ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT POWRACA! 900 zł na zakupy w Allegro z kartą Citi Simplicity od Citibank (edycja II) + 320 zł premii w gotówce do konta

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

1000 nagród o wartości 900 zł każda za dokonywanie płatności zupełnie darmową kartą :)

Citibank powraca z mega dobrą promocją i z łatwą nagrodą w wysokości aż 900 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty Citi Simplicity oraz płatności nią podczas zakupów na kwotę zaledwie 100 zł miesięcznie. Aby tego było mało to wspomnianą kartę otrzymamy w niniejszej promocji za 0 zł przez pierwszy rok korzystania z niej. Poza tym został skrócony okres karencji dla byłych klientów oraz istnieje możliwość połączenia opisywanej promocji z promocją całkowicie darmowego konta osobistego gdzie do wzięcia jest 320 zł premii w gotówce :)

Połącz kilka promocji Citibanku i zyskaj mega łatwe bonusy o wartości ponad 1200 zł!

No i mamy powrót hity z początku roku 2024 oraz kolejną kumulację promocji czyli to co i Wy i my lubimy najbardziej. Od dziś w Citibanku jest dostępna nowa kumulacja z łatwymi warunkami. Ile zatem można zyskać obecnie w Citi? Liczymy…:

 • 600 zł w bonach do Allegro w niniejszej promocji,
 • 300 zł w bonach (np. do Allegro czy na paliwo CircleK) w postaci 24000 pkt programu Bezcenne Chwile w niniejszej promocji,
 • 320 zł w promocji darmowego konta osobistego (szczegóły promocji),
 • 0 zł za kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy :)

Tak na szybko licząc wychodzi na to, że do zgarnięcia jest dużo… bo nawet 1350 zł premii :)

Wysoka nagroda, łatwe warunki i minimalny okres karencji dla byłych klientów!

W ramach promocji „Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank – edycja II” możemy zgarnąć 600 zł w bonach do Allegro oraz 24000 pkt programu Bezcenne Chwile o równowartości 300 zł (można za te punkty odebrać bony do Allegro, CircleK, Empik, Smyk, Decathlon lub do wielu innych sklepów). Dodatkowo otrzymujemy zupełnie darmową kartę kredytową przez okres pierwszych pełnych 12 miesięcy od podpisania umowy.

Z godnie z regulaminem z promocji wykluczone są:

(…) osoby, które od 1 kwietnia 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.

Jak widzicie okres karencji dla byłych klientów został w tej promocji jest jednym z najkrótszych z dostępnych obecnie promocji i większość z Was jest w stanie skorzystać z tej świetnej promocji :) Łapią się również osoby, które jeszcze nie tak dawno posiadały kartę kredytową Citi ale zamknęli ją przed rozpoczęciem wakacji.

Warto również zainteresować się alternatywną promocją karty gdzie nagrodą jest darmowy telefon Samsung z bonem 300 zł lub promocją z ze zwrotem do 1200 zł za paliwo i mycie auta. Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, do którego obecnie bank dorzuca 320 zł premii i oferuje konto na 7,1% lub nawet 699 zł w bonach w alternatywnej promocji. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

 • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Warto również wspomnieć, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 22 kwietnia 2024 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody.

Limit promocyjnych wniosków w tej promocji wynosi tylko 1000 sztuk zatem nie odkładajcie decyzji do ostatniej chwili ponieważ promocja na 100% zostanie zakończona przed czasem co chyba nikogo nie zdziwi przy takich warunkach promocji i tak wysokiej nagrodzie ;)

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!

Jak zdobyć nagrodę główną czyli 900 zł na zakupy w Allegro?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy są vouchery do Allegro w łącznej wysokości 600 zł oraz 24000 pkt programu Bezcenne Chwile, które można wymienić na kolejny bony o równowartości 300 zł. Aby owe nagrody zostały przyznane należy spełnić trzy bardzo łatwe warunki:

 • aktywować otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile,
 • zarejestrować otrzymaną kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
 • zrealizować min. 5 płatności wydaną kartą kredytową na łączną kwotę min. 100 zł – od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą – nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
 • zrealizować min. 5 płatności wydaną kartą kredytową na łączną kwotę min. 100 zł – od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą – w drugim, trzecim, czwartym, piątym, szóstym i siódmym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Przykład: podpisując umowę w marcu mamy czas do końca kwietnia 2024 roku na zarejestrowanie się w Bezcenne Chwile oraz zrealizowanie pierwszych płatności a od maja do listopada należy realizować kolejne wymagane min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł wydaną w promocji kartą kredytową.

Pierwszą nagrodą jest 24000 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 300 zł), które zostaną przyznane za spełnienie powyższych warunków płatności kartą nie póżniej jak do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. Punkty przekazane w ramach nagrody będą ważne przez okres dziewięciu miesięcy od daty ich przyznania i można wymienić je na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, Decathlon, Allegro, Douglas, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt.

Drugą nagrodą jaką jest 100 zł w postaci vouchera do Allegro otrzymamy za spełnienie warunków płatności kartą w drugim, trzecim, czwartym, piątym, szóstym i siódmym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Za każdy miesiąc, w którym dokonamy min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł otrzymamy jeden voucher. Łącznie możemy uzyskać 600 zł w voucherach.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości w Citibank Online w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” wykluczone z promocji to:

 • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!

