ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

200 zł nagrody za założenie konta dla dziecka w Alior Bank – edycja VII (+ łatwe 500 zł premii pieniężnej dla każdego rodzica)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Kolejna świetna promocja dla dzieci zorganizowana przez Alior Banku…

Alior Bank już po raz siódmy oferuje promocję dla młodzieży i to najlepszą jaką dotąd miał. W zamian za założenie Konta dla Młodych (osoby w wieku 13-18 lat) można łatwo zgarnąć 200 zł nagrody. Wystarczy dokonać pięć dowolnych płatności kartą wydaną do konta oraz zapewnić wpływ na konto. Z promocji można skorzystać gdy rodzic posiada konto w Aliorze a takie można sobie szybko i z dużym zyskiem założyć w promocji z łatwą premią pieniężna w wysokości aż 500 zł!

„Młodość ma swoje prawa” a dzięki niej można zyskać 200 zł w bonie :)

Z promocji „Młodość ma swoje prawa – VII edycja” mogą skorzystać osoby niepełnoletnie które ukończyły 13. rok życia ale nie ukończyły jeszcze pełnych 18 lat oraz w ciągu ostatnich dwóch lat nie posiadały konta w Alior Banku:

Oferta Specjalna jest skierowana do Uczestników, których Dziecko w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadało rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku.

Aby wziąć udział w promocji rodzic (lub ustawowy opiekun) musi posiadać konto w Alior Banku ponieważ założenie konta dziecku odbywa się po zalogowaniu do bankowości elektronicznej banku. Zatem jeżeli ktoś chce skorzystać z promocji ale nie posiada jeszcze rachunku w Aliorze to najlepszym rozwiązanie jest otworzyć go w promocji z premią 500 zł na start.

Rachunek dla dziecka można założyć po zalogowaniu się do Alior Mobile lub Alior Online, następnie przechodząc do zakładki Oferty i wybierając Oferty dla młodych. Jeśli dziecko posiada dowód osobisty, możemy potwierdzić tożsamość za pomocą VideoSelfie (proces w całości online). W przeciwnym razie umowa do podpisu przyjedzie kurierem.

W trakcie wnioskowania o konto konieczne jest zamówienie karty do konta dziecka jak i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Alior Banku informacji marketingowych z użyciem:

 • wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe),
 • połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR) podczas zawarcia Umowy o Konto i nieodwołanie tej zgody do dnia przekazania przez Bank Nagrody.

Umowę o konto dla dziecka wraz z kartą należy zawrzeć w okresie promocji czyli do 30 kwietnia 2024 roku.

Jak zgarnąć 200 zł nagrody za założenie konta dziecku?

Po podpisaniu umowy i aktywacji konta dla dziecka można przejść do kolejnego kroku czyli spełnienia pozostałych warunków koniecznych do otrzymania vouchera o wartości 200 zł uprawniający do nabycia na jego podstawie voucherów oferowanych w Serwisie Multivoucher (dostępny pod adresem witryny internetowej multivoucher.pl).

Aby otrzymać owy bonus należy w okresie do 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o konto dziecka spełnić poniższe warunki:

 • wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą płatniczą wydaną do konta dziecka przy czym płatności te mogą opiewać na dowolną kwotę,
 • zasilić konto dziecka kwotą min. 500 zł przy czym musi to być jednorazowy wpływ a nie suma wpływów na konto,
 • zalogować się do aplikacji mobilnej na profil dziecka.

Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości SMS na telefon do kontaktu podany w banku przez dziecko w terminie do 60 dni (nie jest określone czy od dnia podpisania umowy czy od dnia spełnienia warunków promocji – raczej to pierwsze).

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Aż 500 zł nagrody na start za założenie konta osobistego przez rodzica ;)

Wystartowała XI edycja znanej już promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z bardzo wysoką premią pieniężną! Dzięki tej promocji jest szansa zgarnąć aż 500 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie dość prostych warunków. Poza tym za dokonywane płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Osoby zainteresowane oszczędzaniem mogą skorzystać dodatkowo z konta oszczędnościowego na 5,5%.

O szczegółach pisaliśmy tutaj: Łatwe 500 zł premii pieniężnej za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (XI edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste dla Młodych?

W przypadku osób niepełnoletnich konto w Alior Bank prowadzone jest całkowicie za darmo. Nie poniesiemy z tego tytułu żadnych opłat chyba, że za jakieś dodatkowe ekstra usługi. Reasumując otrzymujemy:

 • Prowadzenie rachunku: 0 zł – Brak opłaty do ukończenia 26 lat. Po ukończeniu 26 lat nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku;
 • Prowizja za korzyść: 0 zł – za 2 aktywne korzyści w miesiącu. 3,50 zł za trzecią i każdą kolejną aktywną korzyść w miesiącu;
 • Wydanie karty: 0 zł;
 • Miesięczna opłata za kartę: 0 zł – brak opłaty do ukończenia 18 lat. Po ukończeniu 18 lat nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł;
 • Wypłaty z bankomatów: 0 zł – z bankomatów Alior Bank, 2,5 zł z bankomatów Euronet (0 zł z aktywną korzyścią), 5 zł z pozostałych bankomatów.

Pozostałe opłaty można sprawdzić sobie w TOiP.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl5 komentarzy dla wpisu: “200 zł nagrody za założenie konta dla dziecka w Alior Bank – edycja VII (+ łatwe 500 zł premii pieniężnej dla każdego rodzica)

 • Lukasz pisze:

  A dla dzieci młodszych Alior nic nie ma w promo?

  • ZnB pisze:

   Z tego co przeglądaliśmy ich stronę to niestety nie i jakoś nie kojarzymy aby mieli w przeszłości ofertę dla młodszych jak w innych bankach :(

 • Photopolis pisze:

  Świetny artykuł. Byłem bardzo zadowolony, że znalazłem ten wpis. Wielu osobom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Jestem pod wrażeniem. Koniecznie będę polecał to miejsce i regularnie tu zaglądał, by poczytać nowe posty.

 • Aaa pisze:

  A gdzie jest wymóg założenia konta dla dziecka poprzez apkę? W regulaminie nic na ten temat nie ma. W związku z tym założenie konta w placówce też powinno przejść.

  • ZnB pisze:

   A gdzie napisaliśmy, że tylko przez apkę? Można założyć poprzez Alior Online jak i poprzez Alior Mobile. Jeżeli wygodniej jest Ci to robić w oddziale to też taka opcja jest ale z doświadczenia wiemy, że w praktyce prawie nikt z tego nie korzysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.