ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Rekordowe 1850 zł premii za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska + darmowe konto i karta na zawsze! + 500 zł za konto osobiste

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj niesamowicie wysoką premię pieniężną i darmowe konto firmowe na lata

Rewelacyjna promocja konta firmowego w Santander Bank Polska przygotowana wspólnie z organizatorem promocji eBroker. Takiej promocji nigdy nie było. Zakładając Konto Firmowe Godne Polecenia można zyskać aż 1850 zł premii pieniężnej (z czego 350 zł w gotówce na start za aktywację aplikacji mobilnej oraz wykonanie trzech przelewów – i co ważne bez okresu karencji dla byłych klientów). Ale to nie wszystko – perełką jest całkowicie darmowe konto, karta oraz inne przywileje na zawsze! Jeżeli jednak to nadal za mało to można skorzystać dodatkowo z promocji konta osobistego z wysoką premią 500 zł :)

Połącz kilka promocji konta firmowego w Santander Bank Polska i zyskaj więcej…

Tak jak w przypadku konta osobistego w Santander Bank Polska tak i w przypadku konta firmowego można połączyć promocje i kumulować możliwe premie. I nie ma w tym nic dziwnego bo i kumulacje promocji konta firmowego w Santander nie jeden raz opisywaliśmy już na blogu. Niemniej jednak teraz sytuacja jest zgoła inna ponieważ nie dość, że tak wysokiej łącznej premii za to konto jeszcze nigdy nie było to dodatkowo otrzymujemy w zasadzie full darmowe konto, kartę i inne usługi i to bezterminowo! Co więcej, pierwszą premię 350 zł na start może otrzymać każdy ponieważ w przypadku tej części nagrody nie ma okresu karencji dla byłych klientów. Od dziś za założenie tego konta firmowego można zgarnąć:

 • 350 zł w gotówce od firmy eBroker Partner na start za dosłownie 3 przelewy (BRAK OKRESU KARENCJI!)

oraz dodatkowo w bezpośredniej promocji banku „Promocja Godna Polecenia” (karencja od 31 marca 2019 roku):

 • do 900 zł zwrotu od banku za płatności kartą (moneyback 3%)
 • 400 zł od banku za umowę kredytu lub leasingu
 • 200 zł od banku za umowę na opiekę medyczną
 • darmowe konto, kartę oraz inne usługi na zawsze!

By skorzystać z kumulacji promocji konta firmowego wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku dwa razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji. Należy jedynie pamiętać, że w przypadku chęci połączenia wszystkich promocji konieczne jest założenie konta w ramach promocji eBroker czyli z poniższego linku:

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 1850 zł!

Poniżej znajdziecie zwięzły opis każdej z promocji a czy skorzystacie tylko z jednej, dwóch czy ze wszystkich zależy już tylko od Was :)

✅ 350 zł w gotówce na start za trzy przelewy i logowanie do apki mobilnej (BRAK KARENCJI!)

Dla kogo jest ta promocja?
To kolejna promocja Santander Bank Polska (w skrócie SBP) prowadzona przez znanego już Wam organizatora promocji eBroker pod hasłem „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 4”, dzięki której zyskamy bardzo łatwe 350 zł premii w gotówce wypłacanej na konto bankowe.

Zgodnie z regulaminem przystąpić do promocji może każda osoba prowadząca JDG i nieposiadająca jakiegokolwiek rachunku firmowego w SBP na dzień przystąpienia do promocji. Tym samym promocja ta nie posiada okresu karencji dla byłych klientów, posiadających kiedyś rachunek firmowy w Santander Bank Polska.

Jako przedsiębiorca, na dzień rozpoczęcia akcji, nie możesz być posiadaczem, współposiadaczem czy pełnomocnikiem do rachunku dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą prowadzonego w banku.

Ważne aby w dniu składania wniosku w tej promocji nie być już klientem firmowym tego banku. Pamiętajcie jednak, że tak liberalne warunki dotyczą tylko tej promocji z premią 350 zł a kolejne premie opisane poniżej zgarniamy już z innej promocji, w której występuje okres karencji (31 marca 2019). Natomiast posiadanie rachunku osobistego np. z tej promocji z premią aż 500 zł kompletnie w niczym nie przeszkadza i nie wyklucza udziału w niniejszej promocji.

