ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Rekordowe 500 zł nagrody w gotówce za założenie konta Millennium 360° + 100 zł za konto dziecka + konto oszczędnościowe na 7%!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Takiej premii za konto w Banku Millennium to jeszcze nie było ;)

Takie niespodzianki i promocje to my bardzo lubimy! :) Bank Millennium otworzył chyba jakiś skarbiec i w zamian za założenie konta Millennium 360° wypłaca aż 500 zł premii w gotówce. Jeżeli dobrze kojarzymy to nigdy większej premii w tym banku nie było. Poza tym premię można powiększyć jeszcze o 100 zł za założenie konta dla dziecka. Jest też i gratka dla oszczędzających w postaci Konta Oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem aż 7%.

„Złap 500 zł z kontem Millennium 360°” czyli rekordowa premia za to konto ;)

Ruszyła promocja konta osobistego Millennium 360° w Banku Millennium z bardzo wysoką premią o łącznej wartości 500 zł. Jak już na wstępie napisaliśmy takiej premii w tym banku to jeszcze chyba nie było a w dodatku otrzymamy ją w postaci przelewu na konto a nie w bonach do sklepów czy też innej formie – i za to mega duży plus!


INFO! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Zainteresuj się również świetną promocją konta firmowego w Millennium, która oferuje aż 2000 zł premii w gotówce oraz konto za 0 zł przez 2 lata!


Promocje tego konta jak zawsze cieszą się niesamowitym zainteresowaniem czytelników z uwagi na proste i czytelne zasady bez dziwnych zapisów w regulaminach (sam regulamin mieści się na jednej stronie). Śmiało możemy napisać, że to jedno z najlepszych i najbardziej uniwersalnych kont na rynku. Poza tym warto dodać, że jest to akcja organizowana bezpośrednio przez Bank Millennium bez pośredników po drodze co niweluje do minimum ilość czynności jakie musi wykonać klient.

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 500 zł nagrody w gotówce!

Promocja pod hasłem „Złap 500 zł z kontem Millennium 360°” skierowana jest do osób, które po 1 stycznia 2019 roku nie posiadały konta osobistego w Banku Millennium. Jak widzicie wykluczenie to uproszczono do maksimum, jest proste i czytelne, bez żadnych skomplikowanych dodatkowych wykluczeń jak w poprzednich latach. Zapis w regulaminie brzmi dokładnie tak:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień startu Promocji posiada rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w Banku lub posiadała go po 1.01.2019 r. Warunek ten nie dotyczy konta technicznego, które nie jest rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Z regulaminu zniknęły zapisy mówiące o wykluczeniu osób, które kiedykolwiek skorzystały z jakiejś promocji w przeszłości czy też posiadają jakiś inny produkt banku typu kredyt lub leasing. To kolejna zmiana na plus :)

Jeżeli jednak nie spełniacie powyższego warunku karencji dla starych klientów zainteresujcie się alternatywną promocją z kartą 100 zł do goodie lub z bonem 80 zł do Zalando lub Empik gdzie okres karencji jest znacznie, znacznie krótszy i mniej restrykcyjny. Temat ten poruszamy szczegółowo w dalszej części wpisu.


UWAGA! „Wraz z przejęciem zobowiązań prawnych Eurobanku przez Bank Millennium wraz z dniem 1.10.2019, informujemy że od tego dnia wszyscy aktywni Klienci Eurobanku są traktowani jako aktywni Klienci Banku Millennium.”


Aby skorzystać z promocji „Złap 500 zł z kontem Millennium 360°” należy wypełnić wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą dostępny na specjalnej stronie promocji najpóźniej do 31 października 2022 roku. W obecnej edycji promocji pojawił się limit kont dostępnych w promocji jednak wynosi on aż 15000 sztuk zatem mimo rewelacyjnej promocji nagród powinno wystarczyć do końca czasu jej trwania – tak nam się wydaje ale oczywiście nie ma co decyzji o skorzystaniu z promocji odkładać do ostatniej chwili.

