ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Money Mania 11: eKonto standard z bonem 100 zł do empik.com oraz 650 zł zwrotu od mBank w ramach 4% moneybacku!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Wraca Money Mania z łączną premią aż 750 zł za konto w mBank…

Po krótkiej nieobecności promocji z cyklu Money Mania od dziś mamy możliwość skorzystania z kolejnej edycji. W Money Mania 11 dostępna jest bardzo łatwa promocja eKonta standard od mBank z premią 100 zł w formie bonu empik.com i 650 zł w ramach zwrotu za zakupy. Do tego otrzymujemy konto na 2 lata zupełnie za darmo! Warto również podkreślić, że okres karencji dla byłych klientów jest dość krótki – wystarczyło nie być klientem mBanku po 1 stycznia 2016.

Kolejna świetna promocja mBanku – 100 zł do empik.com i 650 zł moneybacku!

W ostatnich miesiącach poza Citibankiem to chyba właśnie mBank proponuje najlepsze promocje dotyczące konta osobistego. Od dziś bowiem dostępna jest kolejna świetna promocja tego banku w znanym już Wam cyklu promocji Money Mania organizowanym przez firmę Money. W najnowszej edycji Money Mania 11 można w bardzo łatwy sposób zgarnąć 100 zł w bonie empik.com za samo założenie konta i pięć transakcji (wystarczą same przelewy do innego banku!). Ale na tym nie koniec ponieważ przez pierwsze pięć miesięcy co miesiąc można uzyskiwać nawet 130 zł zwrotów za zakupy (w formie 4% moneybacku) co daje do 650 zł dodatkowej premii. Do tego krótki okres karencji dla byłych klientów i raczej bezproblemowy organizator promocji firma Money.

Warunki udziału w promocji i złożenie wniosku

Zgodnie z regulaminem promocji najnowszej akcji Money Mania edycja 11 mogą wziąć udział osoby, które po dniu 01.01.2016 nie posiadały konta osobistego w mBanku.

Uczestnikami nie mogą być:
a. pracownicy Banku lub Organizatora (…)
b. klienci Banku, którzy posiadają wspólne konto z pracownikiem Banku lub Organizatora,
c. klienci Banku posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 stycznia 2016 roku do momentu złożenia wniosku w ramach Akcji.

Aby wziąć udział w akcji zaczynamy standardowo od rejestracji w promocji na dedykowanej stronie organizatora (osoby korzystające z poprzednich akcji Money Mania mogą korzystać z wcześniej założonego konta). Na rejestrację w promocji i na złożenie wniosku o konto mamy czas do 17 września 2017. Po rejestracji w promocji otrzymamy na maila link aktywacyjny. Po jego kliknięciu zostaniemy przeniesieni do strony, na której będzie możliwość wysłania wniosku o eKonto w taryfie Standard z kartą płatniczą. Jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku możecie dodatkowo podać – o ile będzie odpowiednie pole na to – nasz kod polecenia czyli: znb.

Ważnym elementem promocji jest wyrażenie wymaganych regulaminem zgód t.j.:

wyrazić zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu,

Z doświadczenia jednak wiemy, że najbezpieczniej jest wyrazić wszystkie zgody aby uniknąć wątpliwości i problemów w obsłudze promocji (wierzcie nam – banki i organizatorzy promocji bankowych nie spamują tak jak sklepy czy strony konkursowe). Po otrzymaniu nagród można stosowne zgody wycofać.

UWAGA! Wniosek złożony bezpośrednio ze strony mBanku czy jakiejkolwiek innej nie uprawnia nas do udziału w promocji – pamiętajmy zatem o tym gdy podejmiemy już decyzję o skorzystaniu z promocji ponieważ:

Organizator zastrzega, iż wnioski o założenie eKonta z innego źródła, niż za pośrednictwem Serwisu, jak również wnioski o założenie eKonta złożone po 17 września 2017 roku nie będą brały udziału w Akcji. Źródło pochodzenia formularza nie może również zostać zmienione podczas podpisywania umowy w oddziale banku lub w placówce do tego wyznaczonej.

Na koniec pozostaje nam zawarcie umowy w ciągu 30 dni od wysłania wniosku poprzez kuriera lub placówkę/punkt partnerski banku o ile jest dostępna w okolicy. W przypadku wysyłania wniosków pod koniec promocji umowę można podpisać po terminie zakończenia promocji ale nie później jak do 30 września 2017.

100 zł w bonie empik.com od Money.pl

Aby otrzymać nagrodę od firmy Money w postacie vouchera o wartości 100 zł do zrealizowania w sklepie empik.com należy do 31 października 2017 dokonać min. 5 transakcji na dowolną kwotę przy czym przez transakcje rozumie się transakcje bezgotówkowe kartą lub przelewy wychodzące z konta! z wyłączeniem tzw. przelewów wewnętrznych.

O przyznaniu nagrody organizator powiadomi każdą uprawnioną do jej otrzymania osobę drogą mailową (oraz na koncie Money Manii) nie później niż do dnia 30 listopada 2017. Wiadomość ta zawierać będzie również kod cyfrowy będący voucherem empik.com, który należy wykorzystać w ciągu 180 dni od dnia jego otrzymania.

