ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 600 zł zwrotu za płatności kartą kredytową BNP Paribas + voucher 100 zł na zakupy + karta za 0 zł na rok + 450 zł bonusu w gotówce za konto osobiste

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Z kartą kredytową BNP Paribas zyskasz 600 zł moneybacku za zakupy

Takiej promocji karty kredytowej wydawanej przez BNP Paribas to jeszcze nie było. Do zgarnięcia jest do 600 zł zwrotu za płatności zrealizowane kartą Mastercard. Dodatkowo za uczestnictwo w programie mamBONUS oraz korzystanie z karty otrzymamy punkty, które można będzie wymienić na vouchery do Allegro czy RTV Euro AGD o wartości nawet 100 zł. To jednak jeszcze nie wszystko bo do kompletu warto wziąć promocję konta osobistego z premią pieniężną 450 zł za jednym zamachem ;)

Kto i jak może skorzystać z promocji karty kredytowej BNP Paribas?!

Wg. regulaminu promocji banku BNP Paribas „Zyskaj nawet 600 zł z Kartą kredytową” nagrodą jaką można zdobyć jest tzw. moneyback czyli zwrot w wysokości 1% wartości zakupów opłaconych wydaną w ramach promocji kartą kredytową. W ciągu miesiąca zwrot ten nie może przekroczyć 50 zł a w ciągu całego roku aż 600 zł. Dodatkowo na start bank dorzuca kolejne 5200 pkt a za płatności wydaną kartą można zyskać nawet 30000 pkt. Tym samym łącznie uzyskamy min. 35200 pkt wymiennych na voucher zakupowy o wartości min. 100 zł (m.in. Allegro, Zalando, RTV Euro AGD, H&M, Douglas, itp.) lub na inne nagrody dostępne w katalogu mamBONUS. Kolejną nagrodą w niniejszej promocji jest zwolnienie z obowiązku ponoszenia pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę! Czyli promocję obsłużymy bezkosztowo ;)

Z promocji może skorzystać każda osoba, która od 1 marca 2021 roku nie była stroną umowy o kartę kredytową zawartej z bankiem BNP Paribas.

Sprzedaż premiową kierujemy do osób fizycznych, które między 01.08.2022 a 30.09.2022 spełnią wszystkie poniższe warunki:
1) skończyły 18 lat,
2) zawrą z nami Umowę o Kartę kredytową, działając jako konsumenci,
3) nie wypowiedzą Umowy o Kartę kredytową ani nie odstąpią od niej przynajmniej do 30.09.2022
4) od 1.03.2021 do 01.08.2022 nie były stroną umowy o jakąkolwiek kartę kredytową z naszym bankiem,

Oczywiście przez pojęcie „Karta” bank ma tu na myśli tylko kartę kredytową wydaną przez BNP Paribas (nie dotyczy to karty płatniczej wydawanej do konta osobistego lub karty kredytowej innego banku!). Tym samym nie ma przeszkód aby łączyć tę promocję z promocją konta osobistego, która obecnie oferuje banalnie łatwe warunki i 450 zł w gotówce na start!

UWAGA! Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta osobistego w BNP Paribas i łapiecie się na warunki promocji wskazane w linku wyżej warto zacząć od promocji z kontem a dopiero po założeniu konta zawnioskować o kartę kredytową. Odwrotna kolejność przynosi bardzo duży problem odrzucenia wniosku o konto jak już się posiada kartę. Sprawdzone wielokrotnie w przeszłości ;)

W celu skorzystania z promocji karty kredytowej oferowanej przez BNP Paribas należy do 30 września 2022 roku wypełnić swoimi danymi dedykowany formularz kontaktowy na stronie promocji a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Pamiętajcie by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że w tej edycji promocji nie ma limitu nagród! :) Tym samym można będzie korzystać z promocji do końca okresu jej trwania bez obaw o wyczerpanie się limitu nagród przed czasem. Kolejny plus dla banku :)

Następnie (po wypełnieniu formularza) czekamy na kontakt ze strony banku i ewentualnie pozytywną decyzję kredytową. Kontakt najczęściej następuje jeszcze w tym samym dniu roboczym ale z uwagi na ów promocję można przewidywać, że będzie się on opóźniał coraz bardziej z każdym dniem trwania promocji (taki sam efekt zawsze się pojawia w promocjach Citibanku). Pamiętajcie jednak, że umowa o kartę kredytową musi być zostać zawarta najpóźniej do 30 września 2022 roku.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj nawet 700 zł nagrody!

Jak uzyskać moneyback o łącznej wartości 600 zł? 

