ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 24000 pkt w programie Bezcenne Chwile (o wartości 300 zł) za samą rejestrację karty firmowej Alior Bank + 2900 zł na start za założenie konta!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Po udanych promocjach dla klientów indywidualnych przyszedł czas na przedsiębiorców

Świetna promocja dla klientów firmowych Alior Bank. W zamian za samo zarejestrowanie firmowej karty Mastercard (debetowej lub kredytowej) w Programie Bezcenne Chwile można zyskać 16000 pkt o równowartości 200 zł (dla karty kredytowej) lub 8000 pkt o równowartości 100 zł (dla karty debetowej). Co więcej z promocji mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku jak i zupełnie nowi klienci firmowi zatem warto zainteresować się równie bardzo dobrą promocją z łączną premią aż 2900 zł za założenie konta firmowego z czego 400 zł już na sam start :)

Tytułem wstępu… kumulacja dwóch różnych promocji o tych samych warunkach!

W chwili obecnej mamy do czynienia z tzw. kumulacją promocji firmowych w Alior Bank gdzie możemy połączyć ze sobą dwie różne oferty, na którą składają się:

  • promocja „Przeżywaj Bezcenne Chwile z Aliorem – firmowe karty kredytowe” z nagrodą 16000 pkt o wartości 200 zł, która potrwa maksymalnie do 15 grudnia 2023 roku i jest omawiana w tym wpisie,
  • promocja „Przeżywaj Bezcenne Chwile z Aliorem – firmowe karty debetowe” z nagrodą 8000 pkt o wartości 100 zł, która potrwa maksymalnie do 15 grudnia 2023 roku i jest omawiana w tym wpisie,
  • promocja „400 zł na start” + dodatkowe promocje z łączną nagrodą wynoszącą aż 2900 zł w zamian za założenie konta firmowego, która potrwa do 31 stycznia 2024 roku (szczegóły promocji).

Załóż konto firmowe w Alior i odbierz łącznie 3000 zł nagrody!

16000 pkt o wartości 200 zł za rejestrację karty kredytowej

Promocja „Przeżywaj Bezcenne Chwile z Aliorem – firmowe karty kredytowe” będzie dostępna w terminie do 15 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 450 sztuk (każda po 16000 pkt) o równowartości 200 zł (w bonach do różnych sklepów) i jest przeznaczona dla firmowych kart kredytowych. Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem na stronie Alior Banku.

Z promocji może skorzystać każdy klient firmowy Alior Banku, który w okresie promocji dokona rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty kredytowej Mastercard Business Gold wydanej przez Alior Bank. Za sam fakt rejestracji takiej karty w programie przysługuje nagroda w formie 16000 pkt programu Bezcenne Chwile.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 10 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 2 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na vouchery o równowartości 200 zł na zakupy w sklepie Carrefour, RTV Euro AGD, Decathlon, Empik, Smyk, na bon do stacji paliw Circle K lub inną nagrodę dostępną w katalogu.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Załóż konto w Alior i odbierz dodatkowe 200 zł w punktach Bezcenne Chwile

8000 pkt o wartości 100 zł za rejestrację karty debetowej

Promocja „Przeżywaj Bezcenne Chwile z Aliorem – firmowe karty debetowe” będzie dostępna w terminie do 15 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 3780 sztuk (każda po 8000 pkt) o równowartości 100 zł (w bonach do różnych sklepów) i jest przeznaczona dla firmowych kart kredytowych. Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem na stronie Alior Banku.

Z promocji może skorzystać każdy klient firmowy Alior Banku, który w okresie promocji dokona rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej Mastercard z Plusem wydanej przez Alior Bank do konta firmowego. Za sam fakt rejestracji takiej karty w programie przysługuje nagroda w formie 8000 pkt programu Bezcenne Chwile.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 10 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 2 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na vouchery o równowartości 100 zł na zakupy w sklepie Carrefour, RTV Euro AGD, Decathlon, Empik, Smyk, na bon do stacji paliw Circle K lub inną nagrodę dostępną w katalogu.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Dodatkowe 2900 zł na start za założenie konta firmowego

Wraca świetna okazja do założenia konta firmowego w Alior Bank. Do standardowej promocji iKonta Biznes z premią 1500 zł za aktywność można dołożyć kolejną promocję z łatwą premią 400 zł na start za jeden przelew za złożenie wniosku o konto ze specjalnym kodem. Do tego przez pierwsze 5 miesięcy bank będzie zwracał 10% wartości zatankowanego paliwa czyli aż 1000 zł. Łącznie zatem można zgarnąć nawet 2900 zł premii na wsparcie swojej firmy. A jeżeli chcecie jeszcze więcej to wystarczy skorzystać z dodatkowej promocji konta osobistego z równie dużą premią aż 500 zł! :)

Szczegółowo tą promocję opisaliśmy tutaj: Aż 2900 zł bonusów dla firm za założenie iKonto Biznes w Alior Bank (400 zł na start za jeden przelew + 1000 zł zwrotu za paliwo + do 1500 zł za aktywność)

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Alior Bank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak BNP Paribas, Bank Pekao, VeloBank, Bank Pocztowy, Citibank, mBank, PKO BP czy Santander Bank Polska. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.