ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

MEGA HIT! Aż 2900 zł nagrody pieniężnej za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska (500 zł na start od eBroker i 2400 zł za aktywność) + darmowe konto i karta na zawsze + 600 zł za konto osobiste

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj mega wysoką premię pieniężną i darmowe konto firmowe na zawsze! :D

Wróciła rewelacyjna promocja konta firmowego w Santander Bank Polska (przygotowana wspólnie z organizatorem promocji eBroker). Zakładając Konto Firmowe Godne Polecenia można zyskać do 2900 zł nagrody pieniężnej z czego pierwsze 500 zł za samą aktywację aplikacji mobilnej oraz wykonanie trzech przelewów, płatności kartą lub BLIK. W ramach promocji otrzymamy całkowicie darmowe konto oraz kartę na zawsze oraz możliwość powiększenia premii o aż 600 zł w promocji konta osobistego :)

Połącz dwie promocje firmowe od Santander Bank Polska i odbierz mega dużą premię…

Tak jak w przypadku konta osobistego w Santander Bank Polska tak i w przypadku konta firmowego można połączyć promocje i kumulować bonusy. Tego typu kumulacje promocji konta firmowego w Santander już nie jeden raz opisywaliśmy na blogu. Niemniej jednak teraz otrzymujemy rekordowo wysoką premię na start oraz w zasadzie full darmowe konto, kartę i inne usługi i to bezterminowo! Co więcej, pierwszą część premii czyli 500 zł na start można zgarnąć już za samą aktywację aplikacji i jeden przelew lub płatność kartą czy też płatność BLIK :)

Reasumując od dziś za założenie tego konta firmowego można zgarnąć:

 • 500 zł w gotówce od firmy eBroker Partner na start

oraz dodatkowo w bezpośredniej promocji banku „Promocja Godna Polecenia – edycja VI”:

 • do 1200 zł zwrotu od banku za płatności kartą (moneyback 3% do 200 zł miesięcznie),
 • do 1200 zł od banku za umowę kredytu, pożyczki, leasingu lub na terminal,
 • darmowe konto, kartę oraz inne usługi na zawsze!

By skorzystać z kumulacji promocji konta firmowego wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku dwa razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji. Należy jedynie pamiętać, że w przypadku chęci połączenia wszystkich promocji konieczne jest założenie konta w ramach promocji eBroker czyli z poniższego linku:

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 2900 zł!

Poniżej znajdziecie zwięzły opis każdej z promocji a czy skorzystacie tylko z jednej, dwóch czy ze wszystkich zależy już tylko od Was :)

✅ 500 zł w gotówce na start za płatności BLIK i logowanie do apki mobilnej

Dla kogo jest ta promocja?
To kolejna promocja Santander Bank Polska (w skrócie SBP) prowadzona przez znanego już Wam organizatora promocji eBroker pod hasłem „Zyskaj BONUS z Kontem Firmowym Godnym Polecenia”, dzięki której zyskamy bardzo łatwe 500 zł premii w gotówce wypłacanej na konto bankowe.

Zgodnie z regulaminem przystąpić do promocji może każda osoba prowadząca JDG i nieposiadająca jakiegokolwiek rachunku firmowego w SBP od dnia 1 stycznia 2023 roku. Tym samym promocja ta posiada o rok krótszy okres karencji dla byłych klientów w stosunku do drugiej promocji organizowanej bezpośrednio przez bank, o której dodatkowo piszemy w dalszej części:

W okresie od 1 stycznia 2023 r. do dnia przystąpienia do akcji promocyjnej bank nie prowadził dla Ciebie konta dla pomiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Natomiast posiadanie rachunku osobistego np. z tej promocji z rekordową premią aż 600 zł kompletnie w niczym nie przeszkadza i nie wyklucza udziału w niniejszej promocji.

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji w celu uzyskania premii 500 zł od firmy eBroker należy do 29 lutego 2024 roku spełnić poniższe warunki:

 • zarejestrować konto w serwisie eBroker Partner, zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji) a następnie aktywować konto w serwisie organizatora,
 • złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą wydawaną do rachunku (do wyboru mamy kartę MasterCard Business Debit oraz kartę VISA Business Electron) oraz z usługami bankowości Mini Firma za pośrednictwem linku umieszczonego na koncie w serwisie eBroker Partner,
 • podać adres e-mail zgodny z adresem e-mail podanym we wniosku o konto!

Pamiętajcie również aby w procesie otwarcia rachunku:

 • zawrzeć umowę na Usługi Bankowości Elektronicznej MiniFirma,
 • wyrazić zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • nie wyrazić sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych,
 • wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrazić zgodę na kontakt elektroniczny w celach marketingowych.