Główną nagrodą w niniejszej promocji jest moneyback w wysokości 1% sumy transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą kredytową w danych okresie rozliczeniowym. Moneyback będzie przysługiwał przez okres pierwszych 12 okresów rozliczeniowych przy czym miesięczny zwrot to max. 50 zł a roczny max. 600 zł.

Maksymalna łączna wysokość Money Back naliczonych przez bank w danym Okresie Rozliczeniowym nie może przekroczyć 50 złotych, a w ciągu 12 Okresów rozliczeniowych po dniu zawarcia Umowy o kartę kredytową nie może przekroczyć 600 zł.

Kluczową informacją jest również fakt, że transakcje kwalifikowane do moneybacku muszą być zaksięgowane i rozliczone w systemie bankowym:

Przy ustalaniu wysokości Money Back będą brane pod uwagę Transakcje Kartą kredytową, które zostały rozliczone do dnia zamknięcia danego Okresu Rozliczeniowego.

Można zatem wnioskować, że transakcje z ostatnich 2-5 dni danego okresu rozliczeniowego mogą nie wejść do sumy transakcji, za które zostanie wypłacony 1% moneybacku. Z uwagi na to, że promocja taka w Paribasie do tej pory nie występowała nie wiemy jak to bank zrealizuje w praktyce – czy takie transakcje z ostatnich dniach całkowicie zostaną pominięte czy też zostaną zaliczone na poczet kolejnego okresu rozliczeniowego.

Do transakcji kartą kredytową akceptowanych na potrzeby tej promocji bank nie uznaje jednak takich transakcji, które:

– zostaną zwrócone lub są sporne,
– są przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
– zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz,

gdzie najistotniejszy może się okazać ostatni warunek. Prawdopodobnie ma na celu eliminację zasilania różnego rodzaju „portmonetek elektronicznych” czy też ostatnio cieszącą się kartą Revolut :( Radzimy w takim przypadku wykonać tradycyjne płatności bezgotówkowe w sklepach bez zbędnego kombinowania ;-)

I na koniec być może istotna informacja. Aby wyciągnąć maksymalny moneyback z tej promocji należałoby w każdym okresie rozliczeniowym zrealizować zakupy kartą na kwotę min. 5000 zł. Wtedy każdego miesiąca otrzymamy 50 zł zwrotu na rachunek karty. Przy mniejszych zakupach zwrot będzie proporcjonalnie mniejszy.

Więcej informacji i szczegółowe warunki promocji znajdziecie w jej regulaminie.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj nawet 700 zł nagrody!

35200 punktów, które można zebrać korzystając z wydanej karty :)

Główna promocja z 1% moneyback to nie wszystko. Nagrodę tę możemy powiększyć o punkty programu lojalnościowego mamBONUS, które można wymienić na vouchery lub nagrody rzeczowe. Możemy je zdobyć na trzy różne sposoby opisane poniżej. Dzięki temu będzie można uzyskać łącznie nawet 35200 pkt, które wymienimy na vouchery o wartości min. 100 zł.

I. 200 pkt za rejestrację w programie mamBONUS

Pierwsze 200 punktów mamBONUS otrzymamy za dokonanie rejestracji na stronie www.mambonus.pl polegającej na utworzeniu swojego konta w programie lojalnościowym, poprzez podanie adresu e-mail i utworzeniu hasła oraz potwierdzenie linku aktywacyjnego wysłanego na podany adres e-mail.

Więcej informacji o tej promocji znajdziecie w regulaminie.

II. Kolejne 5000 pkt w promocji na start!

W kolejnej promocji mamBONUS, którą oczywiście można połączyć zgarniemy dodatkowe 5000 pkt na start. Wystarczy, że wykonamy cztery transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł każda z nich w ciągu 60 dni od podpisania umowy o kartę.

Więcej informacji o tej promocji znajdziecie w regulaminie.

III. Jeszcze kolejne nawet 30000 pkt za płatności kartą ;-)

Należy również wziąć pod uwagę, że każde wydane 2 zł taką kartą kredytową to kolejny 1 pkt. Biorąc pod uwagę, że w związku z promocją wydamy nawet 5000 zł miesięcznie to na koncie mamBONUS pojawi się dodatkowe nawet 2500 pkt w danym miesiącu. Łącznie przez okres 12 miesięcy trwania promocji i koniecznych do wykonania transakcji uzbiera się nam dodatkowe nawet 30000 pkt, które można zamienić na voucher do różnych sklepów o wartości 100 zł.

Regulamin programu mamBONUS dostępny jest tutaj.

