ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 2500 zł premii pieniężnej za Konto Mój Biznes w Millennium Bank + konto za 0 zł przez 2 lata

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Do 2500 zł premii w ramach konta firmowego + zwolnienie z opłat przez 2 lata

Pojawiła się kolejna promocja Banku Millennium dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. z jeszcze wyższą premią aniżeli ostatnio! W zamian za założenie konta firmowego Mój Biznes bank oferuje nawet 2500 zł premii pieniężnej m.in. jako zwrot części składek opłacanych na rzecz ZUS czy też za tankowanie paliwa. Dodatkowym bonusem jest zwolnienie z opłaty za konto przez pierwsze 2 lata. Oczywiście istnieje w tym przypadku możliwość połączenia promocji firmowej z promocją konta osobistego aby zyskać kolejne 100 zł w gotówce.

Tak korzystnych warunków promocji konta firmowego w Millennium jeszcze nie było!

Bank Millennium po raz kolejny wypuszcza świetną promocję konta firmowego, tym razem pod hasłem „Nawet 2500 zł z kontem firmowym” przeznaczoną dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W praktyce 1000 zł premii z tej promocji ma szansę zgarnąć w zasadzie każdy kto prowadzi JDG a kolejne 500 zł zyskają osoby, które dopiero założą JDG. Osoby/firmy zainteresowane dodatkową umową leasingu, kredytem czy też terminalem płatniczym mogą zgarnąć całość nagrody czyli 2500 zł co zdarza się rzadko w promocjach kont firmowych :)

Konto firmowe Mój Biznes można założyć poprzez wypełnienie dedykowanego formularza na stronie banku. Otworzenie konta będzie możliwe nawet w 15 minut podpisując umowę tzw. przelewem autoryzującym z innego banku. Alternatywnie można wybrać oddział banku, w którym podpisana zostanie umowa po uprzednim wypełnieniu internetowego wniosku o konto w promocji.

Wg. regulaminu uprawnieni do skorzystania z promocji są osoby, które:

  • prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą lub ją zarejestrują w trakcie promocji poprzez bankowość Millenet,
  • posiadają wyrażone zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych i handlowych: przez kanały elektroniczne, przez telefon, dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem,

Z promocji wykluczone są natomiast osoby, które posiadały konto firmowe w Millennium Bank od 1 stycznia 2022 roku co możemy przeczytać w regulaminie:

Nie możesz wziąć udziału w Promocji, jeśli:
1) jesteś pracownikiem Banku,
2) masz lub miałeś w Banku konto firmowe w okresie od 1 stycznia 2020 r. do momentu przystąpienia do Promocji.

Posiadanie konta osobistego (indywidualnego np. Millennium 360) w żaden sposób nie wpływa na możliwość przystąpienia do promocji konta firmowego, tzn. nie wyklucza osoby z niniejszej promocji.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki możemy złożyć wniosek o konto Mój Biznes wraz z kartą płatniczą poprzez system bankowości internetowej banku Millenet lub poprzez dedykowany wniosek internetowy o konto w promocji. Mamy na to czas do 31 marca 2023 roku przy czym bank zastrzega sobie, że nagrody będą przyznane tylko za 10000 sztuk otwartych kont jako pierwsze. Umowa powinna zostać zawarta również do dnia 31 marca 2023 roku.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj aż 2500 zł premii w gotówce!

Do 500 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS

Pierwszą z nagród w tej promocji to zwrot w wysokości 5% kwoty przelewanej na potrzeby opłacenia składek ZUS z formatki ZUS w Millenet lub Aplikacji mobilnej w okresie 6 miesięcy liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes. Z tego tytułu można zyskać łącznie do 500 zł zwrotu na konto firmowe. Po przekroczeniu tej kwoty zwrot nie będzie już naliczany. 

Wypłata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po okresie czterech miesięcy, w którym to zostaną spełnione warunki wyżej opisane (czyli nagroda zostanie wypłacona sumarycznie za cały okres spełniania warunków a nie co miesiąc).

Do 500 zł zwrotu za tankowanie paliwa

Drugą nagrodą w tej promocji to zwrot w wysokości 5% za płatności bezgotówkowe pierwszą kartą debetową Millennium Visa Mój Biznes na stacjach paliw wykonanych w ciągu 6 miesięcy liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes. Z tego tytułu można również zyskać łącznie do 500 zł zwrotu na konto firmowe. Po przekroczeniu tej kwoty zwrot nie będzie już naliczany. 

Wypłata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po okresie czterech miesięcy, w którym to zostaną spełnione warunki wyżej opisane (czyli nagroda zostanie wypłacona sumarycznie za cały okres spełniania warunków a nie co miesiąc).

400 zł za podpisanie umowy leasingu lub o kredyt nieodnawialny

Trzecia premia to premia w wysokości 500 zł wypłacana firmom, które zdecydują się na zawarcie umowy leasingu z Millennium Leasing lub umowy o kredyt nieodnawialny na kwotę min. 30 tys. zł w terminie do końca października 2023 roku.

Nagroda za leasing zostanie wypłacona najpóźniej do końca listopada 2023 roku.

