ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

350 zł premii w gotówce za założone Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska (pierwsze 100 zł premii już na Święta!) + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 13.12.2021] Pula nagród z bonem 150 zł została wyczerpana. Promocja została zakończona a formularz zgłoszenia do niej usunięty ze strony banku. Nadal aktywna pozostaje bazowa promocja z premią 350 zł w gotówce.

[Aktualizacja 15.11.2021] Od dnia dzisiejszego (tylko nowe wnioski) do bazowej premii 350 zł w gotówce bank dorzuca kolejną nagrodę w formie bonu 150 zł do Biedronki lub RTV Euro AGD. O nowej promocji napisaliśmy szczegółowo tutaj – oczywiście łączy się ona ze wszystkimi innymi dla konta osobistego :) dlatego też w ramach aktualizacji poniższego opisu dorzuciliśmy również tą promocję do jednego zestawienia kumulacji.

Premia pieniężna w wysokości 350 zł za założenie Konta Jakie Chcę + extra bon 150 zł :D

Można było przypuszczać, że wraz z pierwszym dniem nowego miesiąca pojawi się jedna z lepszych promocji kont osobistych w ostatnim czasie. Mowa tu oczywiście o koncie oferowanym przez Santander Bank Polska. Ponownie mamy szansę załapać się na 350 zł nagrody w gotówce w zamian za założenie Konta Jakie Chcę z czego pierwsze 100 zł premii zostanie wypłacone na święta Bożego Narodzenia! Kolejne nawet 500 zł premii pieniężnej można zyskać za polecenia znajomych. Dodatkowo bank oferuje zwrot za opłacanie rachunków domowych w kwocie nawet do 300 zł rocznie. A od 15 listopada do wszystkich tych bonusów bank dorzuca jeszcze extra bon 150 zł na zakupy w Biedronce lub RTV Euro AGD :)

Można połączyć wiele promocji i zyskać więcej z Kontem Jakie Chcę!

Na końcówkę roku 2021 Santander Bank Polska przygotował kolejną promocję, którą można łączyć z innymi dostępnymi już wcześniej promocjami. Do zgarnięcia jest łącznie 350 zł w gotówce za otworzenie Konta Jakie Chcę, do 500 zł za polecanie tego konta innym osobom, do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków (gdzie należy zaznaczyć, że w listopadzie i grudniu będzie to zwrot 2% wartości rachunków) a dla wniosków złożonych od 15 listopada 2021 roku również dodatkowy bon 150 zł do Biedronki lub RTV Euro AGD. Na premię tą składa się kilka promocji, które można połączyć i skorzystać z nich jednocześnie maksymalizując swoje zyski:

 • 300 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „300 zł na dobry początek”,
 • 150 zł w bonie do Biedronki lub RTV Euro AGD (dla pierwszych 4000 osób) w ramach promocji „150 zł na zakupy” [Aktualizacja 13.12.2021] Pula nagród z bonem została wyczerpana,
 • 50 zł w gotówce za otworzenie konta z kodem polecenia innej osoby w ramach programu poleceń,
 • do 500 zł za polecanie konta innym osobom,
 • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe (2% wartości fakturowej),
 • 0,5% na lokacie mobilnej,
 • oraz opcjonalnie dla firm nawet 1850 zł premii w gotówce!

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj wysoką premię aż 500 zł!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj wysoką premię aż 500 zł!

Poniżej standardowo zamieszczamy krótką ściągawkę jak to wszystko ze sobą połączyć!

✅ 300 zł w gotówce za konto z promocji „300 zł na dobry początek” – TYLKO ROK KARENCJI

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii konta „300 zł na dobry początek”. Dzięki tej promocji zyskamy pierwsze 300 zł w gotówce za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska przez osobę pełnoletnią.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 20 grudnia 2021 roku. Standardowo dużym atutem promocji Santander Banku Polskiego jest bardzo KRÓTKI OKRES KARENCJI dla byłych klientów banku – TYLKO ROK. W promocji może wziąć udział bowiem każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 listopada 2020 roku!