Odbiór punktów i nagród

Podsumujmy zatem teraz to wszystko. Jak widzicie w ramach promocji zyskujemy zarówno nagrodę główną jak i dodatkowe punkty na 3 sposoby: za rejestrację w programie, w ramach promocji na start oraz w ramach przyznawanych punktów w sposób standardowy za płacenie kartą. Sumując to wszystko wychodzi nam, że łącznie powinniśmy otrzymać min. 35200 pkt, które możemy wymienić na vouchery o wartości min. 100 zł.

O wysokości moneybacku, jakim został uznany rachunek karty kredytowej, bank poinformuje w wysyłanym po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego zestawieniu transakcji. Zwrot ten pomniejszy saldo zadłużenia lub powiększy saldo dostępnych środków na karcie.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj nawet 700 zł nagrody!

Na co możemy wymienić te dodatkowe punkty?

Katalog jest obszerny (i dostępność nagród w każdej chwili może się zmienić) ale najkorzystniej będzie to przedstawić na przykładach, i tak na dziś:

 • za 6000 pkt można otrzymać voucher o wartości 20 zł do Allegro
 • za 6495 pkt można otrzymać bilet do kina Multikino, Helios lub Cinema City,
 • za 7500 pkt można doładować telefon na kwotę 25 zł,
 • za 15000 pkt można otrzymać voucher o wartości 50 zł do takich sklepów jak: AllegroAnswear, empik.comDouglasRTV Euro AGD czy też Zalando.

Powiększ zysk o 450 zł premii za konto osobiste w BNP Paribas

Wraca jedna z lepszych promocji konta w BNP Paribas pod hasłem „Mega okazja”. Nagrodą jest to co lubimy najbardziej czyli aż 450 zł w gotówce w zmian za założenie Konta Otwartego na Ciebie. Warunki promocji są niezwykle proste i nie powinny sprawić problemów.

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj: MEGA OKAZJA! 450 zł nagrody w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Mega okazja” + lokata na 7,1%!

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ofercie banku BNP Paribas dostępnych jest kilka rodzajów kart kredytowych. Przeglądając najnowszą taryfę opłat i prowizji najtańszą kartą kredytową jest MasterCard Standard, której koszt to 9 zł miesięcznie oraz MasterCard Gold kosztująca 15 zł miesięcznie. Opłaty za kartę będzie można uniknąć jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji dokonanych kartą w danym okresie rozliczeniowym – poprzedzającym naliczenie opłaty – wyniesie odpowiednio 1000 zł (karta Standard) lub 2000 zł (karta Gold).

Nie martwcie się jednak na zapas – w ramach opisywanej tutaj promocji głównej bank udziela zwolnienia z opłat za kartę przez pierwszy rok na podstawie zapisu z regulaminu:

zwolnienie z 12 pierwszych opłat miesięcznych za korzystanie z Karty kredytowej głównej dla Karty Mastercard Standard oraz Gold

Pamiętajcie jednak o opłacie 25 zł, która jest pobierana za zamknięcie karty przed upływem 6-miesięcznego okresu jej używania. Jeżeli zdecydujecie się po jakimś czasie zamknąć kartę to należy z tym odczekać co najmniej pół roku od podpisania umowy by nie ponosić dodatkowych kosztów ;-)

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 720 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2022 wypełnij wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold
do 30 września 2022 podpisz umowę o kartę kredytową
po otrzymaniu karty zarejestruj się w programie mamBONUS
w ciągu 60 dni od zawarcia umowy wykonaj min. 4 transakcje otrzymaną kartą kredytową na kwotę 50 zł każda
przez 12 kolejnych miesięcy rozliczeniowych wykonuj transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową aby otrzymać 1% zwrotu sumy tych transakcji
   

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj nawet 700 zł nagrody!, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Nawet 600 zł zwrotu za płatności kartą kredytową BNP Paribas + voucher 100 zł na zakupy + karta za 0 zł na rok + 450 zł bonusu w gotówce za konto osobiste

 • Paweł pisze:

  Czy to normalne, że po zarejestrowaniu w promocji dzwoni (chyba) konsultant banku bnp z numeru z Orange i prosi o słowne podanie wszystkich danych osobowych jak nr dowodu, pesel itp?? Są to wszystkie dane potrzebne do zaciągnięcia chwilówki przecież… ostatnio był chyba jakiś formularz na stronie, gdzie było się pewnym komu podaje się te dane. Ponadto ów konsultant mówi, że z promocji można skorzystać w placówce lub przez aplikację mobilą, co jest zbdurą -.-

  • ZnB pisze:

   Promocja karty kredytowej zawsze w taki sposób była obsługiwana przez Paribas (zostawia się dane kontaktowe i konsultant oddzwania celem zweryfikowania zdolności kredytowej na telefon a następnie ew. umówienie w placówce czy też podpisanie umowy w innej formie aktualnie dostępnej (to się zmienia na bieżąco).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.