ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł na paliwo Circle K za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie (+ 360 zł bonusu za konta)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bony na zakupy na stacji Circle K o wartości 300 zł oraz moneyback za codzienne zakupy…

„Nowy rok z kartą kredytową Visa” od Bank Millennium tok okazja do zgarnięcia nagrody w postaci bonów 300 zł do wykorzystania w na stacjach CircleK. Nagroda jest przyznawana w zamian za wyrobienie karty kredytowej oraz płatności za zakupy w kwocie po 350 zł miesięcznie. Dodatkowo używając karty Impresja uzyskamy możliwość 5% zwrotu kwoty wydanej na zakupy w wybranych sklepach – to kolejny zysk do 600 zł rocznie! Z promocji mogą skorzystać klienci Millennium z dostępem do bankowości Millenet a taki najszybciej uzyskamy zakładając konto osobiste w promocji z bonusem aż 360 zł!

„Nowy rok z kartą kredytową Visa” czyli 300 zł premii na start…

Nagrodą w niniejszej promocji jest bonus w wysokości 300 zł w postaci elektronicznych kart podarunkowych do wykorzystania na dowolne zakupy na stacjach paliw sieci CircleK, które zostaną przekazane po spełnieniu warunków promocji. Warunki promocji uprawniające do uzyskania bonusu są bardzo łatwe i w zasadzie każdy jest w stanie je spełnić bez najmniejszego problemu. 

Promocja prowadzona jest pod hasłem „Nowy rok z kartą kredytową Visa” i będzie dostępna do 28 lutego 2022 roku (co najważniejsze liczy się data złożenia wniosku o kartę a nie zawarcia umowy) jednak nie dłużej jak do wyczerpania puli aż 10000 sztuk nagród. Z promocji niestety nie będą mogły skorzystać osoby, które:

W okresie od dnia 1 stycznia 2020 r.:
– posiadasz lub posiadałeś jakąkolwiek inną naszą główną kartę kredytową lub
– byłeś w trakcie procesowania dyspozycji rezygnacji takiej karty (w tym odstąpiłeś od umowy karty kredytowej lub ją wypowiedziałeś).

Karty kredytowe, które zostały objęte obecną promocją to: Millennium Visa Impresja oraz Millennium Visa Gold

Z zapisów regulaminu wynika, że aby skorzystać z oferty konieczne jest posiadanie dostępu do systemu bankowości Millenet lub aplikacji mobilnej:

Nagrodę otrzymasz jeśli złożysz w:
a) Millenecie lub Aplikacji mobilnej Wniosek kredytowy (zrobisz to jeśli masz udostępnioną dedykowaną ofertę karty kredytowej w tym kanale) lub
b) Millenecie Wniosek kontaktowy o Kartę (zakładka OFERTA/Nowa karta kredytowa),

jeżeli zatem dostępu do Millenetu jeszcze nie posiadacie warto taki dostęp zapewnić sobie poprzez otworzenie konta osobistego np. w najnowszej promocji z bonusem 360 zł na start. Łącząc promocję karty kredytowej z kontem osobistym (a w zasadzie na odwrót ponieważ najpierw powinniśmy skorzystać z promocji konta i je otworzyć) podnosimy sobie automatycznie zysk – w takim przypadku premia łączna na start wyniesie aż 660 zł!

Skorzystaj z promocji konta osobistego i zgarnij 360 zł bonusu!

Konto osobiste w Banku Millennium można również otworzyć ramach programu poleceń z nagrodą 100 zł na karcie goodie lub 80 zł w formie vouchera Zalando/Empik lub 4 biletów do kina. O promocji tej pisaliśmy tutaj: 9 edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium Bank – do wyboru nagrody: 100 zł na karcie goodie, voucher 80 zł do Zalando lub empik.com, 4 bilety do kina oraz lokata na 2%

Skorzystaj z promocji konta osobistego z premią 100 zł (użyj kodu polecenia: 20167837)

Posiadając już dostęp do bankowości internetowej Millennium wystarczy zalogować się do Millenetu i zawnioskować o kartę kredytową poprzez wybranie z Menu: Oferta => Karty => Nowa karta kredytowa. Tam też powinien się znajdować baner informujący o aktualnej promocji i możliwości skorzystania z niej.

Wnioskując o kartę kredytową należy wyrazić poniższe zgody na otrzymywanie:

 • informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
 • informacji handlowych przez telefon,
 • dopasowanych informacji handlowych,
 • informacji handlowych firm współpracujących z bankiem,.

Jak zgarnąć bonus 300 zł w postaci bonów na paliwo ze stacji CircleK?

Banalnie prosto. To jedna z najłatwiejszych promocji karty kredytowej, która pojawia się od jakiegoś czasu dość regularnie w ofercie banku. Wystarczy, że po otrzymaniu karty kredytowej i jej aktywowaniu dokonamy kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 350 zł (w tym opcjonalnie również za pomocą usługi BLIK powiązanej z kartą) w każdym z pierwszych 6 miesięcy następujących po miesiącu złożenia wniosku o kartę. Za każde trzy kolejne miesiące, w których zostaną spełnione warunki otrzymamy elektroniczny voucher o wartości 150 zł. Łącznie wartość voucherów wyniesie 300 zł.

Przykład: dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w styczniu 2022 roku warunki należy spełnić:
a) w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w lutym, marcu oraz w kwietniu 2022 roku,
b) w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w maju, czerwcu oraz w lipcu 2022 roku.

