ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

KOLEJNY REKORD! Aż 600 zł bonusu za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Giga premia” + 400 zł do karty kredytowej

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Najwyższa w historii premia za konto osobiste od BNP Paribas już do wzięcia ;)

Jeszcze nie zakończyła się świetna promocja konta od BNP Paribas z premią 520 zł a już wskoczyła nowa, jeszcze lepsza oferta z najwyższą w historii premią! Dzięki promocji „Giga premia” możemy zgarnąć rekordowe 600 zł bonusu do Konta Otwartego na Ciebie w zamian za spełnienie banalnie łatwych warunków. Poza tym, promocję konta osobistego można połączyć z promocją karty kredytowej dającą do 400 zł zwrotu w gotówce za płatności kartą podczas zakupów. Łącznie daje to aż 1000 zł łącznej nagrody w jednym banku :)

Zasady przystąpienia do promocji „Giga premia”

Promocja „Giga premia” została przygotowana przez firmę Hagen we współpracy z baniem BNP Paribas. Produktem objętym w niniejszej promocji jest oczywiście znane już większości z Was Konto Otwarte na Ciebie. Nagrodą w najnowszej ofercie banku jest premia pieniężna w wysokości aż 520 zł oraz bony do Żabki o łącznej wartości 80 zł.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 600 zł nagrody!

Promocja jest skierowana do osób, które co najmniej od 12 miesięcy nie były posiadaczem konta w banku BNP Paribas. Jeżeli śledzicie na bieżąco promocje bankowe to wiecie, że jest to obecnie jeden z najkrótszych okresów karencji w tego typu promocjach. Zapis w regulaminie odnośnie warunków przystąpienia do promocji brzmi dokładnie tak:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
1) nie jest stroną Umowy ramowej rachunków bankowych, Karty oraz elektronicznych kanałów dostępu zawartej z Bankiem, dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;
2) w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o zawarcie Umowy ramowej w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;

W promocji organizowanej przez pośredników czyli takiej jak ta, pierwszym krokiem jaki zawsze wykonujemy to rejestracja na dedykowanej stronie promocji – mamy na to czas max. do 24 kwietnia 2024 roku jednak nie dłużej jak do osiągnięcia 2000 sztuk rejestracji w promocji (w przypadku wyczerpania się limitu wniosków bank zablokuje możliwość rejestracji w promocji). Podczas rejestracji podajemy swoje dane oraz adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie zarejestrowania się oraz link do złożenia wniosku o konto (możemy również od razu po rejestracji na stronie promocji kliknąć w przycisk Otwórz konto i taką metodę polecamy). Zgodnie z regulaminem promocji na jeden adres e-mail możemy założyć nie więcej jak jeden profil uczestnika promocji czyli jedno konto.

Po kliknięciu udostępnionego nam linku mailu (lub po kliknięciu w przycisk Otwórz konto na stronie promocji) wypełniamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj (można wybrać jeszcze inne karty ale tylko w przypadku tej można uniknąć kosztów za jej posiadanie!) podając bezbłędnie wszystkie swoje dane osobowe zgodnie z danymi zawartymi w dowodzie osobistym – na to mamy również czas max. do 24 kwietnia 2024 roku. Należy również przygotować sobie skany dowodu osobistego – są one wymagane już na etapie wnioskowania o konto. Umowę podpisujemy poprzez kod SMS przy czym musi to nastąpić najpóźniej do 8 maja 2024 roku.

Pozostałe formalności takie jak potwierdzenie naszej tożsamości oraz przekazanie karty płatniczej następuje korespondencyjnie poprzez kuriera (na potrzeby kuriera można wskazać inny adres aniżeli zameldowania, tak aby było wygodnie dla klienta). Otrzymaną kartę do konta należy aktywować i nadać jej PIN w terminie nie później jak do 8 maja 2024 roku.

Informacja! Po złożeniu wniosku przez internet umowę podpiszemy za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku Autenti. Następnie przyjeżdża kurier, który potwierdza tożsamość oraz wydaje gotową kartę do konta. Aktywacji karty można dokonać na kilka sposobów:
a) w systemie bankowości elektronicznej lub Aplikacji GOmobile w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
b) poprzez Centrum Telefoniczne, Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, (opłata według cennika operatora) w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
c) w dowolnym bankomacie z użyciem PIN-u w przypadku karty debetowej fizycznej lub
d) płacąc Kartą za zakupy z użyciem PIN-u (poza Transakcjami Zbliżeniowymi) w przypadku karty debetowej fizycznej lub
e) w oddziale Banku w przypadku karty debetowej fizycznej.

Na chwilę obecną nie ma niestety opcji otwarcia konta przelewem. Dostępna jest natomiast tzw. opcja na selfie czyli wideoweryfikacja poprzez skanowanie dowodu oraz twarzy w aplikacji mobilnej banku. Umowa w tym przypadku również jest podpisywana poprzez kod przesyłany w wiadomości SMS.

Pamiętajmy! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji, tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego przez organizatora po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 600 zł nagrody!

Jak zgarnąć nagrodę główną w łącznej wysokości 600 zł za konto?

