ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Twisto: 5% zwrotu (nawet 200 zł!) za zakupy spożywcze w sklepach Lidl, Biedronka, Carrefour, Auchan, Aldi, Tesco itp. Promocja dla nowych jak i obecnych użytkowników Twisto!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Rewelacyjna promocja Twisto dająca szansę na łatwy zarobek 200 zł :)

Na taką ofertę długo czekaliśmy. Twisto po raz pierwszy premiuje nie tylko nowych klientów ale i obecnych. Jak zapewne wiecie obecnie nowi użytkownicy mogą zyskać 100 nagrody w gotówce za wyrobienie karty Twisto bez konieczności spełniania innych warunków. Od kilku dni jest jednak dostępny inny bonus do 200 zł w ramach tzw. 5% moneybacku za zakupy w popularnych sklepach spożywczych. A co najważniejsze z promocji tej mogą skorzystać zarówno nowi klienci jak i obecni! :)

Cashback za zakupy spożywcze z Twisto – do 200 zł zysku!

Promocja „Cashback za zakupy spożywcze z Twisto” wystartowała 15 marca 2021 roku i będzie dostępna do 31 kwietnia 2021 roku lub do wyczerpania się puli bonusów, która wynosi 100000 zł.

Bonusem w niniejszej promocji jest tzw. moneyback w wysokości 5% wartości zakupów dokonanych w ramach Twisto w sklepach spożywczych, których lista dostępna jest tutaj. Na liście tej znajdziemy zarówno sklepy stacjonarne takie jak: Lidl, Biedronka, Carrefour, Auchan, Aldi, Tesco oraz sklepy internetowe typu frisco.pl. Pamiętajcie jednak, że do zakupów w sklepach stacjonarnych konieczne jest posiadanie karty fizycznej, która dostępna jest tylko w planie Space. W planie Online dostajemy tylko wirtualną kartą do płatności w internecie (nie da się jej podpiąć pod Google Pay).

W okresie trwania Promocji Bonus może zostać przyznany wielokrotnie, aczkolwiek jego łączna wysokość w stosunku miesięcznym nie może przekraczać kwoty 100 PLN;

Moneyback może być przyznawany wielokrotnie jednak nie więcej jak 100 zł w danym miesiącu. Jeżeli zatem pula bonusów nie wyczerpie się zbyt szybko to będzie okazja zgarnąć do 100 zł premii w marcu oraz do 100 zł w kwietniu czyli łącznie aż 200 zł. Oczywiście jak to w Twisto bonus jest przekazywany w formie punktów, które będzie można wykorzystać na spłatę zadłużenia. Standardowo 1 pkt to 1 zł.

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, którzy dopiero założą konto jak i obecnie posiadający już zarejestrowane konto w Twisto. Dokładne warunki opisujemy poniżej.

Warunki przystąpienia do promocji przez nowych klientów

Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować swoje konto w Twisto wnioskując jednocześnie o limit kredytowy Twisto Free i ewentualnie kartę płatniczą podając we wniosku kod promocji: CASHBACK5. Standardowo we wniosku podstawia się kod AFFI4 z promocji dającej 100 zł bonusu za samą rejestrację. Jeżeli zatem wolicie bonus za zakupy należy edytować pole z kodem i wpisać kod CASHBACK5.

Sami już musicie zadecydować czy chcecie 100 zł gwarantowanego bonusu bez żadnych dodatkowych warunków czy też 5% zwrotu za zakupy spożywcze (bierzcie pod uwagę ograniczoną pulę bonusów!). Proces wnioskowania o konto Twisto opisany został w dalszej części wpisu.

Warunki przystąpienia do promocji przez nowych klientów

Jak już na wstępie informowaliśmy z promocji tej mogą skorzystać również obecni klienci Twisto. Regulamin promocji dopuszcza bowiem wzięcie udziału w promocji przez użytkownika:

(…) który w ciągu 30 dni poprzedzających pierwszy dzień obowiązywania Promocji nie dokonał ani jednej płatności kartą Twisto (fizyczną lub wirtualną) lub nie dokonał płatności w jednym ze sklepów wskazanych w Załączniku nr 1
lub
zarejestrowany wcześniej Użytkownik Twisto, który w ciągu 30 dni poprzedzających pierwszy dzień obowiązywania Promocji dokonał płatności kartą Twisto zgodnie z przypisaną przez aplikację Twisto kategorię „zakupy spożywcze”/”grocery” w kwocie poniżej 200 zł

Czyli innymi słowy z promocji wykluczone są osoby, które w okresie od 13 lutego do 15 marca (30 dni wstecz od rozpoczęcia promocji – mamy nadzieję, że dobrze to obliczyliśmy) dokonały jakiegoś zakupu w sklepie wymienionym na tej liście ewentualnie dokonały zakupów oznaczonych jako „zakupy spożywcze” w kwocie powyżej 200 zł.