Otwórz również całkowicie darmowe konto osobiste z premią 320 zł w gotówce :)

Po miesięcznej przerwie powraca promocja zupełnie darmowego konta osobistego od Citibank wraz z kontem oszczędnościowym o podwyższonym oprocentowaniu. na jeszcze lepszych warunkach aniżeli ostatnio. W zamian za otworzenie CitiKonta zyskamy 320 zł w gotówce na start oraz Konto Oszczędnościowe na 7,1% przez aż 4 miesiące. Dodatkowo można wyrobić sobie kartę kredytową zgarniając dodatkowo 900 zł w bonach Allegro czy też 1200 zł zwrotu tankowanie i mycie auta na stacjach BP zatem jest to kolejna okazja na skumulowanie dwóch promocji ;)

Szczegółowy opis tej promocji znajduje się tutaj: 7,1% na Koncie Oszczędnościowym + 320 zł nagrody pieniężnej na start za CitiKonto od Citibank

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet oraz dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponosić opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 22,88%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej szczegółów odnośnie opłat można znaleźć w TOiP.

UWAGA! Powyższe warunki to warunki standardowe. W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

900 zł w bonach na zakupy w Allegro
900 zł w bonach na zakupy w Allegro
Telefon Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Nawet 1200 zł za tankowanie i mycie auta na BP
Nawet 1200 zł za tankowanie i mycie auta na BP
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 22 kwietnia 2024 (max. 1000 wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy przystąp do programu Bezcenne Chwile oraz wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 100 zł
przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy wykonuj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 100 zł
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 30 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostaną przekazane poszczególne nagrody

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl8 komentarzy dla wpisu: “HIT POWRACA! 900 zł na zakupy w Allegro z kartą Citi Simplicity od Citibank (edycja II) + 320 zł premii w gotówce do konta

 • Tomasz pisze:

  witam,

  Ja z innej beczki trochę :
  a) w jaki sposób nalepiaj wypowiedzieć kartę kredytową w Citibanku?
  b) czy po wypowiedzeniu Bank oferuje jakiś „bonus” by pozostać z kartą dłużej?
  c) jak wygląda kwestia opłaty za kartę (mam rok za darmo), potem nalicza się opłata miesięcznie czy od razu za rok?

  Z góry dziękuję za informację od osób doświadczonych w tym temacie (na pewno sporo tu takich).

  • Sylwek pisze:

   Witam
   można wypowiedzieć po zalogowaniu się, po paru dniach ktoś zadzwoni z propozycją, mam obecnie 10% wydatków kartą do 1000, czyli 100 zarobione. Można ponegocjować jeszcze żeby była darmowa.

  • Tomasz pisze:

   te 10% to jednorazowo czy przez jakis okres?

 • Sylwek pisze:

  Jednorazowo a dokładnie wygląda to tak, wklejam wiadomość od nich już po rozmowie –

  Dziękujemy za pozostanie w gronie Klientów Citi Handlowy.

  Potwierdzamy przyznanie oferty specjalnej, która obejmuje zwrot 10% sumy wykonanych transakcji (maksymalnie 100 pln). Transakcje powinny zostać wykonane w terminie maksymalnie do końca trzeciego pełnego miesiąca od momentu przyznania oferty. Zwrot nastąpi do 15 dnia kolejnego miesiąca po zakończeniu oferty

  Z poważaniem,
  Zespół Citi Handlowy

  Kończy mi się darmowa karta w lipcu a w następnym mają płacić więc zdążę zamknąć, ale można ponegocjować jak zadzwonią zwolnienie z opłaty.

 • Marcin pisze:

  Witam,

  Jak to jest z tym blikiem z karty kredytowej? Są jakieś opłaty za wykonanie go do zapłaty np w internecie za zakupy? Co jeśli spłacę np blikiem zadłużenie z innej karty kredytowej w innym banku? Będą jakieś opłaty?
  Dzięki za odpowiedź,

  Pozdrawiam
  Marcin

  • ZnB pisze:

   Nie korzystaliśmy do tej pory z płatności BLIK z podpiętą kartą kredytową ale… w przypadku płatności powinno to być traktowane jak normalna transakcja bezgotówkowa czyli bez opłat. Przejrzeliśmy TOiP i nie ma tam dodatkowych pozycji dotyczących opłat za płatności BLIK. Zekrnij też sam bo może coś przeoczyliśmy :(

 • Marcin pisze:

  Przejrzałem jeszcze raz szczegółowo i wychodzi na to, że za płatność BLIK, faktycznie nie naliczą żadnej opłaty. Jednak w moim wypadku, przy spłacie karty kredytowej innego banku transakcją BLIK, może być podciągnięty punkt:

  *Zgodnie z zapisami Regulaminu Kart Kredytowych Banku Handlowego w Warszawie S.A. pełna definicja transakcji szczególnej brzmi następująco:
  (…)
  -> Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

  Wolę nie ryzykować sprawdzając, wiedząc, że opłata wyniesie 10% kwoty, a spłacić chciałem 1000zł.
  Jeśli by ktoś inny miał informację na ten temat, proszę napisać.

  Pozdrawiam

  • ZnB pisze:

   Jeżeli masz opcję np. wybrania spłaty to spróbuj np. z kwotą do 200 zł i zobaczysz czy pobrali Ci 20 zł opłaty (to jest chyba minimum). Innej porady nie mamy :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.