ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Aż 300 zł premii w gotówce do Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj 300 zł premii na start łącząc kilka promocji Konta Jakie Chcę!

Pojawiła się druga edycja promocji Konta Jakie Chcę znana już z marca bieżącego roku. Ponownie możemy zarobić sowitą premię na start. W zamian za założenie konta osobistego otrzymamy aż 300 zł nagrody w gotówce. Do tego można zyskać nawet 500 zł premii w programie poleceń oraz kolejne do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych. Premia z promocji zostanie wypłacona do końca wakacji :)

Zobacz jak połączyć kilka promocji i zyskać więcej z Kontem Jakie Chcę!

Kwietniowa kumulacja promocji konta osobistego w Santander Bank Polska ruszyła! Tak jak ostatnio do zgarnięcia jest minimum 300 zł za otworzenie Konta Jakie Chcę. Poza tym można zyskać nawet 500 zł za polecanie tego konta innym osobom oraz do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków. Na premię tą składa się kilka promocji, które można połączyć i skorzystać z nich jednocześnie maksymalizując swoje zyski:

 • 250 zł w gotówce za założone konta w ramach promocji „250 zł za aktywne bankowanie – edycja II”,
 • 50 zł w gotówce za otworzenie konta z kodem polecenia innej osoby,
 • do 500 zł za polecanie konta innym osobom,
 • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe,
 • 1% na lokacie mobilnej,
 • oraz dla firm nawet 1600 zł premii w gotówce!

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj aż 300 zł nagrody w gotówce!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj aż 300 zł nagrody!

Poniżej standardowo zamieszczamy krótką ściągawką jak to wszystko połączyć!

✅ 250 zł w gotówce za konto z promocji „250 zł za aktywne bankowanie” – TYLKO ROK KARENCJI

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii konta „250 zł za aktywne bankowanie – edycja II”. Dzięki tej promocji zyskamy pierwsze 250 zł w gotówce za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska przez osobę pełnoletnią.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 30 kwietnia 2021 roku. Standardowo dużym atutem promocji Santandera jest bardzo KRÓTKI OKRES KARENCJI dla byłych klientów banku – TYLKO ROK. W promocji może wziąć udział bowiem każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 kwietnia 2020 roku!

Możesz wziąć udział w promocji jeśli jesteś osobą fizyczną, masz 18 lat i obywatelstwo polskie, mieszkasz na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i spełnisz te warunki:
– od 1 kwietnia 2020 r. do dnia otwarcia konta w tej promocji nie masz otwartego i nie jesteś właścicielem ani współwłaścicielem oszczędnościowo-rozliczeniowego rachunku płatniczego w PLN

Niestety w tej promocji powróciło dodatkowe wykluczenie dla osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. W ostatniej promocji je zniesiono, teraz ponownie przywrócono. To takie jakby trochę testowanie reakcji klientów, ehh… Z promocji mogą zatem skorzystać osoby, które dodatkowo spełniają poniższy warunek:

od 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank lub inny podmiot, w ramach których otworzyłeś Konto

przy czym chodzi tu o konta: Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych albo Konto Select prowadzone przez Santander Bank Polska. Dla wyjaśnienia wątpliwości chodzi tu o to, aby po dniu 1 kwietnia 2019 roku nie być w okresie trwania innej promocji z przeszłości. Jeżeli zatem korzystaliśmy z promocji, która dla przykładu trwała od 1 lutego do 30 kwietnia 2019 roku to niezależnie od tego kiedy została wypłacona nagroda warunek ten wyklucza możliwość skorzystania z omawianej tutaj promocji.

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć łącznie 250 zł nagrody w gotówce od Santandera należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą i usługą Santander Internet. Tym razem w przypadku tej promocji karta do konta jest opcjonalna natomiast jeżeli mamy zamiar zgarnąć dodatkowe 50 zł za użyciem kodu polecenia to warto od razu zamówić sobie kartę – na potrzeby programu poleceń wymagane jest posiadanie aktywnej karty! Warto również dodać, że wykluczone są wnioski składane bezpośrednio w bankowości elektronicznej Santander Internet o ile taki dostęp do bankowości bez konta posiadamy. 

Podczas wypełniania wniosku o konto możecie podać kod polecenia by zyskać dodatkowe 50 zł – będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu: 1008464199 – kod polecenia uzyskacie również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj. O szczegółach dodatkowego bonusu za skorzystanie z polecenia piszemy w dalszej części artykułu!

Warto również dodać, że we wniosku o konto należy wyrazić zgodę na (co prawda zgodnie z regulaminem mamy na to czas do 31 maja ale lepiej zrobić to od razu):

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa jest podpisywana w obecności kuriera,
 • wideo rozmowa – podpisanie umowy podczas rozmowy na kamerce okazując w ten sposób swój dowód osobisty oraz twarz. Proces ten jest dostępny przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 20:00.

