ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 500 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole (II edycja) + konto oszczędnościowe na 1,5% + 500 zł w programie poleceń

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Rekordowa premia za konto osobiste prowadzone przez Credit Agricole powraca

Credit Agricole wystartował z II edycją promocji konta osobistego z najwyższą jak dotąd premią. Ponownie mamy okazję zarobić nawet 500 zł w gotówce za otworzenie Konta dla Ciebie oraz dokonywanie płatności kartą podczas codziennych zakupów. Do naszej kieszeni wróci 3% kwoty wydanej na zakupy. A to nie koniec zysków – premię można powiększyć o kolejne nawet 500 zł za polecanie konta znajomych w programie poleceń.

Połącz dwie promocje Credit Agricole i zyskaj łącznie nawet 1000 zł nagrody w gotówce!

Łączenie promocji w wielu bankach stało się już pewnym standardem. Tak jest też w przypadku najnowszej oferty banku Credit Agricole gdzie możemy ze sobą połączyć dwie oferty:

 • najnowszą promocję banku „Do 500 zł dla Ciebie II”, która umożliwia zdobycie do 500 zł premii pieniężnej oraz
 • „Program Poleceń Credit Agricole (II edycja)” dzięki, któremu możemy zyskać do 500 zł za polecanie Konta dla Ciebie innym osobom.

Niestety w tej edycji promocji (zresztą tak jak i w poprzedniej) bank zrezygnował z przyznawania dodatkowej premii 50 zł za otworzenie konta z kodem polecenia przez osobę Polecaną. W tym przypadku premię za użycie kodu polecenia otrzymuje tylko osoba Polecająca.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 500 zł premii w gotówce!

Konto dla Ciebie z rekordową premią 500 zł za otwarcie konta i płatności

To już II edycja tej promocji. Z promocji „Do 500 zł dla Ciebie II” będzie można skorzystać do 31 grudnia 2021 roku. Warto zwrócić uwagę na zapis w regulaminie promocji dotyczący tego kto nie może skorzystać z ów oferty:

Z promocji nie możesz skorzystać, jeśli byłeś posiadaczem konta w banku po 31 marca 2018 r.

Uczestnikiem tej promocji może być każda osoba, która spełnia wyżej wymienione warunki oraz wypełni wniosek o Konto dla Ciebie a następnie podpisze umowę i przystąpi do promocji. Podczas wypełniania wniosku można wpisać kod polecenia – będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu, który można uzyskać tutaj).

Po wypełnieniu wniosku bank oddzwania w celu potwierdzenia danych oraz wybrania sposobu podpisania umowy – do wyboru mamy wybrany oddział banku lub dokończenie wniosku w aplikacji mobilnej. W przypadku wyboru placówki banku umawiamy się na konkretną godzinę w wybranym przez siebie dniu tym samym nie ma konieczności oczekiwania w kolejce. 

50 zł na start za otwarcie konta i jeden wpływ

Pierwszą z premii jaką otrzymamy w niniejszej promocji to 50 zł na tzw. start czyli za podpisanie umowy o konto oraz zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 300 zł nie później niż do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po dniu otwarcia konta.

Za wpływ na konto bank rozumie:

sumę wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika. Pamiętaj, że musisz zapewnić wpływ na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, który przypada po dniu otwarcia konta.

zatem przelew musi pochodzić od innej osoby.

Premia ta zostanie wypłacona na konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy zostanie zapewniony wpływ na konto.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 500 zł premii w gotówce!

Do 450 zł zwrotu za płatności kartą i/lub BLIK za zakupy

Druga z premii to premia w formie tzw. moneybacku czyli częściowego (a dokładniej 3%) zwrotu kwoty wydanej na zakupy. Aby otrzymywać premię za płatności należy dokonywać płatności kartą do konta (plastikiem, a także przez internet podając dane widoczne na karcie) lub płatności BLIKiem (z wykluczeniem płatności wskazanych w dalszej części opisu). Łączna wysokość tej premii zależy już tylko od uczestnika a wariant premii za płatności wybieramy podczas rozmowy z konsultantem lub podpisywania umowy w oddziale.

Do wyboru mamy trzy warianty premii w łącznej wysokości od 50 zł do 450 zł:

Prawo do premii przysługuje przez określoną wyżej ilość kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta. Aby otrzymać premię za dany miesiąc, należy wykonać co najmniej taką liczbę płatności, którą opisuje tabela. Jeśli w danym miesiącu wykonana zostanie mniejsza liczba płatności, za ten miesiąc nie zostanie wypłacona premia ale nadal można korzystać z promocji w następnych miesiącach. 

Premia za płatności zostanie wypłacona na konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy spełnione zostaną warunki do jej otrzymania.