We wniosku standardowo uzupełniamy swoje dane osobiste oraz inne informacje potrzebne do założenia konta oraz wyrażamy zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych zgodnie z poniższym zapisem regulaminu promocji:

– składając wniosek o Konto wyrazi zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i ich nie odwoła,
– składając wniosek o Konto wyrazi zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy” na warunkach określonych w „Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników” i jej nie odwoła

Na etapie składania wniosku możemy opcjonalnie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia Pakiet Bardzo Pomocny. Pakiet jest darmowy przez pół roku zatem jak ktoś dłużej planuje pozostać w Millennium (a konto jest tego warte) to można rozważyć taką opcję:

Pakiet Bardzo Pomocny jest połączeniem assistance domowego oraz medycznego i oferowany jest wyłącznie Posiadaczom Konta 360°. W ramach oferty Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny przez 6 miesięcy od daty otwarcia konta, następnie składka za ubezpieczenie wyniesie 4,98 zł miesięcznie i będzie naliczana na zasadach opisanych w cenniku.

Umowę należy podpisać nie później jak do 31 października 2022 roku – mamy obecnie cztery trzy sposoby do wyboru:

 • przelew weryfikacyjny z innego banku – najłatwiejsza i najszybsza metoda podpisania umowy, konto zakładane w kilka minut (uważajcie na ograniczenia tej metody),
 • poprzez kuriera (wniosek wypełniany w przeglądarce na komputerze) – aktywacja konta następuje po pozytywnej weryfikacji podpisanych dokumentów (w tej opcji kartę do konta podobno otrzymujemy razem z umową),
 • wizyta w oddziale – wniosek wypełniany przez internet, a podpisanie umowy realizujemy w wybranej przez siebie w placówce banku, aktywacja konta dokonywana jest przez pracownika banku po podpisaniu umowy rachunku (karta jest dosyłana pocztą),
 • online z wykorzystaniem foto weryfikacji na selfie (po wybraniu we wniosku tej metody uruchom aparat w telefonie i zeskanuj telefonem kod QR wyświetlony na ekranie, po czym pobierz aplikację mobilną banku i dokończ składanie wniosku w aplikacji). Aktywacja konta dokonywana jest od razu po pozytywnej weryfikacji biometrycznej używając do tego celu kamerki w telefonie (karta jest dosyłana pocztą). Należy jednak pamiętać, że wybranie tej metody obliguje jednocześnie do złożenia wzoru podpisu w dowolnym oddziale banku w terminie do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otworzenia konta! Bez tego przepadnie druga premia w wysokości 300 zł.

Warto dodać, że w przypadku konta otwieranego na selfie do momentu autoryzacji (okazanie dowodu osobistego celem potwierdzenia danych) w placówce Banku Millennium ograniczona jest kwota miesięcznych przelewów zewnętrznych (poza rachunki własne). Tymczasowy limit transakcji wychodzących wynosi 5000 zł miesięcznie.

Podsumowując! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji i tam wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 500 zł nagrody w gotówce!

Jak otrzymać premię 500 zł w gotówce od Banku Millennium?

Zasady promocji w Millennium są jak zawsze niesamowicie proste i bardzo czytelne. To jest właśnie to za co bardzo lubimy ten bank. Nie ma tutaj żadnych haczyków nieczytelnych zapisów a problemy z wypłatą nagrody występują bardzo marginalnie i najczęściej są rozstrzygane na korzyść klienta. Jak już na wstępie pisaliśmy na pulę nagród składa się kilka składowych części.

Pierwsza nagroda w wysokości 200 zł w gotówce wypłacana na konto zostanie przyznana w zamian za podpisanie umowy o konto Millennium 360° na warunkach opisanych wyżej oraz za spełnienie poniższych warunków gdzie należy:

 • zasilić konto sumą wpływów w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł w ciągu 10 dni od otwarcia konta

a następnie do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarta została umowa o konto dokonać:

 • aktywacji aplikacji mobilnej Banku Millennium,
 • co najmniej 5 płatności kartą debetową (płatność na dowolną kwotę).

Druga nagroda w postaci premii pieniężnej w wysokości 300 zł będzie przyznana jeżeli zostaną spełnione wszystkie poniższe warunki w trzech kolejnych miesiącach począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta gdzie należy:

 • zasilić otwarte konto sumą wpływów na kwotę co najmniej 1000 zł – mogą to być zwykłe przelewy ze swojego konta w innym banku,
 • dokonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta na dowolną kwotę.

