ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

350 zł premii w gotówce za założenie Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + 100 zł do Biedronki + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 2,5%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 10.02.2022] W dniu dzisiejszym bank udostępnił dodatkową promocję na koncie osobistym pod hasłem „Zakupy z kontem – edycja II” gdzie nagrodą jest bon 100 zł do Biedronki. Oczywiście promocję tą można połączyć z omawianą w tym wpisie stąd też dokonaliśmy aktualizacji wpisu dodając informację o kolejnej promocji. Łącznie obecnie do zgarnięcia jest aż 450 zł bonusu za konto :)

Nagroda w wysokości 450 zł za założenie konta + zwroty za rachunki domowe

Nowy miesiąc zatem czas na nową promocję na koncie oferowanym przez Santander Bank Polska. Obecnie do wzięcia jest 350 zł nagrody w gotówce w zamian za założenie Konta Jakie Chcę oraz nawet 500 zł premii pieniężnej za polecenia znajomych. Dodatkowo bank oferuje zwrot za opłacanie rachunków domowych w kwocie nawet do 300 zł rocznie jak i możliwość skorzystania z Lokaty Mobilnej na 2,5%. A jeżeli prowadzicie działalność gospodarczą to obowiązkowo musicie założyć darmowe konto firmowe z rekordową premią aż 1860 zł! A od 10 lutego 2022 roku bank dorzucił jeszcze 100 zł w bonie do Biedronki

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Jakie Chcę!

W ramach kumulacji promocji konta osobistego w Santander Bank Polska do zgarnięcia jest łącznie 350 zł w gotówce za otworzenie Konta Jakie Chcę, do 500 zł za polecanie tego konta innym osobom, do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków. Do tego można jeszcze skorzystać z promocji Lokaty Mobilnej oprocentowanie na 2,5% oraz opcjonalnie (w przypadku prowadzenia działalności) ze świetnej promocji konta firmowego z premią 1860 zł. A od 14 stycznia 2022 roku bank postanowił jeszcze bardziej zaszaleć i dorzucić kolejną nagrodę jaką jest bon 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Na premię tą składa się kilka promocji, które można połączyć i skorzystać z nich jednocześnie maksymalizując swoje zyski:

 • 300 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „Konto z premią 300 zł”,
 • 100 zł w bonie do Biedronki (dla pierwszych 2000 osób) w ramach promocji „Zakupy z kontem – edycja II” (szczegóły promocji),
 • 50 zł w gotówce za otworzenie konta z kodem polecenia innej osoby w ramach programu poleceń (szczegóły promocji),
 • do 500 zł za polecanie konta innym osobom,
 • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe (2% wartości fakturowej),
 • 2,5% na lokacie mobilnej (szczegóły promocji),
 • oraz opcjonalnie dla firm aż 1860 zł premii w gotówce!

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj wysoką premię aż 450 zł!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj wysoką premię aż 450 zł!

Poniżej standardowo zamieszczamy krótką ściągawkę jak to wszystko ze sobą połączyć!

✅ 300 zł w gotówce za konto z promocji „Konto z premią 300 zł” – TYLKO ROK KARENCJI

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii konta „Konto z premią 300 zł”. Dzięki tej promocji zyskamy pierwsze 300 zł w gotówce za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska przez osobę pełnoletnią.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 28 lutego 2022 roku. Standardowo dużym atutem promocji Santander Banku Polskiego jest bardzo KRÓTKI OKRES KARENCJI dla byłych klientów banku – TYLKO ROK. W promocji może wziąć udział bowiem każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 lutego 2021 roku!

Możesz wziąć udział w promocji jeśli jesteś osobą fizyczną, masz 18 lat i obywatelstwo polskie, mieszkasz na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posługujesz się ważnym dowodem osobistym, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i spełnisz łącznie te warunki:
a. od 1 lutego 2021 r. do dnia otwarcia konta w tej promocji nie miałeś otwartego i nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem oszczędnościowo-rozliczeniowego rachunku płatniczego wPLN w naszym banku

Niestety w tej promocji nadal pozostaje w mocy wykluczenie dla części osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. Z promocji mogą zatem skorzystać osoby, które dodatkowo spełniają poniższy warunek:

od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot

przy czym chodzi tu o konta: Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych albo Konto Select prowadzone przez Santander Bank Polska. 

