ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

580 zł nagrody za założenie Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 400 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 6,25%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Nagrody o łącznej wartości 580 zł w zamian za założenie konta osobistego ;)

Tradycyjnie już wraz z pierwszym dniem miesiąca pojawiła się nowa promocja Santander Bank Polska. W październiku mamy szansę zgarnąć nawet 580 zł nagrody w zamian za założenie Konta Jakie Chcę. W skład bonusów wchodzi 300 zł premii pieniężnej oraz 280 zł w bonach do wybranych przez siebie sklepów. Dodatkowo bank oferuje 1% zwrotu wartości opłacanych rachunków domowych w kwocie nawet do 300 zł rocznie oraz możliwość założenia Lokaty Mobilnej na 6,25%.

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Jakie Chcę!

W ramach kolejnej kumulacji promocji konta osobistego w Santander Bank Polska (tym razem na miesiąc wrzesień) do zgarnięcia jest łącznie 580 zł premii za otworzenie Konta Jakie Chcę, do 400 zł co miesiąc za polecanie tego konta innym osobom i do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków. Do tego można jeszcze skorzystać z promocji Lokaty Mobilnej oprocentowanej na 6,25% oraz opcjonalnie (w przypadku prowadzenia działalności) z dobrej promocji konta firmowego z premią 1800 zł w gotówce.

Na premię tą składa się kilka promocji, które można połączyć i skorzystać z nich jednocześnie maksymalizując swoje zyski:

 • 300 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „Twoje konto z premią 300 zł”,
 • 100 zł w bonie w ramach promocji „Konto z bonusem 100 zł – edycja II”
 • 80 zł w bonie do Biedronka, Zalando, Decathlon lub RTV Euro AGD za skorzystanie z kodu polecenia Z6QBT5 w ramach programu poleceń (szczegóły promocji),
 • 100 zł w punktach Bezcenne Chwile (szczegóły promocji) – tylko do 9 października 2022 roku!
 • do 400 zł co miesiąc za polecanie konta innym osobom,
 • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe (1% wartości fakturowej),
 • 6,25% na lokacie mobilnej,
 • oraz opcjonalnie łatwa premia dla firm do 1800 zł premii w gotówce!

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 580 zł premii oraz lokatę na 6,25%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 580 zł premii oraz lokatę na 6,25%

✅ 300 zł w gotówce za konto z promocji „Twoje konto z premią 300 zł” – TYLKO ROK KARENCJI

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii konta pod hasłem „Twoje konto z premią 300 zł”. Dzięki tej promocji zyskamy łatwe 300 zł w gotówce w zamian za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska przez osobę pełnoletnią.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 30 września 2022 roku. Standardowo dużym atutem promocji Santander Banku Polskiego jest bardzo KRÓTKI OKRES KARENCJI dla byłych klientów banku – TYLKO ROK. W promocji może wziąć udział bowiem każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 października 2021 roku!

Możesz wziąć udział w promocji jeśli jesteś osobą fizyczną, masz 18 lat i obywatelstwo polskie, mieszkasz na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posługujesz się ważnym dowodem osobistym, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i spełnisz łącznie te warunki:
a. nie masz u nas konta w PLN, indywidualnego ani wspólnego, od 1 października 2021 r. do dnia, kiedy otworzysz konto w tej promocji

Niestety w tej promocji nadal pozostaje w mocy wykluczenie dla części osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. Z promocji mogą zatem skorzystać osoby, które dodatkowo spełniają poniższy warunek:

żadne z Twoich poprzednich kont osobistych w naszym banku nie było otwierane od 1 kwietnia 2019 r. w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot we współpracy z bankiem

przy czym chodzi tu o konta: Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych albo Konto Select prowadzone przez Santander Bank Polska. 

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 300 zł nagrody od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą debetową i usługami Santander Online. W przypadku tej promocji karta do konta jest wymagana.

