ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Rekordowe 500 zł premii od mBank za eKonto osobiste + 1,7% dla oszczędności do 10000 zł

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Tak dużej premii za konto w mBanku to jeszcze chyba nigdy nie było :)

Niespodzianka od mBank! Właśnie ruszyła nowa promocja „eKonto osobiste plus nagroda specjalna” z historycznie wysoką premią. Jak dobrze wiecie ostatnio mBank już miał super promocję z premią 450 zł a teraz jeszcze nieco podniósł porzeczkę. W nowej odsłonie promocji zyskamy nawet 500 zł premii pieniężnej za założenie konta oraz 1,7% odsetek na rachunku Moje Cele. By zgarnąć główną nagrodę wystarczy czterokrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 32 transakcji bezgotówkowych kartą (po min. 8 w każdym miesiącu).

Warunki przystąpienia do promocji

Promocja „eKonto osobiste plus nagroda specjalna” to kolejna już oferta konta mBanku znana z ostatnich miesięcy z lekkimi modyfikacjami. W nowej edycji można zarobić znacznie więcej bo aż 450 zł (poprzednio było to 200 zł, 300 zł oraz 450 zł) bonusu z czego 300 zł wypłacanego na otwarte konto a 200 zł przekazywane w formie bonu do Biedronki. Dodatkowo możemy skorzystać z oprocentowania 1,7% na koncie oszczędnościowym

Jeśli spełnione zostaną warunki promocji można otrzymać maksymalnie 500 zł w ciągu 4 miesięcy, w tym:

 • Premię za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premię I za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premię II za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premię III za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta Junior w wysokości 50 zł,
 • Nagrodę specjalną za Wpływ i Transakcje w formie bonu 200 zł do Biedronki.

Pamiętajcie jednak, że tym razem jest limit promocyjnych wniosków i wynosi on 2000 kont. Nie ma za tem co zwlekać z decyzją. Ilość promocyjnych kont, które jeszcze są dostępne wyświetlane jest na liczniku strony promocji.

Dość istotną zmianą w tej edycji promocji jest krótszy o rok okres karencji dla byłych klientów. W ramach promocji otwieramy rachunek eKonto osobiste, który może być zupełnie darmowe. 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2018 a dokładniej:

Nowy klient banku – osoba, która począwszy od 01.01.2018 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
• rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
• rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Gdy zdecydujemy się skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto osobiste z premią do 500 zł wraz z kartą płatniczą (jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku możecie podać nasz kod polecenia czyli: znb). W promocji biorą tylko rachunki indywidualne – konto wspólne jest wykluczone. Należy również pamiętać aby przy wnioskowaniu o konto uruchomić dodatkowy produkt Moje cele.

Następnie zawieramy umowę poprzez e-dowód (jeżeli chcemy zgarnąć dodatkową premię – szczegóły w dalszej części) lub kuriera czy też placówkę banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. Promocja potrwa do 28 września 2021 roku i w tym okresie należy również podpisać umowę. Limit promocyjnych wniosków wynosi 2000 sztuk.

Załóż eKonto osobiste z premią w wysokości do 500 zł

Jak zgarnąć główną nagrodę w wysokości 200 zł w gotówce?

Główną nagrodą w tej promocji jest premia w wysokości 50 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz trzy premie po 50 zł za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 50 zł za tzw. szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym miesiącu.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do Promocji we wrześniu i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji we wrześniu i/lub październiku, to premię otrzymasz do końca listopada.

Kolejne trzy premie po 50 zł zgarniemy jeżeli w drugim/trzecim/czwartym pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIK.

Przykład: . jeśli przystąpiłeś do Promocji we wrześniu, wykonałeś Wpływ i Transakcje w listopadzie/grudniu/styczniu, to odpowiednio premie otrzymasz do końca grudnia/stycznia/lutego.

Łącznie zarobimy zatem nawet 200 zł za wpływy i transakcje. Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Jak zgarnąć nagrodę specjalną w wysokości 200 zł w bonie do Biedronki?

