ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Limitowana okazja! Nawet 500 zł premii od mBank za eKonto osobiste + 1,8% dla oszczędności do 10000 zł

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Wraca rekordowa premia za konto w mBanku – łapiecie się? :D

Black Week od mBank! Właśnie pojawiła się nowa skumulowana promocja eKonta osobistego z historycznie wysoką premią. W najnowszej ofercie banku zyskamy nawet 500 zł bonusu za założenie konta oraz 1,8% odsetek na rachunku Moje Cele. Na nagrodę składa się premia pieniężna do 300 zł oraz voucher do Allegro o wartości 200 zł. By zgarnąć główną nagrodę wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 24 transakcje bezgotówkowe kartą (po min. 8 w każdym miesiącu).

Warunki przystąpienia do promocji

To kolejna już promocja konta mBanku znana z ostatnich miesięcy z lekkimi modyfikacjami. W nowej edycji można zarobić znacznie więcej bo aż 500 zł bonusu z czego do 300 zł wypłacane jest na otwarte konto a 200 zł przekazywane w formie bonu do Allegro. Dodatkowo możemy skorzystać z oprocentowania 1,8% na koncie oszczędnościowym

Jeśli spełnione zostaną warunki promocji można otrzymać maksymalnie 500 zł w ciągu 3 miesięcy, w tym:

 • Premię za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
 • Premię I za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premię II za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta Junior w wysokości 50 zł.
 • Nagrodę specjalną za Wpływ i Transakcje w formie bonu 200 zł do Allegro i darmowej subskrypcji Allegro Smart! na miesiąc.

Promocja potrwa do wyczerpania się limitu promocyjnych wniosków których jest 2000 sztuk. Nie ma za tem co zwlekać z decyzją. Ilość promocyjnych kont, które jeszcze są dostępne wyświetlane jest na liczniku strony promocji. Na chwilę publikacji artykułu licznik pokazuje jeszcze grubo ponad 1900 „miejsc” ;)

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2018 a dokładniej:

Nowy klient banku – osoba, która począwszy od 01.01.2018 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
• rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
• rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Gdy zdecydujemy się skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto osobiste z premią do 500 zł wraz z kartą płatniczą (jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku możecie podać nasz kod polecenia czyli: znb1). W promocji biorą tylko rachunki indywidualne – konto wspólne jest wykluczone. Należy również pamiętać aby przy wnioskowaniu o konto uruchomić dodatkowy produkt Moje cele i zapisać się do programu mOkazje (to tam będzie do odbioru bon 200 zł do Allegro).

Następnie zawieramy umowę poprzez e-dowód (jeżeli chcemy zgarnąć dodatkową premię – szczegóły w dalszej części) lub kuriera czy też placówkę banku o ile jest dostępna w Waszym mieście.

Załóż eKonto osobiste z premią w wysokości do 500 zł

Jak zgarnąć główną nagrodę w wysokości 200 zł w gotówce?

Główną nagrodą w tej promocji jest premia w wysokości 100 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz dwie premie po 50 zł za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 100 zł za tzw. szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do Promocji we listopadzie i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji we listopadzie i/lub grudniu, to premię otrzymasz do końca stycznia

Kolejne dwie premie po 50 zł zgarniemy jeżeli w drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIK.

Przykład: . jeśli przystąpiłeś do Promocji we wrześniu, wykonałeś Wpływ i Transakcje w listopadzie/grudniu, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca grudnia/stycznia

Łącznie zarobimy zatem 200 zł (100 zł za szybki wpływ oraz 100 zł za kolejne wpływy i transakcje). Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Jak zgarnąć nagrodę specjalną w wysokości 200 zł na zakupy w Allegro?

Nagrodą specjalną w tej promocji jest voucher o wartości 200 zł do Allegro + Allegro Smart! na miesiąc. Voucher ten otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym miesiącu.

Pamiętajcie również o tym aby przy wnioskowaniu o konto zapisać się do programu mOkazje ponieważ to w ramach tego programu udostępniony zostanie voucher do Allegro (voucher zostanie udostępniony w terminie do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta). Kod do Allegro będzie ważny do 31 grudnia 2022 roku.

Zauważcie, że warunek otrzymania nagrody specjalnej jest w pewnym sensie zbieżny z warunkami otrzymania pierwszej premii 50 zł za tzw. szybki wpływ (różnica jest tylko w terminie zaksięgowania wpływu). Tym samym spełniając warunek dla pierwszej nagrody 50 zł automatycznie spełniony zostaje warunek uzyskania bonu 200 zł do Allegro :)

Ta część promocji (z voucherem Allegro) nie posiada swojego odrębnego regulaminu w pdf (do czego w większości jesteśmy przyzwyczajeni) i opiera się tylko na informacjach zawartych na stronie banku co oczywiście również jest wiążące (już kiedyś była taka promocja w mBanku). Oczywiście w takiej sytuacji zawsze zalecamy zrobić sobie screeny całej promocji ;) a jeżeli jesteście leniwi to zrzut strony promocji udostępniamy tutaj.