Możesz wziąć udział w promocji jeśli jesteś osobą fizyczną, masz 18 lat i obywatelstwo polskie, mieszkasz na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i spełnisz te warunki:
– od 1 listopada 2020 r. do dnia otwarcia Konta w tej promocji nie miałeś otwartego i nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem oszczędnościowo-rozliczeniowego rachunku płatniczego w PLN w naszym banku

Niestety w tej promocji nadal pozostaje w mocy wykluczenie dla części osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. Z promocji mogą zatem skorzystać osoby, które dodatkowo spełniają poniższy warunek:

od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot

przy czym chodzi tu o konta: Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych albo Konto Select prowadzone przez Santander Bank Polska. 

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 300 zł nagrody w gotówce od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą debetową i usługą Santander Online. Tym razem karta do konta jest wymagana (wymagana jest również jeżeli masz zamiar zgarnąć dodatkowe 50 zł za użycie kodu polecenia). Warto również dodać, że wykluczone są wnioski składane bezpośrednio w bankowości elektronicznej Santander Online o ile taki dostęp do bankowości bez konta posiadamy jak i zarówno wnioski w placówce czy u doradcy mobilnego. W grę wchodzi tylko złożenie wniosku przez internet w sposób opisywany przez nas.

Podczas wypełniania wniosku o konto możecie podać kod polecenia by zyskać dodatkowe 50 zł – będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu: 1012389929 – kod polecenia uzyskacie również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj. O szczegółach dodatkowego bonusu za skorzystanie z polecenia piszemy w dalszej części artykułu!

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody (nastawiajcie się z góry na podpisanie umowy przez kuriera ponieważ wideo rozmowa jest często niedostępna):

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • wideo rozmowa – podpisanie umowy podczas rozmowy na kamerce okazując w ten sposób swój dowód osobisty oraz twarz. Proces ten jest dostępny przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 20:00 chociaż w ostatnim czasie zauważyliśmy, że rzadko kiedy jest w ogóle skorzystanie z tej opcji.

Umowę o konto wraz z kartą i usługami Santander Online należy zawrzeć najpóźniej do 5 stycznia 2022 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
Pierwsze 100 zł nagrody otrzymamy już za złożenie wniosku o konto wraz z kartą, podpisanie umowy do 5 stycznia 2022 roku, wyrażenie wyżej wymienionych zgód oraz za zalogowanie się do aplikacji Santander mobile w miesiącu otwarcia konta. Nagroda ta zostanie wypłacona do 20 grudnia 2021 roku (w przypadku otwarcia konta w listopadzie) lub do 31 stycznia 2022 roku (w przypadku otwarcia konta w grudniu).

W celu otrzymania kolejnej nagrody w wysokości 200 zł wypłacanej jednorazowo przelewem, oprócz podpisania spełnienia powyższych warunków należy również w każdym z trzech kolejnych miesięcy (wymienionych poniżej):

 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie,
 • wykonać minimum 1 płatność kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 10 zł (nie liczą się płatności BLIK),
 • zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.

Przykład: Jeśli otworzysz Konto w listopadzie 2021 r., warunki należy spełnić w każdym z trzech miesięcy: grudzień 2021 r., styczeń 2022 r., luty 2022 r. Jeśli natomiast otworzysz Konto w grudniu 2021 r. albo w styczniu 2022 r., warunki należy spełnić w każdym z trzech miesięcy: styczeń 2022 r., luty 2022 r., marzec 2022 r.

