ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Załóż konto dla dziecka w PKO BP i odbierz voucher 100 zł do sklepu Smyk lub empik.com (+100 zł w gotówce dla rodzica)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Na koncie dla dziecka również można zarobić – w tym przypadku 100 zł w bonie.

Dawno już nie było promocji na konto dziecka w PKO BP. Teraz promocja wróciła i za założenie PKO Konto dziecka lub PKO Konto Pierwszego można zagarnąć 100 zł w bonie na zakupy w sklepie Smyk lub empik.com. Warunkiem skorzystania z promocji jest fakt posiadania konta w PKO BP przez rodzica a jeżeli takiego jeszcze nie posiadacie to możecie zyskać dodatkowe 100 zł na start i to w gotówce za jego założenie.

Kto może skorzystać z niniejszej promocji PKO BP?

Z promocji „Z DZIEĆMI WARTO SIĘ LICZYĆ –EDYCJA 2” mogą skorzystać osoby w wieku do 18 lat, które nigdy nie posiadały konta w PKO BP i w okresie trwania promocji zawrą umowę o PKO Konto dziecka (przeznaczony dla dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia) lub PKO Konto Pierwsze wraz z kartą Visa (przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 13 rok życia a nie ukończyły 18 roku życia).

Oczywiście powyższe konta można założyć tylko w przypadku gdy rodzic lub opiekun prawny posiada konto osobiste w PKO BP. Jeżeli takiego konta osoba dorosła nie posiada może je założyć w najnowszej promocji zyskując dodatkowo 100 zł w gotówce.

Zgodnie z zapisami regulaminu promocja będzie dostępna maksymalnie do 16 kwietnia 2021 pod warunkiem, że pula nagród w ilości 2800 szt. nie zostanie wcześniej wyczerpana w co raczej śmiemy wątpić. Każda nagroda to:

 • jeden voucher 100 zł do sklepu Smyk dla PKO Konto dziecka – łącznie 1400 sztuk nagród,
 • jeden voucher 100 zł do sklepu empik.com dla PKO Konto pierwsze – łącznie 1400 sztuk nagród.

Jak założyć konto dziecku i zgarnąć 100 zł nagrody do sklepu Smyk lub empik.com?

Konto należy założyć poprzez serwis bankowości internetowej iPKO. PKO Konto Pierwsze mogą założyć osoby niepełnoletnie w wieku od 13. do 18. roku życia ale wyłącznie za zgodą jednego z rodziców, który dodatkowo musi posiadać w PKO BP przynajmniej jeden rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. PKO Konto Dziecka zakładamy w przypadku dzieci poniżej 13. roku życia. Ważne jest również aby:

wyrazić zgodę (jeśli taka zgoda nie została wyrażona przed Okresem Promocji) przynajmniej na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, np. przy zawieraniu umowy lub składaniu elektronicznie wniosku o otwarcie i prowadzenie Konta, lub elektronicznie w serwisie iPKO

Aby otrzymać nagrodę w postaci vouchera o łącznej wartości 100 zł do zrealizowania w sklepie Smyk lub empik.com należy dodatkowo zarejestrować się na stronie promocji https://www.pkobp.pl/lpk/promocja-warto-2/ oraz w terminie do 16 kwietnia 2021 roku dokonać kartą wydaną do konta dziecka minimum dwóch płatności bezgotówkowych w sklepie naziemnym lub w internecie.

Nagrody będą przekazywane w trzech turach według kolejności spełnienia wszystkich warunków:

 • I tura: do 26 lutego 2021 – dotyczy tych klientów, którzy spełnią warunki promocji do 12 lutego 2021,
 • II tura: do 2 kwietnia 2021 – w przypadku osób, które spełnią warunki promocji do 19 marca 2021
 • III tura: do 30 kwietnia 2021 – w przypadku osób, które spełnią warunki promocji do 16 kwietnia 2020

poprzez wysłanie wiadomości zawierającej e-karty w formie kodów elektronicznych na pocztę w serwisie iPKO. Vouchery będą ważne do 31 sierpnia 2021 roku.

Ile kosztuje PKO Konto Pierwsze?

Przypomnijmy – PKO Konto Pierwsze przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 13 lat do 18 lat (liczy się data ukończenia 18. roku życia). W praktyce konto to może być zupełnie darmowe pod warunkiem wykonywania min. 2 operacji kartą wydaną do konta. W skrócie:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wydanie karty,
 • 0 zł za obsługę karty pod warunkiem wykonania min. 2 operacji bezgotówkowych kartą lub BLIK – w przeciwnym wypadku zostanie pobrana opłata w wysokości 3,90 zł,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w kraju i na świecie!

Więcej informacji o opłatach dla konta znajdziemy w tabeli opłat i prowizji.

le kosztuje PKO Konto Dziecka?

PKO Konto Dziecka przeznaczone jest dla dzieci w wieku poniżej 13 lat i jest całkowicie darmowe. W skrócie:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy krajowe przez internet,
 • 0 zł za doładowania telefonów przez internet.

Więcej informacji o opłatach dla konta znajdziemy w tabeli opłat i prowizji.

Nie posiadasz jeszcze konta osobistego w PKO BP? Zyskaj 100 zł na start!

Po ponad półtorarocznej przerwie PKO BP ruszył z I edycją nowego programu poleceń „Polecam PKO Bank Polski”. Nagrody w programie poleceń pozostały bez zmian czyli nowi klienci banku zgarną 100 zł nagrody za założenie rachunku z polecenia w banku PKO BP. Obecni klienci również zyskają taką samą premię czyli 100 zł za polecenie konta jednak nie więcej jak 1000 zł w całej edycji programu poleceń.

O szczegółach tej promocji informowaliśmy w tym wpisie: 100 zł za założenie konta w PKO BP oraz 100 zł za każde polecenie w I edycji programu „Polecam PKO Bank Polski”

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Załóż konto dla dziecka w PKO BP i odbierz voucher 100 zł do sklepu Smyk lub empik.com (+100 zł w gotówce dla rodzica)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.