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 300 zł nagrody w gotówce od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą debetową i usługą Santander Online. Tym razem karta do konta jest wymagana (wymagana jest również jeżeli masz zamiar zgarnąć dodatkowe 50 zł za użycie kodu polecenia). Warto również dodać, że wykluczone są wnioski składane bezpośrednio w bankowości elektronicznej Santander Online o ile taki dostęp do bankowości bez konta posiadamy jak i zarówno wnioski składane w placówce banku czy też u tzw. doradcy mobilnego. W grę wchodzi zatem tylko złożenie wniosku przez internet w sposób opisywany przez nas (ewentualnie telefonicznie na infolinii co raczej może zająć dużo czas :).

Podczas wypełniania wniosku o konto możecie podać kod polecenia by zyskać dodatkowe 50 zł – będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu: 1014378013 – kod polecenia uzyskacie również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj. O szczegółach dodatkowego bonusu za skorzystanie z polecenia piszemy w dalszej części artykułu!

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody (nastawiajcie się z góry na podpisanie umowy przez kuriera ponieważ wideo rozmowa jest często niedostępna):

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • wideo rozmowa – podpisanie umowy podczas rozmowy na kamerce okazując w ten sposób swój dowód osobisty oraz twarz. Proces ten jest dostępny przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 20:00 chociaż w ostatnim czasie zauważyliśmy, że rzadko kiedy jest w ogóle skorzystanie z tej opcji.

Umowę o konto wraz z kartą i usługami Santander Online należy zawrzeć najpóźniej do 15 marca 2022 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
Pierwsze 50 zł nagrody w gotówce otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli należy:

Nagroda ta zostanie wypłacona do 31 marca 2022 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

W celu otrzymania kolejnej nagrody w wysokości 250 zł wypłacanej jednorazowo przelewem, oprócz spełnienia powyższych warunków należy również w każdym z trzech miesięcy: marzec, kwiecień oraz maj 2022 roku:

 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie,
 • wykonać minimum 1 płatność kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 10 zł w sklepie lub w internecie (nie liczą się płatności BLIK),
 • zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.

Nagroda ta będzie wypłacana najpóźniej do 30 czerwca 2022 roku bez konieczności wypełniania dodatkowych formularzy odbioru nagrody. Wystarczy posiadać aktywne konto założone w tej promocji. Dlaczego? Ponieważ promocja jest prowadzona bezpośrednio przez bank a nie przez organizatora/pośrednika.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj wysoką premię aż 450 zł!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj wysoką premię aż 450 zł!

✅ 50 zł w gotówce za założenie konta z kodem polecenia + 500 zł za polecenia innych osób

Dla kogo ta promocja?
To już XII edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 28 lutego 2022 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia.

Według programu poleceń i jego regulaminu bonus pieniężny o wartości 50 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) od 1 października 2020 roku (tylko rok karencji!):

Możesz przystąpić do tej promocji jako nowy klient („Polecony”) jeśli jesteś pełnoletnią osobą fizyczną, masz obywatelstwo polskie i spełnisz warunki: 
– nie masz u nas konta przynajmniej od 1 października 2020 r.

Jak skorzystać z promocji?
Nagroda w wysokości 50 zł przekazywana przelewem na otwarte konto przysługuje wówczas gdy podczas składania wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą oraz usługą Santander Online podamy w nim Kod Polecającego – możesz użyć naszego kodu: 1014378013 (kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu.

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Pamiętajmy, aby zweryfikować czy wypełniany wniosek jest prawidłowy i posiada formularz do wprowadzenia kodu polecającego, który uzyskasz od nas. Tylko taki wniosek uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Czas na jego złożenie i podpisanie stosownej umowy o konto z kartą w tej promocji mamy do 28 lutego 2022 roku.

W powyższym polu, należy podać specjalny kod polecający (pole na kod znajduje się na 5 kroku wnioskowania o konto – stan na dzień publikacji tego wpisu). Jeżeli jeszcze go nie posiadasz możesz wykorzystać nasz kod: 1014378013 (kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj). Będziesz miał pewność, że korzystasz ze sprawdzonego i wiarygodnego kodu polecającego Santander Bank Polska.

