w ramach środków znajdujących się na rachunku PLN i przeliczy je po średnim kursie organizacji płatniczej MasterCard. Aby płatność została przewalutowana tylko po średnim kursie organizacji płatniczej MasterCard, nie akceptuj oferty przewalutowania na złote, którą możesz otrzymać w punkcie sprzedaży. Jest to zatem idealna karta na podróże zagraniczne i warto o tym pamiętać biorąc pod uwagę możliwość skorzystania z tej promocji.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne w Banku Pekao?

Konto Przekorzystne znajdujące się w ofercie Pekao jest bezwarunkowo darmowe czyli za 0 zł. Wydawana do niego karta Mastercard Debit FX również może być darmowa. Z opłaty za kartę zostaniemy zwolnieni jeżeli w poprzednim miesiącu zapewnimy jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych i przelewów wewnętrznych) oraz wykonamy przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową – w przeciwnym razie zapłacimy 4 zł za kartę miesięcznie. 

Dla osób do 26 lat bank oferuje Konto Przekorzystne bez opłaty miesięcznej za rachunek jak i kartę.

Po spełnieniu powyższych warunków uzyskujemy dodatkowo:

 • brak opłaty za dwie pierwsze wypłaty kartą w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce,
 • brak prowizji za wypłaty tą kartą w bankomatach za granicą.

Bezwarunkowo do Konta Przekorzystnego bank dorzuca jeszcze:

 • brak opłaty za wszystkie wypłaty tą kartą z bankomatów Pekao S.A. w Polsce,
 • brak dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie czy też bez doliczania dodatkowej marży banku do kursu wymiany waluty przy transakcjach za granicą.

Pamiętajcie jednak, iż bank pobiera 20 groszy za każdy SMS autoryzacyjny. Warto zatem od razu przejść na darmową autoryzację transakcji poprzez aplikację mobilną PeoPay.

Warto dodać, że do momentu autoryzacji w placówce Banku Pekao ograniczona jest kwota dziennych i miesięcznych przelewów zewnętrznych (poza rachunki własne) jeżeli konto było otwierane poprzez biometrię. Limit ten wynosi 3000 zł na dzień oraz 20000 zł na miesiąc – jest to tzw. limit biometryczny, niezależny od limitów jakie można ustawić w bankowości internetowej. Jeżeli zatem planujemy zrealizować większe kwoty przelewów należy udać się do placówki, przedstawić dowód i poprosić o usunięcie limitu biometrycznego (ew. zmodyfikowanie kwot tego limitu).

Pozostałe opłaty znaleźć można standardowo w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 16 października 2022 wypełnij wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą oraz aplikacją PeoPay
do 16 października 2022 podpisz umowę o konto i kartę w formie online (w celu uzyskania pierwsze premii 50 zł)
przez 3 kolejne miesiące po miesiącu otwarciu konta wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych za pomocą karty debetowej wydanej do konta lub aplikacji mobilnej PeoPay (w celu uzyskania drugiej premii 150 zł)
do 30 listopada 2022 zostanie wypłacona pierwsza premia 50 zł za podpisanie umowy
do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków zostanie wypłacona druga premia 150 zł za 5 płatności kartą wydaną do konta

Załóż konto w Banku Pekao i zyskaj aż 350 zł nagrody!, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl18 komentarzy dla wpisu: “350 zł bonusu za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + po 200 zł za konta dla dzieci + 1500 zł w programie poleceń + konto na 7%!

 • Zapytanie pisze:

  W aktualnej jeszce promocji pisze :
  od 1.01.2021 r. do 31.07.2022 r., nawet przez jeden dzień nie byłeś jako konsument posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak:

  W tej :

  od 1.01.2020 r. do 31.08.2022 r., nawet przez jeden dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak:

  Czy to nie jest bład ? We wcześniejszy promocji karencja bya dp 01.01.2021 , a teraz do 01.01.2020 ? a nie mialo byc do 01.01.2022? nie byl posiadaczem ?

  Zamknąłme konto 22.10.2020 chciałem otowrzyć konto z w/w karencja od 01.01.2021 ,problem w tym ze pekao przjeła idea bank i 3.01.201 dostałem wiaodmosc ze stałem sie klientem pekao, gdyz lokate sprzed 10 lat zamykaja z terminem do do 2 tyg , czyli zamiast przestać byc klientem 22.10.20 przestalem byc 23.01.2021 wiec przez to nie łapie sie w żadną promocję czy się mylę ?