Jak już wyżej wspominaliśmy nagrodą gwarantowaną w tej promocji jest premia pieniężna wynosząca łącznie 500 zł oraz 80 zł w bonach do Żabki. Nagrody będą wydawane w trzech transzach: 8 bonów do Żabki po 10 zł, 240 zł przelewem oraz 280 zł przelewem.

Pierwsza nagroda czyli 80 zł w bonach do Żabki zostanie przyznana za sam fakt podpisania umowy o konto wraz z kartą, aktywowanie karty i nadanie jej PINu (zgodnie z opisem wskazanym wyżej).

Druga nagroda 240 zł premii pieniężnej zostanie przyznana jeżeli w maju 2024 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • wykonać min. 4 transakcje BLIK na dowolną kwotę (w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych poniżej),
 • wykonać przelewy z konta na łączną kwotę min. 350 zł (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK),
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł (mogą to być przelewy z innego banku).

UWAGA! Do płatności BLIK nie są zaliczane płatności z kodem MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Ostatnia trzecia nagroda 280 zł premii pieniężnej zostanie przyznana jeżeli w czerwcu 2024 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • wykonać min. 6 transakcji BLIK na dowolną kwotę (w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych poniżej),
 • wykonać przelewy z konta na łączną kwotę min. 350 zł (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK),
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę min. 1200 zł (mogą to być przelewy z innego banku).

Warto jednak pamiętać o tym, że druga/trzecia nagroda zostanie przyznana pod warunkiem, iż uzyskamy prawo do pierwszej/drugiej. Tym samym aby zgarnąć całą pulę nagród należy spełnić warunki promocji we wszystkich wskazanych miesiącach.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 600 zł nagrody!

Odbiór nagród

O przyznaniu premii organizator poinformuje poprzez wiadomość wysłaną drogą mailową najpóźniej do 27 maja 2024 roku (pierwsza nagroda), do 21 czerwca 2024 roku (druga nagroda) oraz do 26 lipca 2024 roku (trzecia nagroda).

W pierwszym mailu będzie przesłany również specjalny kod do zalogowania się na stronie promocji. Należy z jego użyciem zalogować się na stronie promocji do 26 czerwca 2024 roku i uzupełnić formularz odbioru nagrody podając w nim numer otworzonego rachunku w promocji celem wypłaty nagrody pieniężnej.

Nagrody zostaną przekazane do ostatniego dnia miesiąca, w którym zostanie wysłana informacja o przyznaniu nagrody. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Dodatkowe 400 zł premii pieniężnej do karty kredytowej :)

Pojawiła się nowa, jeszcze lepsza aniżeli ostatnio promocja karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas z nagrodą w postaci moneybacku czyli częściowego zwrotu kwoty wydanej podczas zakupów. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności za określone usługi bank zwróci do 400 zł na kartę w ramach tzw. moneybacku wynoszącego 10% kwoty zakupów. Oczywiście do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego z premią pieniężną w wysokości aż 500 zł na start ;)

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: 400 zł zwrotu za płatności kartą kredytową BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + 500 zł w gotówce do konta osobistego

Konto Otwarte na Ciebie… opłaty, prowizje i podstawowe informacje…

Konto Otwarte na Ciebie to obecnie podstawowe konto osobiste oferowane przez BNP Paribas. Główne cechy tego konta to:

 • 0 zł za prowadzenie konta do końca 2024 roku w ramach promocji „Konto za 0 zł” (tutaj regulamin) w zamian za wyrażenie zgód marketingowych i logowanie się co najmniej raz w miesiącu do bankowości elektronicznej,
 • 0 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj pod warunkiem wykonania co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu – w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata 7 zł miesięcznie,
 • 0 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj w przypadku gdy jej posiadacz nie ukończył 26. roku życia,
 • 0 zł za wypłaty z własnych bankomatów oraz bankomatów Planet Cash – w pozostałych opłata wynosi 7 zł.

Szczegółowe informacje o opłatach można znaleźć w TOiP.

Którą kartę płatniczą wybrać w tej promocji?

W opisywanej promocji BNP Paribas można dowolnie wybierać pośród kilku kart płatniczych oferowanych przez bank. Wg. regulaminu w promocji biorą takie karty jak:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – opłata miesięczna za kartę wynosi jak wyżej już opisaliśmy,
 • Karta Otwarta na eŚwiat – opłata miesięczna wynosi 8 zł i nie można jej uniknąć,
 • Karta Otwarta na Świat – opłata miesięczna wynosi 12 zł i również nie można jej uniknąć.