Jeżeli spełniacie warunek przystąpienia do promocji to w zasadzie pozostaje już tylko udać się na zakupy. Nie ma bowiem tutaj dodatkowych warunków, które należałoby spełnić aby zapisać się do promocji.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Załóż darmowe konto Twisto i odbierz 100 zł bonusu na start!

Co to jest Twisto?

Twisto na rynku polskim dostępny jest już od jakiegoś czasu – dokładnie od 2018 roku. To nie bank a czeski podmiot tzw. fintech czyli firma, która specjalizuje się w nowinkach technologicznych z obszaru finansów. Takich firm w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej i jak widać będą kusić dodatkowymi bonusami aby przyciągnąć do siebie klientów. Oczywiście Twisto jest zarejestrowane również w Polsce i ma tutaj swój oddział. Podlega również pod przepisy prawa polskiego. Co ciekawe grube pieniądze w rozwój Twisto wykłada międzynarodowa Grupa ING, a w Twisto Polska nasz lokalny ING Bank Śląski :)

Początkowo w ramach Twisto można było korzystać tylko z usługi Twisto Pay umożliwiającej opłacanie zakupów online w ponad 300 sklepach partnerskich (ich listę znajdziecie tutaj) na tzw. „klik bez płacenia” za nie, czyli z odroczonym terminem płatności. Następnie uruchomiono usługę Twisto Free czyli darmowy kredyt odnawialny (coś a’la karta kredytowa ale bez plastiku) z okresem bezodsetkowym wynoszącym do 45 dni oraz z możliwością przesunięcia spłaty części zadłużenia na kolejny miesiąc. Inaczej mówiąc możemy operować „darmowym” pieniądzem w ramach określonego wcześniej limitu. Co istotne do przyznania takiego limitu nie są potrzebne dokumenty potwierdzające dochody.

Do tego wszystkiego dołączyła wielowalutowa karta płatnicza korzystająca z przelicznika kursów walut organizacji MasterCard, czyli najkorzystniej jak się obecnie da. Karta umożliwia opłacanie zakupów dokonanych zarówno w internecie jak i również w sklepach stacjonarnych i jest akceptowana wszędzie tam gdzie jest możliwość zapłaty kartą MasterCard. Po zakończeniu miesiąca udostępniany jest rachunek (czyli zestawienie transakcji), który należy opłacić do 15-go dnia miesiąca po miesiącu, których dotyczy rachunek. Spłaty można dokonać BLIKiem lub zwykłym przelewem. Warto również dodać, że spłaty należności należy dokonać w wysokości wskazanej przez Twisto, ponieważ podmiot ten nie oferuje możliwości nadpłacania karty i przelew taki zapewne zostanie odrzucony. Jak się zapewne domyślacie kartą tą nie wypłacimy środków w bankomacie – to byłoby zbyt piękne ;-)

W przypadku gdy nie jesteśmy w stanie spłacić całego zadłużenia w okresie bezodsetkowym Twisto umożliwia odroczenie (przesunięcie) spłaty o kolejny miesiąc dla maksymalnie 90% wartości zadłużenia. Taka operacja wiąże się jednak z kosztami w wysokości 45 groszy za każde 10 zł czyli jakby nie liczyć jest to 4,5% przesuniętej spłaty na kolejny miesiąc. Należy również mieć świadomość, że brak spłaty zadłużenia w ustalonym terminie będzie wiązało się z naliczeniem ustawowych odsetek (obecnie na poziomie 14%) oraz możliwością znalezienia się w bazie np. BIG jako dłużnik. Nie polecamy tego ;-)

Nowością od stycznia 2020 roku jest usługa Twisto Split oferująca dzielenie rachunku na kilka osób. W ten sposób jeden rachunek np. za wspólny może zostać opłacony „na spółkę” przez grono znajomych. Split jest dostępny tylko w aplikacji mobilnej dla transakcji zaksięgowanej. Pod przyciskiem „ZAPŁAĆ” pojawi się opcja „SPLIT” – wystarczy wskazać znajomych poprzez ich numer telefonu lub adres e-mail aby otrzymali propozycję spłacenia części rachunku. Na akceptację takiego podziału mają do 7 dni. Nie jest wymagane posiadanie konta przez wszystkich partycypujących w spłaceniu rachunku – w takim przypadku znajomi otrzymają SMS lub wiadomość e-mail a swoją część rachunku będą mogli spłacić BLIKiem lub przelewem. Warto ich jednak namówić do założenia konta Twisto – zyskają w ten sposób bonus na start!

