ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

7,1% na Koncie Oszczędnościowym + 320 zł nagrody pieniężnej na start za CitiKonto od Citibank

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Całkowicie darmowe CitiKonto z premią 320 zł i oprocentowaniem aż 7,1%

Po miesięcznej przerwie powraca promocja zupełnie darmowego konta osobistego od Citibank wraz z kontem oszczędnościowym o podwyższonym oprocentowaniu. na jeszcze lepszych warunkach aniżeli ostatnio. W zamian za otworzenie CitiKonta zyskamy 320 zł w gotówce na start oraz Konto Oszczędnościowe na 7,1% przez aż 4 miesiące. Dodatkowo można wyrobić sobie kartę kredytową zgarniając dodatkowo 900 zł w bonach na dowolne zakupy czy też 1200 zł zwrotu tankowanie i mycie auta na stacjach BP zatem jest to kolejna okazja na skumulowanie dwóch promocji ;)

Konto osobiste za 0 zł + Konto Oszczędnościowe na 7,1%

Z promocji „Zyskuj i oszczędzaj z CitiKontem” mogą skorzystać wszystkie osoby, które po dniu 31 grudnia 2021 roku nie posiadały konta osobistego czy też oszczędnościowego w Citibanku a dokładniej:

Jesteś nowym klientem / nową klientką, jeśli nie miałeś/aś Konta Osobistego/Oszczędnościowego lub Superoszczędnościowego od 31.12.2021 r. do dnia, w którym przystąpisz do promocji (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta lub osób, które były Pełnomocnikami do Konta)

Jak widzicie (na podstawie powyższego cytatu regulaminu) posiadanie np. karty kredytowej w Citibanku nie wyklucza z tej promocji zatem można śmiało przystępować do promocji nawet jeżeli już wcześniej skorzystaliście z jednej z wielu promocji karty kredytowej. Jeżeli natomiast takiej karty nie posiadacie to tak jak na wstępie napisaliśmy warto ją również sobie wyrobić aby zwiększyć premię – obecnie najkorzystniej wychodzi chyba ta z telefonem Samsung za FREE + 300 zł w bonach ale jest też alternatywa oferta gdzie można zgarnąć nawet 1200 zł zwrotu za paliwo i mycie auta lub też aż 72000 pkt programu Bezcenne Chwile.

Aby przystąpić do omawianej tutaj promocji musimy najpierw zawnioskować o CitiKonto wraz z Kontem Oszczędnościowym na stronie promocji. Mamy na to czas do 9 maja 2024 roku lub do wyczerpania się 5000 promocyjnych wniosków. Jeżeli będziemy zawierać umowę poprzez tzw. biometrię czyli zdalną weryfikację za pomocą selfie oraz skanów dowodu osobistego należy również wyrazić zgodę na zdalną weryfikację tożsamości. Pamiętajcie również o tym by najpóźniej do 10-tego dnia od otwarcia CitiKonta podpisać regulamin promocji (w przypadku konta otwieranego online na tzw. selfie ta czynność jest automatycznie potwierdzana przesłanym kodem SMS).

Jak otrzymać do 320 zł na start oraz podwyższone oprocentowanie konta do 7,1%?

Pierwszą z nagród oferowanych w ramach tej promocji to premia pieniężna w wysokości 20 zł. Aby ją otrzymać należy w trakcie wnioskowania o konto wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej Citibank Online, ms,e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji Citi Mobile) oraz na telefoniczne przekazywanie i prezentowa nieprzez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego. Nie możesz odwoływać ww. zgód do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzone zostało konto.

Nagroda ta zostanie przekazana na konto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostało otworzone konto.

Druga z nagród oferowanych w ramach niniejszej promocji to premia pieniężna w wysokości aż 300 zł. Aby ją otrzymać na konto otworzone w promocji musi wpłynąć wynagrodzenie w wysokości minimum 2000 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy zaczynając od 2 miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Wpłata wynagrodzenia: oznacza sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, co oznacza wpływy z tytułu: (i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/ marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub (v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych prowadzących dla Uczestnika w Banku lub w innych instytucjach finansowych.