Pamiętacie jednak, że wykluczone są wnioski składane bezpośrednio w bankowości elektronicznej Santander Online o ile taki dostęp do bankowości bez konta posiadamy jak i zarówno wnioski składane w placówce banku czy też u tzw. doradcy mobilnego. W grę wchodzi zatem tylko złożenie wniosku przez internet w sposób opisywany przez nas (ewentualnie telefonicznie na infolinii co raczej może zająć dużo czas :)

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Umowę o konto wraz z kartą i usługami Santander Online należy zawrzeć najpóźniej do 10 listopada 2022 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
Pierwsze 100 zł nagrody w gotówce otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli formalności związanych z podpisaniem umowy gdzie należy:

a następnie w terminie do 30 listopada 2022 roku zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Nagroda w wysokości 100 zł w gotówce za spełnienie powyższych warunków zostanie wypłacona do 31 grudnia 2022 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

W celu otrzymania kolejnej (drugiej) nagrody w wysokości 200 zł w gotówce wypłacanej jednorazowo przelewem, oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków należy dodatkowo w każdym z trzech kolejnych miesięcy: grudzień 2022 oraz styczeń i luty 2023 roku:

 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie,
 • wykonać minimum 1 płatność kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 10 zł w sklepie lub w internecie (nie liczą się płatności z użyciem BLIK),
 • zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.

Nagroda ta będzie wypłacana najpóźniej do 31 marca 2023 roku bez konieczności wypełniania dodatkowych formularzy odbioru nagrody. Wystarczy posiadać aktywne konto założone w tej promocji. Dlaczego? Ponieważ promocja jest prowadzona bezpośrednio przez bank a nie przez organizatora/pośrednika.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 6,25%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj 580 zł premii oraz lokatę na 6,25%

✅ 100 zł w formie vouchera Sodexo z kolejnej promocji banku!

Dla kogo ta promocja?
Promocja „Konto z bonusem 100 zł – edycja II” będzie dostępna do dnia 31 października 2022 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród wynoszącej 2000 sztuk. Nagrodą w niej jest elektroniczny voucher 100 zł do wykorzystania na platformie Sodexo (wymiana na bon do wybranego sklepu). O kolejności przyznawania elektronicznych voucherów będzie decydować kolejność rejestracji w promocji i spełnienie jej warunków zatem nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę. 

Zgodnie z regulaminem z promocji może skorzystać każda osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od dnia 1 października 2021 roku!

nie masz u nas konta w PLN, indywidualnego ani wspólnego, od 1 października 2021 r. do dnia, kiedy otworzysz konto w tej promocji,

Niestety w tej promocji nadal pozostaje w mocy wykluczenie dla części osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. Z promocji mogą zatem skorzystać osoby, które dodatkowo spełniają poniższy warunek:

żadne z Twoich poprzednich kont osobistych w naszym banku nie było otwierane w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot we współpracy z bankiem od 1 kwietnia 2019 r.,

Jak widzicie okres karencji i zapisy wykluczeń są identyczne jak w promocji bazowej z premią 300 zł w gotówce. Zatem łapiąc się na tą promocję łapiesz się na wszystkie obecnie aktualne oferty Santandera, które można połączyć. Łączny bonus za to konto to do 580 zł!

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć voucher Sodexo o wartości 100 zł należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą Dopasowaną i usługą Santander Internet.

UWAGA! Nie możesz złożyć wniosku o konto w Santander Internet po zalogowaniu się (jeżeli taki dostęp posiadasz) lub zawrzeć umowy o konto w placówce banku albo za pośrednictwem doradcy mobilnego. W grę wchodzi tylko wniosek internetowy lub doradca telefoniczny (infolinia – darujcie sobie to ;).

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Następnie w terminie najpóźniej do końca października 2022 roku (najlepiej zrobić to od razu po podpisaniu umowy o konto) należy wypełnić formularz przystąpienia do promocji z voucherem 100 zł Sodexo. Formularz ten znajdziemy na stronie promocji po kliknięciu w link „Zobacz szczegóły”:

dzięki czemu wyskoczy okienko do uzupełnienia swoich danych koniecznych do zapisu w promocji i odbioru nagrody dodatkowej:

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody (nastawiajcie się z góry na podpisanie umowy przez kuriera ponieważ wideo rozmowa jest często niedostępna):

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Umowę o konto wraz z kartą należy zawrzeć najpóźniej do 10 listopada 2022 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
W celu otrzymania vouchera Sodexo o wartości 100 zł oprócz spełnienia powyższych warunków promocji należy w każdym z kolejnych pięciu miesięcy: listopad i grudzień 2022 roku oraz styczeń, luty i marzec 2023 roku wykonać minimum 3 przelewy w aplikacji Santander mobile z listy poniżej:

 • przelew w złotych na rachunek obcy (np. opłaty za media),
 • przelew na telefon BLIK,
 • przelew do ZUS, do Urzędów Skarbowych lub innych organów podatkowych.