W lutym 2020 roku udostępniono program cashback umożliwiający uzyskanie do 10% zwrotu za zakupy w sklepach partnerskich a od marca 2020 kartę Twisto można podpiąć do płatności Google Pay :)

Od października 2020 roku wprowadzono plany taryfowe Online i Space (ich porównanie znajduje się na końcu wpisu).

Reasumując powyższe w kilku słowach to Twisto oferuje:

 • 0 zł za korzystanie z konta Twisto i usługi Twisto Pay,
 • 0 zł za wydanie oraz utrzymanie wirtualnej karty płatniczej,
 • 0 zł za przyznanie limitu kredytowego Twisto Free,
 • do 10% cashbacku za zakupy w sklepach partnerskich.

Więcej o Twisto i usługach jakie oferuje możecie poczytać tutaj – to specjalny poradnik na temat korzystania z Twisto przygotowany przez nas specjalnie dla Was :)

Załóż darmowe konto Twisto i odbierz 100 zł bonusu na start!

Jak założyć konto w Twisto wraz z kartą w ramach niniejszej promocji?

Sam proces rejestracji konta w Twisto jest niesamowicie prosty i intuicyjny. Jesteśmy w zasadzie prowadzeni za rękę krok po kroku przez bardzo czytelny formularz rejestracji. Zaczynamy oczywiście od przejścia na dedykowaną stronę promocji dla konta Twisto podając swój adres e-mail oraz ustawiając hasło zgodnie z wytycznymi wskazanymi na ekranie.

W kolejnym kroku pojawi się również miejsce na wpisanie kodu promocyjnego czy też kodu polecenia otrzymanego od innej osoby. Domyślnie powinien być tam wpisany kod „AFFI4”. Powinniśmy uzyskać informację o przyznaniu 100 pkt z automatu jak niżej. To kod uprawniający do otrzymania bonusu 100 zł z promocji opisanej tutaj. Jeżeli wolicie promocję dającą zwrot 5% za zakupy spożywcze klikacie „ołóweczek” z prawej strony i wpisujecie kod CASHBACK5.

Następnie należy wyrazić poniższe zgody na kontakt ze strony Twisto oraz przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptować regulaminy.

Dalej przechodzimy do uzupełnienia swoich danych osobowych (imię, nazwisko, adres, PESEL, numer dowodu itp.) wraz z podstawowymi informacji dotyczącymi wysokości dochodów, miesięcznych wydatków i zobowiązań kredytowych. Twisto nie wymaga przesyłania skanów dowodu.

W kolejnym kroku należy ustalić limit kredytowy jaki chcielibyśmy mieć przyznany w ramach Twisto Free (z informacji uzyskanych od Twisto można wnioskować o limit do 10000 zł). W przypadku gdy dla Twisto żądany limit będzie za wysoki to po prostu zaproponują niższy. Jak już wcześniej wspomnieliśmy Twisto nie wymaga żadnego potwierdzania dochodów dodatkowymi dokumentami.

Teraz przyszedł czas na wybór planu taryfowego Online (darmowy) lub Space (płatny). Główna różnica polega na tym, że w planie Online otrzymujemy wirtualną kartę Twisto do płatności tylko w internecie, natomiast w planie Space otrzymujemy fizyczną plastikową kartą. Więcej o różnicach w planach piszemy na końcu tego wpisu.

Następnie zamawiamy kartę Twisto i wybieramy jej wygląd (na chwilę obecną można wybierać pomiędzy żółtą a czarną kartą). Można również ustalić swój pseudonim, który zostanie wydrukowany na froncie karty (dane osobowe będą na odwrocie) – my taki pseudonim sobie zamówiliśmy i jest on jednocześnie naszym kodem polecenia (fotkę karty znajdziecie na końcu wpisu). Wskazujemy również adres, pod który karta ma zostać dostarczona (za darmo pocztą polską).

