ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 2000 zł premii w gotówce za Konto Mój Biznes w Millennium Bank + konto za 0 zł przez 2 lata + 500 zł premii za konto osobiste

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Do 2000 zł premii w ramach konta firmowego + łatwiejsze warunki promocji!

Wraz z początkiem wakacji rusza nowa promocja Banku Millennium dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W zamian za założenie konta firmowego Mój Biznes bank oferuje aż do 2000 zł w gotówce m.in. jako zwrot części składek ZUS czy też za zatankowane paliwo. Dodatkowym bonusem jest zwolnienie z opłaty za konto przez pierwsze 2 lata. Oczywiście mamy możliwość połączenia tej promocji z promocją konta osobistego by uzyskać kolejne 500 zł w gotówce.

Tak korzystnych warunków promocji konta firmowego w Millennium jeszcze nie było!

Bank Millennium ponowił najlepszą jak dotąd promocję konta firmowego pod hasłem „Zyskaj do 2000 zł z Kontem Mój Biznes” przeznaczoną dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W praktyce 1000 zł premii z tej promocji ma szansę zgarnąć w zasadzie każdy kto prowadzi JDG a osoby zainteresowane dodatkową umową leasingu czy też terminalem płatniczym mogą zgarnąć całość nagrody czyli 2000 zł co zdarza się rzadko w promocjach kont firmowych :)

Konto firmowe Mój Biznes można założyć poprzez wypełnienie dedykowanego formularza na stronie banku. Otworzenie konta będzie możliwe nawet w 15 minut podpisując umowę tzw. przelewem autoryzującym z innego banku. Alternatywnie można wybierać oddział banku, w którym podpisana zostanie umowa po uprzednim wypełnieniu internetowego wniosku o konto w promocji.

Wg. regulaminu uprawnieni do skorzystania z promocji są osoby, które:

  • posiadają wyrażone zgody na przetwarzanie danych kontaktowych/osobowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z bankiem oraz na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon,
  • nie są lub nie były stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku Millennium jako przedsiębiorca w okresie od 1 stycznia 2018 roku.

Jeżeli spełniamy te wszystkie warunki należy złożyć wniosek o konto Mój Biznes z kartą płatniczą poprzez system bankowości internetowej banku czyli Millenet lub dedykowany wniosek o konto w promocji. Mamy na to czas do 30 września 2022 roku przy czym bank zastrzega, że nagrody będą przyznane tylko za 5000 sztuk otwartych kont jako pierwsze. Umowa powinna zostać zawarta do 30 września 2022 roku.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj aż 2000 zł premii w gotówce!

Do 500 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS

Pierwszą z nagród w tej promocji to zwrot w wysokości 5% kwoty przelewanej na potrzeby opłacenia składki ZUS. Z tego tytułu można zyskać łącznie do 500 zł (nie więcej jak 100 zł miesięcznie) zwrotu na konto firmowe.

Zwrot będzie przysługiwał za opłacone składki ZUS w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes. Jeżeli zatem jesteście płatnikiem składek ZUS w pełnej wysokości to zgarniacie całą tą premię w zasadzie za to co i tak robicie co miesiąc :)

Wypłata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym to zostaną spełnione warunki wyżej opisane.

Do 500 zł zwrotu za tankowanie paliwa

Drugą nagrodą w tej promocji to zwrot w wysokości 5% za płatności bezgotówkowe pierwszą kartą debetową Millennium Visa Mój Biznes na stacjach paliw. Z tego tytułu można również zyskać łącznie do 500 zł (i również nie więcej jak 100 zł miesięcznie) zwrotu na konto firmowe.

Zwrot będzie przysługiwał za płatności na stacjach paliw w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes. Łatwo zatem policzyć, że dla osiągnięcia maksymalnej premii miesięcznie należałoby dokonywać płatności na stacjach paliw na łączną sumę 1250 zł miesięcznie co przy dzisiejszych cenach paliw nie jest jakimś wielkim wyczynem ;)

Wypłata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym to zostaną spełnione warunki wyżej opisane.

500 zł za podpisanie umowy leasingu

Kolejna premia to premia w wysokości 500 zł wypłacana firmom, które zdecydują się na zawarcie umowy leasingu z Millennium Leasing. W przypadku umowy leasingu należy zawrzeć taką umowę z Millennium Leasing na kwotę min. 30 tys. zł w terminie do końca października 2022 roku.

Nagroda za leasing zostanie wypłacona najpóźniej do 31 grudnia 2022 roku.