Umowę należy podpisać najpóźniej do dnia 11 marca 2024 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
Aby otrzymać pierwszą część premii w wysokości 250 zł należy w terminie do 29 marca 2024 roku pobrać aplikację mobilną banku Santander mobile, aktywować ją i co najmniej raz zalogować się do niej oraz wyrazić dla banku zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych (najlepiej zrobić to już na etapie wypełniania wniosku o konto).

Druga część premii w wysokości 250 zł będzie przyznana jeżeli w terminie do 29 marca 2024 roku zostaną wykonane co najmniej trzy dowolne transakcje spośród wymienionych:

 • przelew – dyspozycja posiadacza konta, na podstawie której bank zobowiązany
  jest do obciążenia jego rachunku określoną kwotą oraz uznania tą
  kwotą rachunku wierzyciela; przelewem uprawniającym do otrzymania
  drugiej części bonusu nie jest przelew do ZUS ani przelew na inny
  rachunek prowadzony przez bank,
 • transakcja BLIK – płatność w punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie przy użyciu usługi BLIK powiązanej z kontem otwartym w ramach akcji przy czym transakcją BLIK uprawniającą do otrzymania drugiej części bonusu nie jest transakcja BLIK wykonywana na numer telefonu,
 • płatność kartą – bezgotówkowa płatność w punkcie handlowo-usługowym lub w
  Internecie (w tym płatności telefonem umożliwiającym realizację płatności bezgotówkowych) przy użyciu karty debetowej do Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Jak widzicie warunki tej promocji są banalnie proste :) Pamiętajcie jednak o tym, że promocja jest dostępna tylko na specjalnej stronie promocji organizatora – tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie naliczona premia! Nie wypełniamy zatem wniosków dostępnych bezpośrednio na stronie Santander Bank Polska i innych ogólnie dostępnych w sieci, które nie są objęte promocją.

Gdy spełnimy wszystkie warunki promocji to organizator powiadomi nas o przyznaniu nagrody najpóźniej do dnia 17 kwietnia 2024 roku przesyłając wiadomość e-mail na adres podany podczas rejestracji w promocji. Następnie w ciągu 7 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody (czyli max. do 24 kwietnia 2024 roku) należy zalogować się na swoje konto na stronie promocji i podać dane do wypłaty premii w zakładce „WYPŁATA” t.j. numer Konta Firmowego Godnego Polecenia. Przelew premii na konto zostanie zrealizowany najpóźniej do 30 kwietnia 2024 roku.

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 2900 zł!

✅ 1200 zł premii za płatności + do 1200 zł za umowę kredytu/leasingu/na terminal

Oprócz premii od eBrokera za otworzenie rachunku firmowego możemy skorzystać z dodatkowego bonusu z promocji organizowanej bezpośrednio przez sam bank. To już kolejna edycja regularnie opisywanej na blogu promocji tego konta.

Dla kogo jest ta promocja?
Podobnie jak w powyżej do niniejszej promocji zgodnie z regulaminem przystąpić do promocji może każda osoba prowadząca JDG nieposiadająca jakiegokolwiek rachunku bieżącego (firmowego) w SBP od dnia 1 stycznia 2022 do dnia przystąpienia do promocji i nie osiągająca przychodów wyższych aniżeli 10 mln zł rocznie (jak dobrze zauważyliście okres karencji został skrócony o prawie 2 lata!). Wystarczy zatem być zupełnie nowym klientem banku albo takim, który pozbył się skutecznie rachunku firmowego w SBP do końca 2021 roku. Posiadanie produktów indywidualnych (np. konta osobistego, lokaty itp.) w powyższych okresach zupełnie nie przeszkadza w skorzystaniu z promocji firmowej.

Jak skorzystać z promocji?
Aby z niej skorzystać należy w okresie do 31 marca 2024 roku wypełnić wniosek na dedykowanej stronie promocji o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą wydawaną do rachunku.

Tytułowy bonus w wysokości 1200 zł uzyskać można poprzez płacenie wydaną do konta firmowego kartą debetową. Za takie płatności bank zwróci na konto 3% wydanej kwoty w danym miesiącu jednak nie więcej jak 200 zł miesięcznie. Zwrot będzie przysługiwał przez okres pierwszych 6 miesięcy kalendarzowych liczonych od otwarcia konta pod warunkiem, że dokonamy minimum jednego przelewu na rzecz ZUS z rachunku firmowego otwartego w ramach promocji maksymalnie do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonywania promocyjnych płatności.

