ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Rekordowe 1600 zł premii za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska + 2 lata zwolnienia z opłat + 300 zł za konto osobiste

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj nawet 1600 zł za konto firmowe w Santander Bank Polska

Świetna promocja konta firmowego w Santander Bank Polska przygotowana wspólnie z organizatorem promocji eBroker. Zakładając Konto Firmowe Godne Polecenia można zyskać aż 1600 zł premii pieniężnej (300 zł na start za wykonanie trzech przelewów, 900 zł w ramach 3% moneybacku, 400 zł za terminal płatniczy). Dodatkowo konto będzie prowadzone za darmo przez 2 lata a promocję można połączyć z ofertą konta osobistego gdzie do zgarnięcia jest 300 zł premii.

Połącz kilka promocji konta firmowego w Santander Bank Polska i zyskaj więcej…

Tak jak w przypadku konta osobistego w Santander Bank Polska tak i w przypadku konta firmowego można połączyć promocje i kumulować możliwe premie. Od dziś za założenie konta firmowego można zgarnąć

 • 300 zł w gotówce od firmy eBroker Partner na start!
 • do 900 zł zwrotu za płatności kartą (moneyback 3%)
 • 400 zł za umowę o terminal płatniczy

By skorzystać z kumulacji promocji konta firmowego wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku dwa razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji. Należy jedynie pamiętać, że w przypadku chęci połączenia wszystkich promocji konieczne jest założenie konta w ramach promocji eBroker czyli z poniższego linku:

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 1600 zł!

Poniżej znajdziecie zwięzły opis każdej z promocji a czy skorzystacie tylko z jednej, dwóch czy ze wszystkich zależy już tylko od Was :)

✅ 300 zł w gotówce na start za trzy przelewy i logowanie do apki mobilnej

Dla kogo ta promocja?
To kolejna promocja Santander Bank Polska (w skrócie SBP) prowadzona przez znanego już Wam organizatora promocji eBroker pod hasłem „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 3”, dzięki której zyskamy bardzo łatwe 300 zł premii w gotówce wypłacanej na konto bankowe.

Zgodnie z regulaminem przystąpić do promocji może każda osoba prowadząca JDG nieposiadająca jakiegokolwiek rachunku bieżącego (firmowego) w SBP od dnia 1 listopada 2019 roku do dnia przystąpienia do promocji. Wystarczy zatem albo być zupełnie nowym klientem banku albo takim, który pozbył się skutecznie rachunku firmowego w SBP do końca października 2019 roku. Posiadanie produktów indywidualnych w powyższych okresach zupełnie w niczym nie przeszkadza.

Jako przedsiębiorca, w tej akcji, nie możesz być posiadaczem, współposiadaczem czy pełnomocnikiem do rachunku dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w banku, od 1 listopada 2019 r. do dnia otwarcia Konta Firmowego Godnego Polecenia

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji w celu uzyskania premii od firmy eBroker należy do 31 maja 2021 roku:

 • zarejestrować konto w serwisie eBroker Partner, zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji) a następnie aktywować konto w serwisie organizatora,
 • złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą wydawaną do rachunku (do wyboru mamy kartę MasterCard Business Debit oraz kartę VISA Business Electron) za pośrednictwem linku umieszczonego na koncie w serwisie eBroker Partner,
 • pamiętać aby adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji był zgodny z adresem e-mail podanym we wniosku o konto!

Pamiętajcie również aby w procesie otwarcia rachunku:

 • zawrzeć umowę na Usługi Bankowości Elektronicznej MiniFirma,
 • wyrazić zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • nie wyrazić sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych,
 • wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrazić zgodę na kontakt elektroniczny w celach marketingowych.

W celu otrzymania nagrody od organizatora promocji w wysokości 300 zł w gotówce należy najpóźniej do dnia 15 czerwca 2021 roku zawrzeć umowę o konto za pośrednictwem kuriera a następnie do dnia 31 lipca 2021 roku wykonać co najmniej trzy dowolne przelewy elixir, ekspress elixir lub bluecash (z wyjątkiem przelewów do ZUS) na rachunki płatnicze prowadzone przez inny bank aniżeli Santander Banka Polska oraz co najmniej raz zalogować się do aplikacji Santander Mobile.

Jak widzicie warunki tej promocji są banalnie proste :) Pamiętajcie jednak o tym, że promocja jest dostępna tylko na specjalnej stronie promocji organizatora – tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie naliczona premia! Nie wypełniamy zatem wniosków dostępnych bezpośrednio na stronie Santander Bank Polska i innych ogólnie dostępnych w sieci, które nie są objęte promocją.

Jak otrzymać nagrodę?
Gdy spełnimy wszystkie warunki promocji to organizator powiadomi nas o przyznaniu nagrody najpóźniej do dnia 16 sierpnia 2021 roku przesyłając wiadomość e-mail na adres podany podczas rejestracji w promocji. Następnie w ciągu 7 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody należy zalogować się na swoje konto na stronie promocji i podać dane do wypłaty premii w zakładce „Wypłata” t.j. numer Konta Firmowe Godne Polecenia. Przelew premii na konto zostanie zrealizowany najpóźniej do 31 sierpnia 2021 roku.

