ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

600 zł zwrotu za płacenie kartą do konta Citi Priority w Citbanku + dodatkowe 300 zł do karty kredytowej!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Powraca hit z początku roku – konto Citi Priority z premią nawet 600 zł w gotówce.

Powraca świetna promocja Citibanku z premią za konto osobiste. Ostatnia taka oferta rozeszła się przed czasem i nie ma się co dziwić. Osoby, które się na nią nie załapały mają zatem kolejną okazję – czeka 600 zł w gotówce w zamian za założenie konta Citi Priority. A to nie wszystko ponieważ promocja ta łączy się bez problemu z ofertą karty kredytowej oferującą kolejne 300 zł zwrotu na rachunek karty.

Wraca popularna promocja konta osobistego Citi Priority w Citibanku!

Pamiętacie akcję Citibanku z premią 600 zł za konto osobiste z początku roku? Rozeszła się przed czasem – jak można było się spodziewać – i nie wszyscy zdążyli z niej skorzystać. Teraz mamy dobrą informację dla tych osób, ponieważ ruszyła jej kolejna edycja czyli „Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority – II edycja”, która będzie dostępna aż do 30 kwietnia 2018. W nowej edycji zmniejszono jednak liczbę nagród – regulamin przewiduje ich tylko 1000 sztuk. Trzeba zatem się szybko decydować.

Z oferty promocyjnej konta Citi Priority mogą korzystać wszystkie osoby, które po dniu 31 października 2016 nie miały styczności z tym bankiem (to jeden z krótszych okresów karencji w promocjach Citibanku):

Z Oferty wyłączone są:
a) osoby, które po dniu 31 października 2016 r. posiadały w  Banku dowolny produkt, w tym Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta

Jak już wyżej wspomnieliśmy regulamin przewiduje nagrody dla 1000 osób, które jako pierwsze zgłoszą się do promocji wypełniając ten formularz. Po złożeniu wniosku nastąpi kontakt ze strony banku (zazwyczaj do 5 dni roboczych) podczas którego będzie można bez problemu zweryfikować czy bierzemy udział w promocji – tym samym nie działamy w ciemno ;-) Jeżeli się okaże, że jest już po promocji to z niej rezygnujecie i nic nie tracicie.

Podczas zawierania umowy o konto należy pamiętać aby wyrazić zgody na:

i. przetwarzanie przez Bank ich danych osobowych w celu informowania ich o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z Bankiem w trakcie trwania Umowy, a w przypadku niezawarcia Umowy albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej, o produktach Banku i ww. podmiotów, z wyjątkiem informowania drogą elektroniczną opisaną w pkt 2 Formularza Danych Klienta,
ii. otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji dotyczących prowadzonych dla nich przez Bank rachunków oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) dotyczących produktów i usług oferowanych przez Bank oraz przez podmioty współpracujące z Bankiem w trakcie trwania Umowy, w przypadku jej niezawarcia albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej,

ponieważ jest to warunek konieczny do wzięcia udziału w promocji.

Do 600 zł nagrody w ramach 5% moneybacku za płatności kartą

Nagrodę w wysokości do 600 zł zdobędziemy na zasadzie zwrotu części kwoty z transakcji dokonanych wydaną do konta kartą płatniczą (dokładnie będzie zwracane 5% z transakcji kartą). Aby moneyback nam przysługiwał należy do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy zalogować się co najmniej raz do bankowości Citibank Online oraz zapewnić saldo dzienne w wysokości min. 5000 zł. O co dokładnie chodzi i jak bank wylicza to saldo znajdziemy w regulaminie:

Saldo dzienne środków, o którym mowa w pkt 5d), wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika Oferty w Banku. Środki brane pod uwagę przy wyliczaniu salda nie mogą pochodzić z innych rachunków bankowych dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank.

a to oznacza, że wystarczy aby choć przez jeden dzień (czy też nawet noc) na koncie Citibanku przeleżała kwota 5000 zł.

Następnie przez 12 kolejnych miesięcy (wliczając w to miesiąc podpisania umowy) bank będzie nam płacić za to, że korzystamy z karty do konta. Jak jest naliczany taki zwrot?

  • zwrot będzie naliczany w wysokości 5% z sumy transakcji kartą (w tym płatności Google Pay) zrealizowanych w punktach stacjonarnych w danym miesiącu – nie są brane pod uwagę transakcje wykonane przez internet!
  • zwrot będzie przysługiwał w każdym z 12 kolejnych miesięcy licząc jako pierwszy ten, w którym otwarto konto,
  • maksymalna kwota miesięczna zwrotu to 50 zł co przekłada się na konieczność wydania kartą min. 1000 zł :) aby zdobyć maksymalną premię,
  • maksymalna łączna kwota uzyskana w ramach promocji moneyback nie może przekroczyć 600 zł.

Nagroda z tytułu moneyback będzie wypłacana co miesiąc do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Nie masz karty kredytowej Citibanku? Zobacz jak w prosty sposób zarobić łącznie nawet 900 zł!

Ten kawałek wpisu, przeznaczony jest głównie dla osób które w ostatnich latach nie korzystały z żadnej karty kredytowej Citibanku. W takim przypadku osoby te mogą zarobić w prosty sposób dodatkowe 300 zł podpisując umowę o kartę kredytową i spełniając warunki konkretnej promocji. Obecnie Citibank oferuje promocje, w których nagrodą jest:

Wszystkie te promocje zebraliśmy w jednym miejscu i porównaliśmy je w czytelnej tabeli. Zamieściliśmy pod nią listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących promocji kart kredytowych Citibanku. Zachęcamy do lektury i porównania promocji Citibanku!

Ile kosztuje konto Citi Priority?

Konto Citi Priority to konto, które jest prowadzone za opłatą bagatela aż 30 zł. Ale spokojnie, bo z opłaty tej można się w „łatwy” sposób wymigać spełniając warunki promocji, ponieważ są one w zasadzie zbieżne z warunkami zwalniającymi z opłat za konto. Za konto nie zapłacimy w przypadku gdy:

  • w danym miesiącu średnie saldo na rachunkach wynosiło min. 30 tys. zł lub
  • w danym miesiącu zostaną odnotowane wpływy na min. 5 tys. zł (nie koniecznie z „wynagrodzenia”) oraz posiadamy aktywną kartę kredytową lub umowę o kredy w banku.

Więcej informacji i opłatach znaleźć można w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 kwietnia 2018 zgłosić się do promocji wypełniając ten formularz
do 30 kwietnia 2018 podpisz umowę o konto i dokonaj jego aktywacji
do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy zaloguj się do Citibank Online i zapewnij saldo dzienne w kwocie min. 5000 zł
przez 12 miesięcy po otwarciu konta dokonuj transakcji kartą aby zdobyć 5% moneybacku – max. 50 zł miesięcznie
do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków zostanie wypłacony należny moneyback

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl25 komentarzy dla wpisu: “600 zł zwrotu za płacenie kartą do konta Citi Priority w Citbanku + dodatkowe 300 zł do karty kredytowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.