Nagroda z promocji będzie wypłacana najpóźniej do 31 marca 2022 roku (dla kont otwartych w listopadzie) lub do 30 kwietnia 2022 roku (dla kont otwartych w grudniu lub styczniu) bez konieczności wypełniania dodatkowych formularzy odbioru nagrody. Wystarczy posiadać aktywne konto założone w tej promocji. Dlaczego? Ponieważ promocja jest prowadzona bezpośrednio przez bank a nie przez organizatora/pośrednika.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj wysoką premię aż 500 zł!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj wysoką premię aż 500 zł!

✅ 150 zł w bonie na zakupy w sklepach Biedronka lub RTV Euro AGD (od 15 listopada 2021)

[Aktualizacja 13.12.2021] Pula nagród z bonem 150 zł została wyczerpana. Promocja została zakończona.

Dla kogo ta promocja?
Promocja „150 zł na zakupy” pojawiła się w dniu 15 listopada 2021 roku i będzie dostępna do dnia 31 grudnia 2021 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród wynoszącej 600 tys. zł – czyli wystarczy dla 4000 osób. Nagrodą w niej jest karta podarunkowa o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka albo RTV Euro AGD. O kolejności przyznawania elektronicznych kart podarunkowych będzie decydować kolejność rejestracji w promocji zatem nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę. 

Zgodnie z regulaminem z promocji może skorzystać każda osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od dnia 1 listopada 2020 roku!

Od 1 listopada 2020 r. do dnia otwarcia konta w tej promocji nie masz/nie miałeś otwartego i nie jesteś właścicielem ani współwłaścicielem oszczędnościowo-rozliczeniowego rachunku płatniczego w PLN.

Ta promocja nie zawiera jednak dodatkowego wykluczenia jak promocja bazowa oferująca 300 zł premii, w której znajduje się taki zapis:

od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot

a to oznacza, że jeżeli ktoś nie łapie się na promocję główną ale łapie się na promocję dodatkową z bonem 150 zł to może wziąć sobie w niej udział o ile taka wartość nagrody go interesuje. 

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć bon 150 zł do Biedronki lub RTV Euro AGD należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą Dopasowaną i usługą Santander Internet.

Podczas wypełniania wniosku o konto możecie podać kod polecenia by zyskać dodatkowe 50 zł – będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu: 1012389929 – kod polecenia uzyskacie również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj. O szczegółach dodatkowego bonusu za skorzystanie z polecenia piszemy tutaj!

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Następnie w terminie najpóźniej do końca stycznia 2022 roku (najlepiej zrobić to od razu po podpisaniu umowy o konto) należy wypełnić formularz przystąpienia do promocji, który jest jednocześnie deklaracją wyboru nagrody: 150 zł do Biedronki lub 150 zł do RTV Euro AGD. Formularz ten znajdziemy na stronie promocji po kliknięciu w link oznaczony na poniższym screenie:

dzięki czemu wyskoczy okienko do uzupełnienia swoich danych oraz wyboru nagrody:

Umowę o konto wraz z kartą w przypadku tej promocji należy zawrzeć najpóźniej do 31 grudnia 2021 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
W celu otrzymania karty podarunkowej o wartości 150 zł do sklepów Biedronka lub RTV Euro AGD oprócz spełnienia powyższych warunków promocji należy w terminie do końca stycznia 2022 roku dokonać wydaną do konta kartą płatności bezgotówkowych na łączną kwotę 300 zł (identyczny warunek do spełnienia posiada promocja programu poleceń zatem można powiedzieć, że ta promocja nic nowego w tym zakresie nie wnosi).

Karta podarunkowa zostanie przekazana w poczcie w bankowości internetowej Santander online najpóźniej do 28 lutego 2022 roku. Pamiętajcie, że pula nagród w tej promocji wynosi 600 tys. zł czyli wystarczy dla 4000 osób.

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska do obecnej premii 350 zł za konto dorzuca kolejne 150 zł na zakupy w Biedronce albo RTV Euro AGD :)

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj wysoką premię aż 500 zł!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj wysoką premię aż 500 zł!