Nagroda ta zostanie przekazana na konto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym został spełniony ostatni warunek wpływu wynagrodzenia.

Trzecia z nagród to podwyższone do 7,1% oprocentowanie Konta Oszczędnościowego dla kwoty do 50 tys. zł w okresie czterech kolejnych miesięcy rozpoczynając od miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Aby owe oprocentowanie przysługiwało należy zapewnić wpływy na łączną kwotę minimum 2000 zł miesięcznie na Citikonto oraz dokonywać min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z promocyjnych miesięcy (przy czym wpływy nie mogą pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych).

Odsetki wynikające z oprocentowania promocyjnego, zostaną wypłacone przez Citibank nie później niż do 20 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki ich otrzymania. Odsetki, o których mowa powyżej zostaną wypłacone w dodatkowej transzy jako nadwyżka środków liczona od sumy odsetek naliczonych zgodnie z Tabelą Oprocentowania kont.

Przykład:
Miesiąc 0: 29.03.2024 r. otwierasz Konto i wyrażasz zgody marketingowe.
Miesiąc 1: W kwietniu 2024 r. wpłacasz na konto oszczędnościowe 50 000 zł, wykonujesz 3 transakcje kartą do konta w punkach handlowo-usługowych. Łączna kwota transakcji to minimum 300 zł. Otrzymujesz wpływ na kwotę minimum 2000 zł. Otrzymujesz odsetki standardowe za kwiecień.
Miesiąc 2: Otrzymujesz wynagrodzenie na kwotę minimum 2000 zł do 20-stego maja 2024 r. otrzymujesz promocyjne odsetki za kwiecień (różnica 7,1 % i oprocentowanie standardowe). W maju nie udało Ci się spełnić warunków transakcji. Otrzymujesz odsetki standardowe za maj. Otrzymujesz 20 zł za zgody marketingowe.
Miesiąc 3: Otrzymujesz wynagrodzenie na kwotę minimum 2000 zł W czerwcu nie otrzymujesz oprocentowania promocyjnego za maj.
Miesiąc 4: Otrzymujesz wynagrodzenie na kwotę minimum 2000 zł.
Miesiąc 5: Otrzymujesz nagrodę 300 zł za wynagrodzenie.

Otwórz darmowe CitiKonto z premią 320 zł i oprocentowaniem KO na 7,1%!

Nie masz jeszcze karty kredytowej Citibank? Możesz zyskać nawet 1200 zł!

To duży grzech! :) Citibank znany jest bowiem z przyznawania jednych z najdroższych nagród na start dla klientów, którzy zdecydują się wyrobić kartę kredytową. Poza tym w Citibanku dostępna jest w ofercie karta Simplicity, która jest liderem kart kredytowych z darmowymi powiadomieniami o aktywności na rachunku karty poprzez SMS. Na chwilę obecną można wybierać w nagrodach na start pośród poniższych promocji – mamy do wyboru:

900 zł w bonach na zakupy w Allegro
900 zł w bonach na zakupy w Allegro
Telefon Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność

Wszystkie te promocje zebraliśmy w jednym miejscu i porównaliśmy je w czytelnej tabeli. Zamieściliśmy pod nią listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących promocji kart kredytowych Citibanku. Zachęcamy do lektury i porównania promocji Citibanku!

Ile kosztuje Konto Osobiste CitiKonto?

CitiKonto to zupełnie nowy rodzaj rachunku osobistego w Citibank. Dzięki zaktualizowanej ofercie Citibanku otrzymujemy zupełnie darmowy rachunek bankowy – czyli 0 zł za wszystkie podstawowe opłaty:

  • 0 zł za prowadzenie konta 
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową 
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi 
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu 
  • 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile 
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

W zamian za powyższe „ulgowe traktowanie” opłat godzimy się na wyższe opłaty niektórych usług, z których nie musimy korzystać:

  • 9 zł za obsługę telefoniczną CitiPhone (warto od razu upewnić się, że usługa jest wyłączona, domyślnie powinna być wyłączona),
  • 30 zł za wpłatę/wypłatę gotówki w oddziale,
  • 30 zł za realizację przelewu na CitiPhone lub w oddziale.

