ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Wreszcie jest! Aż 8% na Lokacie mobilnej w Credit Agricole (przez 270 dni do 75 tys. zł)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Świetna oferta lokaty z oprocentowaniem aż 8% dla nowych klientów CA

Długo przyszło czekać na przełamanie bariery oprocentowania 8% na produktach depozytowych. Na takich ruch zdecydował się Credit Agricole i na Lokacie mobilnej oferuje aż 8% i to przez 270 dni dla kwoty od 1 tys. zł do 75 tys. zł. Z uwagi na to, że lokatę założyć można tylko w aplikacji mobilnej banku (czyli trzeba posiadać do niej dostęp) przy okazji warto skorzystać z promocji konta osobistego, które przyniesie dodatkowe nawet 555 zł zysku w gotówce.

Aż 8% na Lokacie Mobilnej dla nowych klientów banku

Promocja Lokaty Mobilnej dostępna będzie przez 14 dni od otwarcia konta osobistego. Oprocentowanie lokaty będzie wynosiło 8% przez 270 dni (standardowo lokata ta posiada oprocentowanie 4,5% a kolejne 3,5% dokładane jest w ramach promocji). Lokatę można założyć w aplikacji mobilnej na kwotę od 1000 zł do aż 75000 zł i jest to jednorazowa oferta.

Lokatę Mobilną w promocji oprocentowania na 8% zakładamy w aplikacji mobilnej CA24 Mobile wybierając w Menu => Oszczędności => Lokaty => Nowa lokata => (wybór rachunku z którego zasilimy lokatę) => Lokata terminowa o stałym oprocentowaniu. Następnie wybieramy z listy okres lokaty na 270 dni, wpisujemy kwotę lokaty z zakresu od 1000 zł do 75000 zł po czym w następnym kroku pojawi się informacja o promocji 8% (czyli dodatkowe oprocentowanie w wysokości 3,5%, które będzie doliczane do standardowego oprocentowania lokaty na okres jednego roku o stałym oprocentowaniu). Szczegóły tej lokaty można znaleźć w tabeli oprocentowania.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 555 zł premii w gotówce!

Jeżeli konta osobistego a zarazem dostępu do aplikacji CA24 jeszcze nie posiadacie warto się zainteresować promocją z premią aż 555 zł. Tym samym nie dość, że zapewnicie sobie dostęp do aplikacji mobilnej CA24 i do bardzo dobrej lokaty to dodatkowo zyskacie przyzwoitą nagrodę na start :)

Więcej o promocji konta osobistego można przeczytać tutaj: Do 555 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole (III edycja) + 8% na lokacie + 500 zł w programie poleceń

Parametry lokaty w pigułce:

 • nazwa lokaty: Lokata mobilna
 • czas promocji: do odwołania
 • oprocentowanie: 8% w skali roku
 • okres depozytu: 270 dni
 • wartość lokaty: min. 1 tys. zł, max. 75 tys. zł
 • dostępność lokaty: w aplikacji mobilnej CA24
 • oferta dla: osób nowych klientów, który założą konto (oferta lokaty będzie dostępna przez 14 dni od założenia konta)

Lokata standardowo trafiła do naszego zestawienia – zobacz pełny ranking lokat.

Oblicz swój zysk z lokaty

To jest tylko uproszczona wersja kalkulatora lokat. Pełną wersję kalkulatora pokazującego zysk netto, brutto, podatek belki oraz dający możliwość wyboru okresu lokaty w dniach, miesiącach czy też latach znajdziecie na naszej stronie KALKULATORY LOKAT. Znajdują się tam również inne kalkulatory pozwalające łatwo wyliczyć np. potrzebny kapitał dla osiągnięcia oczekiwanego zysku.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl8 komentarzy dla wpisu: “Wreszcie jest! Aż 8% na Lokacie mobilnej w Credit Agricole (przez 270 dni do 75 tys. zł)

 • Jak b pisze:

  Witam. Czy orientujesz się może czy Credit Agricole planuje promocje z Canal plus? Poprzednia edycja zakończyła się 31 sierpnia i na razie nic nie słyszałem o nowej promocji?

  • ZnB pisze:

   Nie mamy pojęcia. Credit Agricole to jeden z niewielu banków, który bardzo niechętnie dzieli się informacjami o promocjach :(

 • adam pisze:

  Kto jest rozumiany pod pojęciem nowy klient? Nie doszukałem się tej informacji w załączniku.

  • ZnB pisze:

   Promocja Lokaty Mobilnej dostępna będzie przez 14 dni od otwarcia konta osobistego. To taka definicja ;)

 • Adam pisze:

  Czy zalozenie konta osobistego wymaganego do tej promocji jest płatne i jak pózniej po zakonczeniu promocji jak chcalbym zlikwidowac. Czy moge wyplacic srodki z oferty 8% w ciagu tych promocyjnych 270dni

  • ZnB pisze:

   Przejdź do opisu promocji konta, tam są podsumowane opłaty za korzystanie z konta. Jeżeli chodzi o wypłatę środków to jeżeli dokonasz tego przed terminem zapadalności lokaty to utracisz odsetki.

 • CA24@ca24.pl pisze:

  Nie rozumiem teraz tej odpowiedzi ….zapytałem o kwestie warunków jakie trzeba spełnić do wypłaty premii, nie wystarczyło odpowiedzieć ” tak lub ” nie ” a nie wymijającą odpowiedz ? o opłaty ? co mnie one interesują moje pyatnie był dość proste myślę… czy 10 operacji w miesiącu przez rok to warunek aby otrzymać 500 zł i tyle w temacie …no i przedewszytskim czy te 10 operacji sa wymagane jakąs kwotą 100 zł np ?10×100 zł ?czy 10 razy kupię gumę kulkę za 1 zł i warunek spełniony o to mi chodzi …

 • CA24@ca24.pl pisze:

  komentarz powyższy miał być do innego forum , proszę o usunięcie powyższego .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.