Łatwo zatem policzyć, że do uzyskania maksymalnego miesięcznego zwrotu w wysokości 200 zł należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na kwotę łączną min. 6700 zł w danym miesiącu. Z jednej strony to dużo, z drugiej strony to rachunek firmowy dla JDG a co za tym idzie można dokonywać zarówno zakupów firmowych jak i prywatnych.

Kolejna premia w wysokości po 300 zł jest możliwa do uzyskania:

 • za zawarcie umowy kredytu nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji,
 • za zawarcie umowy leasingu lub umowy pożyczki na kwotę min. 10000 zł nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji,
 • za zawarcie umowy o terminal płatniczny nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji. Premia zostanie wypłacona w ciągu 45 dni po miesiącu zawarciu umowy. Warunkiem wypłaty premii jest wykonywanie comiesięcznych przelewów na rzecz ZUS do 20-go dnia miesiąca.

Aby otrzymać ostatnie 300 zł z niniejszej promocji należy włączyć eKsięgowość w swojej bankowości internetowej Mini Firma, w zakładce Usługi i zarejestrować się w usłudze eKsięgowości podając dane swojej firmy. Następnie należy połączyć z nią konto firmowe otwarte w ramach promocji w terminie nie później niż w ciągu miesiąca od dnia, w którym przystąpisz do promocji. Można wybrać dowolny pakiet eKsięgowości. Połączenie konta z eKsięgowością w bankowości internetowej musi być aktywne przynajmniej do czasu wypłaty bonusu. Premia zostanie wypłacona w ciągu 45 dni po miesiącu zawarciu umowy. Warunkiem wypłaty premii jest wykonywanie comiesięcznych przelewów na rzecz ZUS do 20-go dnia miesiąca. 

Jak odebrać nagrodę?
Nagrody będą wypłacane w ciągu 45 dni po spełnieniu warunków promocji. Warunkiem wypłaty premii jest wykonywanie comiesięcznych przelewów na rzecz ZUS do 20-go dnia miesiąca.

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: Do 2400 zł premii dla firm za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polska + konto z kartą BEZ OPŁAT na zawsze!

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 2900 zł!

Pamiętaj o opodatkowaniu nagrody i ujęciu jej w księgach!

Jak w przypadku większości promocji przeznaczonych dla firm należy pamiętać o tym aby odprowadzić podatek dochodowy od otrzymanej nagrody. Wspomina zresztą o tym nawet regulamin:

Bonus (lub jego część), który otrzyma uczestnik podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Podstawa prawna Ustawa z 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tj.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1128)

Powiększ premię o kolejne 600 zł a nawet więcej za założenie konta osobistego

Ruszyła lutowa promocja konta osobistego oferowanego przez Santander Bank Polska. W nowej edycji promocji do wzięcia jest aż 600 zł premii na start do Konta Santander przy czym na nagrodę składa się 500 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Dodatkowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz do 500 zł nagrody miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka lokata na 5%

Szczegółowo tą promocję omówiliśmy tutaj: Aż 600 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 5%

Konto Firmowe Godne Polecenia za zupełne 0 zł na zawsze! :D

W ramach promocji „Promocja Godna Polecenia” oprócz premii wynikającej z opisanego wyżej moneybacku oraz dodatkowych umów (leasingu oraz opieki medycznej) otrzymujemy również bonusy w postaci zwolnienia z opłat za konto, kartę i większość podstawowych usług, z których korzysta się najczęściej. Co więcej zwolnienie to obowiązuje bezterminowo do momentu rozwiązania umowy z bankiem – czyli innymi słowy na zawsze a takich warunków dla firm nie daje żaden bank! Tym samym otrzymamy takie darmowe usługi jak:

 • 0 zł za prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia
 • 0 zł za przelewy krajowe w systemie Elixir
 • 0 zł za przelewy zagraniczne SEPA w EUR
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu
 • 0 zł za zlecenia stałe realizowane na konto w innym banku
 • 0 zł za polecenia zapłaty realizowane na konto w innym banku
 • 0 zł za smsKody autoryzacyjne
 • 0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą

Z uwagi na to, że zwolnienie z opłat za powyższe usługi obowiązuje bezterminowo nie będziemy opisywać standardowych kosztów korzystania z tego konta firmowego. Aktualne koszty prowadzenia rachunku firmowego poza promocją znajdziecie w TOiP.