Pamiętajcie również o dodatkowym warunku w przypadku wyboru podpisania umowy na tzw. selfie (pisaliśmy o tym już wyżej). Wybranie tej metody obliguje jednocześnie do złożenia wzoru podpisu w dowolnym oddziale banku w terminie do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otworzenia konta – bez tego nici z drugiej premii ;)

To wszystko! Zwróćcie uwagę na to, że powyższe warunki uzyskania premii są zbieżne z warunkami koniecznymi do spełnienia by konto było zupełnie darmowe. Spełniając powyższe warunki zapewniamy sobie gwarancję otrzymania premii pieniężnej jak i zwolnienia z opłat za konto/kartę.

Pierwsza nagroda zostanie wypłacona do 30 listopada 2022 roku (dla kont otworzonych we wrześniu) lub do 31 grudnia 2022 roku (dla kont otworzonych w październiku). Druga nagroda natomiast będzie wypłacona do 28 lutego 2023 roku (dla kont otworzonych we wrześniu) lub do 31 marca 2023 roku (dla kont otworzonych w październiku).

Szczegółowe warunki promocji znajdziecie jak zawsze w regulaminie.

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 500 zł nagrody w gotówce!

Alternatywna promocja konta Millennium z krótszym okresem karencji

Millennium Bank prowadzi obecnie dwie równoległe akcje promocyjne swojego flagowego Konta 360°. Jedna to ta omawiana w tym wpisie a druga w ramach programu poleceń „Lubię to Polecam” Bank Millennium. Korzyści do uzyskania w jednej jak i drugiej promocji są różne ale jest jedna cecha, która zainteresuje osoby niespełniające warunków promocji z bonusem 360 zł. Chodzi o okres karencji dla byłych klientów, który w promocji alternatywnej jest mniej restrykcyjny (tylko 12 miesięcy) co nie jest bez znaczenia dla wielu osób wracających do tego banku. Szczegóły poniżej:

  Promocja 360 zł w gotówce Program Lubię to Polecam
Karencja – po tej dacie nie można było posiadać konta 01.01.2019 ostatnie 12 m-cy
Czas trwania promocji do 31.10.2022 do 04.11.2022
Zysk z promocji 500 zł w gotówce 100 zł na karcie goodie / bon 80 do Zalando lub Empik / 4 bilety do kina / lokata na 4,5%
Link do wniosku otwórz konto otwórz konto
z kodem polecenia: 20167837
Link do opisu promocji zobacz szczegóły zobacz szczegóły

Jak widać okres karencji daje pewną furtkę osobom nie mogącym skorzystać z promocji z premią 500 zł. Jeżeli nie posiadaliśmy konta w Millennium od 2019 roku to najkorzystniejsza będzie opcja założenia konta z wniosku/linku z promocji z premią pieniężną, który umożliwia zdobycie nagrody o wartości 500 zł za założenie konta. Jeżeli natomiast posiadaliśmy konto w Millennium po 2019 roku i zamknęliśmy je min. 12 miesięcy temu to alternatywną opcją jest skorzystanie z wniosku/linku programu poleceń Lubię to Polecam z kodem 20167837, który umożliwia zdobycie jednej z wybranych nagród o wartości do 100 zł.


INFO! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Zainteresuj się również świetną promocją konta firmowego w Millennium, która oferuje aż 2000 zł premii w gotówce oraz konto za 0 zł przez 2 lata!


Nagrody za polecenia konta: 100 zł do goodie lub 80 zł do Empik czy też Zalando

Posiadając konto w Millennium Bank warto przystąpić do programu poleceń „Lubię to polecam”. Każde skuteczne polecenie konta osobistego premiowane jest jedną z nagród do wyboru:

 • eKarta podarunkowa (płatnicza) w aplikacji goodie o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych oraz internetowych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay),
 • eKarta prezentowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com,
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando,
 • 4 bilety do kina (w postaci kodów SMS) do Multikino (2D) albo Helios (2D/3D) ważne min. 60 dni,
 • lokata 4,5% na 3 miesiące maksymalnie do 25000 zł.