500 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy

Kolejna premia to premia w wysokości 500 zł wypłacana firmom, które zawrą w placówce banku umowę współpracy (umowa trójstronna pomiędzy bankiem a PayTel oraz klientem w zakresie najmu terminali oraz przyjmowania, realizacji i rozliczania Transakcji z wykorzystaniem kart płatniczych lub/i systemu BLIK) lub umowę o Millennium POS do końca września 2023 roku oraz najpóźniej do końca października 2023 roku zapewnią wpływy w wysokości min. 1000 zł na konto firmowe z tytułu rozliczania transakcji na terminalu płatniczym, na podstawie ww. umów.

Nie analizowaliśmy w tym przypadku kosztów utrzymania tego terminala i ewentualnych prowizji jakie należy ponosić. Pozostawiamy to chętnym, którzy są zainteresowani takim terminale a zakładamy, że taki osób będzie w promilach ;-)

Nagroda za terminal zostanie wypłacona najpóźniej do końca listopada 2023 roku. Pamiętajcie o tym aby „wrzucić” każdą z tych nagród jako przychód firmy i odprowadzić stosowne podatki wg. wybranej w firmie formie opodatkowania.

500 zł za założenie firmy prze Millennet

Ostatnia premia w wysokości 500 zł wypłacana będzie osobom, które do końca marca 2023 roku założą firmę z Kontem Mój Biznes za pomocą kanałów zdalnych: Millenet lub Aplikacji mobilnej i skutecznie zarejestrują działalność w bazie CEIDG.

Nagroda za kredyt nieodnawialny zostanie wypłacona najpóźniej do końca kwietnia 2023 roku.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj aż 2500 zł premii w gotówce!

Kolejne do 100 zł premii na start za założenie konta osobistego w Millennium

Ruszyła 11 edycja programu poleceń Banku Millennium „Lubię to polecam”. Program ten oferuje aż 5 nagród do wyboru zarówno dla osoby Polecanej jak i Polecającej: 4 bilety do kina Helios lub Multikino, voucher 80 zł do empik.com, voucher 80 zł do Zalando.pl, karta prezentowa Goodie 100 zł lub lokata na 7%. Promocja wymaga skorzystania z dedykowanej rekomendacji/polecenia (na przykład z naszej) do czego serdecznie zachęcamy :)

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: 11 edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium Bank – do wyboru nagrody: 100 zł na karcie goodie, voucher 80 zł do Zalando lub empik.com, 4 bilety do kina oraz lokata na 7%

Konto firmowe za 0 zł przez 24 miesiące!

Kolejnym bonusem jest promocja „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja druga” polegająca na obniżeniu opłat naliczanych przez bank przez pierwsze pełne 24 miesiące poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy o konto. W promocji tej miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł. Również miesięczna opłata za konto w EUR, konto w USD, konto w GBP, konto w CHF wyniesie 0 zł. Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Konto Mój Biznes może być prowadzone zupełnie za darmo pod warunkiem, że łączne wpływy zewnętrzne wyniosły w poprzednim miesiącu min. 1000 zł (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków bankowych – indywidualnych lub związanych z prowadzoną przez Posiadacza rachunku działalnością gospodarczą – prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku przez Bank Millennium SA oraz z rachunków prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku w Millennium Domu Maklerskim i Millennium TFI S.A.) lub jeżeli z konta został dokonany w poprzednim miesiącu min. 1 przelew do ZUS lub US. Opłata za prowadzenie rachunku Mój Biznes nie jest również pobierana od klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej – w takim przypadku zwolnienie z opłaty obowiązuje przez 12 pierwszych miesięcy. W pozostałych przypadkach konto będzie kosztowało 15 zł miesięcznie.

Jeżeli chodzi o kartę Visa Mój Biznes opłata nie jest pobierana za miesiąc kalendarzowy, w którym karta została wydana. W kolejnych miesiącach opłata nie jest pobierana jeżeli w ciągu poprzedzającego miesiąca kalendarzowego zostaną dokonane i zaksięgowane na rachunku Mój Biznes transakcje bezgotówkowe dokonane kartą na kwotę min. 500 zł. W przeciwnym wypadku koszt karty to 7 zł miesięcznie.

W ramach konta otrzymujemy darmowe przelewy do ZUS i US oraz 20 darmowych przelewów zewnętrznych. Każdy następny przelew kosztuje 1 zł.

Więcej o opłatach poczytacie w TOiP.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj aż 2500 zł premii w gotówce!

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Millennium Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Alior, Idea czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +3000 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Firmowe Online +3000 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Mój Biznes +2200 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

CitiKonto w ofercie dla biznesu +2000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +500 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

 , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Nawet 2500 zł premii pieniężnej za Konto Mój Biznes w Millennium Bank + konto za 0 zł przez 2 lata

  • Radek pisze:

    Mam wątpliwość dotyczącą zwrotu za benzynę. Wg mnie przy zwrocie 5% należy zatankować za 10 tys zł, aby uzyskać maksymalną premię, a 2500zł, o którym jest napisane w artykule to kwota miesięczna (tj. za tyle trzebaby zatankować w każdym z 4 miesięcy, o których wspominacie) :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.