Voucher zostanie przekazany w poczcie w bankowości internetowej Santander online (lub poprzez wiadomość SMS) najpóźniej do 30 kwietnia 2023 roku o ile wszystkie warunki promocji zostaną spełnione. Pamiętajcie, że pula nagród w tej promocji wynosi 2000 sztuk a liczy się kolejność złożenia wniosku o konto.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 580 zł premii oraz lokatę na 6,25%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 580 zł premii oraz lokatę na 6,25%

✅ 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł (ważne do 9 października 2022!)

Dla kogo ta promocja?

Promocja „8000 pkt na start” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 30670 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 9 października 2022 roku. O ewentualnym wyczerpaniu się puli nagród Mastercard poinformuje wcześniej na stronie programu. Dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania się puli nagród na stronie internetowej programu, pojawi się informacja o szacowanym terminie wyczerpania się puli nagród.

Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji takiej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że w promocji biorą udział karty banku, które nie były zarejestrowane w programie przed 29 sierpnia 2022 roku. Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to teoretycznie nie otrzymasz punktów za rejestracje kolejnej karty banku A. Natomiast jak najbardziej można zarejestrować kartę innego banku B.

(…) a jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 29.08.2022 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 29.08.2022 r. do 9.10.2022 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie.

Kolejną nowością jest fakt, iż punkty przysługują za rejestrację tylko jednej karty danego banku:

Jeden Uczestnik może otrzymać w ramach Promocji tylko i wyłącznie jedną Korzyść w ramach jednej Instytucji Finansowej, nawet jeżeli wielokrotnie spełniłby kryteria do jej otrzymania.

Jak skorzystać z promocji?
W celu skorzystania z promocji należy przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej. W promocji biorą udział karty banku, którego inna karta nie jest jeszcze na nas zarejestrowana w programie,

Jak otrzymać nagrodę?
Aby otrzymać 8000 punktów należy dokonać płatności bezgotówkowej na łączną kwotę min. 50 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile. Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 45 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 2 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro czyli defacto bony do Allegro.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi: „8000 pkt na start” w programie Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 580 zł premii oraz lokatę na 6,25%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 580 zł premii oraz lokatę na 6,25%

✅ 80 zł w bonie za założenie konta z kodem polecenia + 400 zł co miesiąc za polecenia

Dla kogo ta promocja?
To II edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 30 listopada 2022 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt oraz użycie kodu polecenia zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia trwania programu.

Nagrodą w niniejszej edycji programu poleceń jest do wyboru elektroniczna karta podarunkowa lub bilety do kina:

 • Biedronka – 80 zł
 • Decathlon – 80 zł
 • RTV Euro AGD – 80 zł
 • Zalando – 80 zł
 • Helios – 4 bilety do kina
 • Cinema City – 4 bilety do kina

Według regulaminu programu poleceń bonus o wartości 80 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

Możesz skorzystać z naszego programu jako nasz nowy klient („osoba zaproszona”), jeśli łącznie spełnisz warunki:
– nie masz lub nie miałeś u nas innego konta osobistego w złotówkach (jako posiadacz lub współposiadacz) przynajmniej 12 miesięcy do daty, kiedy otworzysz u nas nowe konto

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć udział w promocji należy w terminie do 30 listopada 2022 roku za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie banku złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz usługą Santander Online na podstawie, którego zostanie zawarta umowa w wybranej przez siebie formie (kurier, na selfie itp.).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (brak wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych),
 • wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu,

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Jak otrzymać nagrodę?
Warunki promocji są banalnie proste. Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 80 zł należy:

 • w ciągu 30 dni od otworzenia konta dokonać logowania do bankowości Santander internet gdzie należy podać specjalny kod polecenia np. Z6QBT5 (kod polecenia można również uzyskać po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj) – to zupełne novum ponieważ kodu nie podaje się w tym przypadku już we wniosku, tylko dopiero po założeniu konta i zalogowaniu się do banku,
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonać płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Nagroda zostanie udostępniona w bankowości internetowej (albo w bankowości mobilnej) w czasie 5 dni roboczych, od dnia kiedy zostaną spełnione warunki programu. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia. Należy również pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a konto i karta do konta muszą być aktywne!