W przypadku Millennium Bank promocja tutaj opisywana nie łączy się z bonusem z programu poleceń i na odwrót – w ramach polecenia nie można skorzystać z promocji 360 zł :(

Zasady przystąpienia do programu oraz szczegółowe jego warunki zostały opisane we wpisie: 10 edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium Bank – do wyboru nagrody: 100 zł na karcie goodie, voucher 80 zł do Zalando lub empik.com, 4 bilety do kina oraz lokata na 4,5%

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 500 zł nagrody w gotówce!

Jak otrzymać bonus w wysokości 100 zł za założenie konta dziecku?

wystarczy w okresie przystąpienia do promocji czyli do 30 września 2022 roku otworzyć za pośrednictwem systemu bankowości Millenet lub aplikacji mobilnej banku Konto 360° Junior dla swojego dziecka oraz zaakceptować regulamin promocji.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł na karcie goodie należy dodatkowo w terminie do 31 października 2022 roku spełnić poniższe warunki:

 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba poniżej 7 roku życia nowo otwarte konto zasilić kwotą co najmniej 150 zł;
 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 7 rok życia nowo otwarte konto należy: zasilić kwotą co najmniej 150 zł, dokonać min. 1 płatności kartą wydaną do konta za pomocą usługi BLIK lub zbliżeniowo telefonem, dokonać aktywacji aplikacji mobilnej oraz wyrazić w imieniu dziecka zgody marketingowe.

Za każde takie konto dla dziecka i spełnienie powyższych warunków promocji przysługuje łącznie 100 zł w postaci eKarty goodie, którą można wykorzystać do opłacenia zakupów w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

Szczegółowe warunki promocji opisane zostały w tym wpisie: 100 zł bonusu do Konta 360° Junior dla dziecka od Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 7% dla kwoty do 200 tys. zł

Wraz z kontem osobistym Millennium 360 można otworzyć Konto Oszczędnościowe Profit, które obecnie oprocentowane jest na 7% w skali roku przez 60 dni dla nowych środków do 200 tys. zł. Konto prowadzone jest za darmo a za pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu kalendarzowym nie jest pobierana opłata. Dla nadwyżki nowych środków ponad 200 tys. zł obowiązuje oprocentowanie zmienne standardowe.

O koncie oszczędnościowym Profit pisaliśmy tutaj: 7% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Millennium (do 200 tys. zł przez 62 dni) w 41 edycji

Kilka słów o nowym koncie Millennium 360° w Banku Millennium…

Konto Millennium 360° to nowość w Banku Millennium (konto zostało wprowadzone do oferty banku w kwietniu 2022 roku) przy czym naszym zdaniem jest to raczej ewolucja Konta 360° aniżeli wielka rewolucja. Oczywiście znajdziemy plusy tej zmiany m.in. bezwarunkowo darmowe konto, łatwiejsze warunki zwolnienia za kartę czy też tzw. pakiet walutowy. Aby bank zwolnił nas z opłat np. za posiadanie karty czy wypłaty z bankomatów musimy dokonać min. pięciu płatności kartą wydaną do konta lub płatności BLIK w danym miesiącu. W zamian za spełnienie powyższych prostych warunków warunków opłaty będą wyglądać jak niżej:

 • 0 zł za prowadzenie konta (to jest bezwarunkowe),
 • 0 zł za utrzymanie karty do konta (lub 11 zł miesięcznie przy braku płatności),
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów na świecie,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach Millennium,
 • 0 zł za przelewy,
 • 0 zł za zlecenia stałe,
 • 0 zł za za polecenie zapłaty.

Jeżeli natomiast chodzi o konto Millennium 360° dla osób w wieku 18-26 lat to jest ono również bezpłatne, przy czym zwolnienie z opłaty za kartę oraz wypłaty z bankomatów następuje w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu lub min. 1 płatność BLIK.

Pozostałe informacje odnośnie opłat za konta w Millennium znajdziecie w Taryfie Opłat i Prowizji dla konta oraz w cenniku kart.

WAŻNE! Pamiętajmy o tym, iż domyślnie do karty włączany jest dodatkowy pakiet ubezpieczeń w cenie 3,99 zł miesięcznie. Należy zatem od razu po otworzeniu konta je wyłączyć aby nie generować zbędnych kosztów – najlepiej telefonicznie!