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 1600 zł!

✅ 3% moneyback czyli 900 zł premii za płatności + 400 zł za terminal

Oprócz premii od eBrokera za otworzenie rachunku firmowego możemy skorzystać z dodatkowego bonusu z promocji organizowanej bezpośrednio przez sam bank. To już VI edycja regularnie opisywanej na blogu promocji tego konta.

Dla kogo ta promocja?
Podobnie jak w powyżej do niniejszej promocji zgodnie z regulaminem przystąpić może każda osoba prowadząca JDG ale w tym przypadku nieposiadająca jakiegokolwiek rachunku bieżącego (firmowego) w SBP od dnia 31 marca 2019 roku (inny okres karencji aniżeli w promocji z premią 300 zł) do dnia przystąpienia do promocji. Wystarczy zatem albo być zupełnie nowym klientem banku albo takim, który pozbył się skutecznie rachunku firmowego w SBP do końca lutego 2019 roku. Posiadanie produktów indywidualnych w powyższych okresach zupełnie w niczym nie przeszkadza.

Jak skorzystać z promocji?
Aby z niej skorzystać należy w okresie do 31 października 2021 roku wypełnić wniosek na dedykowanej stronie promocji o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą wydawaną do rachunku.

Tytułowy bonus w wysokości 900 zł uzyskać można poprzez płacenie wydaną do konta firmowego kartą. Za takie płatności bank nam zwróci 3% wydanej kwoty jednak nie więcej jak 150 zł miesięcznie. Zwrot będzie przysługiwał przez okres pierwszych 6 miesięcy od otwarcia konta pod warunkiem, że w danym miesiącu rozliczeniowym dokonamy minimum jednego przelewu na rzecz ZUS lub na rzecz Urzędu Skarbowego o minimalnej wartości 200 zł z rachunku firmowego otwartego w ramach promocji maksymalnie do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu naliczenia premii.

Z informacji pozyskanych od banku przez jednego z naszych czytelników:

„pierwszy cykl miesięczny rozpoczyna się w dniu podpisania umowy i kończy ostatniego dnia miesiąca, natomiast kolejny cykl trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.” 

Łatwo zatem policzyć, że do uzyskania maksymalnego miesięcznego zwrotu w wysokości 150 zł należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę łączną min. 5000 zł w danym miesiącu. Z jednej strony dużo, z drugiej strony to rachunek firmowy i dla wielu z Was nie będzie to problemem.

Kolejna premia w wysokości 400 zł jest możliwa do uzyskania za zawarcie pierwszej umowy o akceptacje kart z Elavon Financial Services Designated Activity Company za pośrednictwem Santander Bank Polska S.A. oraz aktywację terminala (pierwsza transakcja) nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji. Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po zawarciu umowy z Elavon. Pierwsza umowa oznacza, że Klient nie posiada aktywnej umowy o akceptacje kart z Elavon.

Jak otrzymać nagrodę?
Nagrody będą wypłacane do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji za poprzedni miesiąc. Pamiętajcie jednak, że w promocjach firmowych każdy przychód osiągany w ramach prowadzonej działalności należy opodatkować zgodnie z wybraną przez siebie formą rozliczania z US. 

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: Nawet 1300 zł premii w VI edycji Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polska + 2 lata zwolnienia z opłat

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 1600 zł!

Powiększ premię o kolejne 300 zł a nawet więcej za założenie konta osobistego

Wraz z pierwszym dniem maja pojawiła się nowa promocja Konta Jakie Chcę znana już z poprzednich miesięcy. Ponownie możemy zarobić sowitą premię na start. W zamian za założenie konta osobistego otrzymamy aż 300 zł nagrody w gotówce. Do tego można zyskać nawet 500 zł premii w programie poleceń oraz kolejne do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych. Dla oszczędzających czeka jeszcze dodatkowo lokata na 1% :)

Szczegółowo tą promocję omówiliśmy tutaj: HIT! 300 zł nagrody w gotówce za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków

Konto Firmowe Godne Polecenia za 0 zł przez najbliższe 2 lata!

W ramach promocji oprócz premii wynikającej z opisanego wyżej moneybacku otrzymujemy dodatkowo bonusy w postaci zwolnienia z opłat za większość podstawowych usług, z których korzysta się najczęściej. Tym samym zapłacimy:

 • 0 zł za prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia
 • 0 zł za przelewy krajowe w systemie Elixir
 • 0 zł za przelewy zagraniczne SEPA
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu
 • 0 zł za zlecenia stałe na konto w innym banku
 • 0 zł za polecenia zapłaty w innym banku
 • 0 zł za smsKody autoryzacyjne
 • 0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą

Z uwagi na to, że przez okres tych 2 lat przez który jesteśmy zwolnieni z opłat za powyższe usługi może zajść sporo zmian w taryfie opłat i prowizji nie będziemy opisywać standardowych kosztów korzystania z tego konta firmowego. Po okresie promocyjnym przyjdzie bowiem zapłacić za te usługi zgodnie z bieżącą taryfą. Aktualne koszty prowadzenia rachunku firmowego znajdziecie w TOiP.

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 1600 zł!, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.