✅ 50 zł w gotówce za założenie konta z kodem polecenia + 500 zł za polecenia innych osób

Dla kogo ta promocja?
To już XII edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 28 lutego 2022 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia.

Według programu poleceń i jego regulaminu bonus pieniężny o wartości 50 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) od 1 października 2020 roku (tylko rok karencji!):

Możesz przystąpić do tej promocji jako nowy klient („Polecony”) jeśli jesteś pełnoletnią osobą fizyczną, masz obywatelstwo polskie i spełnisz warunki: 
– nie masz u nas konta przynajmniej od 1 października 2020 r.

Jak skorzystać z promocji?
Nagroda w wysokości 50 zł przekazywana przelewem na otwarte konto przysługuje wówczas gdy podczas składania wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą oraz usługą Santander Online podamy w nim Kod Polecającego – możesz użyć naszego kodu: 1012389929 (kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu.

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Pamiętajmy, aby zweryfikować czy wypełniany wniosek jest prawidłowy i posiada formularz do wprowadzenia kodu polecającego, który uzyskasz od nas. Tylko taki wniosek uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Czas na jego złożenie i podpisanie stosownej umowy o konto z kartą w tej promocji mamy do 28 lutego 2022 roku.

W powyższym polu, należy podać specjalny kod polecający (pole na kod znajduje się na 5 kroku wnioskowania o konto – stan na dzień publikacji tego wpisu). Jeżeli jeszcze go nie posiadasz możesz wykorzystać nasz kod: 1012389929 (kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj). Będziesz miał pewność, że korzystasz ze sprawdzonego i wiarygodnego kodu polecającego Santander Bank Polska.

Jak otrzymać nagrodę?
Warunki promocji są banalnie proste. Aby zgarnąć nagrodę 50 zł należy:

 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy dokonać logowania do bankowości internetowej Santander internet lub do aplikacji mobilnej Santander mobile
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonane zostaną płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Nagrody będą przyznawane w formie przelewu na konto do końca miesiąca kalendarzowego liczonego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki przez osobę Poleconą. Należy pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna!

Pamiętajcie również, że po otworzeniu konta osobistego możecie przystąpić do programu poleceń i polecać inne osoby. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Wam 50 zł premii jednak nie więcej jak 500 zł łącznie w danej edycji. Należy jednak pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody za polecenia muszą być wyrażone zgody, o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna!

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska: 50 zł za założenie konta oraz do 500 zł za polecenia w programie „Polecam mój Bank – XII edycja”

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj wysoką premię aż 500 zł!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj wysoką premię aż 500 zł!

✅ Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków

Jedną z dużych zalet Konta Jakie Chcę jest możliwość uzyskiwania moneybacku czyli zwrotu w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł dodatkowej oszczędności. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest możliwe w przypadku osób opłacających znacznie wyższe faktury aniżeli przeciętny Kowalski ;)

UWAGA! W listopadzie oraz w grudniu 2021 roku w ramach dodatkowej promocji bank będzie zwracał 2% wartości rachunków a nie tak jak jest standardowo 1%. O szczegółach tej promocji informowaliśmy tutaj: Dwukrotnie wyższy zwrot od Santander za opłacane rachunki z Konta Jakie Chcę – promocja „2% zwrotu za rachunki” w listopadzie i grudniu

Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w Menu wybierz Twoje sprawy => Konta => Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki), u doradcy online na wideo lub w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury, które mają być opłacane z Konta Jakie Chcę. 

O szczegółach zwrotu za rachunki możecie poczytać w tym regulaminie.

✅ 0,5% na lokacie mobilnej przez 4 miesiące

Posiadając już rachunek w Santander Bank Polska można skorzystać z dość atrakcyjnej lokaty jaką oferuje bank w swojej aplikacji mobilnej. Lokatę Mobilną można założyć tylko raz na okres 4 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 0,5% w skali roku dla kwoty od 1000 do 20000 zł.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander?