Nawet 650 zł premii dodatkowej w formie zwrotów za zakupy!

Nagrody od organizatora czyli od Bankiera to nie wszystko. Promocja ta łączy się bowiem z promocją dedykowaną banku “Lepiej z eKontem” z nagrodą w wysokości do 600 zł. Zgodnie z regulaminem tej promocji jest ona podzielona na 5 części i wypłacana na zasadzie zwrotu 4% sumy transakcji dokonanych kartą lub transakcji opłaconej poprzez płatności BLIK (uznaje się transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych ale z Waszych komentarzy do poprzednich edycji wynika iż działał również internet). W każdym z 5 miesięcy, w których przysługuje nagroda nie możemy otrzymać więcej aniżeli 130 zł (czyli aby zgarnąć maksymalną pulę musimy wydać około 3,3 tys. zł miesięcznie kartą lub poprzez BLIK). Aby otrzymać premię w wysokości do 130 zł w danym miesiącu musimy spełnić następujące warunki:

 • zapewnić w danym miesiącu kalendarzowym jednorazowy wpływ na rachunek w kwocie nie niższej niż 1000 zł (przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem),
 • dokonać i rozliczyć płatności kartą/BLIK w danym miesiącu kalendarzowym, na łączną kwotę minimum 250 zł,
 • nie anulować transakcji kartą do 15-go dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana,
 • zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku.

Pierwszy moneyback naliczany jest w miesiącu po miesiącu podpisania umowy. Inaczej mówiąc: jeżeli rachunek otworzymy w sierpniu to pierwsze warunki musimy spełniać we wrześniu po to by w październiku otrzymać pierwszą premię. Aby otrzymać kolejne premię w wysokości do 130 zł w następnych promocyjnych miesiącach powinniśmy spełniać takie same warunki w każdym z nich. Premia za płatności czyli pięciokrotność kwoty do 130 zł wypłacana będzie do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki promocji.

Więcej informacji o promocji 4% monyback znajduje się w dedykowanym wpisie: Aż 650 zł premii od mBank w II edycji promocji “Lepiej z eKontem” (w formie zwrotu 4% wartości zakupów)

Gwarancja niezmienności opłat i zwolnienie z opłaty za kartę przez 24 miesiące

Oprócz premii moneyback udział w promocji gwarantuje zwolnienie z niektórych opłat za czynności bankowe oraz niezmienność wysokości pozostałych opłat czyli:

 • za prowadzenia konta,
 • za wypłat z bankomatów wykonanych kartą wydaną do konta,
 • za realizację wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych polskich dokonanych przez Internet,
 • zwolnienie z opłaty za kartę.

Gwarancję niezmienności wysokości opłat i warunków zwalniających z opłat otrzymamy jednak tylko wtedy gdy spełnione zostaną warunki uczestnictwa w promocji „Lepiej z eKontem”.

Ile kosztuje eKonto z taryfą standard?

W zasadzie w ramach promocji konto to jest dostępne za darmo. Po okresie gwarancji, o którym mowa wyżej konto to również może być zupełnie darmowe. Wystarczy, że będziemy wykonywać min. 5 transakcji miesięcznie aby uniknąć opłaty 4 zł za kartę. Samo konto w taryfie standard prowadzone jest bez opłat, nie musimy również posiadać wpływów na konto – zapłacimy jednak za wypłaty z innych bankomatów aniżeli bankomaty mBank, Euronet czy BZ WBK. Poniżej kilka istotnych informacji w telegraficznym skrócie:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową przy aktywnym korzystaniu (min. 5 transakcji miesięcznie)
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet
 • 0 zł za wypłaty w PLN z ponad 9000 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów powyżej kwoty 100 zł – w przeciwnym wypadku opłata 1,30 zł

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 17 września 2017 zarejestruj się w promocji i wypełnij wniosek o eKonto w taryfie standard
do 30 września 2017 podpisz umowę o konto
do 31 października 2017 dokonaj min. 5 transakcji uprawniających do otrzymania nagrody
do 30 listopada 2017 organizator promocji wyśle maila informującego o przyznaniu nagrody 100 zł w bonie empik.com (nagroda będzie w tym mailu a bon będzie ważny 180 dni)
przez 5 kolejnych miesięcy od podpisania umowy dokonuj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł i loguj się do aplikacji mobilnej banku
przez 5 kolejnych miesięcy od podpisania umowy dokonuj płatności kartą (min. 250 zł, aby otrzymać maksymalny zwrot wykonuj płatności na około 3300 zł)
do końca kolejnego każdego miesiąca otrzymasz premię w wysokości 4% wykonanych transakcji w poprzednim miesiącu jednak nie więcej jak 130 zł

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl6 komentarzy dla wpisu: “Money Mania 11: eKonto standard z bonem 100 zł do empik.com oraz 650 zł zwrotu od mBank w ramach 4% moneybacku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.