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji w celu uzyskania premii 350 zł od firmy eBroker należy do 20 grudnia 2021 roku spełnić poniższe warunki:

 • zarejestrować konto w serwisie eBroker Partner, zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji) a następnie aktywować konto w serwisie organizatora,
 • złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą wydawaną do rachunku (do wyboru mamy kartę MasterCard Business Debit oraz kartę VISA Business Electron) wraz usługami bankowości Mini Firma za pośrednictwem linku umieszczonego na koncie w serwisie eBroker Partner,
 • pamiętać aby adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji był zgodny z adresem e-mail podanym we wniosku o konto!

Pamiętajcie również aby w procesie otwarcia rachunku:

 • zawrzeć umowę na Usługi Bankowości Elektronicznej MiniFirma,
 • wyrazić zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • nie wyrazić sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych,
 • wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrazić zgodę na kontakt elektroniczny w celach marketingowych.

Umowę należy podpisać najpóźniej do dnia 10 stycznia 2022 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
Aby otrzymać pierwszą część premii w wysokości 100 zł należy w terminie do 31 stycznia 2022 roku pobrać aplikację mobilną banku Santander mobile, aktywować ją i co najmniej raz zalogować się do niej.

Druga część premii w kwocie 250 zł będzie przyznana jeżeli w terminie do 31 stycznia 2022 roku wykonamy minimum 3 dowolne przelewy Elixir lub Bluecash (z wyjątkiem przelewów do ZUS) na rachunki płatnicze prowadzone przez inny bank.

Jak widzicie warunki tej promocji są banalnie proste :) Pamiętajcie jednak o tym, że promocja jest dostępna tylko na specjalnej stronie promocji organizatora – tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie naliczona premia! Nie wypełniamy zatem wniosków dostępnych bezpośrednio na stronie Santander Bank Polska i innych ogólnie dostępnych w sieci, które nie są objęte promocją.

Gdy spełnimy wszystkie warunki promocji to organizator powiadomi nas o przyznaniu nagrody najpóźniej do dnia 11 lutego 2022 roku przesyłając wiadomość e-mail na adres podany podczas rejestracji w promocji. Następnie w ciągu 7 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody (czyli max. do 18 lutego 2022 roku) należy zalogować się na swoje konto na stronie promocji i podać dane do wypłaty premii w zakładce „Wypłata” t.j. numer Konta Firmowe Godne Polecenia. Przelew premii na konto zostanie zrealizowany najpóźniej do 28 lutego 2022 roku.

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 1850 zł!

✅ 900 zł premii za płatności + 400 zł za umowę kredytu/leasingu + 200 zł za opiekę medyczną

Oprócz premii od eBrokera za otworzenie rachunku firmowego możemy skorzystać z dodatkowego bonusu z promocji organizowanej bezpośrednio przez sam bank. To już kolejna edycja regularnie opisywanej na blogu promocji tego konta.

Dla kogo jest ta promocja?
Podobnie jak w powyżej do niniejszej promocji zgodnie z regulaminem przystąpić może każda osoba prowadząca JDG ale w tym przypadku nieposiadająca jakiegokolwiek rachunku bieżącego (firmowego) w SBP od dnia 31 marca 2019 roku (inny okres karencji aniżeli w promocji z premią 350 zł) do dnia przystąpienia do promocji. Wystarczy zatem albo być zupełnie nowym klientem banku albo takim, który pozbył się skutecznie rachunku firmowego w SBP do końca lutego 2019 roku. Posiadanie produktów indywidualnych w powyższych okresach zupełnie w niczym nie przeszkadza.

Jak skorzystać z promocji?
Aby z niej skorzystać należy w okresie do 28 lutego 2022 roku wypełnić wniosek na dedykowanej stronie promocji o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą wydawaną do rachunku.

Tytułowy bonus w wysokości 900 zł uzyskać można poprzez płacenie wydaną do konta firmowego kartą. Za takie płatności bank nam zwróci 3% wydanej kwoty jednak nie więcej jak 150 zł miesięcznie. Zwrot będzie przysługiwał przez okres pierwszych 6 miesięcy od otwarcia konta pod warunkiem, że w danym miesiącu rozliczeniowym dokonamy minimum jednego przelewu na rzecz ZUS o minimalnej wartości 200 zł z rachunku firmowego otwartego w ramach promocji maksymalnie do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu naliczenia premii.

