ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

2000 zł bonusu dla firm od Banku Pekao za Konto Przekorzystne Biznes + konto za 0 zł przez 2 lata!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Premia pieniężna od Banku Pekao dla firm powraca – do wzięcia 2000 zł w gotówce!

Bank Pekao uruchomił ponownie promocję konta dla firm z rekordową premią! W ramach kolejnej edycji promocji za założenie rachunku firmowego Konto Przekorzystne Biznes można zyskać nawet 2000 zł premii w gotówce. Oprócz tego otrzymujemy konto firmowe za 0 zł przez pierwsze 2 lata jego prowadzenia. Przy okazji nadmienimy, że w promocji dla klientów indywidualnych można wyciągnąć dodatkowe nawet 350 zł premii :)

Promocja „2 000 zł premii dla firm i 0 zł za konto przez 2 lata” – dla kogo?

W promocji konta firmowego Banku Pekao SA „2 000 zł premii dla firm i 0 zł za konto przez 2 lata” mogą wziąć udział zarówno osoby fizyczne prowadzące już jednoosobową działalność gospodarczą jak i takie, które dopiero działalność gospodarczą planują otworzyć. Należy jednak pamiętać, że z promocji wyłączone są podmioty, które posiadały w banku (Pekao jak i Idea Bank) rachunek w okresie od 1 grudnia 2020 roku:

(…) nie posiadał w Banku lub w Idea Banku S.A. aktywnego rachunku rozliczeniowego w dowolnym czasie pomiędzy 1 grudnia 2020 r. a dniem przystąpienia do promocji.

Osoby, które chcą skorzystać z promocji powinny do 28 lutego 2023 roku spełnić łącznie poniższe warunki:

 • wypełnić wniosek o Konto Przekorzystne Biznes wraz z bankowością elektroniczną Pekao24 dla firm oraz kartą debetową Mastercard wydawaną do tego rachunku a następnie podpisać z Bankiem Pekao umowę przez internet lub aplikację PepPay (w przypadku posiadania konta osobistego),
 • wyrazić zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących banku oraz podmiotów współpracujących, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących,
 • zaakceptować regulamin tejże promocji,
 • dokonywać w każdym miesiącu przelew do ZUS na kwotę min. 300 zł przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych.

Otwórz Konto Przekorzystne Biznes i zyskaj do 2000 zł premii!

600 zł premii na start za założenie rachunku i płatności kartą

Pierwszy z bonusów o łącznej wartości 600 zł (notabene najłatwiejszy do zdobycia) przyznawany jest za otwarcie rachunku firmowego zgodnie z wymogami podanymi powyżej oraz za płatności kartą. Zwrot 10% od łącznej wartości miesięcznych transakcji bezgotówkowych kartą debetową Mastercard do konta będzie przysługiwał przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego o Konto Przekorzystne Biznes w złotych. Maksymalna kwota zwrotu nie może przekroczyć 100 zł w miesiącu.

600 zł premii za terminal płatniczy

Kolejny bonus w łącznej wysokości 600 zł przeznaczony jest już dla konkretnych przedsiębiorców, którzy nie prowadzą działalności pod wskazanymi poniżej kodami PKD:

 • biura turystyczne/ podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z),
 • kantory (PKD 66.12Z),
 • lombardy(PKD 64.92Z),
 • TAXI (PKD 49.32Z),
 • agencje towarzyskie (PKD 96.09Z),
 • kasyna (PKD 92.00Z),
 • sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z),
 • produkcja broni i amunicji (PKD, 25.40.Z)

Bonus ten uzyskać można jeżeli firma zawrze z Bankiem Pekao umowę o terminal płatniczy, a następnie przyjmie w nim przez 6 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otworzenia rachunku płatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc spełnienia powyższych warunków bank wypłaci 100 zł premii.

800 zł za zawarcie umowy leasingowej

Jest jeszcze opcja uzyskania dodatkowej extra premii w wysokości 800 zł za zawarcie pierwszej umowy o kredyt / pożyczkę lub o Leasing z Pekao Leasing lub Faktoring z Pekao Faktoring w okresie trwania promocji oraz spełnienie poniższych warunków:

 • Uruchomienie kredytu/ pożyczki z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego do 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych na kwotę min. 100 000 zł lub
 • Wykonania minimum 1 przelewu miesięcznie na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej w okresie 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych na łączną kwotę min. 2 000 zł miesięcznie lub
 • Minimum 2 uznania na rachunku Konto Przekorzystne Biznes z tytułu wykupu wierzytelności w ramach zawartej umowy faktoringowej z Pekao Faktoring Sp. z o.o. w okresie 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych.

