ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

900 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (łącznie aż 72000 pkt) do karty Citi Simplicity od Citibank (edycja II) + 700 zł premii w gotówce do konta

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

1500 nagród o wartości 900 zł każda za aktywne korzystanie z karty Simplicity :)

Właśnie powróciła ciesząca się ostatnio promocja punktowa dla karty kredytowej Citibank. W drugiej edycji tej oferty będzie można zyskać aż 72000 pkt programu Bezcenne Chwile o równowartości aż 900 zł w zamian za wyrobienie karty Citi Simplicty i spełnienie pozostałych warunków promocji. Co więcej dodatkowym atutem promocji jest krótki okres karencji dla byłych klientów oraz zwolenienie z opłaty za kartę przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z niej. A dla chętnych czeka dodatkowe rekordowe aż 700 zł premii w gotówce do konta osobistego :)

Co zyskamy dzięki tej promocji?

Na nagrodę w niniejszej promocji składa się łącznie 72000 pkt o równowartości aż 900 zł, na które konkretnie składa się:

 • 24000 pkt z rejestrację w programie i dokonanie transakcji na kwotę min. 1000 zł,
 • 40000 pkt za płatności miesięczne na kwotę min. 200 zł,
 • 8000 pkt za rozłożenie jednej transakcji na raty,
 • 0 zł za kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy :)
 • plus ewentualnie opcjonalna możliwość skorzystania z promocji konta z rekordową premią 700 zł w gotówce!

Wysoka nagroda, łatwe warunki i minimalny okres karencji dla byłych klientów!

W ramach promocji „Bezcenne nagrody na wyciągnięcie Karty Kredytowej Citibank – edycaj II” możemy zgarnąć łącznie 72000 pkt programu Bezcenne Chwile o równowartości aż 900 zł (można za te punkty odebrać bony do Allegro, Carrefour, CircleK, Empik, Smyk, Decathlon oraz do wielu innych sklepów). Dodatkowo otrzymujemy zupełnie darmową kartę kredytową przez okres pierwszych pełnych 12 miesięcy od podpisania umowy.

Z godnie z regulaminem z promocji wykluczone są:

(…) osoby, które od 1 kwietnia 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.

Jak widzicie okres karencji dla byłych klientów jest jednym z najkrótszych z dostępnych obecnie promocji i większość z Was jest w stanie skorzystać z tej świetnej promocji :) Łapią się również osoby, które jeszcze nie tak dawno posiadały kartę kredytową Citi ale zamknęli ją przed rozpoczęciem wakacji.

Warto również zainteresować się alternatywną promocją karty gdzie nagrodą jest rekordowe 1200 zł premii lub promocją z darmowym telefonem Samsung Galaxy A15 + 300 zł w bonach. Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, do którego obecnie bank dorzuca rekordowe 700 zł premii w gotówce lub nawet 699 zł bonusu w alternatywnej promocji. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

 • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Informujemy również, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 3 cerwca 2024 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody wyrażając jednocześnie zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę w celu jej dostarczenia.

Limit promocyjnych wniosków w tej promocji wynosi tylko 1500 sztuk zatem nie odkładajcie decyzji do ostatniej chwili ponieważ promocja na 100% zostanie zakończona przed czasem co chyba nikogo nie zdziwi przy takich warunkach promocji i tak wysokiej nagrodzie ;)

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!

Jak zdobyć nagrodę główną o wartości aż 900 zł?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy jest 72000 pkt programu Bezcenne Chwile, które można wymienić na różnorakie bony o równowartości aż 900 zł. Aby owe punkty zostały przyznane należy spełnić poniższe warunki:

 • aktywować otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile,
 • zarejestrować otrzymaną kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile nie później niż do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy,
 • zrealizować płatności wydaną kartą kredytową na łączną kwotę min. 1000 zł – od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą – nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego licząc od dnia zawarcia umowy,
 • zrealizować min. 10 płatności wydaną kartą kredytową na łączną kwotę min. 200 zł w czwartym, piątym, szóstym, siódmym oraz ósmym miesiącu kalendarzowym licząc od dnia zawarcia umowy,
 • rozłożyć co najmniej jedną transakcję na „Raty w Karcie” o wartości min. 1000 zł nie później niż do końca dwunastego miesiąca kalendarzowego licząc od dnia zawarcia umowy.

Pierwszą nagrodą jest 24000 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 300 zł), które zostaną przyznane za spełnienie warunku rejestracji w programie i zrealizowania transakcji na kwotę min. 1000 zł (czyli pierwsze 3 warunki, o których mowa wyżej).

Drugą nagrodą jest po 8000 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 100 zł każda), które zostaną przyznane za spełnienie warunków płatności kartą w czwartym, piątym, szóstym, siódmym oraz ósmym miesiącu kalendarzowym licząc od dnia zawarcia umowy. Za każdy miesiąc, w którym dokonamy min. 10 płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł otrzymamy 8000 pkt. Łącznie możemy uzyskać 40000 pkt.

Ostatnią nagrodą jest 8000 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 100 zł), które zostaną przyznane za spełnienie warunku rozłożenia transakcji w kwocie min. 1000 zł na raty.

Punkty przekazane w ramach nagrody będą ważne przez okres dziewięciu miesięcy od daty ich przyznania i można wymienić je na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, Decathlon, Allegro, Douglas, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości w Citibank Online w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” wykluczone z promocji to:

 • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!

Otwórz również całkowicie darmowe konto osobiste z rekordową premią aż 700 zł!

Mamy dla Was świetną informację! Wraca promocja bezwarunkowo darmowego konta osobistego oferowanego przez Citibank i to z historycznie rekordową premią, w dodatkowy pieniężną. To właśnie dzięki nowej promocji od Citi Handlowy zgarniemy aż 700 zł premii w gotówce za założenie darmowego CitiKonta oraz spełnienie łatwych warunków promocji.

Szczegółowy opis tej promocji znajduje się tutaj: Rekordowe 700 zł nagrody w gotówce i darmowe CitiKonto od Citibank

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet oraz dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponosić opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 23,15%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej szczegółów odnośnie opłat można znaleźć w TOiP.

UWAGA! Powyższe warunki to warunki standardowe. W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

Rekordowe 1200 zł nagrody do darmowej karty
Rekordowe 1200 zł nagrody do darmowej karty
Telefon Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 3 czerwca 2024 (max. 1500 wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy przystąp do programu Bezcenne Chwile
do końca 3 miesiąca kalendarzowego licząc od dnia zawarcia umowy wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1000 zł
w czwartym, piątym, szóstym, siódmym oraz ósmym miesiącu kalendarzowym licząc od dnia zawarcia umowy w każdym z tych miesięcy wykonuj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 200 zł
do końca dwunastego miesiąca kalendarzowego licząc od dnia zawarcia umowy rozłóż transakcję na kwotę min. 1000 zł na raty
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 30 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostaną przekazane poszczególne nagrody

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “900 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (łącznie aż 72000 pkt) do karty Citi Simplicity od Citibank (edycja II) + 700 zł premii w gotówce do konta

 • Piotr pisze:

  W regulaminie jest czwartym, piątym
  …. Siódmym LUB osmym miesiącu. To oznacza że tylko raz wystarczy wydać to 200 zł?

  • ZnB pisze:

   Za każdy miesiąc jest osobna nagroda. Jak chcesz zgarnąć wszystkie to w każdym miesiącu musisz spełnić warunki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.