Umowę o konto wraz z kartą (wymagana tylko na potrzeby dodatkowej premii 50 zł za użycie kodu polecenia) należy zawrzeć najpóźniej do 15 maja 2021 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
W celu otrzymania nagrody oprócz podpisania umowy o konto należy przez trzy kolejne miesiące poczynając od 1 maja do 31 lipca 2021 roku, należy (w każdym z tych miesięcy):

 • zapewnić wpływ (przelew) na konto na kwotę minimum 1000 zł,
 • wykonać min. 5 płatności (kartą debetową lub BLIKiem) każda z nich na kwotę min. 10 zł,
 • zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Nagrody w promocji będą wypłacane w dwóch transzach: 50 zł do 30 czerwca (za warunki spełnione w maju) oraz 200 zł do 31 sierpnia 2021 (za warunki spełnione w czerwcu oraz w lipcu) bez konieczności wypełniania dodatkowych formularzy oraz oczekiwania na maile powiadamiające o spełnieniu warunków. Dlaczego? Ponieważ promocja jest prowadzona bezpośrednio przez bank a nie przez organizatora/pośrednika.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj aż 300 zł nagrody w gotówce!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj aż 300 zł nagrody!

✅ 50 zł w gotówce za założenie konta z kodem polecenia + 500 zł za polecenia innych osób

Dla kogo ta promocja?
To już X edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 30 kwietnia 2021 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia.

Według programu poleceń i jego regulaminu bonus pieniężny o wartości 50 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) od 1 lutego 2020 roku (tylko rok karencji!):

Możesz przystąpić do tej promocji jako nowy klient („Polecony”) jeśli jesteś pełnoletnią osobą fizyczną, masz obywatelstwo polskie i spełnisz warunki: 
– nie masz u nas konta przynajmniej od 1. lutego 2020 r.

Jak skorzystać z promocji?
Nagroda w wysokości 50 zł przekazywana przelewem na konto przysługuje wówczas gdy podczas składania wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą podamy w nim Kod Polecającego – możesz użyć naszego kodu: 1008464199 (kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu.

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Pamiętajmy, aby zweryfikować czy wypełniany wniosek jest prawidłowy i posiada formularz do wprowadzenia kodu polecającego, który uzyskasz od nas. Tylko taki wniosek uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Czas na jego złożenie i podpisanie stosownej umowy o konto z kartą w tej promocji mamy do 30 kwietnia 2021 roku.

W powyższym polu, należy podać specjalny kod polecający (pole na kod znajduje się na 5 kroku wnioskowania o konto – stan na dzień publikacji tego wpisu). Jeżeli jeszcze go nie posiadasz możesz wykorzystać nasz kod: 1008464199 (kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj). Będziesz miał pewność, że korzystasz ze sprawdzonego i wiarygodnego kodu polecającego Santander Bank Polska.

Jak otrzymać nagrodę?
Warunki promocji są banalnie proste. Aby zgarnąć nagrodę 50 zł należy:

 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy dokonać logowania do bankowości internetowej Santander internet lub do aplikacji mobilnej Santander mobile
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonane zostaną płatności kartą lub BLIK (w tym przelew na telefon) na łączną kwotę min. 300 zł przy czym w ramach tej kwoty należy wykonać minimum jedną transakcję BLIKiem (z wyłączeniem wypłat z bankomatu) a pozostałe transakcje mogą być wykonane kartą.

Nagrody będą przyznawane w formie przelewu na konto do końca miesiąca kalendarzowego liczonego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki przez osobę Poleconą. Należy pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna!

Pamiętajcie również, że po otworzeniu konta osobistego możecie przystąpić do programu poleceń i polecać inne osoby. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Wam 50 zł premii jednak nie więcej jak 500 zł łącznie w danej edycji. Należy jednak pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody za polecenia muszą być wyrażone zgody, o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna!

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska: 50 zł za założenie konta oraz do 500 zł za polecenia w programie „Polecam mój Bank – X edycja”

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj aż 300 zł nagrody w gotówce!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj aż 300 zł nagrody!

✅ Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków

Największą zaletą Konta Jakie Chcę (naszym zdaniem) jest możliwość uzyskiwania moneybacku w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest to możliwe!

Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w panelu „Dopasuj konto” wybierz „ZWROTY ZA RACHUNKI”) lub  w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury opłacane z Konta Jakie Chcę.

✅ 1% na lokacie mobilnej przez 4 miesiące

Posiadając już rachunek w Santander Bank Polska można skorzystać z dość atrakcyjnej lokaty jaką oferuje bank w swojej aplikacji mobilnej. Lokatę Mobilną można założyć tylko raz na okres 4 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 1% w skali roku dla kwoty od 1000 do 20000 zł.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander?