Z informacji pozyskanych od banku przez jednego z naszych czytelników:

„pierwszy cykl miesięczny rozpoczyna się w dniu podpisania umowy i kończy ostatniego dnia miesiąca, natomiast kolejny cykl trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.” 

Łatwo zatem policzyć, że do uzyskania maksymalnego miesięcznego zwrotu w wysokości 150 zł należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę łączną min. 5000 zł w danym miesiącu. Z jednej strony dużo, z drugiej strony to rachunek firmowy i dla wielu z Was nie będzie to problemem.

Kolejna premia w wysokości 400 zł jest możliwa do uzyskania za zawarcie umowy kredytu lub umowy leasingu lub umowy pożyczki leasingowej nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji

Ostatnia premia w wysokości 200 zł będzie przyznana za zawarcie umowy o pakiet prywatnej opieki medycznej w LUX MED Sp. z o.o. za pośrednictwem Santander Bank Polska nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.

Warunkiem wypłaty premii za leasing oraz opiekę medyczną jest wykonywanie comiesięcznych przelewów na rzecz ZUS o minimalnej wartości 200 zł.

Jak odebrać nagrodę?
Nagrody z moneybacku będą wypłacane do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji za poprzedni miesiąc. Premia za leasing oraz opiekę medyczną zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po zawarciu umowy. Pamiętajcie jednak, że w promocjach firmowych każdy przychód osiągany w ramach prowadzonej działalności należy opodatkować zgodnie z wybraną przez siebie formą rozliczania z US. 

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: Nawet 1500 zł premii w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polska + zupełnie darmowe konto i karta na zawsze!

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 1850 zł!

Powiększ premię o kolejne 500 zł a nawet więcej za założenie konta osobistego

Można było przypuszczać, że wraz z pierwszym dniem nowego miesiąca pojawi się jedna z lepszych promocji kont osobistych w ostatnim czasie. Mowa tu oczywiście o koncie oferowanym przez Santander Bank Polska. Ponownie mamy szansę załapać się na 350 zł nagrody w gotówce w zamian za założenie Konta Jakie Chcę z czego pierwsze 100 zł premii zostanie wypłacone na święta Bożego Narodzenia! Kolejne nawet 500 zł premii pieniężnej można zyskać za polecenia znajomych. Dodatkowo bank oferuje zwrot za opłacanie rachunków domowych w kwocie nawet do 300 zł rocznie. A od 15 listopada do wszystkich tych bonusów bank dorzuca jeszcze extra bon 150 zł na zakupy w Biedronce lub RTV Euro AGD :)

Szczegółowo tą promocję omówiliśmy tutaj: 350 zł premii w gotówce za założone Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska (pierwsze 100 zł premii już na Święta!) + bon 150 zł do Biedronki lub RTV Euro AGD + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków

Konto Firmowe Godne Polecenia za zupełne 0 zł na zawsze! :D

W ramach promocji „Promocja Godna Polecenia” oprócz premii wynikającej z opisanego wyżej moneybacku oraz dodatkowych umów (leasingu oraz opieki medycznej) otrzymujemy również bonusy w postaci zwolnienia z opłat za konto, kartę i większość podstawowych usług, z których korzysta się najczęściej. Co więcej zwolnienie to obowiązuje bezterminowo czyli na zawsze! Tym samym otrzymamy:

 • 0 zł za prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia
 • 0 zł za przelewy krajowe w systemie Elixir
 • 0 zł za przelewy zagraniczne SEPA w EUR
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu
 • 0 zł za zlecenia stałe realizowane na konto w innym banku
 • 0 zł za polecenia zapłaty realizowane na konto w innym banku
 • 0 zł za smsKody autoryzacyjne
 • 0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą

Z uwagi na to, że zwolnienie z opłat za powyższe usługi obowiązuje bezterminowo nie będziemy opisywać standardowych kosztów korzystania z tego konta firmowego. Pamiętajcie jednak, że na promocję „Promocja Godna Polecenia” łapią się tylko firmy, które od 31 marca 2019 nie posiadały konta firmowego w SBP. W przypadku gdy skorzystacie tylko z promocji „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 4” ponieważ posiadaliście konto po 31 marca 2019 zwolnienie z opłat nie obowiązuje. Aktualne koszty prowadzenia rachunku firmowego poza promocją znajdziecie w TOiP.