W ramach zwrotu za zakupy nie są uwzględniane płatności w niektórych punktach:

 • kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995),
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999),
 • instytucje finansowe (kod MCC 6012),
 • brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),
 • internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829).

Nie są również uwzględniane:

 • operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal,
 • przelewy na telefon BLIK,
 • wypłaty z bankomatów.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 500 zł premii w gotówce!

Nawet 100 zł dodatkowej premii za polecenie jednej osoby (nie więcej jak 500 zł łącznie)

Bank Credit Agricole ma w swojej ofercie również tzw. program poleceń (a nawet dwa), o którym pisaliśmy już na wstępie. Warto zatem w tym miejscu dodać informację, że za polecenie innej osoby można otrzymać 100 zł premii przy czym łącznie nie więcej jak 500 zł w ramach danej edycji programu poleceń.

Niestety bank Credit Agricole zrezygnował z dodatkowej premii dla osoby Polecanej za założenie konta z kodem polecającym. W przypadku wpisania w omawianej promocji kodu polecenia premię otrzyma tylko osoba Polecająca (będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu). 

W powyższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać specjalny kod polecenia. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej a przekażemy Ci sprawdzony kod (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

  Proszę o przekazanie kodu polecenia Credit Agricole.

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  Z polecenia mogą skorzystać osoby, które w okresie po 31 marca 2020 roku nie posiadały w banku Credit Agricole rachunku osobistego. 

  Więcej informacji na temat programy poleceń w CA znajdziecie tutaj: Program Poleceń Credit Agricole (II edycja): 100 zł premii w gotówce za polecenie konta + 500 zł za założenie konta

  Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 500 zł premii w gotówce!

  1,5% na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące dla kwoty do 20 tys. zł

  Wraz z kontem osobistym możemy otworzyć Rachunek Oszczędzam, który przez okres pierwszych 3 miesięcy od jego otwarcia gwarantuje nam uzyskiwanie odsetek na poziomie 1,5% dla kwoty do 20 tys. zł. Nadwyżka ponad tą kwotę będzie oprocentowana wg. tabeli oprocentowania. Warto jednak zwrócić uwagę, że kapitalizacja odsetek odbywa się raz na kwartał a nie jak w większości banków co miesiąc. 

  Oferta specjalna „Na start” dotyczy nowo otwartego Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP, Konta dla Ciebie MOVE!, lub Konta dla Ciebie GO! od dnia 1.03.2021 r., z wyłączeniem kont klientów, którzy po 1.04.2018 r. byli już posiadaczami kont dla osób fizycznych w banku Credit Agricole.

  Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

  Konto dla Ciebie prowadzone jest za 7 zł miesięcznie ale można tej opłaty łatwo uniknąć – wystarczy, że w poprzednim miesiącu wpłynęło na konto min. 1000 zł oraz wykonaliśmy jedna transakcję kartą lub poprzez BLIK. Po spełnieniu tego warunku nie zapłacimy również za kartę, która standardowo kosztuje 9 zł miesięcznie oraz za wypłaty z bankomatów nie należących do Credit Agricole (normalnie taka operacja kosztuje 5 zł).

  Bank ma w ofercie odmianę konta dla „młodszych” czyli Konto dla Ciebie MOVE, które mogą otworzyć osoby przed ukończeniem 27. roku życia. Po ukończeniu 27. roku życia bank przekształci Konto dla Ciebie MOVE! automatycznie w Konto dla Ciebie. Różnica między tymi kontami polega na braku konieczności uzyskiwania wpływu na konto w kwocie 1000 zł. Wystarczy jedna transakcja kartą lub BLIK aby prowadzenie konta i bankomaty były darmowe (karta jest darmowa bezwarunkowo!). 

  Więcej informacji o opłatach znajdziecie w TOiP.

  Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 500 zł premii w gotówce!

  Lokalna kopia dokumentów:  , , , , , , , , , , ,
  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

  Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
  Newsletter ZarabiajnaBankach.pl  2 komentarzy dla wpisu: “Do 500 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole (II edycja) + konto oszczędnościowe na 1,5% + 500 zł w programie poleceń

  • Bodzio pisze:

   Czyli jak rozumiem z opisu :
   Wystarczy 10 transakcji co miesiąc, bez względu na kwote, by otrzymywać co miesiąc 25zl ? Czy jednak trzeba uwzglednić te 3% zwrotu i co miesiąc wydawać 833zł ?

   • ZnB pisze:

    10 płatności określa tylko ile będzie mógł otrzymać maksymalnie premii. A to ile otrzymasz jej wynika z matematyki (3% * kwota zakupów) :) czyli musisz wydać te 834 zł minimum miesięcznie aby otrzymać 25 zł moneybacku.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *  OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
  Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.