ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Walizka kabinowa o wartości 329 zł oraz 65 EUR w zamian za założenie CitiKonto w Citibank + 900 zł premii do karty kredytowej

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Darmowe CitiKonto z walizką na wakacje i walutą jako kieszonkowe ;)

Po roku wróciła znana promocja darmowego konta osobistego od Citibank z nagrodą o łącznej wartości około 600 zł. W zamian za założenie CitiKonta zgarniemy podróżną walizkę kabinową VIP COLLECTION o wartości 329 zł oraz 65 EUR kieszonkowego na wakacje. Promocja posiada bardzo proste warunki do spełnienia gdzie wystarczą płatności kartą/BLIK oraz wymiana waluty w kantorze. Do tego można jeszcze zyskać za wyrobienie karty kredytowej w promocji gdzie do w wzięcia jest aż 1200 zł na start!

Konto osobiste za 0 zł z nagrodami o wartości ponad 600 zł…

Z promocji „Z walizką i CitiKontem na wakacje”, w której nagrodą jest walizka kabinowa marki VIP COLLECTION o wartości 329 zł oraz bonus pieniężny do 65 EUR mogą skorzystać wszystkie osoby, które po dniu 31 grudnia 2020 nie posiadały konta osobistego czy też oszczędnościowego w Citibanku a dokładniej:

Z Oferty wyłączone/eni są:
a. osoby, które po dniu 31.12.2020 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta),

Jak widzicie posiadanie karty kredytowej w Citibanku nie wyklucza z tej promocji zatem można śmiało przystępować do promocji nawet jeżeli skorzystaliście już z jednej z wielu promocji karty kredytowej. A jeżeli takiej karty nie posiadacie to tak jak na wstępie napisaliśmy warto ją od razu zamówić najkorzystniej w promocji z rekordowym bonusem 1200 zł lub w alternatywnej promocji z bonami 900 zł do Allegro.

Aby przystąpić do omawianej tutaj promocji musimy najpierw zawnioskować o CitiKonto na stronie promocji wraz z kartą do tego konta oraz Subkontem Walutowym w EUR. Mamy na to czas do 15 września 2023 roku lub do wyczerpania się puli 1500 sztuk nagród. 

Otwórz darmowe CitiKonto i zgarnij nagrody o wartości ponad 600 zł!

Jak zgarnąć walizkę kabinową VIP COLLECTION o wartości 329 zł oraz 65 EUR?

Pierwszą nagrodą jest premia pieniężna przekazywana na subkonto walutowe w wysokości 5 EUR, które otrzymać można za wyrażenie zgód marketingowych podczas składania wniosku o założenie konta. Chodzi o zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji CitiMobile),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Nagroda zostanie przekazana przelewem najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzone zostało konto.

Drugą z nagród oferowanych w ramach niniejszej promocji to voucher o wartości 329 zł umożliwiający zakup wybranej przez siebie podróżnej walizki kabinowej ze strony sklepu VIP COLLECTION. Aby ją otrzymać należy najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otwarto CitKonto:

 • wykonać za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenia walutowe na łączną kwotę 500 zł lub jej równowartość w innej walucie,
 • dokonać min. 3 transakcje BLIK na łączną kwotę min. 100 złrozumianych jako:
  – Płatność BLIK wymagająca wprowadzenia kodu BLIK lub
  – Przelew na telefon BLIK.

Voucher na walizkę zostanie przekazany przez poprzez wiadomość w usłudze Citibank Online najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały powyższe warunki.

Kolejne z nagród tym razem w wysokości łącznej 60 EUR (a dokładnie po 20 EUR za każdy miesiąc) zostaną wypłacone jeżeli w drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym otworzone zostało konto, zostaną wykonane wydaną do konta kartą co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe na kwotę łączną min. 300 zł. Za każdy miesiąc, w którym takich płatności dokonamy będzie przysługiwała nagroda w wysokości 20 EUR.