Jak otrzymać nagrodę?
Warunki promocji są banalnie proste. Aby zgarnąć nagrodę 50 zł należy:

 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy dokonać logowania do bankowości internetowej Santander internet lub do aplikacji mobilnej Santander mobile
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonane zostaną płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Nagrody będą przyznawane w formie przelewu na konto do końca miesiąca kalendarzowego liczonego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki przez osobę Poleconą. Należy pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna!

Pamiętajcie również, że po otworzeniu konta osobistego możecie przystąpić do programu poleceń i polecać inne osoby. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Wam 50 zł premii jednak nie więcej jak 500 zł łącznie w danej edycji. Należy jednak pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody za polecenia muszą być wyrażone zgody, o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna!

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska: 50 zł za założenie konta oraz do 500 zł za polecenia w programie „Polecam mój Bank – XII edycja”

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj wysoką premię aż 450 zł!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj wysoką premię aż 450 zł!

✅ 100 zł w bonie na zakupy w sklepach Biedronka w extra dodatkowej promocji!

Dla kogo ta promocja?
Promocja „Zakupy z kontem – edycja II” pojawiła się w dniu 10 lutego 2022 roku i będzie dostępna do dnia 28 lutego 2022 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród wynoszącej 2000 sztuk. Nagrodą w niej jest karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. O kolejności przyznawania elektronicznych kart podarunkowych będzie decydować kolejność rejestracji w promocji zatem nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę. 

Zgodnie z regulaminem z promocji może skorzystać każda osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od dnia 1 lutego 2021 roku!

od 1 lutego 2021 r. do dnia otwarcia konta w tej promocji nie miałeś otwartego i nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem oszczędnościowo-rozliczeniowego rachunku płatniczego w PLN w naszym banku

Niestety w tej promocji nadal pozostaje w mocy wykluczenie dla części osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. Z promocji mogą zatem skorzystać osoby, które dodatkowo spełniają poniższy warunek:

od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot

Jak widzicie okres karencji i zapisy wykluczeń są identyczne jak w promocji bazowej z premią 300 zł w gotówce.

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć bon 100 zł do Biedronki należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą Dopasowaną i usługą Santander Internet.

UWAGA! Nie możesz złożyć wniosku o konto w Santander Internet po zalogowaniu się (jeżeli taki dostęp posiadasz) lub zawrzeć umowy o konto w placówce banku albo za pośrednictwem doradcy mobilnego. W grę wchodzi tylko wniosek internetowy lub doradca telefoniczny (infolinia – darujcie sobie to ;).

Podczas wypełniania wniosku o konto możecie podać kod polecenia by zyskać dodatkowe 50 zł – będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu: 1014378013 – kod polecenia uzyskacie również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj. O szczegółach dodatkowego bonusu za skorzystanie z polecenia piszemy tutaj!

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Następnie w terminie najpóźniej do końca marca 2022 roku (najlepiej zrobić to od razu po podpisaniu umowy o konto) należy wypełnić formularz przystąpienia do promocji z bonem 100 zł do Biedronki. Formularz ten znajdziemy na stronie promocji po kliknięciu w link oznaczony na poniższym screenie:

dzięki czemu wyskoczy okienko do uzupełnienia swoich danych:

Umowę o konto wraz z kartą należy zawrzeć najpóźniej do 15 marca 2022 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
W celu otrzymania karty podarunkowej o wartości 100 zł do sklepów Biedronka oprócz spełnienia powyższych warunków promocji należy w terminie do 31 marca 2022 roku dodać co najmniej jeden Mój cel z metodą oszczędzenia „Końcówki transakcji”, na którym najpóźniej do dnia 31 lipca 2022 roku odłożona zostanie w ramach tego celu kwota minimum 50 zł.

Karta podarunkowa zostanie przekazana w poczcie w bankowości internetowej Santander online najpóźniej do 31 sierpnia 2022 roku pod warunkiem, że w dniu wypłaty nagrody nadal będzie aktywny Mój cel z metodą „Końcówki z transakcji” z saldem min. 50 zł. Pamiętajcie, że pula nagród w tej promocji wynosi 2000 sztuk a liczy się kolejność złożenia wniosku o konto.

