ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas i zgarnij pakiet CANAL+ z Netlfix na 6 miesięcy gratis oraz wyjazd do Hollywood dla dwóch osób (+ 600 zł w programie Bezcenne Chwile)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Nagrody rzeczowy do wygrania w nowej promocji filmowej od BNP Paribas

Wystartowała dość nietypowa jak na BNP Paribas promocja. Tym razem w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie możemy otrzymać pakiet CANAL+ z Netlifx na 6 miesięcy zupełnie za darmo (wartość nagrody to 534 zł). Poza tym biorąc udział w dodatkowym konkursie mamy szansę wygrać wyjazd do Hollywood dla dwóch osób o wartości aż 42 tys. zł! lub jedną z nagród drugoplanowych: projektor filmowy, maszynkę do popcornu czy też wizytę na planie filmowym.

Zasady przystąpienia do promocji „Pełno wrażeń z Kartą Filmową banku BNP Paribas”

Promocja „Pełno wrażeń z Kartą Filmową banku BNP Paribas” została przygotowana przez firmę Hagen we współpracy z baniem BNP Paribas. Produktem objętym w niniejszej promocji jest oczywiście znane już większości z Was Konto Otwarte na Ciebie. Nagrodą główną w najnowszej ofercie banku jest 6 miesięczny dostęp do CANAL+ z Netlifx o wartości 534 zł. Nagrodami w konkursie są: wyjazd do Hollywood dla dwóch osób (wartość nagrody 42000 zł), mini projektor filmowy Prixton Cinema, maszynka do popcornu Create Popcorn maker retro, kod do platformy „VOD Green Film Festival” czy też wizyta na planie filmowym.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij pakiet CANAL+ z Netlix

Promocja jest skierowana do osób, które co najmniej od 1 października 2022 roku nie były posiadaczem konta w banku BNP Paribas. Jeżeli śledzicie na bieżąco promocje bankowe to wiecie, że jest to obecnie jeden z najkrótszych okresów karencji w tego typu promocjach. Zapis w regulaminie odnośnie warunków przystąpienia do promocji brzmi dokładnie tak:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
1) nie jest stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;;
2) od dnia 01.10.2022 r. do dnia złożenia wniosku o zawarcie Umowy ramowej, nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;;

W promocji organizowanej przez pośredników czyli takiej jak ta, pierwszym krokiem jaki zawsze wykonujemy to rejestracja na dedykowanej stronie promocji – mamy na to czas max. do 31 grudnia 2023 roku jednak nie dłużej jak do osiągnięcia 10000 sztuk rejestracji w promocji (w przypadku wyczerpania się limitu wniosków bank zablokuje możliwość rejestracji w promocji). Podczas rejestracji podajemy swoje dane oraz adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie zarejestrowania się oraz link do złożenia wniosku o konto (możemy również od razu po rejestracji na stronie promocji kliknąć w przycisk Otwórz konto i taką metodę polecamy). Zgodnie z regulaminem promocji na jeden adres e-mail możemy założyć nie więcej jak jeden profil uczestnika promocji czyli jedno konto.

Po kliknięciu udostępnionego nam linku mailu (lub po kliknięciu w przycisk Otwórz konto na stronie promocji) wybieramy opcję otworzenia konta online (tylko taki sposób bierze udział w tej promocji) i wypełniamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Visa Filmowa (tylko taka karta bierze udział w promocji) podając bezbłędnie wszystkie swoje dane osobowe zgodnie z danymi zawartymi w dowodzie osobistym – na to mamy również czas max. do 31 grudnia 2023 roku. Należy również przygotować sobie skany dowodu osobistego – są one wymagane już na etapie wnioskowania o konto.

Promocja wymaga aby konto zostało otworzone online czyli w tzw. opcji na selfie poprzez wideoweryfikację i skanowanie dowodu oraz twarzy w aplikacji mobilnej banku. Aplikacja mobilna musi zostać pobrana poprzez link przesłany w wiadomości SMS, która przyjdzie po wybraniu możliwości złożenia wniosku o Konto Osobiste w Aplikacji Mobilnej i przejściu na stronę Banku bezpośrednio z Linku promocyjnego. Proces składnia wniosku o Konto Osobiste za pomocą Aplikacji Mobilnej nie może zostać przerwany. W przypadku przerwania składania wniosku, należy odinstalować aplikację mobilną i ponownie przejść bezpośrednio z otrzymanego linka promocyjnego do wniosku o konto.

Umowę o konto podpisujemy poprzez kod SMS przy czym musi to nastąpić najpóźniej do 31 grudnia 2023 roku. Otrzymaną kartę do konta należy aktywować i nadać jej PIN w terminie do 7 dni od jej otrzymania.

Informacja! Po złożeniu wniosku przez internet umowę podpiszemy za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku Autenti. Aktywacji karty można dokonać na kilka sposobów:
a) w systemie bankowości elektronicznej lub Aplikacji GOmobile w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
b) poprzez Centrum Telefoniczne, Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, (opłata według cennika operatora) w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
c) w dowolnym bankomacie z użyciem PIN-u w przypadku karty debetowej fizycznej lub
d) płacąc Kartą za zakupy z użyciem PIN-u (poza Transakcjami Zbliżeniowymi) w przypadku karty debetowej fizycznej lub
e) w oddziale Banku w przypadku karty debetowej fizycznej.