  • ZnB pisze:

   Możesz jaśniej napisać i bez błędów ponieważ ciężko się to czyta :(

   Domyślamy się, że pytasz o dwie różne promocje:
   1. Promocja z premią 200 zł z konto – tutaj karencja jest od 2020 roku
   2. Promocja konta oszczędnościowego na 7% – tutaj karencja jest od 2021 roku

   Skąd pomysł na karencję od 2022 roku?

 • Zapytanie pisze:

  Przeczytałem i jakoś nie widze tych ” błędów ” no ale okej
  2. Promocja konta oszczędnościowego na 7% – tutaj karencja jest od 2021 roku
  Czy ja tu coś pisze o koncie oszczędnościowym – nie !

  Proszę się wczytać j/w taki i poniżej

  Skąd pomysł na karencję od 2022 roku?
  Poprzednia promocja jest opisana z karencją od 2021 roku a obecna od 2020 , myslałem że to bład bo kto cofa karencję ? zawyczaj skoro rok temu była do 2021 to w tym pwoinna być od stycznia 2022 , a nie od 2020 bo to troche bezsnesu . Śledze uważnie promocje pekao i od zeszłego roku cały czas jest od 01.01.2021 chyba 5 promocji było i nagle wyskoczyl iz datą wsteczna ? karencja od 2020 ? dlatego dopytałem czy ma to sens wiec pytanie uważam za sensowne . Nadal nie uzyskałem odp na moje pytanie .

  • ZnB pisze:

   Może i o koncie oszczędnościowym wprost nie napisałeś ale piszesz tak, że nikt tego nie rozumie :(

   Co oznacza i jak rozumieć Twoje pytanie: „Skąd pomysł na karencję od 2022 roku?”. Co masz na myśli bo jak na razie to tylko Ty to rozumiesz:
   – opcja a: „Dlaczego wprowadzono karencję z datą od 2022 roku? – no domyślamy się, że nie…
   – opcja b: „Dlaczego od 2022 roku karencja jest dłuższa/inna? – no tutaj również się domyślamy, że raczej nie bo nie jest dłuższa a że inna to jak co roku.
   – opcja c: wytłumacz…

   „Poprzednia promocja jest opisana z karencją od 2021 roku a obecna od 2020 , myslałem że to bład bo kto cofa karencję ?”
   Jaka poprzednia promocja? Poprzednia również miała karencję od 2020 roku => https://zarabiajnabankach.pl/200-zl-nagrody-w-gotowce-za-zalozenie-konta-przekorzystnego-w-banku-pekao-edycja-iii/

   „Śledze uważnie promocje pekao i od zeszłego roku cały czas jest od 01.01.2021 chyba 5 promocji było i nagle wyskoczyl iz datą wsteczna ? karencja od 2020 ?”
   Jak? W zeszłym roku były promocje z karencją 2019 rok a nie 2021. Mało który bank ustawia karencję na rok równy bieżącemu.

 • Zapytanie pisze:

  Prowadzisz te stronę, a widze że nie masz kompletnie pojęcia co piszesz. To ja Cie ani trochę nie rozumiem pytanie zadane zostało, a odpowiedz no cóż każdy widzi .

  Przecież to jest z Twojej strony kolego :

  https://zarabiajnabankach.pl/7-proc-na-koncie-oszczednosciowym-w-banku-pekao/

  co tu pisze ? albo źle to napsiałeś albo ja czytac nie potrafię :

  ” od 1.01.2021 r. do 31.07.2022 r., nawet przez jeden dzień nie byłeś jako konsument posiadaczem ani współposiadaczem ”

  Czyli jest karencja od 2021 ! ? poprzednia promocja ? – zgada się? odp.a,b,c,d itd odpowiedziałem ?

  Teraz uwaga :

  ” od 1.01.2020 r. do 31.08.2022 r., nawet przez jeden dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak: ”

  Powyżej !!!! kolego aktualna promocja !!

