ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Odbierz zegarek Garmin Venu SQ o wartości 700 zł za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank (II edycja) + 400 zł premii w gotówce do darmowego konta + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 16.10.2023] Pula nagród została wyczerpana. Promocja została zakończona. Zachęcamy do skorzystania z nowej promocji z darmowym tabletem Samsung Galaxy Tab A7 :)

Macie ochotę zgarnąć zegarek Garmin Venu SQ na prostych zasadach? :D

Po wyczerpaniu się puli nagród w I edycji promocji bank postanowił zorganizować II edycję. Mamy zatem kolejną szansę na to by zgarnąć za free zegarek Garmin Venu SQ o wartości około 700 zł za wyrobienie karty Simplicity. Warunki promocji są banalnie proste (płatności kartą na kwotę łączną 2000 zł). Oczywiście można skorzystać również z promocji konta gdzie do wzięcia jest aż 400 zł w gotówce zwiększając tym samym zysk do ponad 1000 zł. Trzeba jednak się szybko decydować ponieważ bank przewidział ponownie tylko 250 sztuk takich zegarków dla swoich klientów.

Połącz kilka promocji Citibanku i zyskaj jeszcze więcej…

Kumulacja promocji to jest to lubimy najbardziej :D A na dzień dzisiejszy w Citibanku jest taka mega kumulacja (i to zresztą nie jedyna). Ile zatem można zyskać obecnie w Citi? Policzmy:

 • zegarek Garmin Venu SQ o wartości ponad 700 zł w niniejszej promocji,
 • 400 zł premii pieniężnej w promocji darmowego konta osobistego (szczegóły promocji),
 • 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (szczegóły promocji).

Jeżeli matematyka nas nie myli to łącznie można zgarnąć bonus o równowartości około 1200 zł w jednym banku! 

Promocja z zegarkiem za darmo – do zgarnięcia Garmin Venu SQ :)

W ramach najnowszej promocji „Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ – edycja II” możemy zgarnąć zegarek Garmin Venu SQ o wartości około 700 zł. Warto również wspomnieć o tym, że okres karencji dla byłych klientów jest w tej promocji bardzo krótki w stosunku do alternatywnych promocji kart kredytowych innych banków.

Z niniejszej promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2023 roku nie posiadały głównej karty kredytowej wydanej przez Citibanku – dokładniej precyzuje to regulamin:

Z Oferty wyłączone/eni są:
a) osoby, które od dnia 1 stycznia 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową

Możecie również zainteresować się alternatywną świetną promocją karty z nagrodą pieniężną o wartości aż 1200 zł lub ze z bonami 600 zł do Lidla! Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, za które obecnie bank wynagradza premią w wysokości aż 400 zł. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz zegarek Garmin!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

 • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Warto również wspomnieć, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 31 grudnia 2023 roku (umowę można podpisać po tym terminie) lub do wyczerpania się puli nagród wynoszącej 250 sztuk telefonów wypełnić wniosek o kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody.

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Jak zdobyć nagrodę w postaci zegarka Garmin?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy jest zegarek Garmin Venu SQ o wartości rynkowej około 700 zł. Nagroda zostanie przyznana jeżeli:

 • aktywujemy otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile lub poprzez serwis bankowości internetowej Citibank Online,
 • zrealizujemy płatności wydaną kartą kredytową na kwotę łączną min. 1000 zł łącznie (od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą) w każdym z 2 kolejnych miesięcy począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (data zawarcia umowy o kartę będzie widoczna na przesłanej umowie).