I to w zasadzie wszystko. Promocja wymaga zatem aby przez wskazany wyżej okres 6 miesięcy wydać łącznie min. 2100 zł (po 350 zł w każdym z wymienionych miesięcy) co nie powinno przysporzyć nikomu większych problemów. Warto pamiętać o tym, że płacąc tymi kartami Millennium w wybranych sklepach uzyskamy zwrot 5% wydanej kwoty o czym piszemy ciut niżej.

Nagroda zostanie dostarczona najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków poprzez wiadomość SMS przesłaną na numer telefonu. Otrzymany kod elektroniczny należy wymienić na kartę podarunkową w aplikacji Goodie. Kartę podarunkową będzie można wykorzystać na dowolne zakupy na stacjach CircleK przez okres 12 miesięcy od momentu aktywacji w aplikacji goodie. Czas na aktywację kodu w aplikacji Goodie wynosi 60 dni od daty otrzymania wiadomości SMS.

Co więcej, bonus na start to nie jedyna korzyść oferowana przez Millennium. Dodatkową nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy (licząc od daty jej wydania) pod warunkiem dokonywania kartą min. 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie. To bardzo dobra informacja ponieważ promocja nie generuje nam żadnych dodatkowych kosztów! :)

Z kartą kredytową Millennium Impresja zyskujemy dodatkowo do 600 zł zwrotu rocznie za zakupy

Millennium Bank posiada w swojej ofercie szereg różnych kart kredytowych przy czym w omawianej promocji wymagane jest wyrobienie np. karty Impresja. I w zasadzie bardzo dobrze bo to właśnie ta karta zasługuje na szczególną uwagę zasługują. Dlaczego? Ponieważ Karta Impresja oferuje możliwość uzyskania 5% zwrotu z kwoty wydanej na zakupy w określonych sklepach.

Nagrody z tytułu 5% moneybacku są wypłacane w okresach miesięcznych, nie później niż do 20 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego. Łączna wysokość nagród wypłaconych w danym miesiącu nie może przekroczyć kwoty 50 zł. Tym samym aby uzyskać maksymalny możliwy zwrot należałoby zrobić zakupy w określonych sklepach na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Więcej o promocji z 5% moneyback oraz wykaz sklepów, w których zrobimy zakupy z moneybackiem znajdziecie we wpisie: 5% zwrotu za płatności kartą kredytową Impresja lub Alfa wydaną przez Bank Millennium w wybranych sklepach

Zyskaj aż 360 zł w gotówce za założenie konta w Millennium!

Millennium Bank zdecydował się kontynuować ostatnią świetną promocję przez kolejne dwa miesiące. W nowej edycji promocji za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student można zyskać aż 360 zł premii i to w gotówce a nie w bonach. Śweitną informacją jest to, że bank skrócił okres karencji o kolejny rok dla byłych klientów. Nagrodę uzyskaną za konto można powiększyć jeszcze o 300 zł na zakupy paliwa CircleK za wyrobienie karty kredytowej oraz 100 zł za założenie konta dla dziecka. A w przypadku osób prowadzących własną działalność premia może wzrosnąć o kolejne 1800 zł w gotówce za założenie konta firmowego.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: HIT! Aż 360 zł premii w gotówce za założenie Konta 360° w Millennium Bank + 300 zł do CircleK za kartę kredytową + 100 zł za konto dziecka

Ile kosztują karty kredytowe w Banku Millennium?

Jak już wyżej wspomnieliśmy w ramach tej promocji nie musimy przejmować się kosztami karty – wystarczy 1 transakcja kartą miesięcznie aby opłaty nie były pobierane przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie wejdą w życie opłaty zgodne z TOiP obowiązującym na moment zakończenia okresu promocyjnego.

Zgodnie z aktualnym cennikiem Millennium standardowe koszty za kartę kredytową biorącą udział w promocji na dzień dzisiejszy zaczynają się od 7,99 zł miesięcznie ale wystarczy wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu aby tej opłaty całkowicie się pozbyć. Pierwsze naliczenie opłaty miesięcznej następuje za drugi pełny miesiąc od wydania karty. Kolejne opłaty miesięczne naliczane są z dołu – za miesiąc poprzedni.

Należy również mieć na uwadze fakt, że do karty kredytowej automatycznie dodawany jest Pakiet Assistance, który od momentu wydania karty do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego jest darmowy a w kolejnych płatny już dodatkowo 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby z niego zrezygnować telefonicznie po otrzymaniu karty!

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 720 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Możemy wybierać pośród takich nagród jak:

 , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl5 komentarzy dla wpisu: “300 zł na paliwo Circle K za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie (+ 360 zł bonusu za konta)

 • Patrycja pisze:

  Niestety wprowadziliście w błąd… napisaliście, że w promocji bierze udział Mastercard
  impresja (taką zamówiłam), a to musi być Visa impresja :/ Straciłam przez to szansę na promocję nie tylko tą ale i kolejne… :/

  • JarekS pisze:

   Jak już nasz tą kartę to chociaż zarejestruj ją w programie MasterCard bezcenne chwile, zdobędziesz punkty zamienne na bony o wartości 100 zł.

 • Maciek pisze:

  Dostał ktoś pierwszą nagrodę za kartę kredytową?

  • luic pisze:

   Ja dostałem ale nie wiem jak mam tą nagrodę wykorzystać. Trzeba mieć aplikację goodie i telefon z NFC ?

  • ZnB pisze:

   Aplikację goodie musisz mieć (zainstaluj jak jeszcze nie masz) bo tam odbierzesz kartę podarunkową na paliwo. NFC nie będzie konieczne ponieważ wnioskujemy, że będzie to kod kreskowy do zeskanowania albo kod cyfrowy do podania kasjerowi. Akurat konkretnie z tej promocji nie korzystaliśmy ale mniej więcej tak to wyglądało w innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.