  Czyli skoro poprzednia promocją ma karencję od 01.01.2021 , a aktualna ma od 01.01.2020 to się cofa ? czy jest jak należy ? wedłgu mnie się cofa zaczymay od roku 2021 , potem jest 2020 , gdzie wypadło by aby karencja była wprwadzona od 2022 roku ? troche to szybko bo w styczniu 2023 powinna taka być ale promocje są różne stad było moje pytanie dlatego dziwie się na 2 pwoyższe odpowiedzi z których nic nie wynika a mądrujesz .

  Spo ma roczną lub dwuletnią karencję w tym wypadku jest różnie nie ma reguły , wsytarczy żebyś się wczytał w moją wypowiedz i poprzednie swoje artykuły .

  • ZnB pisze:

   Nie mądrujemy się tylko wyjaśniamy. Porównujesz dwie zupełnie inne promocje, jedną dla konta oszczędnościowego do której sam linkiem odsyłasz (a wcześniej zaprzeczałeś że KO nic nie pisałeś) oraz drugą dla konta osobistego. Przejrzyj sobie na spokojnie wszystko + to co piszesz bo chyba wylewasz żale ale nie wiemy na co. Tutaj pozostaje mieć pretensje tylko do siebie bo nikt nigdzie karencji nie cofnął w kontekście danej promocji. To od zawsze były dwie niezależne promocje i posiadały inny okres karencji.

 • Zapytanie pisze:

  To jest prosta sytuacja październik 2020 zamykasz konto , jako karencja jest wpisana w nowej pormocji przez pekao od 01.01.2021 to się łapiesz na promke zamkniecie 2020 , nowa promocja w 2021 jesli ani jeden dzień nie jesteś klientem peko – kleisz akcje ? prosta sprawa jasna i klarowna ale już się komplikuje jak byłeś klientem ieda banku który jak wiadomo był przejęty przez peako i od 03.01.2021 stałem się klientem pekao czysto teoretycznie bo od razu stara lokata została z automatu zamknięta , tu było moje pytanie czy bank uzna zamknięcie konta października 2020 , czy może od 03.01.2021 czyli data od której stałem się na kilientem peako tylko po to aby zamknąć starą lokatę , a może od 23.01.2021 czyli zamknięcie lokaty idea banku przez pekao – jako datę od kiedy nie jestem juz klientem peako i abym mógł sie zalapac na nową promokę .

  • ZnB pisze:

   Klientem Pekao przestałeś być w momencie wypowiedzenia umowy. Kiedy ją wypowiedziałeś? Zamknięcie lokaty to nie wszystko. Kleisz akcję? ;)

 • ZnB pisze: - pisze a nie klei akcji :) pisze:

  Nie do końca kleje bo j/w wypowiedziałem umowę w pekoa z dniem 20.10.2020 , 01.01.2021 pekao przejęło idea bank 03.01.2021 dostalem maila iz stara lokata bedzie zamknięta w ciagu 2 tygodniu , chodzi mi o sama interpretacje czy byłem kienem czy nie panie akcja łapie się na karencje że od 01.01.2021 nie byłem nia jednago dnia kalientem czy tez bank uzna ze jednak byłem klientem

  • ZnB pisze:

   Jak Pekao Cię przejęło (zresztą jak wszystkich klientów Idei) to jak najbardziej byłeś klientem Pekao i posiadałeś lokatę w Pekao od 1.01.2021 roku.

 • Dominik pisze:

  Czy trzeba wyrazić zgody marketingowe?

 • Robert pisze:

  Czy wystarczy wpłata na konto z innego banku, czy musi być od pracodawcy.

 • Monika pisze:

  Zapytałam w bankowości internetowej, czy biorę udział w promocji i mi odpisali, że ze względu na to, że mam niezaakceptowane zgody marketingowe Spółek z Grupy Kapitałowej nie biorę udziału w promocji. Co mam zrobić? Takie zgody w tej promocji nie są chyba wymagane?

  • ZnB pisze:

   Nie są wymagane a taka odp była na zgłoszoną reklamację czy zwykłe pytanie?

  • Monika pisze:

   zwykłe pytanie, co w takien sytuacji zrobić? wypełniać warunki promocji?

  • ZnB pisze:

   Dokładnie tak, większość konsultantów nie ma pojęcia co pisze. Naszym zdaniem nagroda wpadnie Ci bez problemu a jeżeli nie to wtedy dopiero złożysz oficjalną reklamację (nie zwykłe pytanie). Bądź dobrej myśli ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.