ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Lokata na Nowe Środki na 5,8% do 150 tys. zł w VeloBank edycja 1/2024 + 650 zł premii do konta osobistego

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Velo utrzymuje promocyjne oprocentowanie lokaty na nowe środki w VeloBank

VeloBank ruszył z kolejną edycją (już 1/2024) promocji swojej topowej lokaty. Mowa tutaj o Lokacie na Nowe Środki z oprocentowaniem do 5,8% w skali roku (do wyboru lokaty na 2, 3 lub 6 miesięcy). Lokatę można założyć do wysokości kwoty 150 tys. zł, całkowicie zdalnie przez internet i bez konieczności posiadania konta osobistego w tym banku. Warto również dodać, że obecnie VeloBank za założenie konta osobistego wynagradza klientów premią wynoszącą aż 650 zł i nadal oferuje świetne konto oszczędnościowe na 7% :)

5,8% na 3 miesiące, 5,5% na 2 miesiące lub 5% na 6 miesięcy dla kwoty do 150 tys. zł

INFO! Jeżeli ktoś nie jest na bieżąco w temacie finansów to tylko tytułem wstępu dodamy, że w końcówce 2023 roku czasie Rada Polityki Pieniężnej (RPP) postanowiła obniżyć główne stopy procentowe łącznie aż o 1%. Jak się można domyślać decyzja ta będzie miała kluczowy wpływ na oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych, które jeszcze w tym miesiąca zapewne zacznie spadać. Jest to zatem najprawdopodobniej ostatnia szansa aby zagwarantować sobie wysokie oprocentowanie na najbliższe miesiące!

Lokata na Nowe Środki dostępna w VeloBank przeznaczona jest dla wszystkich osób, które wyrażą zgody marketingowe dla banku oraz ulokują na niej nowe środki pieniężne względem środków posiadanych na wszystkich rachunkach (i lokatach) w banku na dzień 9 stycznia 2024 roku a dokładniej:

Nowe środki to nadwyżka środków pieniężnych ulokowanych przez Ciebie w dniu wpływu środków na lokatę, w stosunku do stanu środków pieniężnych na koniec 9.01.2024 r.

Lokata oferuje oprocentowanie 5,5% na okres 2 miesięcy, 5,8% na okres 3 miesięcy oraz 5% na okres 6 miesięcy dla kwoty od 5000 zł do 150 tys. zł i jest zakładana całkowicie online bez wychodzenia z domu. Nie wymaga ona również posiadania konta osobistego (jednak skłanialibyśmy się do jego założenia z uwagi na wysoką premią aż 650 zł) ani spełniania dodatkowych warunków. Warto jednak wziąć pod uwagę, że depozyty posiadają gwarancję BFG tylko do kwoty 100 tys. EURO zatem nie zalecamy lokowania większej kwoty jak około 430 tys. zł w jednym banku.

Z promocji będzie można skorzystać do 1 lutego 2024 roku. Więcej informacji o lokacie i warunkach jej założenia znajdziecie w regulaminie promocji

Załóż Lokatę na Nowe Środki na 5,8% w VeloBank

7% lub 6,5% dla nowych środków do 300 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Promocja konta EKO „dla nowych środków” przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów posiadających już konto osobiste oraz oszczędnościowe jak i dla nowych klientów, którzy założą w czasie trwania oferty specjalnej Elastyczne Konto Oszczędnościowe. W obu przypadkach wymagane jest również posiadanie zgód marketingowych oraz wpłacenie na konto oszczędnościowe nowych środków pieniężnych.

Przez nowe środki bank rozumie nadwyżkę ponad stan salda z dnia 9 stycznia 2024 roku. Saldo nowych środków bank wylicza codziennie – można je sprawdzić w szczegółach konta oszczędnościowego po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

Zgodnie z regulaminem promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym będzie przysługiwało przez 92 dni (czyli przez 3 miesiące) liczone od dnia spełnienia warunków promocji i wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Oprocentowania EKO dla nowych środków będzie wynosiło 6,5% dla kwoty do 300 tys. zł a dla nowych klientów aż 7% dla kwoty do 50 tys. zł (mowa o oprocentowaniu w skali roku). Powyżej tej kwoty środki będą pracowały na standardowym procencie zgodnym z tabelą oprocentowania. Do promocji można przystąpić najpóźniej do 1 lutego 2024 roku a więcej informacji o niej znajdziesz w naszym opisie tutaj: VeloBank: 7% dla nowych klientów lub 6,5% dla nowych środków do 300 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja 1/2024)

Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank – 6,5% dla kwoty do 300 tys. zł

… i jeszcze 7% do 50 tys. zł na Lokacie Mobilnej Na Start…

bo oferty powyżej to nie wszystko co ma do zaoferowania VeloBank ;-) Kolejne 50 tys. zł możemy wrzucić na Lokatę Mobilną zakładaną z pozycji aplikacji mobilnej banku. Jej obecne oprocentowanie to 7% w skali roku a lokata zakładana jest na okres 2 miesięcy. Z lokaty tej można skorzystać tylko raz w ciągu 30 dni od aktywowania bankowości mobilnej o czym pisaliśmy tutaj: 7% na Lokacie Mobilnej Na Start w VeloBank (do 50 tys. zł)

Załóż konto w VeloBanku i odbierz swoją nagrodę aż 650 zł :)

Pojawiła się kolejna edycja świetnej promocji konta od VeloBank – to jedna z najlepszych promocji kont w 2023 roku! W nowej odsłonie oznaczonej numerem 3/2023 ponownie mamy okazję zyskać aż 650 zł premii w gotówce do konta VeloKonta. Na nagrodę składa 600 zł premii łącznej w ramach moneyback za comiesięczne dokonywanie płatności kartą lub BLIK oraz 50 zł bonusu na start za skorzystanie z polecenia. Oczywiście dla chętnych nadal jest możliwość skorzystania z bogatej oferty oszczędnościowej banku np. konta oszczędnościowego na 7%.

O promocji tej pisaliśmy tutaj: HIT! Aż 650 zł nagrody w gotówce za założenie VeloKonto w VeloBank (edycja 3/2023) + konto oszczędnościowe na 7%

Parametry lokaty w pigułce:

  • nazwa lokaty: Lokata na Nowe Środki
  • czas promocji: do 1 lutego 2024
  • nowe środki względem: 9 stycznia 2024
  • oprocentowanie: do 5,8% w skali roku
  • okres depozytu: 2 lub 3 lub 6 miesięcy
  • wysokość lokaty: min. 5000 zł, max. 150 tys. zł
  • dostępność lokaty: wniosek online oraz po zalogowaniu się do bankowości VeloBank
  • oferta dla: wszystkich klientów

Lokata standardowo trafiła do naszego zestawienia – zobacz pełny ranking lokat.

Oblicz swój zysk z lokaty

To jest tylko uproszczona wersja kalkulatora lokat. Pełną wersję kalkulatora pokazującego zysk netto, brutto, podatek belki oraz dający możliwość wyboru okresu lokaty w dniach, miesiącach czy też latach znajdziecie na naszej stronie KALKULATORY LOKAT. Znajdują się tam również inne kalkulatory pozwalające łatwo wyliczyć np. potrzebny kapitał dla osiągnięcia oczekiwanego zysku.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.