ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 2750 zł nagrody dla firm za założenie iKonto Biznes w Alior Bank (350 zł na start + 900 zł zwrotu za paliwo + do 1500 zł za aktywność)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dzięki kumulacji promocji Aliora firmy mogą zyskać nawet 2750 zł premii za konto!

Pojawiła się jeszcze lepsza okazja do założenia konta firmowego w Alior Bank! Do znanej już promocji iKonta Biznes z premią 1500 zł dołączyły dwie kolejne promocje, które powodują że wartość nagród wzrasta aż do 2750 zł. Standardową premię za aktywność czyli do 1500 zł zwrotu na konto można teraz powiększyć o bardzo łatwe 350 zł w gotówce na start oraz o 900 zł zwrotu za tankowanie paliwa. A przy okazji skorzystania z dodatkowej promocji konta indywidualnego premia urośnie o kolejne nawet 400 zł :)

Kumulacja trzech promocji dla konta firmowego – warto je połączyć ze sobą!

W ramach niniejszego wpisu omówimy trzy aktualnie dostępne promocja dla konta firmowego iKonto Biznes w Alior Banku z kartą Mastercard z Plusem, które można ze sobą połączyć aby uzyskać nawet 2750 zł premii za spełnienie określonych warunków promocji. W skład omawianych promocji wchodzą takie nagrody jak:

 • 350 zł premii w gotówce w ramach promocji „350 zł na start”,
 • 10% zwrotu za tankowanie paliwa przez pierwsze 6 miesięcy (do 150 zł miesięcznie i nie więcej jak 900 zł łącznie) w ramach promocji „Biznes na plusie, ceny na minusie”,
 • do 1500 zł w gotówce za aktywności na koncie w ramach promocji „1500 zł dla firm”.

Ile jest realnie do zarobienia? Realnie to do zgarnięcia jest napewno 350 zł na start oraz 900 zł zwrotu za paliwo (o ile miesięcznie wydajemy na paliwo co najmniej 1500 zł). Do tego bez problemu powinniście uzyskać od 660 zł do 900 zł za aktywność na koncie (te 1500 zł jest mało realne). Reasumując można zyskać 1500-2150 zł, tak realnie ;)

350 zł premii za założenie konta firmowego i wpływ na konto!

W najnowszej promocji konta firmowego iKonto Biznes „350 zł na start” mogą wziąć udział udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które w okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały konta firmowego dla danego numeru NIP w Alior Bank – regulamin bowiem wyklucza takie firmy:

W Promocji może wziąć udział osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą („Uczestnik”), która spełni łącznie poniższe warunki:
a. przed dniem przystąpienia do Promocji nie posiada i nie posiadała w przeciągu ostatnich 12 miesięcy w Banku żadnego produktu skierowanego do przedsiębiorców

Jeżeli spełniamy powyższy warunek i możemy skorzystać z oferty to standardowo wypełniamy wniosek o iKonto Biznes wraz z kartą Mastercard z Plusem w terminie nie później jak do 31 sierpnia 2022 roku. Dniem przystąpienia do promocji jest dzień złożenia wniosku internetowego o konto i oznacza udział w promocji oraz akceptację jej regulaminu. Umowę należy podpisać w terminie 30 dni kalendarzowych po wysłaniu wniosku o konto firmowe.

W celu uzyskania premii gotówkowej w kwocie 350 zł wypłacanej przez Alior Bank należy w terminie 60 dni kalendarzowych od otwarcia iKonta Biznes otrzymać wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł. I to wszystko! Tak prostego warunku przy koncie firmowym nie ma w żadnym innym banku :)

Nagroda będzie wypłacona na konto firmowe do końca ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki określone w regulaminie promocji, jednak nie wcześniej niż 1 września 2022 roku i nie później niż 31 grudnia 2022 roku.

Pamiętajcie, że premię tą należy wykazać jako przychód w firmie i odprowadzić należne podatki zgodnie z wybraną formą rozliczenia się firmy z urzędem skarbowym.

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 2750 zł premii!

Jak zdobyć dodatkowe 1500 zł za aktywność na koncie?

Promocja „1500 zł dla firm” przeznaczona jest w zasadzie dla osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wg. regulaminu będzie dostępna do odwołania (informacja o przedłużeniu lub zakończeniu promocji zostanie udostępniona na stronie banku). Dopóki na stronie z wnioskiem będzie widniała informacja o premii 1500 zł można domniemywać, że promocja jest aktualna.

