ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 1050 zł premii za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska (+ konto za 0 zł na 2 lata!)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

1050 zł na wyciągnięcie ręki dla przedsiębiorców – bardzo łatwe warunki!

Pamiętacie promocję Santander Banku Polska dla firm z premią 900 zł? Jest nadal aktualna a od dziś premię można powiększyć o kolejne łatwe 150 zł w ofercie Bankiera! Wystarczy, że zostanie złożony wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia na stronie promocji. Następnie spełniając banalnie proste warunki obu promocji zyskać można aż 1050 zł bonusu w gotówce! A do tego konto dostaniemy za 0 zł przez najbliższe 2 lata :)

1050 zł w dwóch prostych promocjach :)

Najnowsza oferta konta dla firm to połączenie dwóch promocji. Pierwszej już nam znanej opisywanej jakiś czas temu na blogu, dzięki której można zyskać do 900 zł premii za płatności kartą (która potrwa do 31 lipca 2019) oraz drugiej nowej promocji od Bankiera z premią 150 zł za jedną transakcję kartą lub przelew :) Obie promocje charakteryzują się banalnie prostymi warunkami do spełnienia. Warto zatem zainteresować się tym kontem – nigdy dotąd bank ten nie oferował tak wysokiej premii!

Zgodnie z regulaminem uczestnikiem promocji nie może być osoba:

(…) która dysponowała jakimkolwiek rachunkiem dedykowanym dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w Banku jako posiadacz, współposiadacz czy pełnomocnik, w okresie od 28.06.2018 do dnia otwarcia rachunku w Promocji

oraz

(…) która po 27.06.2019r. do dnia wykonania czynności opisanych w punkcie II ust. 4 Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie Produktu Banku (wymienionego w punkcie I ust. 4) [chodzi o Konto Firmowe Godne Polecenia] i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Aby wziąć udział w promocji zaczynamy standardowo od rejestracji na dedykowanej stronie organizatora wyrażając jednocześnie zgodę na ujawnienie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową (czyli o fakcie zawarcia umowy i spełnienia warunków promocji) na potrzeby obsługi promocji. Na rejestrację w promocji i na złożenie wniosku o Konto Firmowe Godne Polecenia z kartą (warto wyrobić ją sobie do celów drugiej promocji opisywanej w dalszej części) mamy czas do 5 sierpnia 2019. Po rejestracji w promocji otrzymamy na maila link aktywacyjny. Po jego kliknięciu zostaniemy przeniesieni do strony, na której będzie możliwość wysłania wniosku o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Podczas wypełniania wniosku o konto wymagane jest również wyrażenie zgód marketingowych t.j.:

wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją Wniosku o Produkt, dla celów marketingu Banku, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej oraz nie odwołać w ten sposób udzielonej zgody w okresie Promocji,

Pamiętajcie, że wniosek złożony bezpośrednio ze strony Santander Bank Polska nie uprawnia do tej nagrody – zatem gdy podejmiemy już decyzję o wzięciu udziału w promocji korzystać należy z dedykowanego wniosku promocji, który znajduje się tutaj.

Wnioski o Produkt Banku składane w inny sposób niż za pośrednictwem Wniosku o Produkt zamieszczonego na Stronie Promocji, jak również Wnioski o Produkt złożone po zakończeniu Promocji, nie będą brały udziału w Promocji.

Umowa jak to w Santander Bank polska standardowo podpisywana jest za pośrednictwem kuriera, który przyjeżdża w ciągu kilku dni od wypełnienia wniosku internetowego. Umowę o konto należy podpisać w ciągu jednego miesiąca od złożenia wniosku jednak nie później niż do 5 września 2019 roku.

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia i zgarnij łącznie 1050 zł premii w gotówce!

150 zł gwarantowanej nagrody – banalnie proste warunki!

Aby zyskać łatwe 150 zł nagrody należy podpisać umowę o konto na warunkach opisanych wyżej oraz dodatkowo w terminie dwóch miesięcy od otwarcia konta (jednak nie później niż do 5 listopada 2019) wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą/BLIKiem lub przelew do innego banku (nie wliczają się w to przelewy wewnętrzne) w miesiącu, w którym zawarto umowę o konto lub w miesiącu bezpośrednio po nim następującym.

O przyznaniu nagrody organizator powiadomieni nas nie później niż do dnia 31.12.2019 za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres e-mail podany podczas rejestracji na stronie promocji. Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia nas o jej przyznaniu. Pamiętajmy również o tym aby na stronie promocji uzupełnić numer rachunku do przelewu (numer konta otworzonego w tej promocji).

4% moneyback czyli jak zyskać dodatkowe 900 zł nagrody? (ważne do 31 lipca 2019)

Zgodnie z regulaminem dodatkowej promocji przystąpić do niej może każda osoba prowadząca DG nieposiadająca jakiegokolwiek rachunku bieżącego (firmowego) w SBP od dnia 31 marca 2019 do dnia przystąpienia do promocji. Posiadanie produktów indywidualnych w powyższych okresach zupełnie w niczym nie przeszkadza.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki należy w okresie do 31 lipca 2019 (I edycja) lub do 31 grudnia 2019 (II edycja) zawrzeć umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą wydawaną do rachunku. W pierwszej edycji do wyboru były karty Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit. W drugiej edycji dostępnej od 1 sierpnia 2019 w promocji bierze udział tylko karta MasterCard Business Debit. Pamiętajcie również aby w procesie otwarcia rachunku:

 • zawrzeć umowę na Usługi Bankowości Elektronicznej MiniFirma,
 • nie wyrazić sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych,
 • wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrazić zgodę na kontakt elektroniczny w celach marketingowych.

