ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Aż 16000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200-250 zł dla klientów Citibank (dla nowych jak i obecnych)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Świetna promocja dla klientów Citi – mega bonus za rejestrację w Bezcenne Chwile

Citi Handlowy (czy też częściej zwany Citibank) ma obecnie świetną ofertę dla swoich klientów, którzy chcą wziąć udział w programie Bezcenne Chwile. Wystarczy zarejestrować swoją kartę Mastercard w programie by zyskać aż 16000 dodatkowych punktów wymiennych na nagrody o wartości 200-250 zł. Nie ma konieczności spełniania dodatkowych warunków aby nagroda została przyznana – wystarczy tylko rejestracja! A jeżeli nie posiadacie jeszcze karty od Citibanku to może warto ją wyrobić w promocji z bonem 400 zł do Allegro, z bonem 300 zł do Biedronki lub w promocji konta osobistego z premią minimum 150 zł.

Jedna z najwyższych nagród w programie Bezcenne Chwile od Citibank

Promocja „Zdobądź 16 000 punktów w w Programie Bezcenne Chwile” wystartowała w dniu 15 marca i będzie dostępna do 31 marca 2021 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 1500 sztuk. Ilość nagród tym razem jest znacznie mniejsza aniżeli w ostatniej tego typu promocji od Citi ale jest to to podyktowane dwoma faktami: krótki czas trwania promocji oraz mega wysoka nagroda!

Może z niej skorzystać każdy klient Citibanku posiadający kartę debetową wydaną do konta lub kartę kredytową z logo MasterCard (z wyłączeniem karty BP Motokarta), który w okresie od 1 stycznia do 12 marca 2021 roku nie posiadał zarejestrowanej karty w programie Bezcenne Chwile.

Aby otrzymać 16000 pkt należy w okresie promocji dokonać rejestracji karty (poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online o czym piszemy w dalszej części) w Programie Bezcenne Chwile. Jeżeli nie posiadasz jeszcze karty Citibanku możesz ją wyrobić np. w promocji konta z premią 150 zł w gotówce lub w jednej z promocji karty kredytowej, o których piszemy w dalszej części artykułu.

I to w zasadzie już wszystko. Nie ma potrzeby dokonywania żadnych transakcji kartą, zakupów u wskazanych partnerów jak to miało miejsce w ostatniej promocji czy też innych warunków. Wystarczy sama rejestracja karty w programie. Nagroda (w postaci naliczenia 3400 punktów) zostanie przekazana do 10-go dnia miesiąca kalendarzowego następującego po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 4 miesięcy od dnia ich przyznania.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik, Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 3400 pkt. Vouchery na kwotę 100 zł są wycenione na 6800 pkt. Przyznana nagroda jest zatem warta minimum 200 zł a po zdobyciu dodatkowych 1000 pkt (np. za płatności kartą czy też z tzw. przyspieszaczy) i uzyskaniu łącznie 17000 pkt wartość nagrody wzrośnie do 250 zł :)

Szczegóły promocji z punktami znajdziecie tutaj.

Jak zapisać się do Programu Bezcenne Chwile?

By dodać kartę Citibanku w programie Bezcenne Chwile należy zalogować się do Citibank Online i przejść w Menu do zakładki Korzyści i produkty. Wybieramy ofertę Bezcenne chwile i klikamy Sprawdź szczegóły jak niżej:

Następnie wypełniamy formularz przystąpienia do programu, który pojawi się po kliknięciu poniższego przycisku Chcę zapisać się do programu. Akceptujemy w nim regulaminy programu oraz wyrażamy wymagane zgody warunkujące przystąpienie do Bezcenne Chwile.

Po wysłaniu formularza karta powinna zostać dodana do programu Bezcenne Chwile w przeciągu kilku dni.

Nie posiadasz karty Citibanku? Skorzystaj z promocji np. z bonem 200 zł do Allegro!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

300 zł w bonie do sklepów Biedronka
300 zł w bonie do sklepów Biedronka
400 zł na dowolne zakupy w serwisie Allegro!
400 zł na dowolne zakupy w serwisie Allegro!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Citibank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację w tym programie otrzymamy również w takich bankach jak Pekao, Getin, Alior czy Santander. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl38 komentarzy dla wpisu: “Aż 16000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200-250 zł dla klientów Citibank (dla nowych jak i obecnych)

 • siekieramotyka pisze:

  Kurcze, u mnie po zalogowaniu tego nie ma, a mam też karte kredytową która już tam jest, czy mogę zalogować się przez stronę programu ? W regulaminie piszą że przez formularz…

  • ZnB pisze:

