ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł na zakupy w Empik w promocji karty kredytowej Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie (+ 250 zł bonusu za konta)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Karta podarunkowa empik.com o wartości 300 zł oraz moneyback za codzienne zakupy…

Nowa wrześniowa oferta karty kredytowej Bank Millennium, w której zgarniemy 300 zł nagrody w postaci ekarty podarunkowej do sklepu empik.com w zamian za wyrobienie karty kredytowej oraz płacenie nią podczas zakupów. Dodatkowo używając karty Visa Impresja uzyskamy możliwość 5% zwrotu kwoty wydanej na zakupy w wybranych sklepach – to kolejny zysk do 600 zł rocznie! Z promocji mogą skorzystać klienci Millennium z dostępem do bankowości Millenet a taki najszybciej uzyskamy zakładając konto osobiste w promocji z bonusem 250 zł!

„Wrzesień z kartą kredytową Visa” czyli 300 zł premii na start…

Nagrodą w niniejszej promocji jest bonus w łącznej wysokości 300 zł w postaci elektronicznych voucherów do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepie empik.com lub stacjonarnym Empik, które zostaną przekazane po spełnieniu warunków promocji. Warunki promocji uprawniające do uzyskania bonusu są bardzo łatwe, że dosłownie każdy jest w stanie je spełnić bez najmniejszego problemu. 

Promocja prowadzona jest pod hasłem „Wrzesień z kartą kredytową Visa” i będzie dostępna do 30 września 2021 roku (co najważniejsze liczy się data złożenia wniosku o kartę a nie zawarcia umowy) jednak nie dłużej jak do wyczerpania puli 8000 sztuk nagród. Z promocji niestety nie będą mogły skorzystać osoby, które:

w okresie od dnia 1 stycznia 2019 r. posiadali lub posiadają jakąkolwiek inną główną kartę kredytową Banku lub byli w trakcie procesowania w Banku dyspozycji dotyczącej rezygnacji z jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy)

Karty kredytowe, które zostały objęte obecną promocją to: Millennium Visa Impresja oraz Millennium Visa Gold

Z zapisów regulaminu wynika, że aby skorzystać z oferty konieczne jest posiadanie dostępu do systemu bankowości Millenet lub aplikacji mobilnej:

Z zastrzeżeniem ust. 4-8 Nagroda przysługuje po spełnieniu łącznie poniższych warunków: 1) w czasie trwania Promocji złożenie przez Uczestnika w:
a) Millenecie lub Aplikacji mobilnej Wniosku kredytowego (jeśli Uczestnik ma udostępnioną dedykowaną ofertę karty kredytowej w tym kanale) lub
b) Millenecie Wniosku kontaktowego o Kartę (zakładka OFERTA/Nowa karta kredytowa),

jeżeli zatem dostępu do Millenetu jeszcze nie posiadacie warto taki dostęp zapewnić sobie poprzez otworzenie konta osobistego np. w najnowszej promocji z bonusem 250 zł na start. Łącząc promocję karty kredytowej z kontem osobistym (a w zasadzie na odwrót ponieważ najpierw powinniśmy skorzystać z promocji konta i je otworzyć) podnosimy sobie automatycznie zysk – w takim przypadku premia łączna na start wyniesie aż 550 zł!

Skorzystaj z promocji konta osobistego i zgarnij 250 zł bonusu!

Konto osobiste w Banku Millennium można również otworzyć ramach programu poleceń z nagrodą 100 zł na karcie goodie lub 80 zł w formie vouchera Zalando/Empik lub 4 biletów do kina. O promocji tej pisaliśmy tutaj: VIII edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium Bank – do wyboru nagrody: 4 bilety do kina, voucher 80 zł do Zalando, empik.com lub 100 zł do goodie lub lokata na 2%

Skorzystaj z promocji konta osobistego z premią 100 zł (użyj kodu polecenia: 20167837)

Posiadając już dostęp do bankowości internetowej Millennium wystarczy zalogować się do Millenetu i zawnioskować o kartę kredytową poprzez wybranie z Menu: Oferta => Karty => Nowa karta kredytowa. Tam też powinien się znajdować baner informujący o aktualnej promocji i możliwości skorzystania z niej.

Wnioskując o kartę kredytową należy wyrazić poniższe zgody na otrzymywanie:

  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
  • informacji handlowych przez telefon,
  • dopasowanych informacji handlowych,
  • informacji handlowych firm współpracujących z bankiem,.

Jak zgarnąć bonus 300 zł w postaci voucherów goodie do wykorzystania w empiku?

Banalnie prosto. To jedna z najłatwiejszych promocji karty kredytowej, która pojawia się od jakiegoś czasu dość regularnie w ofercie banku. Wystarczy, że po otrzymaniu karty kredytowej i jej aktywowaniu dokonamy kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 350 zł (w tym opcjonalnie również za pomocą usługi BLIK powiązanej z kartą) w każdym z pierwszych 6 miesięcy następujących po miesiącu złożenia wniosku o kartę. Za każde trzy kolejne miesiące, w których zostaną spełnione warunki otrzymamy elektroniczny voucher o wartości 150 zł. Łącznie wartość voucherów wyniesie 300 zł.