Od 1 grudnia 2020 roku bank wprowadził nową Tabelę Opłat i Prowizji a tym samym zmieniły się delikatnie warunki opłat za konto oraz kartę:

 • Konto Jakie Chcę – opłata miesięczna za prowadzenie konta to 6 zł a za korzystanie z karty 8 zł – opłaty nie będą pobierane, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym zapewnimy wpływy w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem,
 • Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) – opłata miesięczna za korzystanie z karty to 8 zł – opłata nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 kwietnia 2021 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 15 maja 2021 podpisz umowę o konto wraz z kartą
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą lub BLIK (w tym przelew na telefon) na łączną kwotę min. 300 zł przy czym w ramach tej kwoty należy wykonać minimum jedną transakcję BLIKiem – to warunek na potrzeby otrzymania dodatkowych 50 zł za użycie kodu polecenia
przez 3 kolejne miesiące po miesiącu otwarcia konta w każdym z tych miesięcy:

 • zapewnij wpływ (przelew) na konto na kwotę minimum 1000 zł,
 • wykonaj min. 5 płatności (kartą debetową lub BLIKiem) każda na kwotę min. 10 zł
 • zaloguj się do aplikacji Santander mobile.
do 30 czerwca oraz do 31 sierpnia 2021 zostanie wypłacona nagroda (50 zł + 200 zł)

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj aż 300 zł nagrody w gotówce!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj aż 300 zł nagrody!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl16 komentarzy dla wpisu: “Aż 300 zł premii w gotówce do Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków

 • edek264 pisze:

  poszło zgłoszenie, kod wpisany

 • edek264 pisze:

  Okazało się, że już mogę :)

 • Marcin pisze:

  Cześć!
  piszesz, że aby zgarnąć nagrodę „należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) (…)”.
  Wchodząc na stronę promocji pojawiła mi się opcja założenia konta przez aplikację. W aplikacji mam dużo więcej opcji potwierdzenia tożsamości (przelew weryfikacyjny, wideo rozmowa, zdjęcie, kurier), natomiast próbując zrobić to przez stronę internetową, jest tylko opcja kuriera.
  Pytanie, czy jeżeli założę konto przez aplikację, to czy moje konto będzie brało udział w promocji?

  • ZnB pisze:

   Gdzie widzisz taką opcję? Regulamin mówi jasno, że tylko przez internet przez stronę www banku, do której kierujemy.

 • Marcin pisze:

  Po kliknięciu w link do założenia konta w promocji wyskoczyło mi okienko z propozycją pobrania aplikacji i założenia konta przez aplikację. Dlatego pytam, czy ten sposób również pozwala na wzięcie udziału w promocji, czy raczej bank próbuje przeszkodzić mi w odebraniu nagrody.

  • ZnB pisze:

   Tyle razy co my klikamy to nie mieliśmy ani razu takiej informacji ;) No ale może to losowo idzie. Tak czy siak, regulamin jasno mówi, że przez stronę www banku.

 • Marcin pisze:

  Okej, to teraz już wiem żeby uważać na praktyki tego banku…
  Jeszcze jedna kwestia, piszesz, że istnieją dwie drogi zawarcia umowy: kurier lub wideo rozmowa. Zaraz po wejściu w internetowy formularz muszę wybrać sposób zawarcia umowy, ale dostępna jest tylko opcja kuriera.
  Co ciekawe w regulaminie promocji znalazłem informację:
  „Umowę o Konto w promocji możesz zawrzeć na podstawie złożonego wniosku o konto za pośrednictwem:
  – kuriera
  – u naszego Wideo Doradcy
  – przelewu weryfikacyjnego
  – weryfikacji na zdjęcie”
  To ja już zupełnie nie rozumiem, dlaczego w formularzu na stronie mogę wybrać tylko kuriera…

  • ZnB pisze:

   Tak, na chwilę obecną w formularzu jest tylko kurier a dlaczego tak jest to ciężko nam powiedzieć. Może mają problemy z innymi formami a regulamin zawiera inne opcje bo idą szablonowo.

 • edek 264 pisze:

  Jeśli ktoś miał wcześniej konto mogą być problemy techniczne przy aktywacji kanałów dostępu…Wtedy dzwonimy na infolinię

 • edek264 pisze:

  jesli nie łapię się na premie z tytułu polecenia 50zł to nie muszę robić w kolejnym miesiącu po podpisaniu umowy płatności kartą 300zł?

 • edek264 pisze:

  Warunki spełnione dla konta osobistego…

 • edek264 pisze:

  czekamy na premie ….

 • edek264 pisze:

  termin wypłaty premii dziś, niestety premii brak ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.