Załóż eKonto osobiste z premią w wysokości do 500 zł

Bonus 50 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód

Konto w mBanku można również otworzyć zdalnie na dwa różne sposoby i w zamian za to otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 50 zł:

 • na selfie – eKonto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem zdjęcia Twojej twarzy i zdjęcia Twojego dowodu osobistego.
 • przez e-dowód – eKonto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji eDO App oraz Twojego e-dowodu.

Jeżeli otworzymy eKonto osobiste na selfie lub przez e-dowód oraz zrobimy minimum 1 płatność w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu to otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 50 zł wypłacany do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus 50 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka

Kolejny bonus w wysokości 50 zł otrzymamy za otwarcie eKonta Junior swojemu dziecku o ile spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

 • otworzymy eKonto osobiste w niniejszej promocji,
 • następnie otworzymy eKonto Junior w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymamy do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus: 1,8% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 1,8% do kwoty 10 tys. zł będzie obowiązywało przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe, np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania w październiku, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w listopadzie, grudniu i styczniu. Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania.

Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Załóż eKonto osobiste z premią w wysokości do 500 zł

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBank?

eKonto osobiste może być całkowicie darmowe pod warunkiem wykonywania określonych poniżej płatności bezgotówkowych miesięcznie – w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu płatności bezgotówkowych na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 7 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do wyczerpania się 2000 szt. wniosków wypełnij wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą płatniczą i zawrzyj umowę
w ciągu 7 dni od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł
do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK
w drugim, trzecim oraz czwartym pełnym miesiącu kalendarzowym od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK

Załóż eKonto osobiste z premią w wysokości do 500 zł

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl56 komentarzy dla wpisu: “Limitowana okazja! Nawet 500 zł premii od mBank za eKonto osobiste + 1,8% dla oszczędności do 10000 zł

 • ktośtam pisze:

  Zagadka.
  Który zapis jest wiążący?
  Ten ze strony promocji mBanku:

  „Kartę można wykorzystać tylko podczas jednej płatności za zakupy. Niewykorzystana kwota z karty przepada.”,

  czy ten z regulaminu allegro:

  „W przypadku gdy kwota wykorzystana przy Transakcji jest niższa niż wartość użytej Karty Podarunkowej, Użytkownik otrzyma nową Kartę, która zostanie przypisana do jego Konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnej Karty Podarunkowej.”?

  • ZnB pisze:

   Oczywiście z regulaminu Allegro. Od kilku miesięcy można już wykorzystywać vouchery allegro w części a reszta nie przepada. Bank nie zaktualizował informacji.

 • Posiadanie konta pisze:

  Jak długo trzeba mieć otwarte konto i posiadać kartę, aby nie trzeba było zwracać bonusów? Można zamknąć konto od razu po otrzymaniu ostatniego bonusa?

 • Marcin pisze:

  Jak otworzyłem rachunek dzisiaj to mogę spełnić warunki już w grudniu? Czy muszę spełniać warunki (1000 zł i 8 transakcji) w styczniu, lutym, marcu? I spełnienie warunków w grudniu nic nie da, więc w zasadzie nic na razie nie muszę robić?

 • Bulizzor pisze:

  Aby konto było całkowicie darmowe mogę po pierwszych miesiącach sztucznie wzmożonej aktywności i otrzymaniu bonusów zastrzec kartę i mieć w ten sposób sam rachunek, który zgodnie z info jest darmowy bezwarunkowo? dodatkowo chciałbym otworzyć emaklera.

  • ZnB pisze:

   Bez problemu, jak już otrzymasz nagrody to możesz robić z kontem co chcesz :)

  • Ktoś pisze:

   Właściwie to można od razu zastrzec kartę a warunki spełniać BLIK-iem (jest opcja zbliżeniowa).
   Odpada wtedy problem 350 zł za darmową kartę i wystarczy spełnić warunek 8 transakcji.
   Dobrze myślę?

  • ZnB pisze:

   W zasadzie masz rację. Nie widzimy w regulaminie konieczności utrzymania karty. A Ty?

  • Ktoś pisze:

   Też właśnie nie widzę. Dlatego zapytałem czy mam rację.
   Jeśli i Wy nie widzicie takiego haczyka to chyba można spróbować.

  • ZnB pisze:

   powinno działać :)

 • Oko pisze:

  Ciekawe, że ten licznik promocji w ogóle się nie zmniejsza.

 • Ktoś pisze:

  Jak otworzyć konto na selfie w tej promocji?

  • ZnB pisze:

   Nie ma takiej opcji :)

  • pawlik22 pisze:

   Właśnie też to chciałem napisać dajecie link i jak byk nic tam nie pisze o możliwości otwarcia przez selfi tylko e-dowód wiec jak to jest?