Sugerujemy zatem wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, dzięki czemu będziecie mogli w łatwy sposób uniknąć opłaty za jej prowadzenie jeżeli macie poniżej 26 lat. W przypadku osób starszych opłata za tę kartę to 2 zł miesięcznie o ile wykonamy trzy płatności kartą w każdym miesiącu jej posiadania.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 24 kwietnia 2024 (max. 2000 rejestracji) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą
do 8 maja 2024 podpisz umowę o konto, aktywuj kartę oraz nadaj jej PIN
w maju 2024 wykonaj min. 4 transakcje BLIK, przelewy z konta na łączną kwotę min. 350 zł oraz zasil konto łączną kwotą min. 1000 zł
w czerwcu 2024 wykonaj min. 6 transakcji BLIK, przelewy z konta na łączną kwotę min. 350 zł oraz zasil konto łączną kwotą min. 1200 zł
do 27 maja 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu pierwszej nagrody
do 21 czerwca 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu drugiej nagrody
do 26 czerwca 2024 zaloguj się na stronie promocji i podaj dane do wypłaty pozostałych nagród
do 26 lipca 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu trzeciej nagrody
do maja, czerwca oraz lipca 2024 zostaną przekazane nagrody

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 600 zł nagrody!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl19 komentarzy dla wpisu: “KOLEJNY REKORD! Aż 600 zł bonusu za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Giga premia” + 400 zł do karty kredytowej

 • Łukasz pisze:

  W akapicie dotyczącym opłat za konto jest błąd – przy trzech transakcjach opłata za kartę wynosi 0zł, a nie 2zł (info z podlinkowanej Tabeli opłat i prowizji). Proponuję poprawienie, bo dla niektórych jakakolwiek opłata za kartę dyskwalifikuje daną promocję. :)

  • ZnB pisze:

   Tak, od kwietnia weszła zmiana i karta jest teraz za 0 zł. Należy jednak pamiętać, że zmiany dotknęły również konta. Na chwilę obecną do końca roku jest darmowe po spełnieniu prostych warunków.

   Dziękujemy za czujność. Już poprawiamy! :)

 • Daniela pisze:

  Witam konto zamknąłem 7.03 2023 plus miesiąc wypowiedzenia 7.04 2024 czy mogę załapać do promocji czy lepiej przeczekac

  • ZnB pisze:

   Jeżeli minęło 12 miesięcy od fizycznego zamknięcia konta po okresie wypowiedzenia to tak :)

  • Daniela pisze:

   7.04.2023 czyli minęło chyba że chodzi o miesiąc nie wiem

  • ZnB pisze:

   Gdyby chodziło o pełne 12 miesięcy poniższy zapis musiałby inaczej brzmieć. A tak to można zakładać w ciemno, że chodzi o równy rok. W razie co możesz zawsze przedzwonić do banku i się upewnić :)

   W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
   1) nie jest stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;
   2) w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o zawarcie Umowy ramowej w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;

 • Jakub pisze:

  Witam. Czy jeżeli teraz mam kartę kredytową, to czy mogę z tej promocji skorzystać. Pytam, bo mam już aplikacje mobilną GOMOBILE, i nie wiem czy nie będzie to jakiś problem ?

  • ZnB pisze:

   Możesz ;)

  • Forumowicz pisze:

   Zakładając konto poprzez selfie w aplikacji mobilnej skąd aplikacja „wie”, że otwiera się konto w promocji skoro po ściągnięciu aplikacji w sklepie Play nie ma kontynuacji wniosku? Wystarczy tylko zarejestrować się w promocji?

 • pola pisze:

  Przelewy z konta na 350? Czy wystarczy jednorazowy przelew na konto własne w innym banku Czy muszą to być płatności za rachunki?

  • ZnB pisze:

   Przelew to przelew ;) Wystarczy… Zobacz w regulamin:

   Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Autopay, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK;

 • Kamil pisze:

  Czy uczestnicząc w promocji można wybrać kartę wirtualną zamiast plastikowej?

  • ZnB pisze:

   Można :) Również zachęcamy zaglądać do regulaminu:

   Karta – płatnicza karta debetowa fizyczna lub mobilna o nazwie „Karta Otwarta na Dzisiaj” albo „Karta Otwarta na Świat” albo „Karta Otwarta na eŚwiat” wydawana przez Bank na podstawie Umowy ramowej do Konta Osobistego dla posiadacza Konta Osobistego, w ramach organizacji płatniczej Mastercard;

 • Noemi pisze:

  Czy jeśli aktywowałam kartę po 08.05.2024 to nadal obowiązuje mnie promocja?
  Nie zauważyłam tego wcześniej :C

  • ZnB pisze:

   Zgodnie z regulaminem niestety nie. Ale zalecamy spełniać dalsze warunki zgodnie z promocją a jak nagroda samoczynnie nie wejdzie napisać reklamację z prośbą o uwzględnienie późniejszej aktywacji podając jednocześnie jakiś rozsądny powód dlaczego została wykonana później. Najczęściej banki uwzględniają takie drobne pomyłki.

 • darki pisze:

  Błąd w tabeli harmonogramu promocji, przy trzeciej nagrodzie 4x blik a chyba powinno być 6 razy.

 • Katarzyna pisze:

  I zasilenie 1200 zł

 • T pisze:

  hej, w jakim terminie powinna zostać przyznana nagroda „bony do żabki” jednocześnie wskazująca na możliwość otrzymania kolejnych nagród po spełnieniu warunków ?

  • ZnB pisze:

   Do 27 maja przyjdzie mail z informacją o przyznaniu nagrody. Jest o tym mowa w opisie ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.