Nagrodą specjalną w tej promocji jest bon o wartości 200 zł do Biedronki zł. Bon ten otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym miesiącu.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do Promocji we wrześniu i wykonałeś Wpływ na konto oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji we wrześniu i/lub październiku, to bon otrzymasz do końca listopada w formie wiadomości w systemie bankowości internetowej.

Zauważcie, że warunek otrzymania nagrody specjalnej jest zbieżny z warunkami otrzymania pierwszej premii 50 zł za tzw. szybki wpływ. Tym samym spełniając warunek dla pierwszej nagrody 50 zł automatycznie spełniony zostaje warunek uzyskania bonu 200 zł :) Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Załóż eKonto osobiste z premią w wysokości do 500 zł

Bonus 50 zł za założenie konta przez e-dowód

Konto w mBanku można również otworzyć zdalnie w zamian za co otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 50 zł:

 • przez e-dowód – eKonto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji eDO App oraz Twojego e-dowodu.

Jeżeli otworzymy eKonto osobiste przez e-dowód oraz zrobimy minimum 1 płatność w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu to otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 50 zł wypłacany do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus 50 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka

Kolejny bonus w wysokości 50 zł otrzymamy za otwarcie eKonta Junior swojemu dziecku o ile spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

 • otworzymy eKonto osobiste w niniejszej promocji,
 • następnie otworzymy eKonto Junior w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymamy do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus: 1,7% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 1,7% do kwoty 10 tys. zł będzie obowiązywało przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe, np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele na koniec czerwca, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez lipiec, sierpień i do końca września. Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania. Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Załóż eKonto osobiste z premią w wysokości do 500 zł

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBank?

eKonto osobiste może być całkowicie darmowe pod warunkiem wykonywania określonych poniżej płatności bezgotówkowych miesięcznie – w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu płatności kartą na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 7 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 28 września 2021 (lub do wyczerpania się 2000 szt wniosków) wypełnij wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą płatniczą i zawrzyj umowę
w ciągu 7 dni od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł
do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK
w drugim, trzecim oraz czwartym pełnym miesiącu kalendarzowym od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK

Załóż eKonto osobiste z premią w wysokości do 500 zł, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl15 komentarzy dla wpisu: “Rekordowe 500 zł premii od mBank za eKonto osobiste + 1,7% dla oszczędności do 10000 zł

 • mauritius pisze:

  Gdzie w regulaminie znajduje się informacja, że można otworzyć konto na selfie aby otrzymać bonus 50zł?

  • ZnB pisze:

   Prosimy o kilkukrotne odświeżenie strony. Być może nie załadowała się jeszcze nowa wersja po kilku drobnych poprawkach. W tej edycji promocji 50 zł jest za otworzenie przez e-dowód, nie ma opcji na selfie.

  • semprini pisze:

   Ciekawe kiedy aktualizują ilość otwartych rachunków – w chwili obecnej na stronie jest taka sama liczba jak rano: 1946.

 • Marek pisze:

  Zapewne raz dziennie

 • semprini pisze:

  Wytlumaczcie mi proszę, aby jak najszybciej zrealizować warunki promocji:
  – otwieram rachunek we wrześniu, szybki wpływ w ciągu 7 dni i 8 transakcji jeszcze we wrześniu
  oraz
  – wpływy i po 8 transakcji w październiku, listopadzie i grudniu.

  Dobrze to rozumiem? Czy muszę to na styczeń przeciągnąć?

  Chodzi mi o jak najszybszą realizację warunków, czyli zaczynam działać jeszcze ww wrześniu.

  • ZnB pisze:

   Na spełnienie pierwszego warunku masz miesiąc aktywacji oraz pierwszy pełny miesiąc. Kolejne warunki spełniasz od drugiego pełnego miesiąca.

  • semprini pisze:

   Czyli bez względu jak szybko spełnię pierwszy warunek (wrzesień czy październik) to pozostałe warunki spełniam w trzech miesiącach: listopad, grudzień, styczeń.
   Ok. Myślałem, że da się szybciej😉

 • siekieramotyka pisze:

  Wpadło !

 • Dominika pisze:

  Czy ktoś dostał bon do Biedronki? Bo dostałam info z banku, że to nie jest ta promocja 🤦🏻‍♀️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.