Bank jako uczestnika promocji traktuje każdą osobę prowadzącą DG, która spełnia łącznie poniższe warunki:

a) przed dniem przystąpienia do Promocji nie posiadała i nie posiada w Banku żadnego produktu skierowanego do przedsiębiorców w rozumieniu art. 4 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców (Dz.U. z 2018 r. poz. 646 ze zm.);
b) w okresie Promocji złożyła Wniosek o iKonto Biznes lub Rachunek 4×4 […] z zastrzeżeniem, że w Oddziale Banku można złożyć wniosek wyłącznie o Rachunek 4×4;

Powyższe zapisy wykluczają definitywnie osoby, które korzystały z jakiś produktów Alior Banku dla firm. Uzyskaliśmy potwierdzenie z banku, że ograniczenie to nie dotyczy produktów indywidualnych (można zatem posiadać konto indywidualne czy lokatę na osobę indywidualną) oraz produktów oferowanych przez T-Mobile Usługi Bankowe.

Jeżeli jednak spełniamy powyższy warunek bycia nowym klientem możemy skorzystać z tej promocji wypełniając wniosek o iKonto Biznes z kartą Mastercard z Plusem a następnie podpisując umowę w terminie nie później jak do 30 dni od złożenia ów wniosku. Umowę można podpisać np. przelewem weryfikacyjnym z prywatnego konta w innym banku lub za pomocą kuriera.

W ramach promocji w każdym z dwunastu miesięcy bank może wypłacić maksymalnie do 125 zł co łącznie daje aż 1500 zł premii rocznie. W regulaminie wyraźnie jest podkreślone, że pierwszym miesiącem promocyjnym jest już miesiąc, w którym przystąpiliśmy do promocji zatem może się zdarzyć tak, że jakaś część premii nam po prostu przepadnie bo poszły już np. przelewy do ZUS czy US. I o ile według nowych zasad ciężej jest wycisnąć solidną premię to niewątpliwie nadal jest to największa premia spośród promocji dla firm (o czym na końcu wpisu).

Premia zostanie wypłacona jeżeli wykonamy minimum 4 płatności kartą wydaną do rachunku firmowego przy czym warunek ten nie dotyczy pierwszego miesiąca uczestnictwa w promocji. Tabelę czynności oraz premii przysługującej za jej wykonanie znajdziecie w tym odrębnym wpisie (z uwagi na to aby nie wydłużać tutaj artykułu i nie powielać miejsc do ew. edycji gdyby warunki przyznawania zwrotów uległy zmianie).

Naszym zdaniem po zmianach realnie możemy wyciągnąć 55 zł miesięcznie (za przelewy do ZUS/US, przelew SEPA oraz transakcje kartą). Pozostałe czynności takie jak korzystanie z kas fiskalnych są mało realne do spełnienia przez większość naszych stałych czytelników. Pozostaje tylko pytanie czy jest sens zgarniania premii za utrzymywanie średniego salda na rachunku? W dobie tak niskich stóp procentowych (prawie zerowych) może to mieć nawet sens co da dodatkowe do 20 zł premii miesięcznie – do decyzji indywidualnej każdego z Was.

O szczegółach tej promocji piszemy w osobnym artykule: Nawet 1500 zł dla firm od Alior Bank za aktywność na rachunku iKonto Biznes [aktualizacja]

10% cashbacku za tankowanie paliwa – łącznie nawet 900 zł!

Kolejną promocją konta firmowego, którą można łączyć to promocja z cashbackiem na paliwo. Zamów firmową kartę debetową Mastercard z Plusem i zyskaj nawet 900 zł na start w formie cashbacku za zatankowane paliwo na stacjach paliw z kodem MCC: 5172, 5541, 5542 lub 5983. Zwrot przysługuje w wysokości 10% wartości transakcji ale nie więcej jak 150 zł miesięcznie i nie więcej jak 900 zł w całej promocji.

Z promocji „Biznes na plusie, ceny na minusie” mogą skorzystać posiadacze karty debetowej Mastercard z Plusem, którzy zawarli umowę o kartę debetową Mastercard z Plusem w okresie od 1 lipca 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku.

Cashback będzie wypłacany na konto do 15-go dnia roboczego kolejnego miesiąca a szczegóły dotyczące niniejszej promocji znajdziecie w regulaminie.

Karta debetowa Mastercard z Plusem za 0 zł do końca czerwca 2023 roku!