500 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy

Ostatnia premia to premia w wysokości 500 zł wypłacana firmom, które zawrą w placówce banku umowę współpracy (umowa trójstronna pomiędzy bankiem a PayTel oraz klientem w zakresie najmu terminali oraz przyjmowania, realizacji i rozliczania Transakcji z wykorzystaniem kart płatniczych lub/i systemu BLIK) lub umowę o Millennium SoftPOS do końca października 2022 roku oraz najpóźniej do końca listopada 2022 roku zapewnią wpływy w wysokości min. 1000 zł na konto firmowe z tytułu rozliczania transakcji na terminalu płatniczym, na podstawie ww. umów.

Nie analizowaliśmy w tym przypadku kosztów utrzymania tego terminala i ewentualnych prowizji jakie należy ponosić. Pozostawiamy to chętnym, którzy są zainteresowani takim terminale a zakładamy, że taki osób będzie w promilach ;-)

Nagroda za terminal zostanie wypłacona najpóźniej do 31 grudnia 2022 roku. Pamiętajcie o tym aby „wrzucić” każdą z tych nagród jako przychód firmy i odprowadzić stosowne podatki wg. wybranej w firmie formie opodatkowania.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj aż 2000 zł premii w gotówce!

Kolejne 500 zł premii w gotówce na start za założenie konta osobistego w Millennium

Takie niespodzianki i promocje to my bardzo lubimy! :) Bank Millennium otworzył chyba jakiś skarbiec i w zamian za założenie konta Millennium 360° wypłaca aż 500 zł premii w gotówce. Jeżeli dobrze kojarzymy to nigdy większej premii w tym banku nie było. Poza tym premię można powiększyć jeszcze o 100 zł za założenie konta dla dziecka. Jest też i gratka dla oszczędzających w postaci Konta Oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem aż 7%.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: Rekordowe 500 zł nagrody w gotówce za założenie konta Millennium 360° + 100 zł za konto dziecka + konto oszczędnościowe na 7%!

Konto firmowe za 0 zł przez 24 miesiące!

Kolejnym bonusem jest promocja „Zyskaj z kontem dla Biznesu” polegająca na obniżeniu opłat naliczanych przez bank przez pierwsze pełne 24 miesiące poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy o konto. W promocji tej miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł. Również miesięczna opłata za konto w EUR, konto w USD, konto w GBP, konto w CHF wyniesie 0 zł. Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Konto Mój Biznes może być prowadzone zupełnie za darmo pod warunkiem, że łączne wpływy zewnętrzne wyniosły w poprzednim miesiącu min. 1000 zł (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków bankowych – indywidualnych lub związanych z prowadzoną przez Posiadacza rachunku działalnością gospodarczą – prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku przez Bank Millennium SA oraz z rachunków prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku w Millennium Domu Maklerskim i Millennium TFI S.A.) lub jeżeli z konta został dokonany w poprzednim miesiącu min. 1 przelew do ZUS lub US. Opłata za prowadzenie rachunku Mój Biznes nie jest również pobierana od klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej – w takim przypadku zwolnienie z opłaty obowiązuje przez 12 pierwszych miesięcy. W pozostałych przypadkach konto będzie kosztowało 15 zł miesięcznie.

Jeżeli chodzi o kartę Visa Mój Biznes opłata nie jest pobierana za miesiąc kalendarzowy, w którym karta została wydana. W kolejnych miesiącach opłata nie jest pobierana jeżeli w ciągu poprzedzającego miesiąca kalendarzowego zostaną dokonane i zaksięgowane na rachunku Mój Biznes transakcje bezgotówkowe dokonane kartą na kwotę min. 500 zł. W przeciwnym wypadku koszt karty to 7 zł miesięcznie.

W ramach konta otrzymujemy darmowe przelewy do ZUS i US oraz 20 darmowych przelewów zewnętrznych. Każdy następny przelew kosztuje 1 zł.

Więcej o opłatach poczytacie w TOiP.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj aż 2000 zł premii w gotówce!

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Millennium Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Alior, Idea czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +2850 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Firmowe Online +2700 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

CitiKonto w ofercie dla biznesu +3000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Mój Biznes +2000 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +900 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +1500 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Otwarte na Biznes +1000 zł premii
BNP Paribas

Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
0 zł / 15 zł *
* 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy promocji lub jeżeli średnio-miesięczne saldo na rachunkach banku wynosi min. 3000 zł
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w miesiącu zostały zaksięgowane na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na min. 500 zł
0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe przelewy (min. 20 sztuk)

 , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.