ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 300 zł w gotówce na start od mBank za eKonto osobiste + 1,8% dla oszczędności do 10000 zł

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj do 300 zł nagrody pieniężnej oraz możliwość oszczędzania na 1,8% w skali roku

mBank wystartował z promocją „eKonto osobiste plus premia – edycja II” znaną z ostatnich miesięcy podwyższając oprocentowanie konta oszczędnościowego pry zachowaniu wysokości nagrody. W II edycji zyskamy nawet 300 zł premii pieniężnej za założenie konta oraz 1,8% odsetek na rachunku Moje Cele. By zgarnąć główną nagrodę wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 24 transakcje bezgotówkowe kartą (po 8 w każdym miesiącu). Dodatkowe premię uzyskamy za założenie konta poprzez przez selfie lub e-dowód oraz za założenie konta dziecku.

Warunki przystąpienia do promocji

Promocja „eKonto osobiste plus premia – edycja II” to kolejna już oferta konta mBanku znana z ostatnich miesięcy z lekkimi modyfikacjami. W nowej edycji można zarobić tyle samo co poprzednio czyli do 300 zł bonusu pieniężnego wypłacanego na otwarte konto oraz skorzystać z oprocentowania 1,8% na koncie oszczędnościowym (ostatnio było to 1,7%). 

Jeśli spełnione zostaną warunki promocji, o których piszemy szczegółowo w dalszej części to będzie można otrzymać maksymalnie 300 zł w ciągu 3 miesięcy, w tym:

 • Premię za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
 • Premię I za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premię II za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta Junior w wysokości 50 zł.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2018 a dokładniej:

Nowy klient banku – osoba, która począwszy od 01.01.2018 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
• rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
• rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Gdy zdecydujemy się skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto osobiste z premią do 300 zł wraz z kartą płatniczą. W promocji biorą tylko rachunki indywidualne – konto wspólne jest wykluczone. Należy również pamiętać aby przy wnioskowaniu o konto uruchomić dodatkowy produkt Moje cele.

UWAGA! Jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku o konto, który będziecie wypełniać możecie użyć naszego kodu polecenia czyli: znb1 – mimo, iż nie uzyskacie z tego tytułu żadnej dodatkowej premii to możecie się przyczynić do uzyskania bonusu przez nas – z góry dziękujemy za wsparcie!

Następnie zawieramy umowę poprzez selfie lub e-dowód (jeżeli chcemy zgarnąć dodatkową premię – szczegóły w dalszej części) lub kuriera czy też placówkę banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. Promocja potrwa do 8 lutego 2022 roku i w tym okresie należy podpisać umowę.

Załóż eKonto osobiste z premią pieniężną w wysokości do 300 zł

Jak zgarnąć główną nagrodę w wysokości 200 zł?

Główną nagrodą w tej promocji jest premia w wysokości 100 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz dwie premie po 50 zł za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 100 zł za tzw. szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do Promocji we wrześniu i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji we wrześniu i/lub październiku, to premię otrzymasz do końca listopada

Kolejne dwie premie po 50 zł zgarniemy jeżeli w drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIK.

Przykład: . jeśli przystąpiłeś do Promocji we wrześniu, wykonałeś Wpływ i Transakcje w listopadzie/grudniu, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca grudnia/stycznia

Łącznie zarobimy zatem 200 zł (100 zł za szybki wpływ oraz 100 zł za kolejne wpływy i transakcje). Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Bonus 50 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód

Konto w mBanku można również otworzyć zdalnie na dwa różne sposoby i w zamian za to otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 50 zł:

 • na selfie – eKonto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem zdjęcia Twojej twarzy i zdjęcia Twojego dowodu osobistego.
 • przez e-dowód – eKonto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji eDO App oraz Twojego e-dowodu.

Jeżeli otworzymy eKonto osobiste na selfie lub przez e-dowód oraz zrobimy minimum 1 płatność w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu to otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 50 zł wypłacany do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus 50 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka

Kolejny bonus w wysokości 50 zł otrzymamy za otwarcie eKonta Junior swojemu dziecku o ile spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

 • otworzymy eKonto osobiste w niniejszej promocji,
 • następnie otworzymy eKonto Junior w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymamy do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Załóż eKonto osobiste z premią pieniężną w wysokości do 300 zł

Bonus: 1,8% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 1,8% do kwoty 10 tys. zł będzie obowiązywało przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe, np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania w październiku, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w listopadzie, grudniu i styczniu. Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania.

Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBank?

eKonto osobiste może być całkowicie darmowe pod warunkiem wykonywania określonych poniżej płatności bezgotówkowych miesięcznie – w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu min. 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (obowiązuje do 28.02.2021). Od 01.03.2021 warunek zwalniający z opłaty za kartę to płatności na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 7 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 8 lutego 2022 wypełnij wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą płatniczą i zawrzyj umowę
w ciągu 7 dni od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł
do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK (nagroda 100 zł)
w drugim oraz trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK (dwie nagrody po 50 zł)

Załóż eKonto osobiste z premią pieniężną w wysokości do 300 zł

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Do 300 zł w gotówce na start od mBank za eKonto osobiste + 1,8% dla oszczędności do 10000 zł

 • andrzej duda pisze:

  jestem juz w mbanku
  moja dziewczyna chciałaby skorzystać z tej promocji- czy musi złożyc wniosek bezposrednio z linku promocyjnego?
  pytam bo jest tez system polecen z mbanku i zastanawiam się czy jesli założy konto z mojego polecenia a nie ze strony promocyjnej to czy będzie brała udział w promocji?

  • ZnB pisze:

   Może złożyć wniosek ze strony promocji i we wniosku podać Twój kod polecenia (tak jak w przykładzie wyżej gdzie pokazaliśmy nasz kod „znb1”)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.