   W sensie, że nie masz formularza do zapisu? Bo widzisz, Citi ma to jakoś dziwnie rozwiązane. Z naszych obserwacji wynika, że jeden zapis powoduje tak jakby domyślne zapisanie w programie wszystkich kart (i obecnych i przyszłych) i automatyczne zbieranie punktów również z kart, których samemu się nie dodawało do programu. Nie wiemy czy to reguła czy nie ale po naszych kontach widać, że chyba tak. Niemniej jednak idąc dalej, sam fakt, że na tych niedodawanych przez klienta kartach standardowe punkty się zbierały to dorzucając je w przyszłości do programu już przez stronę Bezcenne Chwile powodowało naliczenie się punktów z promocji, która na dany moment obowiązywała. Pozostaje zatem samu kombinować :)

  • siekieramotyka pisze:

   Dzięki, to dodaje do nowego konta :)

  • Snaffy pisze:

   Niestety u mnie nie widać podczas rejestracji ani pdfów do pobrania, ani zgód do zaakceptowania. Ktoś jeszcze tak ma?

  • Ania pisze:

   Spróbuj innej przeglądarki. Mi w Safari poszło!

 • Adams pisze:

  A człowiek tak się męczył dla 3400 pkt, i drżał czy przyznają.
  Osłabiło mnie.;)

  • Mar pisze:

   Mam kartę kredytową Citi w bezcennych chwilach. Czy załapię się na promocję rejestrując nową kartę debetową z Citi?

 • Mohican pisze:

  Czy posiadając kartę kredytową Citi obecnie zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach, z automatu jestem wykluczony z promocji na jakiekolwiek inne/drugie karty Citi, np. wyrobione kiedyś, ale nie rejestrowane do tej pory w Bezcennych Chwilach (albo domówione na szybko teraz)? Czy istnieje sposób, aby dołączyć do programu z tą drugą kartą i załapać się na promocję?;-)

 • ZnB pisze:

  Czytajcie wszystkie komentarze do tego wpisu. Na pewne pytania „co będzie” nie da się odpowiedzieć. Można jedynie opierać się na tym co było i to wyjaśniliśmy kilka komentarzy wyżej. Problemem jest to, że regulamin nie do końca wyjaśnia takie aspekty a do tego dochodzi jeszcze system banku, którego nie znamy. Dzielimy się jednak doświadczenia z przeszłości :)

  • Mohican pisze:

   No czytałem, czytałem i może wyjdę na totalnego dyletanta, ale jak założyć „nowe” konto w Bezcennych Chwilach (żeby teoretycznie spełnić warunki tej promocji, bo jak rozumiem, prosta opcja dodania nowej karty do istniejącego już konta nic nie da pod kątem tej promocji?), jeśli ma się już jedną kartę zarejestrowaną w danym banku, a chcąc zarejestrować drugą, od razu przerzuca do systemu logowania on-line banku, gdzie musimy podać swój obecny login/hasło, i dalej nic nie można popchnąć do przodu, bo żadne formularze ani zgody nie są dostępne/widoczne. Trzeba zmienić login i maila w ustawieniach konta użytkownika w banku najpierw na zupełnie nowe i później niby będzie można założyć nowe konto w Bezcennych Chwilach?

  • ZnB pisze:

   Kto pyta, nie błądzi. Takiego pytania tutaj nie było więc podpowiemy jak to wyglądało na przykładzie Aliora i Getina w promocjach, które ogarnialiśmy w ostatnich miesiącach (niestety w Citi nie łapiemy się na promocję więc na tym przykładzie nie będziemy bazować). Zarówno w Alior jak i w Getin wyglądało to tak, że po zalogowaniu się na konto Bezcenne Chwile w którym była zarejestrowana już karta danego banku (inna) klikaliśmy w menu => Moje Konto => Moje Karty => Dodaj nową kartę i w ten sposób dorzucaliśmy kolejną kartę tego samego banku do już istniejącego konta w Bezcenne Chwile. Zarówno Alior jak i Getin wypłacił punkty za zarejestrowanie karty.

 • Mohican pisze:

  OK, czyli jednak ten najprostszy sposób skutkował realnym zgarnięciem punktów w promocji?! Rozkminiając zapis regulaminu: „który w okresie od 1 stycznia do 12 marca 2021 roku nie posiadał zarejestrowanej karty w programie Bezcenne Chwile” skłaniałbym się ku wnioskowi, że mając już jedną kartę zarejestrowaną w tym czasie w danym banku, to chcąc zarejestrować drugą kartę- właśnie spełniamy ten warunek wykluczenia i nie łapiemy się na promocję, ale to tylko moja interpretacja i bardzo mnie to cieszy, że bank/system interpretuje to w inny sposób.;-) Dość gadania, trza dodać kartę do konta, mam nadzieję, że pula się jeszcze nie wyczerpała!