Pamiętajcie również, że po otworzeniu konta osobistego możecie przystąpić do programu poleceń, wygenerować swój kod polecenia i polecać inne osoby. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Wam 80 zł bonusu jednak nie więcej jak 400 zł łącznie w danym miesiącu kalendarzowym. Należy jednak pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody za polecenia muszą być wyrażone zgody, o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna a nagrodę należy odebrać w ciągu 30 dni od jej udostępnienia.

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska: 80 zł bonusu za założenie konta oraz po 80 zł za polecenia w programie „Polecam mój bank – II edycja”

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 580 zł premii oraz lokatę na 6,25%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 580 zł premii oraz lokatę na 6,25%

✅ Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków

Jedną z dużych zalet Konta Jakie Chcę jest możliwość uzyskiwania moneybacku czyli zwrotu w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł dodatkowej oszczędności. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest możliwe w przypadku osób opłacających znacznie wyższe faktury aniżeli przeciętny Kowalski ;)

Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w Menu wybierz Twoje sprawy => Konta => Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki), u doradcy online na wideo lub w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury, które mają być opłacane z Konta Jakie Chcę. 

O szczegółach zwrotu za rachunki możecie poczytać w tym regulaminie.

✅ 6,25% na lokacie mobilnej przez 4 miesiące

Posiadając już rachunek w Santander Bank Polska można skorzystać z dość atrakcyjnej lokaty jaką oferuje bank w swojej aplikacji mobilnej. Lokatę Mobilną można założyć tylko raz na okres 4 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 6,25% w skali roku dla kwoty od 1000 do 20000 zł


INFO! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Zainteresuj się kontem firmowym od Santander, które jest i będzie całkowicie darmowe do momentu rozwiązania umowy. Poza tym w ramach promocji można zyskać do 1800 zł premii w gotówce na start!


Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander?

Jeżeli chodzi o Konto Jakie Chcę to opłata miesięczna za prowadzenie tego konta wynosi 6 zł miesięcznie a za korzystanie z karty 8 zł miesięcznie. Opłaty te nie będą pobierane, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym zapewnimy wpływy w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem. Zatem jak widać w prosty sposób możemy mieć to konto za 0 zł.

W przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) opłaty za konto nie ma (wynosi 0 zł) a opłata miesięczna za korzystanie z karty to 8 zł – opłata ta nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji lub w skróconym wyciągu opłat za to konto.

Harmonogram promocji „Twoje konto z premią 300 zł”:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 października 2022 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą oraz usługami Santander Online
do 10 listopada 2022 podpisz umowę o konto wraz z kartą oraz usługami Santander Online
w listopadzie 2022 zapewnij wpływy (przelewy) na konto na kwotę łączną minimum 1000 zł
w grudniu 2022 oraz w styczniu i lutym 2023 w każdym z tych miesięcy:

 • zapewnij wpływy (przelewy) na konto na kwotę łączną minimum 1000 zł,
 • wykonaj min. 1 płatność kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 10 zł,
 • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile.
do 31 grudnia 2022 zostanie wypłacona pierwsza nagroda 100 zł
do 31 marca 2023 zostanie wypłacona druga nagroda 200 zł

Harmonogram promocji „Konto z bonusem 100 zł – edycja II”:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 października 2022 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 31 października 2022 zarejestruj swój udział w promocji wypełniając formularz przystąpienia
do 10 listopada 2022 podpisz umowę o konto wraz z kartą
w listopadzie i grudniu 2022 oraz w styczniu, lutym i marcu 2023 w każdym z tych miesięcy wykonaj min. 3 przelewy w aplikacji mobilnej banku (rodzaj przelewu wymieniony jest w opisie promocji)
do 30 kwietnia 2023 zostanie przekazana nagroda

Harmonogram promocji „Polecam mój bank”:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 listopada 2022 pobierz kod polecenia wypełniając formularz znajdujący się tutaj
do 30 listopada 2022 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 30 listopada 2022 podpisz umowę o konto wraz z kartą
w ciągu 30 dni od założenia konta ale nie później jak do 30 listopada 2022 zaloguj się do bankowości Santander internet i podaj uzyskany kod polecenia
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł
w ciągu 5 dni roboczych po spełnieniu warunków zostanie udostępniona nagroda, którą należy odebrać w ciągu 30 dni w Santander internet

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 580 zł premii oraz lokatę na 6,25%

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 580 zł premii oraz lokatę na 6,25%

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “580 zł nagrody za założenie Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 400 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 6,25%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.