Uwaga! Bank zastrzega sobie prawo wypowiedzenia warunków zwolnienia z powyższych opłat w przypadku:

 • posiadania przez Uczestnika innego bieżącego konta firmowego w Banku,
 • wypowiedzenia umowy usług elektronicznych Santander Mini Firma,
 • wypowiedzenia umowy konta firmowego,
 • gdy roczne przychody Uczestnika przekroczą 10.000.000 zł w okresie trwania promocji,
 • wprowadzenia lub zmiany przepisów prawa regulujących działalność sektora bankowego lub finansowego, wpływające na wzajemne prawa i obowiązki stron umowy o Konto firmowe lub o umowy o kartę płatniczą,
 • wydania lub zmiany przez instytucje nadzorcze lub inne właściwe organy lub Związek Banków Polskich rekomendacji, zaleceń lub dobrych praktyk w zakresie wpływającym na wzajemne prawa i obowiązki stron umowy o Konto firmowe lub o umowy o kartę płatniczą,
 • fuzji instytucji finansowych, której stroną będzie Santander Bank Polska S.A

Harmonogram promocji z premią 500 zł na start:

Data Warunek / zdarzenie
do 29 lutego 2024 zarejestruj się w promocji oraz złóż wniosek o konto firmowe
do 11 marca 2024 podpisz umowę o konto
do 29 marca 2024 aktywuj aplikacje mobilną banku i zaloguj się do niej oraz wyraź zgody marketingowe
do 29 marca 2024 wykonaj min. 3 płatności BLIK
do 17 kwietnia 2024 zostanie przesłana wiadomość o przyznaniu nagrody
do 24 kwietnia 2024 zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij formularz odbioru nagrody
do 30 lutego 2024 zostanie wypłacona nagroda na konto firmowe

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z premią aż 2900 zł!, , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl7 komentarzy dla wpisu: “MEGA HIT! Aż 2900 zł nagrody pieniężnej za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska (500 zł na start od eBroker i 2400 zł za aktywność) + darmowe konto i karta na zawsze + 600 zł za konto osobiste

 • semprini pisze:

  Nie bardzo rozumiem jak mam połączyć obie promocje… Pierwszą (bonus 500 zł), aby zdobyć, rejestruje się na stronie partnera i poprzez konto na stronie partnera składam wniosek o konto KGP – to rozumiem… Natomiast co zrobić, aby skorzystać np. z bonusa za płatności kartą jeśli rachunek już otworzyłem za pośrednictwem partera??? Z opisu wynika, iż powinienem złożyć wniosek o KGP – no ale ja już je mam, bo przed chwilą otworzyłem :)

  • ZnB pisze:

   A czytałeś wstęp do całego opisu bo tam jest to wyjaśnione? ;)

   By skorzystać z kumulacji promocji konta firmowego wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku dwa razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji. Należy jedynie pamiętać, że w przypadku chęci połączenia wszystkich promocji konieczne jest założenie konta w ramach promocji eBroker

 • semprini pisze:

  Nie wiem czy w opisie promocji rachunku firmowego nie ma błędu… Mowa jest o tym, że konto jak i karta jest za darmo na zawsze. W momencie otwierania rachunku i dokonując wyboru karty, pod spodem było napisane o darmowej karcie, ale tylko przez pierwsze 24 miesiące (mam screena). Więc jak to do końca z tymi darmowymi usługami jest?

  • ZnB pisze:

   Teoretycznie piszą, że bezterminowo a nie na 24 msc:

   Co jest nagrodą w promocji
   8. Bezterminowo nie pobierzemy od Ciebie następujących opłat za:
   a. prowadzenie konta firmowego

  • semprini pisze:

   OK, ale konto może i tak, ale prowadzenie karty już nie… Bezpłatne tylko przez 24 miesiące.

  • ZnB pisze:

   A dlaczego karta już nie? Nie chcieliśmy zaśmiecać komentarza bo masz to wylistowane w opisie ale dla leniwych podajemy jak na tacy pozostałą część usług :P

   b. przelewy internetowe Elixir w bankowości elektronicznej – poza Przelew24,
   c. polecenia wypłaty w euro do krajów EOG innych niż Polska – polecenie przelewu SEPA w
   usługach bankowości elektronicznej,
   d. przelewy natychmiastowe BlueCash w usługach bankowości elektronicznej – 10
   pierwszych w miesiącu rozliczeniowym,
   e. zlecenia stałe na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej,
   f. polecenia zapłaty w usługach bankowości elektronicznej na konto odbiorcy w innym banku,
   g. smsKody,
   h. użytkowanie karty debetowej,
   i. wypłatę pieniędzy kartą debetową:
    w bankomatach poza naszą siecią,
    w terminalach innych instytucji w Polsce,
    w bankomatach lub terminalach innych instytucji za granicą,
    wypłaty w EUR w krajach EOG w bankomatach lub terminalach poza naszą siecią.

  • semprini pisze:

   Wysłałem maila.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.