ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

150 zł nagrody pieniężnej dla dziecka lub nastolatka od Santander Bank Polska + 600 zł premii dla każdego rodzica

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Łatwa premia pieniężna za konto osobiste dla dziecka lub nastolatka… 

Poza świetną promocją dla osób pełnoletnich z rekordową premią 600 zł Santander Bank Polska ma również w ofercie bardzo dobrą promocję dla dzieciaków i młodzieży. W zamian za założenie Konta Santander dla Młodych przez osobę niepełnoletnią (w wieku 7-17 lat) można teraz zgarnąć jeszcze więcej bo aż 150 zł nagrody pieniężnej. Wystarczy tylko zapisać się do promocji i spełnić banalnie proste warunki czyli dokonać jednej transakcji bezgotówkowej :)


UWAGA! W przypadku osób pełnoletnich czyli, które ukończyły 18 lat znacznie korzystniejszą promocją i w dodatku dostępną przez internet jest oferta Konta Santander z premią aż 600 zł na start. O jej szczegółach piszemy tutaj: Aż 600 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 5%

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 600 zł premii!


Promocja tylko dla nastolatków w wieku 7-17 lat!

W ramach najnowszej promocji „Konto z kartą na ferie i 150 zł ekstra” oferowanej przez Santander Bank Polska osoby (a dokładniej dzieci i nastolatkowie), które ukończyły już 7 lat ale nie ukończyły jeszcze 18 lat oraz nigdy wcześniej nie posiadały żadnego konta osobistego w SBP mogą uzyskać 150 zł nagrody do konta. Promocja będzie dostępna do 29 lutego 2024 roku lub do wcześniejszego wyczerpania się puli nagród wynoszącej 1000 sztuk.

Warunkiem skorzystania z promocji (poza powyższymi założeniami kto może przystąpić do promocji) jest wypełnienie formularza przystąpienia do promocji (podając dane osobowe rodzica: imię, nazwisko, PESEL oraz adres e-mail) oraz założenie przez bankowość Santander Internet Konta Santander dla dziecka wraz z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej Santander Online. Jak to bywa w przypadku osób niepełnoletnich opiekun prawny musi wyrazić zgodę na udział w niniejszej promocji oraz posiadać konto w Santander wraz z usługą Santander internet poprzez, którą podpisywana jest umowa.

UWAGA! W tej promocji biorą udział wyłącznie konta otwarte wyłącznie online, za pośrednictwem Santander internet. Aby otworzyć online konto dla dziecka lub nastolatka kliknij w swoich usługach Santander internet zakładkę „Oferta banku” i wybierz z menu po lewej stronie pozycję „Konto dla dziecka i nastolatka”. Jeżeli nie posiadasz jeszcze dostępu do Santander internet załóż sobie najpierw konto w promocji z premią aż 600 zł.

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 600 zł premii

Pamiętajcie również aby podpisując umowę o konto wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Konieczne jest również wyrażenie zgody na kontakt z dzieckiem drogą elektroniczną w celach marketingowych.

Jak zdobyć 150 zł premii w niniejszej promocji?

Aby zgarnąć nagrodę w wysokości aż 150 zł premii pieniężnej należy:

  • w przypadku konta dla dziecka w wieku od 7 do 12 lat w terminie do 17 marca 2024 roku dziecko musi zapłacić min. 1 raz kartą debetową z konta, które zostanie otworzone w tej promocji,
  • w przypadku konta dla dziecka w wieku od 13 do 17 lat w terminie do 17 marca 2024 roku dziecko musi:
    – zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander mobile (loginem i hasłem do konta dziecka),
    – wykonać min. 1 płatność bezgotówkową kartą debetową wydaną do konta założonego w tej promocji lub transakcję BLIKiem w ramach systemu BLIK polegająca na płatności za towary lub usługi w sklepie stacjonarnym, punkcie usługowym lub w sklepie internetowym oraz wypłaty z bankomatu (z wyłączeniem płatności zbliżeniowych BLIK).

Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do 31 marca 2024 roku przelewem na konto otworzone w promocji. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Ile kosztuje Konto Santander dla młodych w Santander?

Konto Santander dla młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia. Konto prowadzone jest bezpłatnie czyli kosztuje 0 zł miesięcznie. Poza tym:

  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem dokonania minimum 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu kalendarzowym – w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata 9 zł,
  • 0 zł za przelewy natychmiastowe (bez limitów),
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Bonusu o łącznej wartości aż 600 zł w zamian za założenie konta przez rodzica ;)

Ruszyła lutowa promocja konta osobistego oferowanego przez Santander Bank Polska. W nowej edycji promocji do wzięcia jest aż 600 zł premii na start do Konta Santander przy czym na nagrodę składa się 500 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Dodatkowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz do 500 zł nagrody miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka lokata na 5%.

Szczegóły promocji znajdują się tutaj: Aż 600 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 5%

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.