Jeżeli chodzi o Konto Jakie Chcę to opłata miesięczna za prowadzenie tego konta wynosi 6 zł miesięcznie a za korzystanie z karty 8 zł miesięcznie. Opłaty te nie będą pobierane, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym zapewnimy wpływy w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem. Zatem jak widać w prosty sposób możemy mieć to konto za 0 zł.

W przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) opłaty za konto nie ma (wynosi 0 zł) a opłata miesięczna za korzystanie z karty to 8 zł – opłata ta nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji „300 zł na dobry początek” oraz programu poleceń:

Data Warunek / zdarzenie
do 20 grudnia 2021 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą oraz usługami Santander Online
do 5 stycznia 2021 podpisz umowę o konto wraz z kartą
w miesiącu otwarcia konta zaloguj się do aplikacji mobilnej banku
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł – to warunek na potrzeby otrzymania dodatkowych 50 zł za użycie kodu polecenia
w grudniu 2021 oraz w styczniu i lutym 2022

lub

w styczniu, w lutym i w marcu 2022

w każdym trzech kolejnych miesięcy:

 • zapewnij wpływy (przelewy) na konto na kwotę łączną minimum 1000 zł,
 • wykonaj min. 1 płatność kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 10 zł,
 • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile.
do 20 grudnia 2021 lub do 31 stycznia 2022 zostanie wypłacona nagroda 100 zł za podpisanie umowy i zalogowanie się do apki
do 31 marca 2022 lub do 30 kwietnia 2022 zostanie wypłacona nagroda 200 zł za wpływy i transakcje

Harmonogram promocji „150 zł na zakupy”:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 grudnia 2021 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 31 grudnia 2021 podpisz umowę o konto wraz z kartą
najpóźniej do 31 stycznia 2022 wypełnij formularz przystąpienia do promocji oraz dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (pamiętajcie, że liczy się kolejność wypełnienia formularza – promocja dla pierwszych 4000 osób)
do 28 lutego 2022 zostanie przekazana karta podarunkowa 150 zł do wybranego sklepu

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj wysoką premię aż 500 zł!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj wysoką premię aż 500 zł!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl49 komentarzy dla wpisu: “350 zł premii w gotówce za założone Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska (pierwsze 100 zł premii już na Święta!) + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków

 • bankowiec pisze:

  Prześledziłem kilka ofert kont i to wygląda najlepiej. Przyciąga nielimitowana ilość przelewów ekspresowych i fajna apka.

  • ZnB pisze:

   Zgadza się, dodalibyśmy do tego funkcjonalność apki, jest tam w zasadzie wszystko w jednym ;)

  • Nicpon pisze:

   Pytanie jest takie.
   1) klikając na stronie można otworzyć formularz internetowo, natomiast bank posiada aplikacje do otwarcia konta.
   2) po wypełnieniu wszystkich zgód marketingowych sprawdza się poprawność danych i wysyła, ale dalej nic się nie dzieje i skąd mamy wiedzieć czy się wysłało.

  • ZnB pisze:

   Ad. 1 we wniosku promocyjnym wybierasz kuriera, tam nie ma opcji otwarcia konta w apce, zatem o czym dokładnie piszesz?
   Ad. 2. tu kompletnie nie wiemy o czym piszesz i co masz na myśli :(

  • Szymon pisze:

   Nie ma tylko informacji kiedy zostanie wypłacone 50zl za wpisanie kodu polecenia 😉

  • ZnB pisze:

   Jak nie ma jak jest ;)

   Nagrody będą przyznawane w formie przelewu na konto do końca miesiąca kalendarzowego liczonego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki przez osobę Poleconą. Należy pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna!

 • janek pisze:

  Dzień dobry – pytanie ?
  Czy w tej promocji wpływ na konto (min 1000,- zł) musi być z konta firmowego czy może być przelew z swojego (osoby fizycznej/bliskiej) konta w innym banku ?