Jak włączyć usługę Moje Cele?
Usługę Moje Cele można włączyć tylko w aplikacji mobilnej (w Santander internet takiej opcji nie widzimy ale może się to w każdej chwili zmienić). Dokonujemy tego na ekranie startowym aplikacji klikając „Dodaj cel” w sekcji Moje cele. Następnie wybieramy cel z listy (na liście jest kilka domyślnych propozycji) lub dodajemy swój indywidualny nazywając go, określamy kwotę celu (można założyć cel bez kwoty) oraz wybieramy metodę oszczędzania „Końcówki transakcji”. Opcjonalnie można jeszcze wybrać mnożnik zwiększania wartości końcówek dla zakładanego celu: Brak, x5 oraz x10. Mnożnik ten może się przydać na potrzeby tej promocji aby szybciej uzbierać na tym celu 50 zł.

Po uruchomieniu takiego Mojego celu z każdej transakcji dokonanej kartą oraz BLIKiem kwota wynikająca z zaokrąglenia do pełnych złotówek zostanie przekazana na Mój cel. Np. przy płatności na kwotę 4,70 zł kwota 30 groszy zostanie przekazana na rachunek celu. W przypadku mnożnika x5 przekazana kwota wzrośnie do 1,50 zł a w przypadku mnożnika x10 na cel zostanie odłożone 3 zł. Oczywiście z Waszych środków na koncie a nie przez bank ;) Regulamin usługi Moje cele znajdziecie tutaj.

O szczegółach tej promocji piszemy również w osobnym artykule: MEGA HIT z premią aż 450 zł! Santander Bank Polska do obecnej premii 350 zł za konto dorzuca kolejne 100 zł na zakupy w Biedronce :)

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj wysoką premię aż 450 zł!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj wysoką premię aż 450 zł!

✅ Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków

Jedną z dużych zalet Konta Jakie Chcę jest możliwość uzyskiwania moneybacku czyli zwrotu w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł dodatkowej oszczędności. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest możliwe w przypadku osób opłacających znacznie wyższe faktury aniżeli przeciętny Kowalski ;)

Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w Menu wybierz Twoje sprawy => Konta => Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki), u doradcy online na wideo lub w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury, które mają być opłacane z Konta Jakie Chcę. 

O szczegółach zwrotu za rachunki możecie poczytać w tym regulaminie.

✅ 2,5% na lokacie mobilnej przez 4 miesiące

Posiadając już rachunek w Santander Bank Polska można skorzystać z dość atrakcyjnej lokaty jaką oferuje bank w swojej aplikacji mobilnej. Lokatę Mobilną można założyć tylko raz na okres 4 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 2,5% w skali roku dla kwoty od 1000 do 20000 zł. O szczegółach tej oferty możecie poczytać tutaj: 2,5% na Lokacie Mobilnej w Santander Bank Polska

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander?

Jeżeli chodzi o Konto Jakie Chcę to opłata miesięczna za prowadzenie tego konta wynosi 6 zł miesięcznie a za korzystanie z karty 8 zł miesięcznie. Opłaty te nie będą pobierane, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym zapewnimy wpływy w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem. Zatem jak widać w prosty sposób możemy mieć to konto za 0 zł.

W przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) opłaty za konto nie ma (wynosi 0 zł) a opłata miesięczna za korzystanie z karty to 8 zł – opłata ta nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji lub w skróconym wyciągu opłat za to konto.

Harmonogram promocji „Konto z premią 300 zł” oraz programu poleceń:

Data Warunek / zdarzenie
do 28 lutego 2022 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą oraz usługami Santander Online
do 15 marca 2022 podpisz umowę o konto wraz z kartą
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł – to warunek na potrzeby otrzymania dodatkowych 50 zł za użycie kodu polecenia
w marcu, kwietniu oraz w maju 2022 w każdym z tych miesięcy:

 • zapewnij wpływy (przelewy) na konto na kwotę łączną minimum 1000 zł,
 • wykonaj min. 1 płatność kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 10 zł,
 • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile.
do 31 marca 2022 zostanie wypłacona nagroda 50 zł za podpisanie umowy
do 30 czerwca 2022 zostanie wypłacona nagroda 250 zł za wpływy i transakcje

