ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

100 zł nagrody pieniężnej od ING za założenie Konta Mobi dla dziecka w wieku 13-17 lat (oraz 500 zł premii w gotówce dla rodzica!)

Do końca promocji pozostało:

Konto Mobi dla niepełnoletniego dziecka z premią pieniężną w wysokości 100 zł

Po dłuższej przerwie powraca promocja ING Banku Śląskiego dla młodzieży, w której można teraz zgarnąć aż 100 zł premii pieniężnej za założenie Konta Mobi swojemu dziecku. Warunki promocji są banalnie proste – wystarczy bowiem wykonać jeden przelew z konta rodzica na konto dziecka. Jak się zapewne domyślacie promocja wymaga posiadania konta przez rodzica w ING zatem jeżeli takiego jeszcze nie posiadacie można je wcześniej otworzyć w promocji z rekordową premią aż 500 zł :)

„100 zł na start” w promocji konta osobistego dla dziecka

Promocja „100 zł na start” przeznaczona jest dla klientów ING Banku Śląskiego z aktywnym kontem osobistym (Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Klasyczne, lub Konto z Lwem Active), którzy mają dziecko/dzieci w wieku od 13 do 17 lat (czyli takie, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia). Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta w ING to jest to idealna okazja by załapać się na dodatkowe rekorodwe 500 zł premii za założenie konta dla dorosłej osoby otwierając je przed przystąpieniem do promocji, o której tu mowa.

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i odbierz aż 500 zł w gotówce na start!

Oprócz posiadania konta wymagane jest również (przed przystąpieniem do promocji) wyrażenie zgody na przekazywanie elektronicznie przez bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych. Oczywiście dziecko, któremu będziemy zakładać konto nie może już takiego posiadać w ING – takie osoby wg. regulaminu są wykluczone z promocji:

Nie możesz wziąć udziału w Promocji, jeśli dziecko, którego jesteś przedstawicielem ustawowym, w dniu Twojego przystąpienia do Promocji jest już posiadaczem Konta z Lwem Mobi.

Jak zgarnąć 100 zł za konto dziecka?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji to najpóźniej do 25 maja 2024 roku poprzez system bankowości internetowej Moje ING i wybór w Menu => Oferta ING => Konta osobiste => Konto Mobi dla młodych (13-18) należy złożyć wniosek o konto dla dziecka wraz z dostępem do systemu Moje ING. W trakcie składania wniosku należy przystąpić do promocji jednocześnie akceptując regulamin tejże promocji.

Następnie do 25 czerwca 2024 roku wykonać minimum jeden przelew (np. przelew na telefon BLIK) z konta rodzica o wartości min. 100 zł na konto dziecka otwarte w ramach promocji. Ważne jest również aby do dnia wypłaty nagrody na konto dziecka, tj. do 10 czerwca 2024 roku (dla warunków spełnionych do 25 maja) lub 10 lipca 2024 (dla warunków spełnionych do 25 czerwca) nie rozwiązywać umowy o konto rodzica jak i dziecka.

Rekordowe 500 zł premii wypłacanej w gotówce za konto rodzica

HIT od ING Banku Śląskiego wraca z przytupem i po raz drugi w tym roku będzie można zgarnąć nagrodę pieniężną w wysokości aż 500 zł do Konta z Lwem (a jak dobrze pamiętacie do tej pory bank płacił nie więcej jak 250/300 zł). Do wyboru mamy takie konta jak Konto Direct, Konto Komfort, Konto Future lub Konto Mobi (dostępne dla młodych do 26 lat) a wspomnianą nagrodę otrzymamy za płatności kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto oraz założenie celu oszczędnościowego. Poza promocją konta osobistego warto od razu skorzystać z promocji konta oszczędnościowego oprocentowanego na 5,5%.

Szczegółowo pisaliśmy o tej promocji tutaj: HIT WRACA! Odbierz aż 500 zł nagrody pieniężnej do Konta z Lwem w ING Bank Śląski (edycja kwiecień – czerwiec 2024) + 5,5% na koncie oszczędnościowym

Ile kosztuje Konto Mobi w ING Banku Śląskim?

Konto Mobi dla młodych osób w wieku 13-18 lat prowadzone jest całkowicie za darmo:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę Visa zbliżeniowa – bez żadnych dodatkowych warunków,
  • 0 zł za własny wizerunek na karcie płatniczej,
  • 0 zł za przelewy na telefon i krajowe przelewy przez internet,
  • 0 zł za wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Pozostałe usługi i opłaty znaleźć można standardowo w tabeli opłat i prowizji.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.