ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Załóż konto Inteligo i wygraj czytnik Kindle 6 oraz kwartalną prenumeratę wybranego czasopisma

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Weź udział w konkursie i wygraj czytnik Kindle 6 od Amazona!

Mamy ostatnią szansę i kilka dni aby skorzystać z fajnej promocji organizowanej przez bank Inteligo. W ramach promocji „Kindle łączy tytuły dla Inteligo – druga edycja” mamy szansę na wygranie czytnika Amazon Kindle 6 oraz kwartalnej prenumeraty wybranego czasopisma Forum, Newsweek, Polityka lub Forbes. Aby zdobyć nagrodę należy wykonać min. 5 transakcji kartą na kwotę min. 300 zł oraz być ciut kreatywnym :) Szczegóły poniżej.

Kindle łączy tytuły dla Inteligo – druga edycja

Szybciutko – jak założyć konto?

Promocja jest przeznaczona dla osób które w okresie ostatnich 3 lat nie posiadały konta w Inteligo. Dokładniej precyzuje to regulamin:

2.1.W Konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne działające, jako konsumenci w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014 r. poz. 121 – t.j.), pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które, łącznie spełnią następujące warunki:

a)zawrą w Okresie Trwania Konkursu z Bankiem umowę o prowadzenie Konta Inteligo, podając przy tym swój adres e-mail, z zastrzeżeniem, że w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty startu Konkursu osoby te nie posiadały żadnego Konta Inteligo i w dniu przystąpienia do Konkursu nie posiadają żadnego Konta Inteligo, ani złożonego wcześniej wniosku o otwarcie Konta Inteligo (indywidualnego oraz wspólnego), będącego w trakcie rozpatrywania

Jeżeli spełniamy powyższy warunek to wypełniamy wniosek o założenie konta, w którym wybieramy kartę do konta, wyrazimy zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową.

Umowę do podpisu dostarcza nam kurier. Wraz z umową otrzymujemy od razu kartę do konta co jest bardzo dużym plusem – nie musimy bowiem czekać kolejnych kilku cy kilkunastu dni na dostarczenie karty. Już w ten sam dzień możemy aktywować kartę i spełnić warunki promocji.

Nagroda – co zrobić aby mieć szanse na czytnik Kindle?

Gdy juz mamy aktywną kartę szybciutko pędzimy na zakupy – warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest bowiem:

4.1.Uczestnicy, którzy spełnią warunki uczestnictwa w Konkursie, o których mowa w §2 ust 2.1 powyżej oraz za pomocą aktywowanej Karty dokonają w Okresie Trwania Konkursu, co najmniej pięciu transakcji zdefiniowanych w ust. 4.2 poniżej, na łączną kwotę, co najmniej 300 zł

Ważna informacja – transakcje muszą zostać rozliczone maksymalnie do 8 grudnia 2014 r. zatem polecamy wykonać transakcje co najmniej 4-5 dni wcześniej biorąc pod uwagę iż łapie nam się weekend.

Następnie dokonujemy zgłoszenia na stronie konkursu www.kindle-od-inteligo.pl, który polega na wskazaniu dwóch tytułów książek i połączenia ich w nowy tutuł – wygraj czytnik Kindle 6:

dokonają w Okresie Trwania Konkursu zgłoszenia swojego udziału w Konkursie, dalej zwanego „Zgłoszeniem”, poprzez wypełnienie formularza na Stronie Konkursowej, podając: i.imię, nazwisko, numer PESEL, oraz adres e-mail podany przez Uczestnika przy zawieraniu z Bankiem umowy o prowadzenie Konta Inteligo; ii. swoje rozwiązanie zadania konkursowego polegającego na połączeniu dwóch dowolnych tytułów książek w całości lub w części w jeden nowy tytuł (dalej: „Rozwiązanie”); Rozwiązanie zadania konkursowego powinno być efektem własnej twórczości Uczestnika i nie może naruszać własności intelektualnej osób trzecich;

Wypełnij formularz konkursowy

Jeżeli z tym wszystkim uporamy się do 8 grudnia 2014 r. mamy duże szanse na czytnik Kindle 6. Powołana komisja do 19 grudnia wybierze 210 najlepszych wg nich tytułów celem przyznania nagrody w postaci czytnika. W dniu 19 grudnie zostaną ogłoszone wyniki konkursu i lista zwycięzców na stronie inteligo.pl – dodatkowo każdy z wygranych zostanie poinformowany o tym mailowo. Od tego momentu mamy 14 dni na odbiór nagrody osobiście lub na poinformowanie organizatora o chęci otrzymania nagrody drogą wysyłkową.

Dla pierwszych 1066 osób, którzy spełnili wszystkie warunki konkursu zostanie przekazana nagroda w postaci  kwartalnej prenumeraty wybranego czasopisma Forum, Newsweek, Polityka lub Forbes.

Jakie mamy szansę aby wygrać w konkursie?

Biorą pod uwagę rozsztrygnięcie konkursu z I edycji wygląda iż całkiem spore. W pierwszej edycji bowiem było do rozdania 304 szt. czytników Kindle z czego tylko niecałe 90 osób spełniło warunki czy też wzięło udział w konkursie. Poza tym regulamin skutecznie „wycina” tzw. wyjadaczy wisienek czyli osób, które korzystały już z konta i promocji Inteligo. Jedyny mały minus to data spełnienia warunków 8 grudnia. Trzeba się spieszyć…

A co z opłatami za konto?

W skrócie: konto jest całkowicie bezpłatne a za kartę nie zapłacimy o ile wykonamy w danym okresie rozliczeniowym transakcje na kwotę min. 100 zł – w przeciwnym wypadku zapłacimy 4 zł. Szczegóły w TOiP.

 


Lokalna kopia dokumentów: Regulamin_konkursu.pdfTabela_opłat_i_prowizji.pdf

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.