Powyższa nagroda zostanie przelana na rachunek walutowy do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały powyższe warunki.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie promocji.

Otwórz darmowe CitiKonto i zgarnij nagrody o wartości ponad 600 zł!

Nie masz jeszcze karty kredytowej Citibank? Możesz zyskać nawet 1200 zł!

To duży grzech! :) Citibank znany jest bowiem z przyznawania jednych z najdroższych nagród na start dla klientów, którzy zdecydują się wyrobić kartę kredytową. Poza tym w Citibanku dostępna jest w ofercie karta Simplicity, która jest liderem kart kredytowych z darmowymi powiadomieniami o aktywności na rachunku karty poprzez SMS. Na chwilę obecną można wybierać w nagrodach na start pośród poniższych promocji – mamy do wyboru:

Nawet 1200 zł łącznej nagrody w tym 900 zł premii pieniężnej!
Nawet 1200 zł łącznej nagrody w tym 900 zł premii pieniężnej!
900 zł na zakupy w serwisie Allegro
900 zł w bonach na zakupy w serwisie Allegro!

Wszystkie te promocje zebraliśmy w jednym miejscu i porównaliśmy je w czytelnej tabeli. Zamieściliśmy pod nią listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących promocji kart kredytowych Citibanku. Zachęcamy do lektury i porównania promocji Citibanku!

Konto SuperOszczędnościowe z oprocentowaniem 6%

Jeśli posiadamy już CitiKonto, można dodatkowo otworzyć sobie Konto SuperOszczędnościowe w usłudze Citibank Online. W tym celu przejdź do sekcji OSZCZĘDNOŚCI I INWESTYCJE znajdującej się na stronie głównej, następnie wybierz + Otwórz konto walutowe lub oszczędnościowe. Konto jest aktywne od razu.

Na koncie można obecnie ulokować do 20 tys. zł na oprocentowaniu 6%. Pierwsza wypłata gotówki lub polecenie przelewu krajowego w miesiącu z Konta SuperOszczędnościowego są bezpłatne – za kolejne pobierana jest opłata zgodna z Tabelą Opłat i Prowizji.

Ile kosztuje Konto Osobiste CitiKonto?

CitiKonto to zupełnie nowy rodzaj rachunku osobistego w Citibank. Dzięki zaktualizowanej ofercie Citibanku otrzymujemy zupełnie darmowy rachunek bankowy – czyli 0 zł za wszystkie podstawowe opłaty:

 • 0 zł za prowadzenie konta 
 • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową 
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi 
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu 
 • 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

W zamian za powyższe „ulgowe traktowanie” opłat godzimy się na wyższe opłaty niektórych usług, z których nie musimy korzystać:

 • 9 zł za obsługę telefoniczną CitiPhone (warto od razu upewnić się, że usługa jest wyłączona, domyślnie powinna być wyłączona),
 • 30 zł za wpłatę/wypłatę gotówki w oddziale,
 • 30 zł za realizację przelewu na CitiPhone lub w oddziale.

Szczegóły opłat za CitiKonto znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 15 września 2023 (lub do wyczerpania się 1500 sztuk nagród) złożyć wniosek o CitiKonto oraz zawrzeć umowę o konto, kartę i subkonto walutowe w EUR
do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać zlecenia walutowe na łączna kwotę min. 500 zł oraz dokonać płatności BLIK na łączną kwotę min. 100 zł
w drugim, trzecim oraz w czwartym miesiącu po miesiącu otwarcia konta w każdym z tych miesięcy wykonać min. 3 płatności karta na łączną kwotę min. 300 zł
do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków zostanie przekazana nagroda

Otwórz darmowe CitiKonto i zgarnij nagrody o wartości ponad 600 zł!, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Walizka kabinowa o wartości 329 zł oraz 65 EUR w zamian za założenie CitiKonto w Citibank + 900 zł premii do karty kredytowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.