Szczegóły opłat za CitiKonto znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 9 maja 2024 (lub do wyczerpania się 5000 wniosków) złożyć wniosek o CitiKonto wraz z Konto Oszczędnościowe oraz zawrzeć umowę wyrażając jednocześnie zgody wskazane w opisie promocji
przez 4 kolejne miesiące po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 2000 zł oraz min. 3 płatności kartą na kwotę min. 300 zł
przez 3 kolejne miesiące po 2 miesiącu od otwarcia konta zapewnić wpływ z wynagrodzenia na konto w kwocie min. 2000 zł
przez pierwsze 4 miesiące (do 20 dnia kolejnego miesiąca) zostanie podwyższone oprocentowanie Konta Oszczędnościowego do 7,1% dla kwoty do 50 tys. zł
do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków zostanie wypłacona nagroda

Otwórz darmowe CitiKonto z premią 320 zł i oprocentowaniem KO na 7,1%!

Alternatywne oferty kont oszczędnościowych

W poszukiwaniu ewentualnego alternatywnego konta oszczędnościowego warto regularnie zerkać w na bieżąco aktualizowany Ranking kont oszczędnościowych lub też Ranking lokat. Naszymi faworytami jeżeli chodzi o konta oszczędnościowe są obecnie poniższe oferty:

Uwaga: informacje o parametrach rachunku będą dynamicznie się zmieniały na postawie danych opublikowanych w naszym rankingu kont oszczędnościowych.

PekaoKonto Oszczędnościowe w PekaoKonto Oszczędnościowe +200 zł premii
Pekao
7%5 m-cy0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów otwierających Konto Oszczędnościowe z Kontem Przekorzystnym

Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe w Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe +500 zł premii
Alior Bank
7%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
-wymaga konta ROR i min. 5 płatności kartą na miesiąc
- tylko dla nowych środków

VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe +650 zł premii
VeloBank
7%3 m-ce050000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR
- tylko dla nowych klientów

mBankRachunek Moje Cele w mBankRachunek Moje Cele +530 zł premii
mBank
6.50%3 m-ce050000ZAŁÓŻ KONTO »
- tylko dla nowych klientów
- wymaga ROR

mBankRachunek Moje Cele w mBankRachunek Moje Cele +720 zł premii
mBank
6.50%3 m-ce050000ZAŁÓŻ KONTO »
- tylko dla nowych klientów
- wymaga ROR

VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe +650 zł premii
VeloBank
6.50%3 m-ce0300000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR
- tylko dla nowych środków

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +100 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +600 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

Toyota BankIndeksowane Konto Oszczędnościowe w Toyota BankIndeksowane Konto Oszczędnościowe
Toyota Bank
5.87%do odwołania0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- nie wymaga konta ROR
- konto zakładane online
- oprocentowanie na podstawie WIBOR 3M z przedostatniego dnia roboczego poprzedniego kwartału

ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe +500 zł premii
ING Bank Śląski
5.25%3 m-ce0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- na nowe środki

ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe +500 zł premii
ING Bank Śląski
5.25%3 m-ce0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów

Santander Consumer BankKonto Oszczędnościowe w Santander Consumer BankKonto Oszczędnościowe
Santander Consumer Bank
5%do
odwołania
050000ZAŁÓŻ KONTO »
- nie wymaga konta ROR
- konto zakładane online

Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe w Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe +500 zł premii
Alior Bank
4.50%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
-wymaga konta ROR
- tylko dla nowych środków, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl8 komentarzy dla wpisu: “7,1% na Koncie Oszczędnościowym + 320 zł nagrody pieniężnej na start za CitiKonto od Citibank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.