Do karty zostanie uruchomiony Pakiet Bezpieczeństwa. Do końca pierwszego pełnego miesiąca od wydania karty pakiet jest bezpłatny, następnie opłata wyniesie 3,99 zł miesięcznie. W cenie pakietu posiadacz karty otrzymuje: 25 powiadomień SMS o transakcjach dokonanych kartą oraz bezpłatny pakiet ubezpieczeń „Ochrona karty”.

Zwróćcie również uwagę czy bank nie uruchomił Wam domyślnie płatnej usługi MilleSMS z powiadomieniem SMS o wykonanych płatnościach (kartą czy też po wypłacie gotówki z bankomatu. Znajdziemy to w menu Bankowość mobilna -> Ustawienia MilleSMS. Należy odznaczyć zbędne powiadomienia.

Na koniec dodamy, że w Banku Millennium konto można zamknąć całkowicie online poprzez system bankowości elektronicznej Millenet (Konta -> Wnioski -> Zamykanie konta w Millenet).

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 października 2022 zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą
do 31 października 2022 podpisz umowę o konto wraz z kartą
w ciągu 10 dni od podpisania umowy zasil konto kwotą łączną min. 1000 zł
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy aktywuj aplikację mobilną, wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą oraz złóż wzór podpisu w oddziale banku jeżeli konto otwierane było na tzw. selfie
w drugim, trzecim oraz czwartym pełnym miesiącu po miesiącu podpisania umowy w każdym z tych miesięcy dokonaj wpływów na konto na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę
do 30 listopada lub 31 grudnia 2022 zostanie przekazana pierwsza nagroda w wysokości 200 zł
do 28 lutego lub 31 marca 2023 zostanie przekazana druga nagroda w wysokości 300 zł

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 500 zł nagrody w gotówce!, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl54 komentarzy dla wpisu: “Rekordowe 500 zł nagrody w gotówce za założenie konta Millennium 360° + 100 zł za konto dziecka + konto oszczędnościowe na 7%!

 • Piotr pisze:

  Zamiast skracać to wydłużają karencję. A szkoda bo bym konto założył.

  • ZnB pisze:

   Gdzie wydłużają? Jeszcze rok temu wykluczali wszystkich byłych klientów, później był 2018 rok a teraz karencja od 2019. Zatem chyba skracają… ;)

  • Piotr pisze:

   No faktycznie było chyba 5 lat karencji. Ale ponad 3.5 to też kosmos.

  • Piotr pisze:

   Tak czy inaczej w niektórych innych bankach w tym czasie szło zrobić 2-4 cykle promocyjne :-)

  • ZnB pisze:

   Nie każdy bank jest jak Paribas z kontem o karencji 12 msc czy też jak mBank z KK bez karencji ;) Pozostaje brać co jest, korzystać, nie narzekać bo mogłoby być jeszcze gorzej ;)

  • Jaca pisze:

   Czesc, szukam info w regulaminie o zlozeniu podpisu w banku przy zalozeniu konta na selfie i poza info ze trzeba to zrobic to nie ma lub nie moge znalezc tego ze ma sie na to trzy miesiace po zalozeniu konta. Jakies potwierdzenie tego faktu?

  • ZnB pisze:

   Tutaj wyciąg:

   Druga Premia zostanie przekazana Uczestnikowi w kolejnym miesiącu po okresie trzech miesięcy, w których spełnione zostały powyższe warunki, co oznacza, że:
   a) Uczestnik, który spełni warunki w listopadzie, grudniu 2022 r. i styczniu 2023 r., otrzyma Drugą Premię do 28.02.2023 r.,
   b) Uczestnik, który spełni warunki grudniu 2022 r. oraz styczniu i lutym 2023 r., otrzyma Drugą Premię do 31.03.2023 r.,
   o ile w tym czasie nie rozwiąże, nie wypowie lub nie odstąpi od umowy o Konto, a w przypadku zawarcia umowy o Konto z wykorzystaniem zdalnej weryfikacji (na selfie) złoży w placówce
   Banku wzór podpisu oraz udostępni dokument tożsamości.