Pamiętajmy! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji, tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego przez organizatora po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij pakiet CANAL+ z Netlix

Jak zgarnąć nagrodę o wartości 534 zł w postaci pakietu CANAL+ z Netlix?

Jak już wyżej wspominaliśmy nagrodą gwarantowaną w tej promocji są kody elektroniczne upoważniające do korzystania z pakietu CANAL+ z Netlifx przez 6 miesięcy zupełnie gratis.

Pierwszy kod upoważniający do korzystani z pakietu przez 3 miesiące zostanie przyznany za fakt podpisania umowy o konto wraz z kartą, aktywowanie karty i nadanie jej PINu (zgodnie z opisem wskazanym wyżej) oraz wykonanie do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy min. 4 płatności bezgotówkowe kartą wydaną do konta na dowolną kwotę przy czym nie wlicza się do tego transakcji wykluczonych z promocji (ich wykaz znajduje się w dalszej części opisu).

Drugi kod upoważniający do korzystani z pakietu przez kolejne 3 miesiące zostanie przyznany jeżeli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • wykonać min. 4 płatności bezgotówkowe kartą wydaną do konta na dowolną kwotę przy czym nie wlicza się do tego transakcji wykluczonych z promocji (ich wykaz znajduje się w dalszej części opisu),
 • otrzymać wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Warto jednak pamiętać o tym, że druga nagroda zostanie przyznana pod warunkiem, iż uzyskamy prawo do pierwszej. Tym samym aby zgarnąć całą pulę nagród należy spełnić warunki promocji we wszystkich wskazanych miesiącach.

O przyznaniu nagrody organizator promocji poinformuje w wiadomości e-mail najpóźniej do 10-tego dnia miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Nagrody zostaną przekazane SMSem w ciągu 5 dni od otrzymania informacji o prznaniu nagrody. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Wykluczone z promocji płatności kartą – zwróćcie na to szczególną uwagę!

Bank przez transakcje kartą tym razem rozumie tradycyjne płatności kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych jak również za zakupy w internecie ale nie za pomocą BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay czy też Blue Media. Dokładnie precyzuje to zapis z regulaminu:

Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

Należy również pamiętać o tym, że niektóre transakcje są wyłączone z promocji – chodzi o transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij pakiet CANAL+ z Netlix

Wygraj wyjazd od Hollywood oraz inne nagrody dodatkowe

Oprócz powyższej promocji z nagrodą gwarantowaną mamy możliwość dodatkowo wzięcia udziału w konkursie „Przygoda jak z filmu”. W ramach niego jest możliwość wygrania nagrody pierwszoplanowej jaką jest wyjazd dla dwóch osób do Hollywood o wartości 42000 zł na co składa się:

 • Bilet lotniczy Warszawa – Los Angeles – Warszawa – klasa Ekonomiczna;
 • Nocleg w hotelu 4 gwiazdkowym w Los Angeles – 4 noce;
 • Pełne wyżywienie podczas 5 dni pobytu w Los Angeles;
 • Opieka rezydenta w trakcie podróży i podczas 5 dni zwiedzania w Los Angeles;
 • 5 dniowy program zwiedzania Los Angeles z przewodnikiem;
 • Bilety wstępu do 2 filmowych parków rozrywki;g. Ubezpieczenie OC/NNW

oraz nagród drugoplanowych, którymi są:

 • Mini projektor filmowy Prixton Cinema każdy o wartości 798,27 zł. W konkursie przewidziano 15 takich nagród;
 • Maszyna do popcornu Create Popcorn maker retro każda o wartości 478,47 zł. W konkursie przewidziano 50 takich nagród;
 • Kod do platformy „VOD Green Film Festival” o wartości 110,70 zł. Kod jest ważny 3 miesiące od daty jego aktywacji, należy go wpisywać przed obejrzeniem wybranego filmu. W konkursie przewidziano 30 takich nagród;
 • Wizyta na planie serialu lub filmu, która odbędzie się w Polsce do końca 2024 roku każda o wartości 199 zł. W konkursie przewidziano 3 takie nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie już na etapie rejestracji w promocji, o której pisaliśmy należy wybrać opcję „Chcę wziąć udział w Promocji i Konkursie” i wybrać rodzaj nagrody, o który chcemy powalczyć. Następnie podczas dokonywania rejestracji w konkursie udziel odpowiedzi na wybrane jedno z 5 następujących pytań:

 • W przypadku ubiegania się o nagrodę pierwszoplanową w postaci podwójnego zaproszenia na wyjazd do Hollywood: „Jaką rolę i dlaczego chciałbyś zagrać w hollywoodzkiej produkcji?”
 • W przypadku ubiegania się o nagrodę drugoplanową w postaci Mini projektor filmowy Prixton Cinema: „Jaki jest według Ciebie najlepszy film do oglądania z przyjaciółmi i dlaczego?”
 • W przypadku ubiegania się o nagrodę drugoplanową w postaci Maszyny do popcornu Create Popcorn maker retro: „Jaki film najlepiej pamiętasz z dzieciństwa i dlaczego zapadł Ci w pamięć?”
 • W przypadku ubiegania się o nagrodę drugoplanową w postaci Kodu do platformy „VOD Green Film Festival”: „Jaki dokument lub wywiad chciałbyś/chciałabyś nakręcić i dlaczego?
 • W przypadku ubiegania się o nagrodę drugoplanową w postaci jednorazowej wizyty na planie serialu lub filmu: „Jaki serial według Ciebie powinien mieć swoją kontynuację i dlaczego?”