 • Michał pisze:

  Pod czas zakładania konta nie widziałem mokazji do dołączenia

  • ZnB pisze:

   Powinna być taka opcja, być może przeoczyłeś. Po aktywacji konta sprawdź od razu czy masz dostęp do mOkazji.

 • Michał pisze:

  Przelew z mojego konta w santander jest ok?

 • pawlik22 pisze:

  Witam przy zakładaniu konta przez selfi czyli aplikację mBanku nie ma opcji zaznaczenia dołączenia do mokazji. Na infolini banku nie mają wogule pojęcia o ofercie z bonem do Allegro więc też nie pomogą.
  Coś strasznie jest nie dopracowana ta oferta i ma wiele niejasnosci.

 • bulizzor pisze:

  Otwarłem konto, ale zastanawiam się czy przy wnioskowaniu o otwarcie rachunku miałem zaznaczyć wszystkie zgody?
  W regulaminie jest coś takiego:
  – na ww. wniosku zaakceptuj oświadczenia o treści wskazanej w części MOJE OŚWIADCZENIA
  Nie bardzo wiem co autor miał na myśli bo nie widziałem takiej zakładki jak MOJE OŚWIADCZENIA podczas wnioskowania.
  Rozumiem, że chodzi o wszelkiej maści zgody na marketing itp.?
  Część zgód zaznaczyłem jak np. mOkazje, ale nie wszystkie.

  Pozamiatane czy nie?

 • Ja pisze:

  Czy voucher Allegro jest dostępny także przy koncie intensive?

 • 123 pisze:

  A co jeśli nie wnioskowało się o kartę od razu? Paru konsultantów mówiło że można domówić kartę, a jak coś to dochodzić promocji w ramach reklamacji. Jakie macie doświadczenia albo informacje?

  • ZnB pisze:

   Konsultant to sobie może pomieszać łyżeczką w herbacie. Tak jak napisaliśmy należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą. Tak jest również w regulaminie promocji:

   w czasie, w którym możesz przystąpić do Promocji, złóż wniosek o otwarcie eKonta
   osobistego wraz z wnioskiem o wydanie Karty

   Być może przejdzie osobne złożenie wniosku o wydanie karty tylko należy wziąć pod uwagę fakt, że to jest promocja z limitem wniosków i nie ma określonej daty końca. Skąd zatem będzie pewność, że dzień w którym została domówiona karta nadal jest dniem czasu promocji? :P

   Czasami ważna jest gra słów. Naszym zdaniem jak jest mowa o złożeniu wniosku o konto WRAZ z wnioskiem o kartę to chodzi o wnioskowanie razem a nie osobno. Gdyby było ORAZ to może i faktycznie osobno można by było to zrobić. Tak czy siak to nie przesądza o tym, że Cię ominie nagroda. Zwracamy tylko uwagę na to, że lepiej mieć argumenty po swojej stronie aniżeli przeciwko sobie ;)

 • Alk pisze:

  Poprosiliście o podanie swojego numeru polecenia, ale zgodnie z regulaminem „promocja nie łączy się z innymi” – czy z tego nie wyjdzie bubel?

  • ZnB pisze:

   To standardowy zapis mBanku, w każdym regulaminie. Co najwyżej bank nie wypłaci nam żadnej premii. W zasadzie to przy takim zapisie nawet ta promocja na łączną premię 500 zł nie powinna obowiązywać ;) bo promocje zgodnie z przywołanym przez Ciebie się nie łączą. Zgłaszaliśmy to kiedyś do banku ale nic z tym zapisem nie zrobili ;)

 • Michals pisze:

  Czy ktoś już dostał premie?

 • Michał pisze:

  W grudniu spelnilem warunki minał styczen nagrody nie dostalem a jakbu eas?

 • Michał pisze:

  Ja w grudniu

  • ZnB pisze:

   No to naszym zdaniem premie otrzymacie do końca lutego. Zakładając konto w grudniu regulaminowo bank daje czas do końca stycznia na spełenienie pierwszego warunku. W lutym otrzymacie pierwszą premię. W lutym i w marcu należy spełnić kolejne warunki dla kolejnych premii.

   Żle rozumujemy? ;)

  • sss pisze:

   A bony Allegro?

  • ZnB pisze:

   Tutaj nie ma szczegółowego regulaminu ale zakładamy, że jest tak samo z uwagi na zbieżność warunków promocji.

 • Michał pisze:

  Dziękuje

 • Michał pisze:

  Czy ktoś już dostał pierwszą premie?

 • Michał pisze:

  Czy są osoby które dostały premie?

 • kili pisze:

  I jak tam? Dostał ktoś voucher?

 • Czesław pisze:

  voucher powinien być do końca lutego a z tego co widać nikt go nie dostał , ja też a spełniłem warunki na 100% a go nie ma

 • kili pisze:

  Dalej nikt nie dostał?

 • Czesław pisze:

  dzisiaj pojawił się do odebrania voucher do allegro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.