  • Jaca pisze:

   Tak, to znalazlem, ale moim zdaniem nie wynika z tego ze w przypadku zalozenia konta we wrzesniu byl obowiazek zlozenia wzoru do konca grudnia 2022. No nic, zobaczymy w praktyce.

 • Dominik pisze:

  a z karta kredytowa juz nie jest zakonczona promocja?

  • ZnB pisze:

   No jest. Mieliśmy nadzieję, że będzie tak jak zawsze i w tym samym momencie pojawi się nowa promocja KK a wtedy uzupełnimy wpis pod nowe warunki. Jak jutro bank nie udostępni nowej promocji KK to wyrzucimy wzmiankę o niej z artykułu.

   P.S. Dziękujemy za czujność i uwagę. Szkoda, że rzadko się to zdarza bo łatwiej byłoby zapanować nad jakimiś błędami.

 • semprini pisze:

  Ważne jest to, że wyrzucili z regulaminu wzmiankę o tym, że jeśli kiedykolwiek skorzystało się z promocji Millenium,to jest się wykluczonym. Dzięki temu wiele osób będzie mogło skorzystać, m.in. ja😉
  Dajcie znać jak przedłużą promocje z kk, bo trzeba skorzystać z kumulacji😁

  • ZnB pisze:

   No tamten zapis to było jakieś przekleństwo :( ktoś miał widać inną wizję z banku przez pewien okres czasu. Na szczęście sami chyba zrozumieli po statystykach, że coś jest nie tak ;)

 • Marek pisze:

  Czy promocja dotyczy także konta 360 junior (13 lat)

 • Piotr pisze:

  Mam pytanie.
  Czy z promocji może skorzystać osoba posiadająca konto techniczne do obsługi kredytu hipotecznego?
  Pozdrawiam Piotr

 • Zwierz pisze:

  Cześć, można dodatkowo dostać nagrodę z polecenia przy zakładaniu konta?

 • semprini pisze:

  I co, na chwilę obecną Millenium chyba nie przedłuży promocji karty kredytowej… może w przyszłym tygodniu coś się pojawi…

  • ZnB pisze:

   Wygląda na to, że nie będzie żadnej promocji KK. Dziś otrzymaliśmy taką informację z banku :(

 • Arek pisze:

  Skąd informacja, że płatny „Pakiet bezpieczeństwa” jest domyślnie włączony?
  Odkąd zostali ukarani przez UOKiK, już chyba tego nie robią.

 • Paweł pisze:

  Czy z kartami płatniczymi millennium będzie można wziąć udział w bezcenne chwile?

 • Pawel pisze:

  Czy do „płatności kartą” zaliczają się płatności poprzez google pay?

 • Bodzio pisze:

  Te 5 transakcji kartą lub Blik by być zwolnionym z oołat, to jest na potrzeby tej promocji czy tak już będzie dla wszystkich ? Dotąd wystarczyło jak wpadło na konto 500zł w miesiącu i 1 transakcja kartą/Blik….
  Coś przegapiłem ? A nie widze jakiś opłat na koncie, że warunki nie spełnione…

  • ZnB pisze:

   Widocznie masz poniżej 26 lat wtedy wystarczy jedna płatność. W wieku od 26 lat konieczne jest 5 płatności (przynajmniej w teroii zgodnie z cennikiem opłat).

  • andre pisze:

   Mam Millenium dłuższy czas i wystarczy jedna płatność kartą debetową. Pięć transakcji dotyczy kredytówki

  • andre pisze:

   Ok, doczytałem komentarz ZnB niżej i potwierdzam – Konto 360, więc faktycznie warunki moga być inne. Sorry za zamieszanie

 • Bodzio pisze:

  No właśnie powyżej 26 lat. Zarówno ja i syn. Oboje mamy konta w Millenium od długiego już czasu. Jeszcze w sieprpniu i we wrześniu zapewnialiśmy wpływy 1000zł na konto. I robiliśmy po 1 transakcji kartą i nie było żadnych opłat. Te 5 transakcji to jest od kiedy by nie ponosić opłat za karte ???

 • Kaha pisze:

  Pytanko – zakładałam konto przez selfie wchodząc z linku na tej stronie, ale później już przez aplikację Millenium. Nigdzie nie było informacji, że to w promocji, a aplikacja ściągnięta przecież przez Google Store, więc link ogólny. Nie chciałabym się po czterech miesiącach rozczarować.

