ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 2000 zł łącznej premii dla firm za założenie iKonto Biznes w Alior Bank w promocji Bankier.pl (350 zł na start + do 1500 zł za aktywność + 150 zł w multivoucherach)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dzięki Alior Bank i Bankier.pl firmy mogą zyskać do 2000 zł premii za konto!

Ruszyła 12 edycja akcji specjalnej Bankiera dla konta firmowego Alior Bank. Tym razem za założenie iKonta Biznes oraz wpływy w łącznej wysokości min. 500 zł zgarniemy więcej bo aż 350 zł premii w gotówce. Oprócz tego za rejestrację karty firmowej w programie Bezcenne Chwile i dokonywanie nią transakcji zgarniemy extra 150 zł w formie voucherów. Dodatkowo premię na start można powiększyć o kolejne 1500 zł zwrotu na konto w zamian za aktywne korzystanie z rachunku firmowego. Zatem łączna suma bonusów w tej promocji to aż 2000 zł!

Kto może skorzystać z nowej promocji konta firmowego iKonto Biznes?

W najnowszej akcji specjalnej firmy Bankier.pl pod hasłem „Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 12 edycja” mogą wziąć udział firmy, które w okresie od 13 marca 2021 roku nie posiadały konta firmowego dla danego numeru NIP w Alior Bank – regulamin bowiem wyklucza takie firmy:

Uczestnikiem Promocji nie może być przedsiębiorca w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 6 marca 2018 r. Prawo przedsiębiorców (tekst jednolity Dz. U. z 2021 r., poz. 162), który przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu, posiadał jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji (tj. po dniu 14.03.2021 r. włącznie) w Alior Banku.

Jeżeli spełniamy powyższy warunek możemy skorzystać z oferty. Zaczynamy standardowo od rejestracji w promocji na dedykowanej stronie organizatora. Wniosek złożony bezpośrednio ze strony Alior Banku czy jakiejkolwiek innej nie uprawnia nas do udziału w promocji – pamiętajmy zatem o tym gdy podejmiemy już decyzję o skorzystaniu z promocji ponieważ:

Organizator zastrzega, iż Wnioski o Produkt Alior Banku składane z innego źródła w Internecie niż za pośrednictwem Strony Promocji, jak również Wnioski o Produkt złożone po dniu zakończenia promocji (tj. 4.05.2022 r.) nie będą brały udziału w Promocji. Źródło pochodzenia Wniosku o Produkt Alior Banku nie może również zostać zmienione podczas podpisywania umowy o Konto w oddziale Alior Banku lub w placówce do tego wyznaczonej.

Na rejestrację w promocji i na złożenie wniosku mamy czas do 4 maja 2022 roku. Po rejestracji w promocji otrzymamy na maila link aktywacyjny. Po jego kliknięciu zostaniemy przeniesieni do strony promocji, na której będzie możliwość wysłania wniosku o iKonto Biznes w Alior Bank i tylko taki wniosek bierze udział w promocji! Pamiętajcie aby we wniosku o konto zaznaczyć wymagane regulaminem zgody t.j.:

składając Wniosek o Produkt Alior Banku, wyrazi zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez Alior Bank faktu otwarcia przez Uczestnika Produktu Alior Banku w ramach Promocji i spełnienia warunków Promocji określonych w Regulaminie

Umowę należy podpisać w terminie 30 dni po wysłaniu wniosku o konto firmowe jednak nie później jak do 3 czerwca 2022 roku.

Zarejestruj się w promocji konta firmowego Alior Bank i zyskaj do 2000 zł premii!

350 zł premii za założenie konta firmowego i wpływ na konto!

W celu uzyskania premii gotówkowej w kwocie 350 zł wypłacanej przez Bankier.pl należy w ciągu max. 2 miesięcy (a dokładniej w ciągu 60 dni i nie później jak do 2 sierpnia 2022 roku) od otwarcia iKonta Biznes dokonać wpłaty na konto w łącznej wysokości min. 500 zł. Tak prostego warunku przy koncie firmowym nie ma nigdzie indziej – tylko w Alior! ;-)

W celu odbioru nagrody należy w terminie 5 dni roboczych od momentu powiadomienia o przyznaniu premii (organizator wyśle je najpóźniej do 31 sierpnia 2022 roku) zalogować się na stronie promocji i podać wszelkie niezbędne dane do jej wypłaty (głównie poprawny numer otworzonego rachunku iKonto Biznes). Premia zostanie przekazana na konto najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od wysłania powiadomienia, o którym mowa wyżej.

Pamiętajcie, że premię tą należy wykazać jako przychód w firmie i odprowadzić należne podatki zgodnie z wybraną formą rozliczenia się firmy z urzędem skarbowym.

Jak zdobyć dodatkowe 1500 zł za aktywność na koncie?