Otwórz Konto Przekorzystne Biznes i zyskaj do 2000 zł premii!

Kiedy nastąpi wypłata bonusów?

Każda z premii wymieniona wyżej zostanie wypłacona w terminie do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym warunki określone dla poszczególnych premii zostały spełnione.

Pamiętajcie również, że wypłacone nagrody pieniężne jest przychodem dla firmy i należy je rozliczyć z Urzędem Skarbowym wg. takiej formy podatkowej z jakiej korzysta firmy.

Dodatkowy bonus: konto za 0 zł przez 24 miesiące

Poza powyższymi nagrodami, każdemu uczestnikowi promocji, który zawrze umowę o Konto Przekorzystne Biznes i kartę Mastercard wydaną do tego rachunku, bank ustali opłatę w wysokości 0 zł za prowadzenia Konta Przekorzystnego Biznes. Opłata 0 zł będzie obowiązywała przez 24 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym została zawarta umowa tego konta. Po zakończeniu powyższego okresu opłaty będą pobierane w wysokości zgodnej z obowiązującą Tabelą opłat i prowizji bankowych rachunku Konto Przekorzystne Biznes (na dzień dzisiejszy jak niżej).

Ile kosztuje Konto Przekorzystne Biznes w Pekao?

W praktyce konto firmowe oferowane przez Bank Pekao S.A. może być zupełnie darmowe. Wystarczy spełnić proste warunki zwolnienia z podstawowych opłat. Główne cechy Konta Przekorzystnego Biznes to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu jednego z warunków (w przeciwnym razie opłata 9 zł):
  • wpływy min. 2000 zł z wyłączeniem wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów między rachunkami klienta,
  • przelewu do ZUS/US,
  • 1 wpływu z terminala wydanego przez bank,
  • 1 transakcji wymiany walut w banku,
  • opłacenia 1 raty leasingu w Pekao Leasing.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej jeśli bank rozliczy transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do rachunku na kwotę 300 zł miesięcznie, w przeciwnym razie pobrana zostanie opłata 7 zł,
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US,
 • 0 zł za przelewy w ramach Banku Pekao,
 • 0 zł za przelew jeśli przelew złożony jest w aplikacji mobilnej PeoPay,
 • 0 zł pierwsze 15 przelewów na rachunki innych banków złożonych w Pekao24 dla firm albo Pekao Biznes24, każdy kolejny 1,50 zł,
 • 0 zł pierwsze 5 przelewów SEPA w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach własnych oraz pierwsze dwie wypłaty z bankomatów zewnętrznych,
 • 0 zł wpłaty we wpłatomatach własnych do sumy 100000 zł miesięcznie

Pozostałe opłaty znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji.

Nawet 350 zł bonusu dodatkowo za założenie konta osobistego w Pekao

Wraca promocja konta osobistego w Banku Pekao, dzięki której można obecnie zgarnąć wysoką premię poprzez połączenie kilku promocji. Do zgarnięcia jest łącznie minimum 350 zł bonusu za założenie Konta Przekorzystnego oraz po 200 zł za konta założone dzieciom. Na nagrodę składa się 200 zł premii w gotówce oraz 150 zł w ramach programu Bezcenne Chwile. Nie można również zapomnieć o bardzo dobrym koncie oszczędnościowym oferującym aż 7% w skali roku.

Promocję opisaliśmy szczegółowo tutaj: 350 zł bonusu za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + po 200 zł za konta dla dzieci + 1500 zł w programie poleceń + konto na 7%!

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Bank Pekao oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Millennium, Alior, Idea czy Santander Bank Polska. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +2850 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Firmowe Online +2700 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

CitiKonto w ofercie dla biznesu +3000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Mój Biznes +2000 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +900 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +1500 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Otwarte na Biznes +1000 zł premii
BNP Paribas

Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
0 zł / 15 zł *
* 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy promocji lub jeżeli średnio-miesięczne saldo na rachunkach banku wynosi min. 3000 zł
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w miesiącu zostały zaksięgowane na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na min. 500 zł
0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe przelewy (min. 20 sztuk)

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.