Uwaga! Bank zastrzega sobie prawo wypowiedzenia warunków zwolnienia z powyższych opłat w przypadku:

 • posiadania przez Uczestnika innego bieżącego konta firmowego w Banku,
 • wypowiedzenia umowy usług elektronicznych Santander Mini Firma,
 • wypowiedzenia umowy konta firmowego,
 • gdy roczne przychody Uczestnika przekroczą 10.000.000 zł w okresie trwania promocji,
 • wprowadzenia lub zmiany przepisów prawa regulujących działalność sektora bankowego lub finansowego, wpływające na wzajemne prawa i obowiązki stron umowy o Konto firmowe lub o umowy o kartę płatniczą,
 • wydania lub zmiany przez instytucje nadzorcze lub inne właściwe organy lub Związek Banków Polskich rekomendacji, zaleceń lub dobrych praktyk w zakresie wpływającym na wzajemne prawa i obowiązki stron umowy o Konto firmowe lub o umowy o kartę płatniczą,
 • fuzji instytucji finansowych, której stroną będzie Santander Bank Polska S.A

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 1850 zł!, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl15 komentarzy dla wpisu: “Rekordowe 1850 zł premii za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska + darmowe konto i karta na zawsze! + 500 zł za konto osobiste

 • Marek pisze:

  Na to czekałem. Spokój z opłatami na lata, można zająć się firmą :D

 • Plusz pisze:

  Z waszego tekstu nie wynika jednoznacznie czy konto za 0 zł na zawsze jest również bez okresu karencji czy tylko dla nowych klientów.

  • ZnB pisze:

   Konto za 0 zł na zawsze jest w przypadku spełnienia warunków promocji „Promocja Godna Polecenia” czyli nie można było mieć konta firmowego po 31 marca 2019 roku.

 • Piotr pisze:

  co w sytuacji jak posiada sie konto osobiste w tym banku?

  • ZnB pisze:

   Napisaliśmy o tym w treści:

   Natomiast posiadanie rachunku osobistego np. z tej promocji również z premią 350 zł kompletnie w niczym nie przeszkadza i nie wyklucza udziału w niniejszej promocji.

 • Gosia pisze:

  założyłam konto i widzę, że jest błąd w opisie opłat – za darmo jest 10 pierwszych przelewów elixir, nie ma darmowych przelewów ekspresowych

  • ZnB pisze:

   W regulaminie promocji wyraźnie jest napisane, że:

   10 pierwszych przelewów z konta firmowego w systemie BlueCash wykonywanych w miesiącu rozliczeniowym w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma

 • Gosia pisze:

  macie rację, mój błąd – płatne jest express elixir, blue cash są za darmo

 • Adam K. pisze:

  Aby otrzymać pierwszą część premii w wysokości 100 zł należy w terminie do 31 stycznia 2022 roku pobrać aplikację mobilną banku Santander mobile, aktywować ją i co najmniej raz zalogować się do niej.

  -> No a co w sytuacji, kiedy jestem klientem SBP i mam już u nich Konto jakie chcę i korzystam z aplikacji mobilnej?

 • Marcin pisze:

  Warto wspomnieć, że trzeba mieć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, aby móc skorzystać z BONUS – edycja 4 :)
  Ja się tak na tych przejechałem :)

  • ZnB pisze:

   Jak trzeba? Możesz wyrazić się jaśniej co dokładnie masz na myśli?

  • Marcin pisze:

   Jest zapis w regulaminie, że trzeba mieć konto oszczędnościowo rozliczeniowe na dzień rozpoczęcia promocji, czyli na dzień 4.11.2021 :) taki haczyk.

  • ZnB pisze:

   To jest zapis (pkt. 9) mówiący o tym, że posiadając konto osobiste możesz również wziąć udział w tej promocji a nie że TRZEBA mieć rachunek osobisty aby skorzystać z promocji (o tym mówi pkt. 7).

   ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.