Jak sami widzicie, warunki promocji są banalnie proste a płatności o wartości 1000 zł miesięcznie nie są zbyt wygórowane. Poza tym przy takiej wartości płatności od razu zapewniamy sobie zwrot opłaty za kartę czyli za utrzymanie karty nic nie zapłacimy.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do 30 dni po spełnieniu warunków promocji. Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” to:

 • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Zegarek Garmin Venu SQ – podstawowe parametry techniczne…

 • MATERIAŁ SOCZEWKI Szkło Corning® Gorilla® Glass 3
 • MATERIAŁ RAMKI Anodyzowane aluminium
 • OBUDOWA Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
 • PASKI Z MECHANIZMEM SZYBKIEGO ODŁĄCZANIA Tak (20 mm, standard branżowy)
 • MATERIAŁ PASKA Silikon
 • ROZMIAR KOPERTY (SZER. × DŁ. × WYS.) 40,6 × 37,0 × 11,5 mm Rozmiar pasuje na nadgarstki o obwodzie 125-190 mm
 • EKRAN DOTYKOWY tak
 • KOLOROWY WYŚWIETLACZ tak
 • WYMIARY WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. Przekątna 1,3” (33,1 mm)
 • ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. 240 × 240 pikseli
 • TYP WYŚWIETLACZA Wyświetlacz ciekłokrystaliczny Opcjonalny tryb „zawsze włączony”
 • MASA 37,6 g
 • KLASA WODOSZCZELNOŚCI Pływanie, 5 ATM
 • CZAS DZIAŁANIA BATERII Tryb zegarka: do 6 dniTryb GPS: do 14 godzin
 • METODA ŁADOWANIA Ładowarka ze złączem Garmin
 • PAMIĘĆ/HISTORIA Dane dotyczące 200 godzin aktywności

Nagroda objęta jest 2 letnią gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru seryjnego umieszczonego na urządzeniu, wraz z datą pierwszego uruchomienia, rejestracji lub pierwszego zlokalizowania przez GPS. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do Garmin Polska, Adgar Park West I, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa Polska poprzez infolinię 0 800 121 45 63 lub +48 22 300 31 55 bądź stronę internetową https://support.garmin.com/pl-PL/

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz zegarek Garmin!

Dodatkowo 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 100 zł 

Promocja „Zapunktuj z Kartą Citibank MasterCard” będzie dostępna do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 19000 sztuk (każda po 4000 pkt) przy czym każdy klient może otrzymać maksymalnie dwie takie nagrody czyli łącznie 8000 pkt – zatem kto pierwszy ten lepszy ;) Informacja o wyczerpaniu puli nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej programu a dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli nagród pojawi się informacja o terminie trwania promocji.

Z promocji może skorzystać każdy klient Citibanku posiadający kartę debetową lub kredytową z logo Mastercard zarejestrowaną Programie Bezcenne Chwile (w skrócie BCh). Jeżeli nie posiadasz jeszcze karty Citibanku możesz ją wyrobić np. w promocji konta z premią 400 zł w gotówce lub w jednej z promocji karty kredytowej np. z bonami 600 zł do Lidla lub z rekordową nagrodą aż 1200 zł!

Aby otrzymać 2x po 4000 pkt należy w okresie promocji dokonać zakupów zarejestrowaną w programie BCh kartą na kwotę co najmniej 100 zł w jednym (by zgarnąć 4000 pkt) lub w dwóch różnych (by zgarnąć łącznie 8000 pkt) sklepach stacjonarnych lub internetowych z poniższej listy:

I to w zasadzie wszystko czego promocja wymaga. Nagroda (w postaci naliczenia 4000 lub 8000 punktów) zostanie przekazana w ciągu 12 dni po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 1 miesiąca od dnia ich przyznania.

Szczegóły promocji opisaliśmy tutaj: 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów Citibank (dla nowych jak i obecnych)

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz zegarek Garmin!

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet i dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Niestety od maja 2020 roku zaszły pewne zmiany w cenniku opłat Citibanku – obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponieść opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 24,87%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej szczegółów odnośnie opłat można znaleźć w TOiP.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz zegarek Garmin!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

Nawet 1200 zł łącznej nagrody w tym 900 zł premii pieniężnej!
Nawet 1200 zł łącznej nagrody w tym 900 zł premii pieniężnej!
600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!
600 zł w bonach na zakupy w sklepach Lidl!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 grudnia 2023 (lub do wyczerpania się 250 sztuk wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile lub Citibank Online
przez 2 kolejne miesiące po miesiącu podpisania umowy w każdym miesiącu dokonuj płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie
do 30 dni po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 60 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostanie wysłana nagroda na adres korespondencyjny

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz zegarek Garmin!, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.