ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

7% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w ING Bank Śląski (+ 250 zł za konto osobiste)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dwa konta oszczędnościowe na 7% z dodatkową premią 250 zł za konto osobiste

ING Bank Śląski utrzymał oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego na poziomie 7% na okres 3 miesięcy dla kwoty do 200 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie dotyczy każdego z dostępnych rachunków oszczędnościowych – zarówno OKO jak i OKO Bonus. Zatem łącznie można ulokować nawet 400 tys. zł. Pamiętajcie również, że dodatkowo można przy tej okazji zgarnąć 250 zł premii za założenie konta osobistego w ING o ile jeszcze go nie posiadamy.

Połącz trzy promocje ING Banku Śląskiego by maksymalnie zyskać!

W niniejszym wpisie przedstawimy opis trzech promocji dostępnych w tym samym czasie w ING Banku Śląskim. Jedna z nich dotyczy konta osobistego i jest znana większości z Was od dawna a dwie pozostałe to promocje kont oszczędnościowych:

O ile z promocji konta osobistego z premią można skorzystać do 29 czerwca 2023 roku o tyle z promocji kont oszczędnościowych tylko do 24 kwietnia 2023 roku (można z nich skorzystać również gdy już posiadamy konto osobiste).

7% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym przez 3 m-ce (poniżej 200 tys. zł)

W ramach promocji „Bonus na start”, która będzie dostępna do 24 kwietnia 2023 roku (liczy się data otworzenia konta) możemy otworzyć bezpłatne Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO), które oferuje całkiem dobre jak na dziś dzień oprocentowanie wynoszące łącznie 7% przez 3 m-ce od dnia otworzenia konta. Z promocji, która do standardowego oprocentowania 1,5% dorzuca dodatkowe 5,5%, mogą skorzystać osoby, które:

spełnią warunki opisane poniżej:
1) w czasie trwania Oferty jako pierwszą zawarły Umowę o OKO i od 31.03.2023 r. nie są i nie były posiadaczami / współposiadaczami następujących rachunków w PLN: Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver,
albo
2) w czasie trwania Oferty zawarły kolejną Umowę o OKO i są posiadaczami/współposiadaczami rachunku wymienionego w podpunkcie 1), otwartego przed 31.03.2022 r. i na tym rachunku:
– nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 31.03.2022 r. do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO, oraz
– miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 31.03.2022 r. do 30.03.2023 r

Maksymalna kwota możliwa do ulokowania na oprocentowaniu wynoszącym 7% to dokładnie 199999,99 zł (czyli 1 grosz poniżej 200 tys. zł). Odsetki standardowe (na dzień dzisiejszy wynoszące 1,5%) wypłacane będą co miesiąc na koniec każdego miesiąca, natomiast odsetki promocyjne (czyli owe dodatkowe 5,5% z omawianej promocji) wypłacone zostaną po zakończeniu 3 miesięcznego okresu promocyjnego. W przypadku zamknięcia rachunku przed zakończeniem okresu promocyjnego odsetki dodatkowego przepadają. Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji „Bonus na start”.

7% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus przez 3 m-ce (do 200 tys. zł)

Oprócz OKO można otworzyć jeszcze dodatkowo Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus (OKO Bonus) na bardzo podobnych warunkach jak w przypadku OKO przy czym tutaj muszą wpłynąć nowe środki (w przypadku nowego klienta nie będzie z tym absolutnie żadnego problemu), które stanowią nadwyżkę nad saldem początkowym na produktach depozytowych (konta oszczędnościowe, lokaty) obliczanym na dzień 28 marca 2023 roku. Na OKO Bonus można ulokować maksymalnie 200 tys. zł (w przeciwieństwie do OKO gdzie do tej kwoty brakuje 1 grosza) na okres 3 miesięcy z oprocentowaniem 7% pod warunkiem otworzenia konta do 24 kwietnia 2023 roku. Wymagane jest również posiadanie konta OKO w PLN.

Co więcej środki wpłacone na OKO Bonus „powinny leżakować” przez okres trwania umowy czyli 3 miesiące z uwagi na to, że oprocentowanie w wysokości 7% będzie przyznane o ile nie zamkniemy konta OKO Bonus przed terminem wygaśnięcia umowy a na koniec okresu obowiązywania umowy saldo na rachunkach będzie wyższe aniżeli w dniu badania salda początkowego. Można jednak do konta dopłacać o ile łącznie nie będzie to powyżej 200 tys. zł – tylko do tej kwoty będzie naliczane podwyższone oprocentowanie. Można również wypłacać środki z tego konta w każdej chwili jednak taka operacja może pomniejszyć tzw. saldo nowych środków.

Odsetki wynikające z oprocentowania bonusowego są naliczane za cały okres obowiązywania umowy i wypłacane nie później niż do piątego po dniu zakończenia obowiązywania umowy na OKO Bonus. OKO Bonus można otwierać wielokrotnie przy założeniu, że spełnia się warunki kolejnej ważnej na dany dzień otwierania konta promocji tegoż rachunku. Rachunek ten jest automatycznie zamykany po okresie promocyjnym. Szczegóły znajdziecie w regulaminie OKO Bonus.