Uczestnik może otrzymać Nagrodę za każde trzy miesiące kalendarzowe, w których dokona kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 350 zł (słownie: trzysta pięćdziesiąt złotych – w tym również za pomocą płatności Mobilnych BLIK powiązanych z rachunkiem Karty):
1) w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w październiku 2021r., listopadzie 2021 r., grudniu 2021 r.
2) w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w styczniu 2022 r., lutym 2022 r., marcu 2022 r.

I to w zasadzie wszystko. Promocja wymaga zatem aby przez wskazany wyżej okres 6 miesięcy wydać łącznie min. 2100 zł (po 350 zł w każdym z wymienionych miesięcy) co nie powinno przysporzyć nikomu większych problemów. Warto pamiętać o tym, że płacąc tymi kartami Millennium w wybranych sklepach uzyskamy zwrot 5% wydanej kwoty o czym piszemy ciut niżej.

Nagroda zostanie dostarczona najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków poprzez wiadomość SMS przesłaną na numer telefonu. Otrzymany kod elektroniczny do goodie będzie można wykorzystać na dowolne zakupy przez okres 12 miesięcy od momentu jego aktywacji w aplikacji goodie. Czas na aktywację kodu w aplikacji Goodie wynosi 60 dni od daty otrzymania wiadomości SMS.

Co więcej, bonus na start to nie jedyna korzyść oferowana przez Millennium. Dodatkową nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy (licząc od daty jej wydania) pod warunkiem dokonywania kartą min. 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie. To bardzo dobra informacja ponieważ promocja nie generuje nam żadnych dodatkowych kosztów! :)

Z kartą kredytową Millennium Impresja zyskujemy dodatkowo do 600 zł zwrotu rocznie za zakupy

Millennium Bank posiada w swojej ofercie szereg różnych kart kredytowych przy czym w omawianej promocji wymagane jest wyrobienie np. karty Impresja. I w zasadzie bardzo dobrze bo to właśnie ta karta zasługuje na szczególną uwagę zasługują. Dlaczego? Ponieważ Karta Impresja oferuje możliwość uzyskania 5% zwrotu z kwoty wydanej na zakupy w określonych sklepach.

Nagrody z tytułu 5% moneybacku są wypłacane w okresach miesięcznych, nie później niż do 20 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego. Łączna wysokość nagród wypłaconych w danym miesiącu nie może przekroczyć kwoty 50 zł. Tym samym aby uzyskać maksymalny możliwy zwrot należałoby zrobić zakupy w określonych sklepach na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Więcej o promocji z 5% moneyback oraz wykaz sklepów, w których zrobimy zakupy z moneybackiem znajdziecie we wpisie: 5% zwrotu za płatności kartą kredytową Impresja lub Alfa wydaną przez Bank Millennium w wybranych sklepach

Zyskaj 250 zł w gotówce za założenie konta w Millennium!

Wróciła promocja konta osobistego w Millennium Bank z nagrodą w postaci gotówki czyli to co lubimy najbardziej. Od dziś w zamian za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student zyskamy 250 zł premii pieniężnej wypłacanej na otworzone konto bankowe. A co najważniejsze bank ponownie poluzował politykę wykluczenia byłych klientów, którzy w przeszłości korzystali z promocji ;) Jeżeli natomiast prowadzisz również działalność gospodarczą to warto zainteresować się również promocją dla firm z premią aż 1500 zł!

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: 250 zł premii w gotówce za założenie Konta 360° w Millennium Bank

Ile kosztują karty kredytowe w Banku Millennium?

Jak już wyżej wspomnieliśmy w ramach tej promocji nie musimy przejmować się kosztami karty – wystarczy 1 transakcja kartą miesięcznie aby opłaty nie były pobierane przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie wejdą w życie opłaty zgodne z TOiP obowiązującym na moment zakończenia okresu promocyjnego.

Zgodnie z aktualnym cennikiem Millennium standardowe koszty za kartę kredytową biorącą udział w promocji na dzień dzisiejszy zaczynają się od 7,99 zł miesięcznie ale wystarczy wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu aby tej opłaty całkowicie się pozbyć. Pierwsze naliczenie opłaty miesięcznej następuje za drugi pełny miesiąc od wydania karty. Kolejne opłaty miesięczne naliczane są z dołu – za miesiąc poprzedni.

Należy również mieć na uwadze fakt, że do karty kredytowej automatycznie dodawany jest Pakiet Assistance, który od momentu wydania karty do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego jest darmowy a w kolejnych płatny już dodatkowo 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby z niego zrezygnować telefonicznie po otrzymaniu karty!

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 800 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Możemy wybierać pośród takich nagród jak:

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.