Kolejnym bonusem jest promocja polegająca na zwolnieniu z opłaty za kartę Mastercard z Plusem w terminie aż do końca czerwca 2023 roku. Z promocji „Karta na Plusie – edycja nr 2” skorzystać mogą klienci, którzy:

 • od 1 listopada 2021 roku do 30 czerwca 2022 roku nie posiadali w Alior Banku żadnej firmowej karty debetowej,
 • zawnioskują o firmową kartę debetową Mastercard z Plusem w terminie od 1 lipca 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku.

Zwolnienie z miesięcznych opłat za korzystanie z karty dotyczy następujących opłat: opłaty za kartę debetową, opłaty dodatkowej za korzystanie z karty debetowej, opłaty za korzystanie z karty debetowej. Szczegółowe informacje dotyczące promocji dostępne są w tym regulaminie

Nawet 400 zł premii za założenie konta osobistego w Alior Banku :)

Wystartowała V edycja promocja konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z wysoką premią pieniężną. Warunki promocji są identyczne jak ostatnie czyli w łatwy sposób można zyskać aż 400 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego i dowolną jedną płatność kartą oraz zalogowanie do apki. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku w wysokości 1% od wartości zakupów a za założenie konta dziecku kolejne 50 zł bonusu :)

O szczegółach pisaliśmy tutaj: 400 zł nagrody w gotówce za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (V edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem + 50 zł za konto dziecka

Ile kosztuje iKonto Biznes w Alior Bank?

iKonto Biznes dla firm prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Karta również może być darmowa pod warunkiem wykonania i rozliczenia co najmniej 4 transakcji kartą w danym miesiącu – w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata 8 zł miesięcznie. Co ważne w ramach konta otrzymujemy za darmo pięć przelewów natychmiastowych (Express ELIXIR) co miesiąc (każdy kolejny płatny 10 zł) oraz darmowe przelewy SEPA.

Jedyną realną opłatą, która może nas dotknąć to 30 groszy za SMS autoryzacyjny o ile będziemy korzystać z nich często (pierwsze 10 smsów jest darmowe). O pozostałych opłatach można przeczytać w TOiP.

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Alior Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Idea Bank, Nest Bank, Pekao czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
MEGA HIT! mBiznes Standard +1000 zł premii za jedną płatność!
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +2850 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Firmowe Online +2700 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

CitiKonto w ofercie dla biznesu +3000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Mój Biznes +2000 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +1700 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +1500 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Otwarte na Biznes +1000 zł premii
BNP Paribas

Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
0 zł / 15 zł *
* 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy promocji lub jeżeli średnio-miesięczne saldo na rachunkach banku wynosi min. 3000 zł
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w miesiącu zostały zaksięgowane na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na min. 500 zł
0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe przelewy (min. 20 sztuk)

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 sierpnia 2022 złóż wniosek o konto firmowe z kartą Mastercard z Plusem
do 30 dni od złożenia wniosku podpisz umowę o konto
do 60 dni od podpisania umowy otrzymaj wpływy na konto o łącznej wartości min. 500 zł
przez 12 kolejnych miesięcy od podpisania umowy bank będzie naliczał premię za aktywność na rachunku zgodnie z tabelą premiowanych czynności
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków będzie wypłacana premia za aktywność wykonaną w poprzednim miesiącu

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 2000 zł premii!, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl5 komentarzy dla wpisu: “Nawet 2750 zł nagrody dla firm za założenie iKonto Biznes w Alior Bank (350 zł na start + 900 zł zwrotu za paliwo + do 1500 zł za aktywność)

 • Tanky pisze:

  a co jeśli się zawiesi jednoosobową działalność w trakcie promocji, ale zachowa pozostałe warunki

 • Rozczarowany pisze:

  Alior – jak to Alior – uwielbia utrudniać życie innym. Po złożeniu wniosku, gdy już czekamy na kuriera – pracownik odbiera telefon i…. okazuje się, że arogancki ktoś (nie mamy możliwości weryfikacji, czy to faktycznie pracownik banku) stwierdza, że Alior g***o wyśle, jeśli tu i teraz nie będzie rozmawiał z właścicielem.
  Jak zwykle Alior traktuje klientów jak idiotów i bandę baranów. Wystarczyło napisać, że może być taki kontakt. Albo udostępnić możliwość potwierdzenia konta profilem zaufanym. Zacofanie i arogancja – standardowe zachowanie Alior Banku.

 • dsa pisze:

  będzie kontynuacja promocji ?

  • ZnB pisze:

   W zasadzie kontynuacja jest ale na standardowych warunków czyli d0 1500 zł premii za aktywność, do 900 zł zwrotu za paliwo. Nie ma na chwilę obecną nagrody 350 zł na start ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.