  • ZnB pisze:

   W rzeczywistości regulamin mówi, że „Z Oferty wyłączone/ni są osoby, które w od okresie 1 stycznia do 12 marca 2021 roku były zarejestrowane w Programie” co w zasadzie można interpretować, że nie tylko chodzi o daną kartę czy też jakąkolwiek kartę danego banku ale o samo uczestniczenie w programie danej osoby (niezależnie od karty/banku) – tak w zasadzie literalnie można czytać ten zapis. Z uwagi jednak na to jak działa sam w sobie program Bezcenne Chwile pokusiliśmy się aby dodać w cytowanym przez Ciebie warunku słowo „zarejestrowanej karty” ponieważ Bezcenne Chwile traktuje każdą kartę osobno mimo iż np. karty z danego banku możesz dodać na jednym koncie i kumulować punkty. Ale… jeżeli już chodzi o np. przyspieszacze to przy logowaniu na konto z więcej aniżeli jedną kartą wybierasz z listy kartę na którą się logujesz. Ogólnie strasznie pogmatwany jest ten program i:
   – na jedno konto możesz dodawać karty tylko tego samego banku
   – nie możesz kumulować punktów z kart różnych banków
   – możesz natomiast kumulować punkty na konto z kart jednego banku ale już przyspieszacze są przypisywane osobno do każdej z kart i trzeba uważać, którą kartą robi się transakcje aby otrzymać dodatkowe punkty za przyspieszacz. Sami się złapaliśmy na tym, że zrobiliśmy transakcję pod przyspieszacz nie tą kartą do której był on przypisany.

   Co nieco pisaliśmy na ten temat w ogólnym wpisie => https://zarabiajnabankach.pl/mastercard-bezcenne-chwile/

   P.S. Mamy nadzieję, że trochę rozjaśniliśmy sytuację. Ogólnie promocje tego typu „żyją swoim życiem” i trzeba kombinować na swój sposób. Fajnie gdyby więcej osób dzieliło się w komentarzach swoimi przemyśleniami a co więcej doświadczeniami :)

 • Mohican pisze:

  No teraz mam już prawdziwą jasność w temacie Bezcennych Chwil, o ile w ogóle można mieć w tym temacie sensowną jasność!;-) Dziękuje za wyczerpujące wyjaśnienia i odnośniki.

  • ZnB pisze:

   Nie można :P Ten program jest dziwny ale może i dzięki temu (wbrew pozorom) można wyciągać sowite bonusy. Trzeba jednak czasami wychodzić poza pewne ramy i olać „przepisy” ;) Nic się nie traci a można zyskać. Świetnym przykładem był właśnie Alior i Getin gdzie w komentarzach do konkretna promocją o tym pisaliśmy. W Alior wystarczyło domówić kolejną kartę (a bank to umożliwia) a w Getin zamknąć Visę i zamówić MC. Proste i skuteczne :)

 • Jamjest pisze:

  Czy gdzieś można podejrzeć katalog nagród? Dopiero się zapisałem do promocji i dostęp dostanę zapewne dopiero za kilka dni :( a chciałbym zobaczyć już dzisiaj. Ewentualnie jakby ktoś mógł napisać jakie są nagrody do oderbania za punkty w sklepie carrefour to byłbym wdzięczny.

  • ZnB pisze:

   Katalog nagród może się różnić dla każdego z banków zatem należy go przeglądać po zalogowaniu.

 • Beata pisze:

  Witam, dnia 31 marca dostałam kartę, zarejestrowałam się w programie „Bezcenne chwile”, ale zastanawiam się skąd będę wiedziała, czy pula nagród już się nie wyczerpała? Może było już za późno?

 • Agata pisze:

  Witajcie, czy ktos juz dostal punkty z tej promocji? :) bo zastanawiam sie czy sie jeszcze ludzic, ze przez najlblizsze dwa dni je dostane, czy jednak jeszczeich nie naliczali na konto ;)

  • ZnB pisze:

   Ostatnio wypłacili w ostatni dzień :)

  • Agata pisze:

   Czyli jeszcze czas maja jutro? :P no to jeszcze mam nadzieje ;)

  • ZnB pisze:

   Teoretycznie ;) My dziś upomnieliśmy się w Bezcenne Chwile o reklamację ze stycznia. Cisza i cisza, a po mailu godzinę później była już odpowiedź, że naliczyli punkty ręcznie. Zatem zawsze jest jakaś alternatywa ;)

 • Piwosz pisze:

  Hej, wiecie gdzie można dostać regulamin kart podarunkowych w sklepie circle K? Czy trzeba wydać to na paliwo czy zakupy w sklepie np. piwko można zrobić ?