Umowa jak to w Santander Bank polska standardowo podpisywana jest za pośrednictwem kuriera, który przyjeżdża w ciągu kilku dni od wypełnienia wniosku internetowego.

Tytułowy bonus w wysokości 900 zł uzyskać można poprzez płacenie wydaną do konta firmowego kartą. Za takie płatności bank nam zwróci 4% wydanej kwoty jednak nie więcej jak 150 zł miesięcznie. Zwrot będzie przysługiwał przez okres pierwszych 6 miesięcy od otwarcia konta pod warunkiem, że w danym miesiącu rozliczeniowym dokonamy minimum jednego przelewu na rzecz ZUS lub na rzecz Urzędu Skarbowego o minimalnej wartości 200 zł z rachunku firmowego otwartego w ramach promocji.

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia i zgarnij łącznie 1050 zł premii w gotówce!

Z informacji pozyskanych od banku przez jednego z naszych czytelników:

„pierwszy cykl miesięczny rozpoczyna się w dniu podpisania umowy i kończy ostatniego dnia miesiąca, natomiast kolejny cykl trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.” 

Łatwo zatem policzyć, że do uzyskania maksymalnego miesięcznego zwrotu w wysokości 150 zł należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę łączną min. 3750 zł w danym miesiącu. Z jednej strony dużo, z drugiej strony to rachunek firmowy i dla wielu z Was nie będzie to problemem.

Nagrody będą wypłacane do 25-go dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji za poprzedni miesiąc. Pamiętajcie jednak, że w promocjach firmowych każdy przychód osiągany w ramach prowadzonej działalności należy opodatkować zgodnie z wybraną przez siebie formą rozliczania z US. 

Więcej informacji o tej promocji znajdziecie tutaj:

Konto Firmowe Godne Polecenia za 0 zł przez najbliższe 2 lata!

W ramach promocji oprócz premii wynikającej z opisanego wyżej moneybacku otrzymujemy dodatkowo bonusy w postaci zwolnienia z opłat za większość podstawowych usług, z których korzysta się najczęściej. Tym samym zapłacimy:

 • 0 zł za prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia
 • 0 zł za przelewy krajowe w systemie Elixir
 • 0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu
 • 0 zł za zlecenia stałe na konto w innym banku
 • 0 zł za polecenia zapłaty w innym banku
 • 0 zł za smsKody autoryzacyjne

Z uwagi na to, że przez okres tych 2 lat przez który jesteśmy zwolnieni z opłat za powyższe usługi może zajść sporo zmian w taryfie opłat i prowizji nie będziemy opisywać standardowych kosztów korzystania z tego konta firmowego. Po okresie promocyjnym przyjdzie bowiem zapłacić za te usługi zgodnie z bieżącą taryfą. Aktualne koszty prowadzenia rachunku firmowego znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 5 sierpnia 2019 zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia
do 30 dni od złożenia wniosku nie później niż 5 września 2019 zawrzyj umowę o konto z Santander Bank Polska
do 60 dni od otwarcia rachunku nie później jak do 5 listopada 2019 wykonaj co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą/BLIKiem lub przelew do innego banku (nie wliczają się w to przelewy wewnętrzne)
do 31 grudnia 2019 organizator powiadomi nas o przyznaniu premii – pamiętaj o przekazaniu danych do przelewu!
do 14 dni roboczych nastąpi wypłata nagrody 150 zł na konto – nie zamykaj do tego czasu konta!
przez okres pierwszych 6 miesięcy dokonuj minimum jednego przelewu na rzecz ZUS lub na rzecz Urzędu Skarbowego o minimalnej wartości 200 zł z rachunku firmowego aby uzyskiwać zwrot w wysokości 4% za płatności kartą

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia i zgarnij łącznie 1050 zł premii w gotówce!



, , , , , , , , , , , , , , , , ,




Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl



4 komentarzy dla wpisu: “Nawet 1050 zł premii za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska (+ konto za 0 zł na 2 lata!)

 • Beata pisze:

  Po zarejestrowaniu się w promocji, zalogowaniu się i wysłaniu wniosku otrzymałam komunikat:
  „Dziękujemy za wypełnienie wniosku.
  Niestety, aby otworzyć dla Ciebie konto potrzebujemy dodatkowych informacji.
  Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów.
  Znajdź najbliższy oddział albo wróć do santander.pl”

  Coś mi się wydaje, że szkoda czasu na tę promocję.

  Ponadto jeśli nie podpiszemy umowy do 10-tego danego miesiąca, to nie ma możliwości spełnienia warunku przelewu do ZUS i promocja będzie niższa o 150 zł (za jeden miesiąc).

 • Placuch pisze:

  @Beata dziś dwa razy próbowałem złożyć wniosek. Wszystko poprawnie i na koniec taki sam komunikat jak u Ciebie. Dodam, że nie miałem tam nigdy konta firmowego więc @ZnB coś ta promocja Bankiera to lipa

  • ZnB pisze:

   To bardziej problem Santandera niż Bankiera bo problem występuje na etapie wnioskowania o konto. Tak czy siak zgłosiliśmy problem i czekamy na jakieś info. Damy znać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *



OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.