 • janek pisze:

  Janek do Marcin
  Dziękuję za szybką odpowiedź.

  • Bartosz pisze:

   Witam, nie za bardzo rozumiem okres karencji dla klientów, którzy już kiedyś korzystali z promocji. Jeżeli korzystałem z promocji przed 2019 i zamknąłem konto do 2019 r mogę skorzystać z obydwu promocji?

  • ZnB pisze:

   Jeżeli po 1 kwietnia 2019 nie otwierałeś konta a do 1 listopada 2020 ewentualnie posiadane konta zamknąłeś to się łapiesz.

 • krzyś pisze:

  Otworzyłem to konto w styczniu 2019, zamknięte bodajże w maju 2019.
  Pytanie o zapis wykluczający z promocji:
  „od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot”
  W mojej ocenie łapię się na promocję ale czy na pewno?

  • ZnB pisze:

   W naszej ocenie też. Czytając literalnie ten pkt regulaminu wyraźnie mówi o tym, że wyklucza się osoby, które po 1 kwietnia 2019 roku otworzyły konto w promocji.

  • Bartosz pisze:

   Czyli chodzi tylko o datę skorzystania z promocji? Czy jeżeli otworzyłem konto przed 1 kwietnia 2019 r ale zamknąłem je np. w grudniu to czy łapie się na obydwie promocje?

  • ZnB pisze:

   Tak jak wyżej napisaliśmy, naszym zdaniem tak bo regulamin mówi o tym, ze po 1 kwietnia 2019 nie można było otworzyć konta a nie go posiadać. Pytaliśmy o to bank ale mail jest bez odpowiedzi.

  • Bartosz pisze:

   Ok, super. Jakbyście jednak dostali odpowiedź to byłbym wdzięczny za potwierdzenie naszych domysłów :)

 • Szymon pisze:

  Taka ciekawostka :)
  jesli nie zaznaczycie że nie macie żadnych kryptoaktywów i innych oświadczeń w tamtym miejscu to system odrzuci Wasz wniosek :)
  w teorii promocja jest tylko dla osób nie posiadajacych kryptoaktywów

 • Kamil pisze:

  „Następnie w terminie najpóźniej do końca stycznia 2022 roku (najlepiej zrobić to od razu po podpisaniu umowy o konto)” <- chodzi o podpisanie umowy u kuriera? Czy jeszcze później, jak dostaniemy potwierdzenie na maila o otwarciu konta? A może tak na prawdę można wypełnić w kilka minut po wysłaniu wniosku o konto (nie czekając na jego przyjazd kuriera i fizyczne otwarcie)?

 • gamon pisze:

  mam pytanie za 100 punktów-co mam zrobić, jeśli 1. przeszłam proces rejestracji 2. dostałam mailowoodmowę założenia konta, 3. proces ponownie przeszłam na infolinii i pani potwierdziła zawarcie promocyjnego konta z bonifikatą (upewniałam się), 4. kurier był u mnie z umową, potwierdził dane i wziął ksero dowodu, 5. dostałam mailowo inf o nieczytelności d.osobistego i sugestie udania się do najbliższego oddziału lecz odpisałam na tę wiadomość, że nigdzie się nie wybieram i 6. HIT- dostałam kartę płatniczą pocztą. Zgłupiałam ?????????????????????? odpowiedzi na maila nie dostałam do dziś (korespondencja stanęła na 26.11.)

  • ZnB pisze:

   Ad. 2 jakiś powód podano?
   Ad. 3 tu akurat być może tak się da, nie korzystaliśmy więc nie potwierdzimy
   Ad. 4 to nie widział, że coś jest nie tak z kserówką?
   Ad. 5 korespondencja mailowa z tym bankiem to dramat, dzwoń na infolinię
   Ad. 6 heh, a konto zostało aktywowane?

