ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Lokata na Nowe Środki na 5,5% do 180 tys. zł w VeloBank edycja 5/2024 + 650 zł premii do konta osobistego

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Velo obniża promocyjne oprocentowanie lokaty na nowe środki w VeloBank

VeloBank ruszył z kolejną edycją (już 5/2024) promocji swojej topowej lokaty. Mowa tutaj o Lokacie na Nowe Środki z oprocentowaniem do 5,5% w skali roku (do wyboru lokaty na 2, 3 lub 6 miesięcy). Lokatę można założyć do wysokości kwoty 180 tys. zł, całkowicie zdalnie przez internet i bez konieczności posiadania konta osobistego w tym banku. Warto również dodać, że obecnie VeloBank za założenie konta osobistego wynagradza klientów premią wynoszącą aż 650 zł i nadal oferuje świetne konto oszczędnościowe na 7% :)

5,5% na 6 miesięcy, 5,3% na 3 miesiące lub 4,8% na 12 miesięcy dla kwoty do 180 tys. zł

Lokata na Nowe Środki dostępna w VeloBank przeznaczona jest dla wszystkich osób, które wyrażą zgody marketingowe dla banku oraz ulokują na niej nowe środki pieniężne względem środków posiadanych na wszystkich rachunkach (i lokatach) w banku na dzień 7 kwietnia 2024 roku a dokładniej:

Nowe środki to nadwyżka środków pieniężnych ulokowanych przez Ciebie w dniu wpływu środków na lokatę, w stosunku do stanu środków pieniężnych na koniec 07.04.2024 r.

Lokata oferuje oprocentowanie 5,5% na okres 6 miesięcy, 5,3% na okres 3 miesięcy oraz 4,8% na okres 12 miesięcy dla kwoty od 1000 zł do 180 tys. zł i jest zakładana całkowicie online bez wychodzenia z domu. Nie wymaga ona również posiadania konta osobistego (jednak skłanialibyśmy się do jego założenia z uwagi na wysoką premią aż 650 zł) ani spełniania dodatkowych warunków. Warto jednak wziąć pod uwagę, że depozyty posiadają gwarancję BFG tylko do kwoty 100 tys. EURO zatem nie zalecamy lokowania większej kwoty jak około 420 tys. zł w jednym banku.

Z promocji będzie można skorzystać do 22 kwietnia 2024 roku. Więcej informacji o lokacie i warunkach jej założenia znajdziecie w regulaminie promocji

Załóż Lokatę na Nowe Środki na 5,5% w VeloBank

7% lub 6,5% dla nowych środków do 300 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Promocja konta EKO „dla nowych środków” przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów posiadających już konto osobiste oraz oszczędnościowe jak i dla nowych klientów, którzy założą w czasie trwania oferty specjalnej Elastyczne Konto Oszczędnościowe. W obu przypadkach wymagane jest również posiadanie zgód marketingowych oraz wpłacenie na konto oszczędnościowe nowych środków pieniężnych.

Zgodnie z regulaminem promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym będzie przysługiwało przez 92 dni (czyli przez 3 miesiące) liczone od dnia spełnienia warunków promocji i wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Oprocentowania EKO dla nowych środków będzie wynosiło 6,5% dla kwoty do 400 tys. zł a dla nowych klientów aż 7% dla kwoty do 100 tys. zł (mowa o oprocentowaniu w skali roku). Powyżej tej kwoty środki będą pracowały na standardowym procencie zgodnym z tabelą oprocentowania. Do promocji można przystąpić najpóźniej do 29 kwietnia 2024 roku a więcej informacji o niej znajdziesz w naszym opisie tutaj: VeloBank: 7% dla nowych klientów lub 6,5% dla nowych środków do 400 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja 4/2024)

Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank z oprocentowaniem do 7%

… i jeszcze 7% do 50 tys. zł na Lokacie Mobilnej Na Start…

bo oferty powyżej to nie wszystko co ma do zaoferowania VeloBank ;-) Kolejne 50 tys. zł możemy wrzucić na Lokatę Mobilną zakładaną z pozycji aplikacji mobilnej banku. Jej obecne oprocentowanie to 7% w skali roku a lokata zakładana jest na okres 2 miesięcy. Z lokaty tej można skorzystać tylko raz w ciągu 30 dni od aktywowania bankowości mobilnej o czym pisaliśmy tutaj: 7% na Lokacie Mobilnej Na Start w VeloBank (do 50 tys. zł)

Załóż konto w VeloBanku i odbierz swoją nagrodę aż 650 zł :)

Właśnie ruszyła rewelacyjna promocja konta osobistego od VeloBank, która to cieszyła się największym zainteresowaniem w minionym 2023 roku! W nowej edycji oznaczonej numerem 1/2024 możemy zyskać aż 650 zł premii w gotówce do konta VeloKonta. Na nagrodę składa 600 zł premii łącznej w ramach tzw. moneyback za comiesięczne dokonywanie płatności kartą lub BLIK oraz 50 zł bonusu na start za skorzystanie z polecenia. Poza tym dla chętnych nadal istnieje możliwość skorzystania z bogatej oferty oszczędnościowej banku np. konta oszczędnościowego na 7%.

O promocji tej pisaliśmy tutaj: HIT! Aż 650 zł premii w gotówce za założenie VeloKonto w VeloBank (edycja 1/2024) + konto oszczędnościowe na 7%

Parametry lokaty w pigułce:

  • nazwa lokaty: Lokata na Nowe Środki
  • czas promocji: do 22 kwietnia 2024
  • nowe środki względem: 7 kwietnia 2024
  • oprocentowanie: do 5,5% w skali roku
  • okres depozytu: 3 lub 6 lub 12 miesięcy
  • wysokość lokaty: min. 1000 zł, max. 180 tys. zł
  • dostępność lokaty: wniosek online oraz po zalogowaniu się do bankowości VeloBank
  • oferta dla: wszystkich klientów

Lokata standardowo trafiła do naszego zestawienia – zobacz pełny ranking lokat.

Oblicz swój zysk z lokaty

To jest tylko uproszczona wersja kalkulatora lokat. Pełną wersję kalkulatora pokazującego zysk netto, brutto, podatek belki oraz dający możliwość wyboru okresu lokaty w dniach, miesiącach czy też latach znajdziecie na naszej stronie KALKULATORY LOKAT. Znajdują się tam również inne kalkulatory pozwalające łatwo wyliczyć np. potrzebny kapitał dla osiągnięcia oczekiwanego zysku.

 

Lokalna kopia dokumentów:



, , , , , , , , , ,




Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl



2 komentarzy dla wpisu: “Lokata na Nowe Środki na 5,5% do 180 tys. zł w VeloBank edycja 5/2024 + 650 zł premii do konta osobistego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *



OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.