Ostatnim krokiem wnioskowania o konto Twisto jest weryfikacja wniosku kodem SMS przesłanym na podany wcześniej numer telefonu oraz autoryzacja wniosku, która odbywa się poprzez wykonanie przelewu w kwocie 1 zł z naszego osobistego konta – to bardzo istotne aby dane w wniosku zgadzały się z danymi konta, z którego wyjdzie przelew. Do wyboru mamy szybki e-przelew lub tradycyjny. W przypadku szybkiej płatności (realizowanej za pośrednictwem Blue Media) ów złotówka zwracana jest w ciągu kilku minut na nasze konto.

Od teraz pozostaje już tylko oczekiwać na weryfikacje wniosku przez Twisto oraz na informacje o przyznanym limicie kredytowym. Zazwyczaj trwa to 1 do 2 dni ale przy różnie może się zdarzyć.

P.S. Powyżej zamieściliśmy tylko najważniejsze kroki z całego procesu rejestracji konta w Twisto. Bardziej szczegółowo opisaliśmy ten proces tutaj zamieszczając jednocześnie screeny z każdego kroku dostępnego w trakcie rejestracji konta. 

Załóż darmowe konto Twisto i odbierz 100 zł bonusu na start!

Ile kosztuje karta Twisto?

W ramach konta Twisto mamy możliwość korzystania z jednego z dwóch planów taryfowych: Online lub Space.

Plan Twisto Space jest przeznaczony dla osób, które korzystają z Twisto w sklepach stacjonarnych i internetowych, w ramach tego planu udostępniana jest karta plastikowa i wirtualna, Google Pay (a w przyszłości Apple Pay) oraz najlepszy kurs wymiany (do 3 tysięcy zł, powyżej tej kwoty doliczamy 3 proc. prowizji). W tym planie dostępna jest także funkcja podziału rachunku na kilka osób – Split. Koszt tego planu to 9,99 zł miesięcznie przy czym obecnie pierwsze 3 miesiące są bezpłatne.

Plan Twisto Online to plan dla tych, którzy z Twisto korzystają przede wszystkim do płatności w internecie i nie potrzebują dodatkowych funkcjonalności Twisto, takich jak plastikowa karta, Split czy Google/Apple Pay. W ramach planu dostępna jest karta wirtualna, którą można płacić w każdym sklepie internetowym. Plan ten jest zupełnie darmowy.

Oba plany gwarantują dostęp do aplikacji Twisto, konta online, 45 dniowego limitu kredytowego, przesunięcia płatności na kolejny miesiąc i rat (dla osób z sublimitem ratalnym).

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl9 komentarzy dla wpisu: “Twisto: 5% zwrotu (nawet 200 zł!) za zakupy spożywcze w sklepach Lidl, Biedronka, Carrefour, Auchan, Aldi, Tesco itp. Promocja dla nowych jak i obecnych użytkowników Twisto!

 • Snaffy pisze:

  Miła pani na infolinii poinformowała mnie, że warunkiem udziału w promce jest otrzymanie mailowego zaproszenia.

  • ZnB pisze:

   A „paszportu polsatu” nie zażądała? ;P A tak serio, nie rozumiemy po co się dopytywać różnego rodzaju konsultantów w większości z zerową wiedzą w tym temacie gdy jest regulamin? Regulamin nic nie mówi o zaproszeniu do promocji.

  • Snaffy pisze:

   @Znb
   Nie dostałem punktów po transakcjach premiowanych z zeszłego tygodnia, dlatego zadzwonilem. Ponoć pojawiła się nowa odsłona regulaminu, w którym widnieje zapis o zaproszeniu do udzialu w promocji.

  • ZnB pisze:

   Niech podeślą Ci nowy regulamin ;)

 • edek264 pisze:

  Byłych odrzucają….

 • jakub.ros pisze:

  Witam. Też nie mam dodatkowych punktów za zrobione zakupy w Biedronce, mimo iż transakcja została już zaksięgowana. Czy Ktoś faktycznie może potwierdzić, że jest jakiś nowy regulamin mówiący o zaproszeniu, czy te należałoby pisać reklamację na ich maila?

 • נערת ליווי בצפון pisze:

  „This is the right web site for anybody who really wants to find out about this topic. You know so much its almost hard to argue with you (not that I actually would want toOHaHa). You certainly put a fresh spin on a topic that’s been written about for a long time. Excellent stuff, just excellent!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.