 • Mohican pisze:

  Czy ktoś, posiadając już co najmniej jedną kartę Citi zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach, dostał punkty za rejestrację dodatkowej karty domówionej na szybko lub starej karty nierejestrowanej dotąd? Niby czas był do dzisiaj…

  • Mat pisze:

   Miałem już jedną kartę i za zarejestrowanie kolejnej (wg citi kolejna karta automatycznie dodała się do programu) jak na razie nie otrzymałem punktów

  • ZnB pisze:

   Jak na razie to wydaje się nam, że nikt jeszcze nie dostał punktów niezależnie od „sytuacji kartowej” :(

 • Mohican pisze:

  Dzięki za info, choć niepomyślne… No niestety, przyznanie nagrody miało być do 10-go dnia miesiąca kalendarzowego następującego po spełnieniu warunków promocji, także raczej po zawodach… Nie wiem czy jest sens nawet pisać reklamację, bo regulamin jest tak napisany, że na dobrą sprawę wyklucza nawet każdego, kto kiedykolwiek brał udział w programie. Kurcze, a już tak się cieszyłem na darmowe tankowanie w tym miesiącu na Statoil!;-) No, ale trzeba się z tym w końcu pogodzić, że nawet tak hojne organizacje jak Mastercard uczą się na błędach i uszczelniają system, no i po prostu złote czasy promocji bankowych już dawno przeminęły, więc tym bardziej, w obecnych czasach, takie 2 stówki naprawdę całkowicie za darmo, to była oferta nierealna dla przeciętnego wyjadacza wisienek…

 • Mohican pisze:

  Reklamacja nic nie dała:( Ta moja druga karta niby nie rejestrowana dotąd, okazało się, że została z automatu przez Citi zarejestrowana w Bezcennych Chwilach w momencie wydania przez bank jakieś pół roku temu i z tego oczywistego powodu, nie łapię się na tę promocję… Szlak by to, ale się sfrajerowałem, mogłem na szybko domówić świeżą, ale była marna szansa że zdąży dojść do 31.03, a nawet gdyby, to pula już mogła się wtedy skończyć, dlatego zdecydowałem się na rejestrację tej starej niby dotąd nierejestrowanej, no i klops:( No cóż, zagmatwane i pokręcone są ścieżki programu Bezcenne Chwile, konia z rzędem temu, kto zawsze wie, jak wyjechać tam na prostą drogę ku promocji! Lekcja odrobiona, następnym razem będę sprytniejszy, bardziej czujny i szybszy!;-)

 • Mohican pisze:

  Na infolinii w Bezcennych Chwilach.

  • ZnB pisze:

   Promocja ta (wyjątkowo) jest organizowana przez Citibank więc zgodnie z regulaminem to w zasadzie do nich reklamację należy składać ale jaki widać, Citi ma trochę inne podejście do rejestracji kart aniżeli pozostałe banki i najprawdopodobniej jedna rejestracja w programie automatycznie dodanie pozostałe karty. Czy to jest ok to już nie nam oceniać. Pozostałe banki tak nie działają.

 • Mat pisze:

  Pisałem reklamację do Citi i nie uznali jej. Twierdzą że dołączyłem do programu w grudniu 2020 (rejestracja pierwszej karty) i to, że teraz domówiłem kolejną kartę nic nie zmienia, bo w regulaminie jest mowa o „osobie” która dołączyła do programu.

  • ZnB pisze:

   No cóż, widać że Citibank ma swoją zupełnie odmienną politykę rejestracji w tym programie aniżeli inne banki :(

 • Mohican pisze:

  Widzę, że Citibank poszedł po rozum do głowy wreszcie i skutecznie ukrócił wszelkie próby bycia cwańszym niż ustawa przewiduje w korzystaniu z promocji Bezcennych Chwil przez wyjadaczy wisieniek!;-) No cóż, kiedyś musiało to nastąpić… niepotrzebnie tylko się wkurzyłem na samego siebie za niedomówienie na cito dodatkowej karty, bo nawet taki „sprytny” myk nic by nie dał w tej promocji, i w ogóle nawet jakbym stanął na rzęsach, to nic bym tym razem nie dostał!:( Nie zmienia to faktu, że marne to pocieszenie, a przelot koło nosa mega łatwych 2 stówek nadal boli!

 • Piotr pisze:

  Właśnie zauważyłem, że z konta Priceless Specials wyparowało nieco punktów które chciałem dozbierać. Zapomniałem że te punkty były ważne tylko 4 miesiące. Zobaczcie u siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.