  • ZnB pisze:

   Teoretycznie jest ok ale my z zasady nie korzystamy z takich metod weryfikacji, które wychodzą poza wniosek internetowy (to takie „zboczenie” starych wyjadaczy aby mieć pewność). Poza tym uważamy, że weryfikacja przelewem jest szybsza i wygodniejsza. Niemniej jednak nie powinieneś się martwić do czasu wypłaty nagrody ;)

  • Kaha pisze:

   Weryfikacja przelewem nie wchodziła w grę, bo mąż ma nie wiedzieć o koncie z wyprzedzeniem :)

  • ZnB pisze:

   Hahahaha :)

  • Kaha pisze:

   No więc podzielę się swoim doświadczeniem, może przyda się potomnym :)

   Faktycznie założenie konta przez selfie w aplikacji bank nie rozpoznał jako promocyjne, ale wystarczyło, że napisałam na czacie prośbę o weryfikację udziału w promocji i Konsultantka założyła zgłoszenie o przystąpieniu do akcji.

   Minus jedyny jest taki, że przelew +1000 zł, który już wykonałam się nie liczy, bo mam go wykonać dopiero po otrzymaniu sms/powiadomienia w aplikacji, że zgłoszenie zostało już rozpatrzone.

   Pomogłam? :)

  • ZnB pisze:

   Czy aplikację pobierałaś po zeskanowaniu kodu kreskowego, który pojawił się na ekranie czy poprostu sama pobrałaś aplikację ze sklepu bez żadnego skanowania? ;)

  • Kaha pisze:

   Weszłam z Waszego linku na stronę https://www.bankmillennium.pl/promocja-konto,
   później „załóż teraz” – „Online na selfie” – wyświetlił się kod qr, nie kreskowy, ale ten przekierował mnie po prostu do Google Store z aplikacją Millenium. Po zainstalowaniu nie było raczej połączenia z Waszą stroną, po prostu „załóż konto”. Nie było pytania o promocję czy stronę z której weszłam.

   Coś zrobiłam źle?

  • ZnB pisze:

   Tak, chodziło nam o kod QR a nie kod kreskowy. Ale w zasadzie to nie ma żadnego znaczeni przecież ponieważ wcześniej we wniosku nie pozostawia się żadnych danych to i kod QR nie będzie ich zawierał aby bank rozpoznał Cię później w apce. Trochę jest to bez sensu przemyślane a raczej kompletnie nie przemyślane :(

  • Kaha pisze:

   No właśnie to było dla mnie podejrzane, stąd pytanie na czacie. Nie mam jeszcze odpowiedzi o uruchomieniu promocji, dam znać, co z tego wyszło

  • Kaha pisze:

   Jak pisałam, 27.października zgłoszenie na czacie, 7.listopada odpowiedź w postaci zgłoszenia w aplikacji, że przepraszamy za sytuację, ale dopisaliśmy Panią do promocji i przypominamy jakie warunki trzeba spełnić.

  • Kaha pisze:

   Wczoraj dostałam pierwszą premię

  • ZnB pisze:

   Gratulujemy!

 • arek pisze:

  Jak zakładałem konto przez przelew z innego banku,czy musze iść do banku podpisać umowę?

 • kfs pisze:

  Czy jak konto było otwierane przelewem z innego banku to trzeba było iść do oddziału składać wzór podpisu żeby brać udział w promocji czy tyczy to tylko metody na selfie?

 • arek pisze:

  Nie dostałem nageody 200 zł za załozenie konta do 31 grudnia.Ktos tez nei dostał

  • Dominik pisze:

   ja dostalem

  • ZnB pisze:

   Jeżeli spełniłeś wszystkie warunki promocji to zgłoś reklamację. W Millennium rzadko kiedy były problemy z wypłatą nagród (znamy dosłownie jednostkowe przykłady na przestrzeni lat) i najczęściej brak wypłaty nagrody był spowodowany jakimś czynnikiem po stronie klienta. Niemniej jednak Millennium bardzo sprawnie rozpatruje reklamację i często wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. Pisz reklamację i nie czekaj dłużej. Daj znać jak się sprawa zakończy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.