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego z premią aż 250 zł w gotówce?

Wróciła promocja konta osobistego ING Banku Śląskiego. W drugim kwartale tego roku będzie można zdobyć premię pieniężną w wysokości 250 zł w zamian za założenie Konta z Lwem. Do wyboru mamy Konto Direct, Konto Komfort lub Konto Mobi (dostępne dla młodych do 26 lat) a nagrodę otrzymamy za płatności kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto oraz założenie celu oszczędnościowego. Poza promocją konta osobistego warto skorzystać z promocji konta oszczędnościowego oprocentowanego na 7%.

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: 250 zł premii pieniężnej za założenie Konta z Lwem Direct, Komfort lub Mobi w ING Bank Śląski (edycja kwiecień – czerwiec 2023)

Opłaty za konta w ING Bank Śląski

Do wyboru mamy kilka kont. Najtańszym rozwiązaniem będzie Konto z Lwem Direct. Samo konto prowadzone jest bezpłatnie – jedyne czego musimy pilnować to ew. wykonanie płatności kartą na kwotę łączną min. 300 zł w okresie rozliczeniowym aby pozbyć się opłaty za kartę w wysokości 7 zł. Przez okres rozliczeniowy bank rozumie daty pomiędzy 29 a 28 dniem kolejnego miesiąca. Poza tym bank oferuje:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za przelewy przez internet i telefon,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash,
  • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów innych banków/sieci,
  • 0 zł za usługę Cashback.

Dla osób o 26. roku życia polecamy Konto z Lwem Mobi, które również jest bezwarunkowo darmowe a zwolnienie z opłaty za kartę wymaga wykonania płatności na kwotę łączną min. 200 zł.

Jeżeli chodzi o konta oszczędnościowe to zarówno OKO jak i OKO Bonus prowadzone jest za 0 zł. Na tle rachunków oszczędnościowych w innych bankach wyróżnia jest głównie fakt, że wypłaty z tych kont na konto osobiste w ING jest zawsze darmowe o ile dokonujemy tego przez system bankowości internetowej (bez znaczenia ile wypłat zrealizujemy. Pierwsza wypłata na konto w innym banku również jest darmowa a każda kolejna to 9 zł

Szczegóły pozostałych opłat przedstawia TOiP.

Alternatywne oferty kont oszczędnościowych

W poszukiwaniu ewentualnego alternatywnego konta oszczędnościowego warto regularnie zerkać w na bieżąco aktualizowany Ranking kont oszczędnościowych lub też Ranking lokat. Naszymi faworytami jeżeli chodzi o konta oszczędnościowe są obecnie poniższe oferty:

Uwaga: informacje o parametrach rachunku będą dynamicznie się zmieniały na postawie danych opublikowanych w naszym rankingu kont oszczędnościowych.

PekaoKonto Oszczędnościowe w PekaoKonto Oszczędnościowe +200 zł premii
Pekao
7%5 m-cy0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów otwierających Konto Oszczędnościowe z Kontem Przekorzystnym

Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe w Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe +500 zł premii
Alior Bank
7%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
-wymaga konta ROR i min. 5 płatności kartą na miesiąc
- tylko dla nowych środków

VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe +650 zł premii
VeloBank
7%3 m-ce050000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR
- tylko dla nowych klientów

mBankRachunek Moje Cele w mBankRachunek Moje Cele +530 zł premii
mBank
6.50%3 m-ce050000ZAŁÓŻ KONTO »
- tylko dla nowych klientów
- wymaga ROR

mBankRachunek Moje Cele w mBankRachunek Moje Cele +720 zł premii
mBank
6.50%3 m-ce050000ZAŁÓŻ KONTO »
- tylko dla nowych klientów
- wymaga ROR

VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe +650 zł premii
VeloBank
6.50%3 m-ce0300000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR
- tylko dla nowych środków

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +100 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +600 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

Toyota BankIndeksowane Konto Oszczędnościowe w Toyota BankIndeksowane Konto Oszczędnościowe
Toyota Bank
5.87%do odwołania0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- nie wymaga konta ROR
- konto zakładane online
- oprocentowanie na podstawie WIBOR 3M z przedostatniego dnia roboczego poprzedniego kwartału

ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe +500 zł premii
ING Bank Śląski
5.25%3 m-ce0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- na nowe środki

ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe +500 zł premii
ING Bank Śląski
5.25%3 m-ce0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów

Santander Consumer BankKonto Oszczędnościowe w Santander Consumer BankKonto Oszczędnościowe
Santander Consumer Bank
5%do
odwołania
050000ZAŁÓŻ KONTO »
- nie wymaga konta ROR
- konto zakładane online

Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe w Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe +500 zł premii
Alior Bank
4.50%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
-wymaga konta ROR
- tylko dla nowych środków

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.