   Wyczerpałeś już listę przeszkód do założenia konta czy jeszcze nie? ;)

  • gamon pisze:

   tylko powód o nieczytelnosci dokumentu, jeśli chodzi o infolinię to podkreślałam że zgodnie z zasadami miało to być tylko online więc czy aby na pewno wezmę udział w tym wszystkim jeśli będzie przez infolinię i Pani zapewniła, że tak (również podawałam wasz kod polecający), z kserówką nie było nic nie tak, jedyne co z nią jest nie tak to miała niewyraźne zdjęcie bo ja tak chciałam ale dane były czytelne, natomiast w mailu o odmowie już po podpisaniu umowy w treści jest
   „Dzień dobry
   Dziś **-**-2021, otrzymaliśmy podpisane przez Panią dokumenty rachunku, założonego przez Internet. Niestety, nie możemy aktywować Pani produktów, gdyż załączona kserokopia dokumentu tożsamości jest nieczytelna. Proszę udać się do najbliższego oddziału SANTANDER BANK POLSKA S A, gdzie pracownik Oddziału potwierdzi dokument tożsamości za zgodność z oryginałem oraz przekaże nam skan dokumentu, co pozwoli na aktywację rachunków.

   Jednocześnie informujemy, że kserokopia NIE MOŻE być przesłana do nas pocztą tradycyjną ani poprzez e-mail!
   Dokument musi być doręczony w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Umowa została przez Panią podpisana **-**-2021.

   Z poważaniem
   Santander Bank Polska S.A.”

   nie wiem po co mi w takim razie karta do (nieistniejącego) konta… a na powyższego maila napisałam że to chyba żart i że nigdzie się nie wybieram. Niestety bez odpowiedzi

  • ZnB pisze:

   Tak, telefonicznie też jest dostępna promocja. Nie jest dostępna w oddziałach i u doradców mobilnych.

  • Marcin pisze:

   Witam, analizując tą historię można przejść proces przez infolinię, ale trzeba drukować ksero dowodu. Natomiast było ponownie przejść proces internetowo i bank niech sobie wydrukuje. Nieczytelność widać zdarza się bardzo często w tym banku, mimo dobrych aparatów. Natomiast trzecia opcja to możliwość założenia przez appke. Niewiem czy się da kod promocyjny wpisać, ale można.

  • ZnB pisze:

   Skąd ten wniosek i czy jesteś pewien, że apka się łapie? Regulamin promocji wskazuje, że wniosek należy złożyć poprzez stronę internetową lub telefonicznie. We wniosku na stronie internetowej na chwilę obecną można wybrać tylko kuriera (wideorozmowa od jakiegoś czasu zniknęła). Nie ma tu opcji na selfie jak i w regulaminie (o czym już wyżej wspomnieliśmy).

 • Paweł pisze:

  Czy to prawda, że promocja z kodami do sklepu zakończyła się? Na stronie głównej promocji Santander nie ma już mowy o dodatkowych 150zł, natomiast na stronie promocji z bonami nadal można się rejestrować. Jaka jest obecnie stan rzeczy?

  • ZnB pisze:

   Wygląda na to, że pula nagród się wyczerpała i zakończyli promocję. Za chwilkę będziemy potwierdzać to w banku.

 • Vincent pisze:

  Pytanie odnośnie warunku wydania 300,– zł.
  W prypadku zawarcia umowy w grudniu 2021 i korzystania z promocji „polecenia” oraz „bon do Biedronki”.
  Czy w styczniu muszę wydać 300.- zł, czy 2 x 300,- zł ?
  Czy promocja na bon 150.- zl jest aktywna ?

  • ZnB pisze:

   Warunki są wspólne zatem nie musisz robić osobnych transakcji pod każdą z promocji. Co do promocji z bonem 150 zł to odpowiedź jest wyżej.

  • Nicpon pisze:

   Mam pytanie, dlaczego niema potwierdzenia wysyłki formalarza po przejściu weryfikacji klika się wyślij, a powinno zostać wysłane i dostać od banku jakiś komunikat?

