ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

50 zł premii pieniężnej za zbliżeniowe płatności BLIK dla klientów PKO BP (lub do 250 zł premii dla nowych klientów)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Łatwa premia 50 zł za dokonanie pięciu płatności za pomocą BLIK zbliżeniowy

Kolejny bank a dokładniej PKO BP oferuje bonus za płatności BLIKiem. Tym samym klienci tegoż banku w zamian za dokonanie zaledwie pięciu płatności przy pomocy usługi BLIK zbliżeniowy (nic innego jak zbliżeniowa płatność telefonem) otrzymają 50 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto. Nowi klienci banku mają natomiast szansę zgarnąć premię do 250 zł na start w zamian za założenie konta :)

Płać BLIKiem zbliżeniowo i zyskaj 50 zł łatwej premii pieniężnej

Promocja „Aktywuję i płacę Zaraz będę!liżeniowo BLIKIEM” będzie dostępna do wyczerpania się 17000 sztuk nagród (każda po 50 zł) ale nie dłużej jak do 17 grudnia 2023 roku. Z promocji mogą skorzystać klienci PKO BP posiadający konto osobiste umożliwiające płatności zbliżeniowe BLIK. Oczywiście warunkiem udziału w promocji jest brak aktywnych płatności zbliżeniowych BLIK przed dniem 4 grudnia 2023 roku.

Wymagane jest również posiadanie lub wyrażenie w trakcie promocji zgód marketingowych o treści:

Zgadzam się, aby PKO Bank Polski S.A. przekazywał mi elektronicznie i telefonicznie informacje marketingowe i handlowe, w tym e-mailem, SMS-em, w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej oraz za pomocą automatycznych systemów przekazywania informacji.

Płatności BLIKIEM zbliżeniowym możliwe są wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe przy użyciu terminala z logo Mastercard. Aby płacić BLIKIEM zbliżeniowym należy:

  • dokonać aktywacji usługi – w tym celu w ustawieniach IKO wybierz Płatności => Płatności zbliżeniowe BLIK => Potwierdź i wybierz iPKO jako domyślną usługę płatności – to wystarczy zrobić tylko za pierwszym razem,
  • upewnij się, że masz włączone NFC – usługę możesz włączyć jednym dotknięciem tam, gdzie włączasz Wi-Fi czy transfer danych komórkowych (jest to niezbędne, aby wykonać transakcję zbliżeniową),
  • powiedz sprzedawcy w sklepie, że chcesz płacić zbliżeniowo (nie musisz dodawać, że BLIKIEM),
  • postępuj tak jak przy płatności kartą, odblokuj telefon i zbliż go do terminala.

Aby otrzymać 50 zł premii pieniężnej w ramach tej promocji należy po aktywacji płatności zbliżeniowych wykonać min. 5 płatności używając usługi BLIK zbliżeniowy w terminie nie później jak do 17 grudnia 2023 roku. Należy jednak zwrócić uwagę, że nagrody przyznawane są w kolejności kto pierwszy ten lepszy do wyczerpania się puli 17000 szt. nagród zatem nie ma co odkładać płatności do końca terminu promocji :)

Nagroda 50 zł zostanie przekazana na konto do 31 stycznia 2024 roku. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Nie masz jeszcze konta w PKO BP? Zgarnij do 250 zł nagrody na start!

Ruszyła X edycja programu poleceń „Polecam PKO Bank Polski” oferowanego dla kont osobistych PKO BP. Nagrody i warunki do spełnienia w programie są identyczne jak ostatnio a nowi klienci banku mają kolejną szansę zyskać od 50 zł do nawet 250 zł nagrody w gotówce za założenie rachunku z polecenia w banku PKO BP. Obecni klienci również zyskają premię od 50 zł do nawet 200 zł za każde polecenie konta jednak nie więcej jak 3500 zł łącznie w całej edycji programu poleceń.

Szczegóły opis tej promocji znajduje się tutaj: Od 50 zł do 250 zł za założenie konta w PKO BP oraz do 3500 zł za polecenia w X edycji programu „Polecam PKO Bank Polski”

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “50 zł premii pieniężnej za zbliżeniowe płatności BLIK dla klientów PKO BP (lub do 250 zł premii dla nowych klientów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.