Każda osoba może wziąć udział w konkursie maksymalnie dwa razy, przy czym za każdym razem musi się zarejestrować w konkursie zgodnie z ust. 1 pkt 2 powyżej. W przypadku ponownej rejestracji można ubiegać się o nagrodę innej kategorii niż w ramach pierwszej rejestracji.

Nagrody w konkursie będą przyznawane przez Komisję Konkursową według kryterium najciekawszej i najbardziej kreatywnej odpowiedzi na zadanie konkursowe. Komisja konkursowa wyłoni w konkursie łącznie 100 Laureatów przy zastrzeżeniu, że Uczestnik może zostać Laureatem dwukrotnie. Wiadomość o przyznaniu nagród zostanie przesłana do nie później niż do dnia 31 stycznia 2024 roku. Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij pakiet CANAL+ z Netlix

Nawet 600 zł w bonach za płatności kartą – to będzie dopiero HIT! :)

Promocja „Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas” będzie dostępna w terminie od 9 października 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 15000 sztuk po 16000 pkt każda. 

Z promocji może skorzystać każdy klient BNP Paribas, który w okresie promocji dokona rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez BNP Paribas. Wykluczone są jednak osoby, które przed dniem 9 października 2023 roku posiadały już zarejestrowaną w tymże programie jakąkolwiek kartę tego banku (karty z innych banków nie mają tutaj znaczenia i nie wykluczają z promocji). Co więcej w ramach promocji można otrzymać nagrodę aż trzykrotnie zatem jeżeli posiadacie dwie lub trzy karty BNP Paribas to macie szansę zyskać odpowiednio 32000 pkt lub nawet 48000 pkt spełniając poniższe warunki promocji osobno dla każdej z dodanej do programu karty. 

Aby otrzymać 16000 punktów (lub ich wielokrotność ale dla max. trzech kart) należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim kartę Mastercard wydaną przez BNP Paribas (kartę rejestrujemy poprzez bankowość internetową GOonline, aplikację mobilną GOmobile, w Centrum Telefonicznym albo w Oddziale Partnera) w zakładce Moje Finanse => Karty gdzie należy kliknąć „Zarejestruj się” na banerze Bezcenne Chwile,
 • dokonać zakupu premiowanego w postaci min. 5 płatności na łączną kwotę co najmniej 500 zł przy użyciu karty dodanej do portfela cyfrowego (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay) nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie.

Nagroda w postaci naliczenia 16000 pkt lub jej wielokrotności (max. 48000 pkt) zostanie przekazana w ciągu 30 dni kalendarzowych po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich przyznania.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Natomiast 10 monet do Allegro to 800 pkt. Przyznana nagroda jest zatem warta minimum 200 zł a maximum 600 zł.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj oraz w odrębnym wpisie na blogu: Od 16000 pkt do nawet 48000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200-600 zł dla nowych jak i obecnych klientów BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie… opłaty, prowizje i podstawowe informacje…

Konto Otwarte na Ciebie to obecnie podstawowe konto osobiste oferowane przez BNP Paribas. Główne cechy tego konta to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo),
 • 0 zł za obsługę Karty Visa Filmowej dla osób poniżej 26. roku życia
  lub
  2 zł
  za obsługę Karty Visa Filmowej dla osób powyżej 26. roku życia w przypadku gdy w miesiącu poprzedzającym dokonali min. 3 płatności kartą – w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata 7 zł miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty z własnych bankomatów oraz bankomatów Planet Cash – w pozostałych opłata wynosi 7 zł.

Szczegółowe informacje o opłatach można znaleźć w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 grudnia 2023 (max. 10000 rejestracji) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Visa Filmowa
do 31 grudnia 2023 podpisz umowę o konto, aktywuj kartę oraz nadaj jej PIN
w pierwszym miesiącu po miesiącu podpisania umowy dokonaj min. 4 płatności kartą na dowolną kwotę
w drugim miesiącu po miesiącu podpisania umowy
 • dokonaj min. 4 płatności kartą na dowolną kwotę
 • zwapnij wpływy na konto w kwocie łącznej min. 1000 zł
do 10-tego dnia kolejnego miesiąca zostanie przekazana informacja o przyznaniu nagrody
w ciągu 5 dni od otrzymania informacji zostaną przekazane nagrody w postaci wiadomości SMS

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij pakiet CANAL+ z Netlix

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.