Promocja „1500 zł dla firm” przeznaczona jest w zasadzie dla osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wg. regulaminu będzie dostępna do odwołania (informacja o przedłużeniu lub zakończeniu promocji zostanie udostępniona na stronie banku). Dopóki na stronie z wnioskiem będzie widniała informacja o premii 1500 zł można domniemywać, że promocja jest aktualna.

Bank jako uczestnika promocji traktuje każdą osobę prowadzącą DG, która spełnia łącznie poniższe warunki:

a) przed dniem przystąpienia do Promocji nie posiadała i nie posiada w Banku żadnego produktu skierowanego do przedsiębiorców w rozumieniu art. 4 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców (Dz.U. z 2018 r. poz. 646 ze zm.);
b) w okresie Promocji złożyła Wniosek o iKonto Biznes lub Rachunek 4×4 […] z zastrzeżeniem, że w Oddziale Banku można złożyć wniosek wyłącznie o Rachunek 4×4;

Powyższe zapisy wykluczają definitywnie osoby, które korzystały z jakiś produktów Alior Banku dla firm. Uzyskaliśmy potwierdzenie z banku, że ograniczenie to nie dotyczy produktów indywidualnych (można zatem posiadać konto indywidualne czy lokatę na osobę indywidualną) oraz produktów oferowanych przez T-Mobile Usługi Bankowe.

Jeżeli jednak spełniamy powyższy warunek bycia nowym klientem możemy skorzystać z tej promocji wypełniając wniosek o iKonto Biznes z kartą Mastercard z Plusem a następnie podpisując umowę w terminie nie później jak do 30 dni od złożenia ów wniosku. Umowę można podpisać np. przelewem weryfikacyjnym z prywatnego konta w innym banku lub za pomocą kuriera.

W ramach promocji w każdym z dwunastu miesięcy bank może wypłacić maksymalnie do 125 zł co łącznie daje aż 1500 zł premii rocznie. W regulaminie wyraźnie jest podkreślone, że pierwszym miesiącem promocyjnym jest już miesiąc, w którym przystąpiliśmy do promocji zatem może się zdarzyć tak, że jakaś część premii nam po prostu przepadnie bo poszły już np. przelewy do ZUS czy US. I o ile według nowych zasad ciężej jest wycisnąć solidną premię to niewątpliwie nadal jest to największa premia spośród promocji dla firm (o czym na końcu wpisu).

Premia zostanie wypłacona jeżeli wykonamy minimum 4 płatności kartą wydaną do rachunku firmowego przy czym warunek ten nie dotyczy pierwszego miesiąca uczestnictwa w promocji. Tabelę czynności oraz premii przysługującej za jej wykonanie znajdziecie w tym odrębnym wpisie (z uwagi na to aby nie wydłużać tutaj artykułu i nie powielać miejsc do ew. edycji gdyby warunki przyznawania zwrotów uległy zmianie).

Naszym zdaniem po zmianach realnie możemy wyciągnąć 55 zł miesięcznie (za przelewy do ZUS/US, przelew SEPA oraz transakcje kartą). Pozostałe czynności takie jak korzystanie z kas fiskalnych są mało realne do spełnienia przez większość naszych stałych czytelników. Pozostaje tylko pytanie czy jest sens zgarniania premii za utrzymywanie średniego salda na rachunku? W dobie tak niskich stóp procentowych (prawie zerowych) może to mieć nawet sens co da dodatkowe do 20 zł premii miesięcznie – do decyzji indywidualnej każdego z Was.

O szczegółach tej promocji piszemy w osobnym artykule: Nawet 1500 zł dla firm od Alior Bank za aktywność na rachunku iKonto Biznes [aktualizacja]

Zarejestruj się w promocji konta firmowego Alior Bank i zyskaj do 2000 zł premii!

Dodatkowe 150 zł w formie voucherów m.in do Biedronki czy IKEA

Kolejną promocją konta firmowego, którą można łączyć to promocja na Multivouchery dla posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem. Zamów firmową kartę debetową Mastercard z Plusem i zyskaj nawet 150 zł na start w formie multivoucherów do wymiany na karty podarunkowe (m.in. IKEA, Biedronka, RTV Euro AGD, Empik, Decathlon, W.Kruk, Zalando, Cinema City). Nagroda to elektroniczny kod alfanumeryczny, uprawniający do wymiany na dowolną kartę podarunkową z oferty platformy https://multivoucher.pl.

Z promocji mogą skorzystać posiadacze karty debetowej Mastercard z Plusem, którzy zawarli umowę o kartę debetową Mastercard z Plusem w okresie od 1 lutego 2022 roku do 30 czerwca 2022 roku. Promocja podzielona jest na III etapy i za spełnienie każdego z nich można będzie odebrać jeden voucher o wartości 50 zł.