Harmonogram promocji „Zakupy z kontem – edycja II”:

Data Warunek / zdarzenie
do 28 lutego 2022 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 15 marca 2022 podpisz umowę o konto wraz z kartą
do 31 marca 2022 zarejestruj swój udział w promocji wypełniając formularz przystąpienia
do 31 marca 2022 dodaj Mój cel z metodą oszczędzenia „Końcówki transakcji”
do 31 lipca 2022 na założonym celu uzbieraj min. 50 zł
do 31 sierpnia 2022 zostanie przekazana nagroda

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj wysoką premię aż 350 zł!

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj wysoką premię aż 350 zł!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl11 komentarzy dla wpisu: “350 zł premii w gotówce za założenie Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + 100 zł do Biedronki + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 2,5%

 • Marcin pisze:

  Kod polecony. Lokata super. Kto jeszcze się nie zapisał to niech zarabia.

 • andre pisze:

  > bonus pieniężny o wartości 50 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) od 1 października 2020 roku (tylko rok karencji!)

  Zasadniczo to już ponad 16 miesięcy karencji, a rok ma 12, o ile dobrze pamiętam ;)

  • ZnB pisze:

   Zasadniczo tak, tylko że na moment pojawienia się tamtej promocji (1 październik 2021) to właśnie był rok karencji. Czasami trzeba brać to pod uwagę ;) w kontekście naszych „komentarzy” do promocji.

  • andre pisze:

   Ciekawe, że data karencji do tej promocji pozostaje niezmienna, wraz z kolejnymi odsłonami promocji „głównej”.

  • ZnB pisze:

   Bo nie może się zmieniać w wyniku innej. To odrębne promocje z tym, że można je łączyć. Ale jak zauważyłeś posiadają inne warunki jeżeli chodzi o przystąpienie do promocji. W zasadzie warunki zbiegają się tylko w momencie startu nowej edycji programu poleceń, później to się rozjeżdża bo program poleceń trwa kilka miesięcy a promocja standardowa na konto w zasadzie jest odświeżana co miesiąc. Niuanse ale trzeba mieć to na uwadze ;)

 • anonim pisze:

  właściwie nic nie zmienia się w promocji. Na plus wysokość oprocentowania. Znaczy się,że bankowi opłaca się nie wydawać na reklamy w tv. Tylko, czy to wystarczy na zatrzymanie klientów.

  • ZnB pisze:

   Co jakiś czas dorzucają coś do bazowej promocji jak i pojawiają się promocje dla obecnych klientów. Reguły nie ma ;)

 • Ryszard pisze:

  Czy ten zapis „od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot” należy rozumieć dosłownie? Pytam ponieważ założyłem konto w promocji w 2018r. i w czerwcu 2019 je zamknąłem. Oznacza to, że po 1 kwietnia 2019 posiadałem konto ale je nie zakładałem w tym czasie.

  • ZnB pisze:

   Gdybyśmy byli w takiej sytuacji traktowalibyśmy ten zapis dosłownie a to głównie z uwagi na to, że kiedyś brzmiał:

   od 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank lub inny podmiot, w ramach których otworzyłeś Konto

   i jak widać zmieniono jego kształt co drastycznie zmieniło wydźwięk tego zapisu. Jakiś czas temu próbowaliśmy uzyskać oficjalną interpretację tego zapisu od banku ale się nie udało. Naszym zdaniem stoisz na prawie i zgodnie z regulaminem powinieneś uzyskać nagrodę. Najwyżej pozostanie reklamowanie braku premii. Jeżeli Cię to nie zraża i nie zniechęca to… ;)

 • ZnB pisze:

  Tak informacyjnie tylko… wczoraj zaktualizowaliśmy opis promocji o nową dodatkową promocję z bonem 100 zł do Biedronki, o której zakomunikowaliśmy tutaj => https://zarabiajnabankach.pl/mega-hit-z-premia-az-450-zl-za-konto-santander-bank-polska/

  Reasumując: od 10 lutego do zgarnięcia jest nie 350 zł a aż 450 zł premii za Konto Jakie Chcę ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.