ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów Banku Pocztowego (zarówno dla obecnych jak i dla nowych)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Klienci Banku Pocztowego mają kolejną szansę zyskać banalnie łatwe 100 zł :)

W ostatnim czasie mamy wysyp promocji punktowych z programu lojalnościowego Bezcenne Chwile. Po dość długiej przerwie pojawiła świetna promocja również dla klientów Banku Pocztowego posiadających kartę z logo Mastercard. Za zarejestrowanie takiej karty w Programie Bezcenne Chwile i wykonanie zaledwie trzech dowolnych płatności kartą można zyskać aż 8000 pkt powitalnych o wartości 100 zł. Jeżeli takiej karty jeszcze nie posiadacie można ją sobie domówić w czasie promocji i zgarnąć łatwe punkty programu wymienne na różne nagrody :)

Zgarnij punkty powitalne w Bezcenne Chwile o wartości minimum 100 zł!

Promocja „Zawsze po drodze” będzie dostępna do 31 stycznia 2024 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 1600 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt). O ewentualnym zakończeniu promocji Bank Pocztowy poinformuje klientów na stronie banku z jednodniowym wyprzedzeniem.

Z promocji może skorzystać każdy klient Banku Pocztowego, który w okresie promocji dokona rejestracji w Programie Bezcenne Chwile zbliżeniowej karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard, pod warunkiem że:

a. są posiadaczami aktywnej i ważnej Karty;
b. są już Uczestnikami Programu i przed 2 listopada 2023 r. dokonali już Przystąpienia do Programu z użyciem Karty lub innej karty niż Karta w rozumieniu Regulaminu, a jeżeli nie są Uczestnikami Programu, to dokonają Przystąpienia do Programu, zgodnie z regulaminem Programu, rejestrując w Programie Kartę;

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki w terminie trwania promocji:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim kartę Mastercard Banku Pocztowego, która w danej chwili nie bierze udziału w programie,
 • wyrazić zgody na udział w programie, zaakceptować regulamin programu i wyrazić wymagane zgody,
 • dokonać min. 3 transakcji bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu portfela cyfrowego (Google Pay, Apple Pay, Xiaomi Pay lub Garmin Pay), do którego została dodana zarejestrowana w programie karta (UWAGA! Nie jest brana pod uwagę druga oraz kolejna transakcja dokonana w tym samym dniu oraz w tym samym punkcie, w tym sklepie internetowym – uwzględniana jest tylko pierwsza transakcja dokonana w danym dniu oraz w danym punkcie).

Pamiętajcie jednak, że bank akceptuje tylko tzw. zakupy premiowane a to oznacza dokładnie:

Zakup Premiowany – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany przez Uczestnika Programu za pomocą Karty dodanej do Portfela Cyfrowego – z wyjątkiem:
– drugiej oraz kolejnej transakcji dokonanej w tym samym dniu oraz w tym samym punkcie, w tym sklepie internetowym (uwzględniana jest tylko pierwsza transakcja dokonana w danym dniu oraz w danym punkcie);
– wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy);
– operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); – transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda w postaci naliczenia 8000 pkt zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na vouchery o wartości 100 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Decathlon, Empik, Smyk, Douglas, Allegro czy na paliwo ze stacji paliw Circle K lub inną nagrodę dostępną w katalogu.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Bank Pocztowy ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak Pekao, Getin, Alior, Citibank, PKO BP czy Santander Bank Polska. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów Banku Pocztowego (zarówno dla obecnych jak i dla nowych)

 • Yar pisze:

  Jest napisane: UWAGA! Nie jest brana pod uwagę druga oraz kolejna transakcja dokonana w tym samym dniu oraz w tym samym punkcie, w tym sklepie internetowym – uwzględniana jest tylko pierwsza transakcja dokonana w danym dniu oraz w danym punkcie).

  Jednak nie jest jasne czy np następnego dnia można dokonać drugiej transakcji w tym samym punkcie lub tego samego dnia drugiej transakcji w innym punkcie?

  Czy ten sam dzień i ten sam punkt należy czytać łącznie czy rozdzielnie?

  Jak Redakcja portalu rozumie regulamin w tym punkcie?

  Będę wdzięczny za odpowiedź

  Jarosław

  • ZnB pisze:

   „Oraz” to spójnik mający taką samą moc jak „i”. Należy zatem czytać to razem i traktować jako jeden warunek :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.