ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT! 600 zł w bonach do sklepów Biedronka za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank + 370 zł premii w gotówce do konta

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Rewelacyjna i uwielbiana promocja Citibanku teraz z bonem aż 600 zł do Biedronki!

Po zakończeniu ostatnich bardzo dobrych promocji Citibanku nie musieliśmy długo czekać na reakcję i… wypuszczenie nowej również świetnej promocji. Tym razem można zgarnąć bony o wartości aż 600 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Warunki uzyskania nagrody są proste i wystarczy dokonywać płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Dodatkowo mamy możliwość połączenia tej promocji z promocją konta gdzie do wzięcia jest nawet 370 zł premii lub podróżna walizka kabinowa.

Mega duża nagroda, proste warunki i krótki okres karencji dla byłych klientów!

W ramach promocji „Nawet 600 złotych na zakupy w Biedronce” możemy zgarnąć bony o łącznej wartości aż 600 zł, które będzie można zrealizować na dowolne zakupy w sklepach Biedronka oraz otrzymać zwrot opłaty miesięcznej za kartę w pierwszym roku korzystania z niej po wykonaniu płatności na kwotę 300 zł miesięcznie.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały głównej karty kredytowej wydanej przez Citibank – dokładniej precyzuje to załączony fragment regulaminu:

Z Oferty wyłączone/eni są:
a) osoby, które od dnia 1 stycznia 2020 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową

Warto zainteresować się również alternatywną świetną promocją karty gdzie bonusem jest aż 600 zł w bonach Allegro! Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, za które obecnie bank wynagradza premią w wysokości 370 zł. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz bony 600 zł do Biedronki!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

  • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
  • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Warto również wspomnieć, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 16 sierpnia 2022 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody. Należy jednak mieć z tyłu głowy fakt, że w puli jest tylko 1000 sztuk nagród i promocja może się zakończyć znacznie wcześniej aniżeli jej data wskazana w regulaminie.

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Jak zdobyć nagrodę w postaci bonów 600 zł do Biedronki?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy są bony o łącznej wartości 600 zł do zrealizowania na zakupy w sklepach Biedronka. Aby nagroda została przyznana należy spełnić trzy bardzo łatwe warunki:

  • aktywować otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile lub poprzez serwis bankowości internetowej Citibank Online,
  • zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile lub poprzez serwis bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy,
  • zrealizować płatności wydaną kartą kredytową na kwotę min. 300 zł łącznie (od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą) w każdym z pierwszych siedmiu miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (data zawarcia umowy o kartę będzie widoczna na przesłanej umowie).

Przykład: podpisując umowę w lipcu mamy czas do końca sierpnia na zalogowanie się do bankowości i od sierpnia do lutego należy zrealizować wymagane płatności bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł wydaną w promocji kartą kredytową.

Pierwszą nagrodą jest voucher o wartości 200 zł, który zostanie przyznany za spełnienie powyższych warunków płatności kartą w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu po miesiącu podpisania umowy o kartę. Po spełnieniu warunków dla pierwszej nagrody będzie można uzyskać kolejne vouchery o wartości 100 zł (max. cztery takie vouchery) za spełnienie warunku płatności kartą w czwartym, piątym, szóstym oraz siódmym miesiącu po miesiącu podpisania umowy o kartę. Za każdy miesiąc spełnienia tego warunku przyznany zostanie jeden voucher 100 zł.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości w Citibank Online w ciągu 60 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” to:

  • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz bony 600 zł do Biedronki!

Jak wykorzystać bony w sklepach Biedronka?

Każdy e-voucher będzie ważny przez 6 miesięcy od jego przekazania i powinien zostać wykorzystany w okresie jego ważności, na zakupy realizowane wyłącznie w sklepach Biedronka. Voucher jest wielokrotnego użycia aż do wykorzystania jego pełnej wartości. Aby móc zrealizować voucher uczestnik powinien po zeskanowaniu ostatniego produktu w kasie (a przed zapłatą) podać otrzymany 13-cyfrowy kod z vouchera. Vouchery można również wykorzystać w kasach samoobsługowych.

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet i dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Niestety od maja 2020 roku zaszły pewne zmiany w cenniku opłat Citibanku – obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponieść opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł.

UWAGA! Powyższe warunki to warunki standardowe. W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci zwrotu opłaty za kartę, który zostanie dokonany po wykonaniu płatności kartą na kwotę łączną min. 300 zł miesięcznie! Zwrot ten obowiązuje przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Nie ma zatem sensu rozważać pozostałych kart, jeżeli zależy nam na zdobyciu nagrody ponieważ za kartę kredytową World MasterCard przyjedzie nam zapłacić aż 18 zł miesięcznie (szczegóły opłat w TOiP) a opłata jest zwracana po wykonaniu płatności na kwotę min. 1500 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 22,29%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej o karcie Simplicity pisaliśmy tutaj.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz bony 600 zł do Biedronki!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

600 zł w bonach na zakupy w Allegro
600 zł w bonach na zakupy w Allegro
600 zł premii pieniężnej wypłacanej na kartę!
600 zł premii pieniężnej wypłacanej na kartę!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 16 sierpnia 2022 (limit 1000 sztuk wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile lub Citibank Online
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do aplikacji Citi Mobile lub Citibank Online
przez 7 kolejnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy dokonuj transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 60 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostanie udostępniony voucher w serwisie Citibank Online

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz bony 600 zł do Biedronki!, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.