Warunkiem koniecznym do otrzymania pierwszej nagrody jest zawarcie umowy o kartę debetową Mastercard z Plusem rachunku firmowego oraz aktywacja tej karty w okresie trwania promocji czyli do 30 czerwca 2022 roku.

Warunkiem koniecznym do otrzymania drugiej nagrody jest dokonanie kartą Mastercard z Plusem płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 200 zł w terminie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym dokonano aktywacji karty.

Warunkiem koniecznym do otrzymania trzeciej nagrody jest rejestracja karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile, który jest doskonale znany większości czytelnikom.

Nagrody zostaną przekazane w terminie do 60 dni kalendarzowych po spełnieniu warunków każdego z etapów w formie wiadomości e-mail lub w formie wiadomości SMS na telefon do kontaktu podany w banku. Maksymalna liczba elektronicznych kuponów przypadająca na niniejszą promocję wynosi 4900 sztuk a szczegóły dotyczące niniejszej promocji znajdziecie w regulaminie.

Karta debetowa Mastercard z Plusem za 0 zł do końca 2022 roku!

Kolejnym bonusem jest promocja polegająca na zwolnieniu z opłaty za kartę Mastercard z Plusem w terminie aż do końca 2022 roku. Z promocji „Karta na Plusie” skorzystać mogą klienci, którzy:

  • na dzień 28 października 2021 roku nie posiadali w Alior Banku żadnej firmowej karty debetowej,
  • zawnioskują o firmową kartę debetową Mastercard z Plusem w terminie do 30 czerwca 2022 roku.

Zwolnienie z miesięcznych opłat za korzystanie z karty dotyczy następujących opłat: opłaty za kartę debetową, opłaty dodatkowej za korzystanie z karty debetowej, opłaty za korzystanie z karty debetowej. Szczegółowe informacje dotyczące promocji dostępne są w tym regulaminie

Dodatkowe 300 zł bonusu na start za założenie konta osobistego

Pojawiła się III edycja promocja konta osobistego oferowanego przez Alior Bank. Warunki promocji są niezwykle proste dzięki czemu w łatwy sposób można zyskać aż 300 zł nagrody w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego i dowolną płatność kartą. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku w wysokości 1% od wartości zakupów

Szczegółowo opisaliśmy ją tutaj: 300 zł nagrody w gotówce za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (III edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

Ile kosztuje iKonto Biznes w Alior Bank?

iKonto Biznes dla firm prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Karta również może być darmowa pod warunkiem wykonania i rozliczenia co najmniej 4 transakcji kartą w danym miesiącu – w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata 8 zł miesięcznie. Co ważne w ramach konta otrzymujemy za darmo pięć przelewów natychmiastowych (Express ELIXIR) co miesiąc (każdy kolejny płatny 10 zł) oraz darmowe przelewy SEPA.

Jedyną realną opłatą, która może nas dotknąć to 30 groszy za SMS autoryzacyjny o ile będziemy korzystać z nich często (pierwsze 10 smsów jest darmowe). O pozostałych opłatach można przeczytać w TOiP.

Zarejestruj się w promocji konta firmowego Alior Bank i zyskaj do 2000 zł premii!

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Alior Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Idea Bank, Nest Bank, Pekao czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +2850 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Firmowe Online +2700 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

CitiKonto w ofercie dla biznesu +3000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Mój Biznes +2000 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +900 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +1500 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Otwarte na Biznes +1000 zł premii
BNP Paribas

Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
0 zł / 15 zł *
* 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy promocji lub jeżeli średnio-miesięczne saldo na rachunkach banku wynosi min. 3000 zł
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w miesiącu zostały zaksięgowane na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na min. 500 zł
0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe przelewy (min. 20 sztuk)

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 4 maja 2022 zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o konto firmowe z kartą Mastercard z Plusem
do 3 czerwca 2022 w terminie jednego miesiąca (30 dni) od wysłania wniosku podpisz umowę o konto z kartą
do 30 czerwca 2022 dokonaj aktywacji karty i rejestracji karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile
do końca kolejnego miesiąca po aktywacji karty dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł
do 2 sierpnia 2022 w terminie dwóch miesięcy (60 dni) od otwarcia konta dokonaj wpłaty na konto o łącznej wartości min. 500 zł
do 31 sierpnia 2022 organizator powiadomi mailowo o przyznaniu premii
w ciągu 5 dni roboczych od powiadomienia należy zalogować się na stronie promocji i podać dane do wypłaty premii
w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia zostanie wypłacona premia w wysokości 200 zł
przez 12 kolejnych miesięcy od podpisania umowy bank będzie naliczał premię za aktywność na rachunku zgodnie z tabelą premiowanych czynności
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków będzie wypłacana premia za aktywność wykonaną w poprzednim miesiącu

Zarejestruj się w promocji konta firmowego Alior Bank i zyskaj do 2000 zł premii!, , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.