  • ZnB pisze:

   Kompletnie nie rozumiemy pytania ;) O co dokładnie pytasz, jaki formularz, jakie potwierdzenie wysyłki?

 • Marcin pisze:

  Wniosek? Na stronie banku jest informacja o promocji i otwiera się założenie konta poprzez apke. Aby założyć konto internetowo trzeba wejść w program poleceń. Choć promujecie tradycyjny sposób założenia konta to warto o tym wspomnieć i dowiedzieć się od banku czy można zastosować inny, choć osobiście popieram tradycyjny sposób bez błędów systemu. Zresztą w aptece może kod niezadziałać. I tak ją trzeba zainstalować po otwarciu konta.

  • ZnB pisze:

   Pomijając fakt, że być może w apce nie da się wpisać kodu polecenia aby otrzymać dodatkowe 50 zł (szczerze nie sprawdzaliśmy tego) to opieramy się na zapisach regulaminu danej promocji po to abyśmy byli pewni zasad. I tak tez jest tutaj, jest mowa o wniosku internetowym lub o infolinii. Brak informacji o możliwości skorzystania z promocji w apce. Są wykluczone oddziały. Wskazany wniosek internetowy zawiera tylko opcję podpisania umowy przez kuriera.

   Jakie zatem mamy mieć podstawy aby napisać, że w apce też można złożyć wniosek i będzie wszystko ok?

   Poniżej wyciąg z regulaminu:
   regulamin

 • Mariusz pisze:

  Witam,otworzyłem konto w listopadzie, spełniłem warunki, ale nie otrzymałem 100 zł które miało być wypłacone do 20 grudnia. Czy mam czekać do końca dnia bo dziś jest 20, czy napisać do banku?
  Pozdrawiam

  • ZnB pisze:

   Nie wiemy czy pisanie reklamacji dziś ma sens. Mają jeszcze czas ;)

  • Marcin pisze:

   Zapraszam na pisanie, kto już spełnił warunki i została mu wypłacona premia, a kto złożył reklamację do banku, bo nic jeszcze nie dostał i założył konto. Piszcie, czy reklamację zostały rozpatrzone.

  • Mariusz pisze:

   Spełniłem warunki premi 100 zł nie dostałem do 20 grudnia. Dziś dzwoniłem na infolinię (konsultant twierdzi, że nie miałem wyrażonych zgód na kontakt ze strony banku. Mimo, że wszystkie zgody mam w umowie od nich na tak.Zaznaczył zgody i mówił, że jak do końca tygodnia nie dostanę nagrody to reklamacja ze skanem umowy. Mają niezły bajzel w tym banku.

  • Marcin pisze:

   To chyba nieda się nie zaznaczyć, w umowie są wszystkie zgody na tak.

 • gamon pisze:

  A ja jeszcze mam jedno pytanie, co to jest wpływ? Czy wpłata wpłatomatem na konto to też się liczy jako wpływ?

  • ZnB pisze:

   Regulamin nie precyzuje tego terminu zatem teoretycznie powinna się liczyć każda wpłata na konto (przelew, wpłatomat, oddział itp.).

  • gamon pisze:

   dzięki za szybką odp, jednakże pomyliłam sobie banki bo w końcu Santander mnie nie wpuścił w swe progi, chcialam o te wpływy zapytać co do BNP :)

  • ZnB pisze:

   Prosimy, napisz pod właściwą promocją aby nasza odpowiedź nie wprowadziła później kogoś w błąd :)

  • Marcin pisze:

   Napisz dlaczego cię nie wpuścił i czy cię w końcu wpuści. Tutaj warunki są wreszcie do spełnienia, bo większość płaci kartą, a mało internetowo.

  • ZnB pisze:

   Dlaczego twierdzisz, że mało osób płaci internetowo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.